Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V5? Milyet szeretnénk?
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
101. hozzászólás - 2009.12.20. 11:03:55
Olyat lehet, amilyet ÉN akarok???

"Én csak akkor regelnék ha nem lenne kivégzés, kreatív, lopás, másodlagos támadás és vari, krit ütés és vari, gyűlölet, ha nem lehetne obszcén, izgató, brutális és erőszakos képeket fel rakni, hanem csak hello kitti-set és/vagy babásat, illetve plüss figurásat. Ha nem lenne a külső forumon pontozás, mindenki napocskás lenne, és semmilyen csúnya szó nem szerepelne a hsz-ekben. Ha az SPM-et 2-300 ra fellehetne vinni illetve a csapadát 150 és a LÉ sajtot 200 ra, de nem legyenek olyan brutális dolgok lennének a vadászathoz illetve a sajtoláshoz írva, hogy sikeresen kisajtoltad vagy elejtetted, HANEM ilyenek pl:

Tegnap, 22:31:18
Újabb kellemes séta a csodaszép erdőben hírtelen dürüzsöl egy fínomat a gyomrod talán szükséged van egy kis lélekenergiára, sajnos nincs a közelben pár gumó, hogy csillapítsd vega hajlamaidat! Vadásznod kell, vagy élj fényen, mint a Fényevő és családja. Zsákmányod ezúttal egy kisebb szójer királynő. Már korábban láttad, ezért gyorsan odaszaladsz és meggyógyítod, és közben ezt a verset dúdolod (szójer-szójer királynő, mitől vörös a lábad, gonosz galetki megrágta-megrágta csúnya bácsi nem szabad montad is Te hangosan, erre Ő meg elszaladt-elszaladt) Talán a vers, vagy a segítség nyújtásod, ami mosolyra fakasztotta a kisebb szójer-királynőt, és így megjutalmazott Téged (+711 lélekenergia). Kedves meglepetés ér a hasad már nem korog jóllaktál, de hamarosan újra éhes leszel, akkor talán már találsz egy kis zöld füvet...de soká van még éjszaka nem lustálkodhatsz menj haza az orvosi ládáért, lehet kell még valahol segítened... +13 TP A szerzett lélekenergiából 65 a helyes válaszért kapott LE.
A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!


Tegnap, 22:28:18
Dúdolva sétára indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy pajtás nyomaira bukkansz! Megnézed közelebbről, és hamarosan már látod is, hogy ez egy izombi. Gondolod is magadban de cuki kis barát. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, ami kedvenc csemegéjéből és egy kellemes lakhelyből áll az állatka besétál és úgy itéli meg szívesen lakna veled egy ideig, talán még családot is alapítana, és szövetséget kötsz vele, ha hallgathat Bach zenét és mindennap simagatod, akkor "jó tett helyébe jót várj"-mondja! A teremtmény lágyan torombol, nagyön örül az új otthonának. Be kell idomítanod!


Lehetne akár az is hogy portyát kivennénk a játékból, nem kellenének varázslatok és fegyverek, csak furulya és gitár. Bevezethetnénk a Végzetúr házzaságot és család-alapítást!

Remélem Nagyon sokan fogtok Támagotni legyen ez a világ egy RÓZSASZÍN VILÁG...!!!

Védjük meg a FÁKAT! Béke és Szeretet!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.65
kedvelt tagKaoszfattyFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
102. hozzászólás - 2009.12.20. 11:04:19
De mi van ha én nem akarok elöl lenni? Ez most egy utópisztikus jövőkép lenne ahol mindenki ugyanazt csinálja?
LanMaffia - Végzeturak mesterei (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.43
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
103. hozzászólás - 2009.12.20. 11:08:29 (Válasz Kaoszfatty #102 hozzászólására.)
Idézet: Kaoszfatty - 2009.12.20. 11:04:19
De mi van ha én nem akarok elöl lenni? Ez most egy utópisztikus jövőkép lenne ahol mindenki ugyanazt csinálja?


Nem tudom...akkor nem reggelsz:) Amúgy az csak egy reagálásom volt, csak hogy ahhoz az ötlethez hozzászóljak, de én még mindig azt mondom, hogy akkor jó a játék, ha sok emberrel tudsz hacolni magas szinten is, és ez jól megvalósítható, ha nincs szingu, visszafogott, és nem maradnak vissza direkt PÓK-karik, ha kivégézés nem termel LE-t(vagy naggyon keveset és ha lehet, akkor ez a célponttól ne vonódjon le), kreatív meg csak felét...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.07
kedvelt tagKaoszfattyFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
104. hozzászólás - 2009.12.20. 11:14:24
És ebben a játékban akkor mi lenne a cél? Mivel lehet kitűnni? Szerzett LÉvel biztos nem. Mivel lehet előnyt szerezni? Hol marad a versenyszellem?
LanMaffia - Végzeturak mesterei (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 4.32
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
105. hozzászólás - 2009.12.20. 11:17:06 (Válasz Kaoszfatty #104 hozzászólására.)
Idézet: Kaoszfatty - 2009.12.20. 11:14:24
És ebben a játékban akkor mi lenne a cél? Mivel lehet kitűnni? Szerzett LÉvel biztos nem. Mivel lehet előnyt szerezni? Hol marad a versenyszellem?


LE-t ugyanúgy szerezhetsz, csak kevesebbet, és sok kicsi sokra megy...továbbá ha a másiktól nem vonja le az LE-t a kivégzés, akkor az mindenkinek jó. Aki többet harcol, az továbbra is szerzi az LE-t, és az előny lesz számára.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.07
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
106. hozzászólás - 2009.12.20. 11:17:53
LAN, Te tudom, hogy minél több LE-t szeretnél, de van másik 3 világ, ahol kiélheted magad, sőt, itt is ez a cél, csak itt nehezebb, tehát itt nagyobb dicsőség lenne sok LE-t összeszedni
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.07
kedvelt tagKaoszfattyFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
107. hozzászólás - 2009.12.20. 11:43:33 (Válasz Eardog #106 hozzászólására.)
Nem portyázok régóta tudod te is A kivégzés jó úgy nekem hogy a másiktól nem veszi le LÉt, de ezt mondtam már májusban is

De valami izgalmas legyen már. Pl háborúban lehessen korlátozott számú épületet rombolni vagy ilyesmi.
LanMaffia - Végzeturak mesterei (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 4.32
fórumozóRed TigerNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
108. hozzászólás - 2009.12.21. 00:17:05 (Válasz Dangerous05 #91 hozzászólására.)
Miért nincs legalizálva? Ha itt megtámadnak, és te védekezel, akkor a törvény szerint bűnt követsz el. Ha mást védessz meg, akkor még rosszabb, mert az önvédelmet sem hangoztathatod.
Egy ismerősömet megtámadták. Mivel visszaütött, őt is eljárás alá vonták garázdaságért. Megmondta a rendőr világosan. Nincs jogod visszaütni, mert akkor ugyanazt a bűnt követed el.
Ha a valóság így meg, a multiszerver nem is oan rossz ötlet szerintem.
Pontszám: 4.50
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
109. hozzászólás - 2009.12.21. 00:18:33
Szerintem meg az eddigi szervereket kéne rendbe tenni és a jelenlegi problémákkal foglalkozni, nem pedig újakat teremteni.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.62
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
110. hozzászólás - 2009.12.21. 13:15:58
Köszönöm a véleményeket!

A V5-ről az én gondolataim:
1.) Az indítást azért nem siettünk el, mert nem akarom ez által a többi szerver népességét csökkenteni. Ugyanakkor, lassan tényleg szükség van rá, mert biztos vagyok benne, sokan vannak, akik szeretnék átélni a starttól való indulás izgalmát.
2.) Drasztikus átalakításokra nincs lehetőség. Az ok egyszerű, leírtam már a V4 topicban is: egy komplett új játék egy komplett hosszadalmas tesztelést igényelne! Maximum olyasmiről lehet szó, ami
2.1. biztosan tudjuk, hogy nem okoz problémát (kisebb dolgok)
2.2. olyan, amit az eddigi világokon csak azért nem változtattunk meg, mert visszamenőleg nem lett volna fair sok emberrel szemben.
amit én jó ötletnek tartanék:
- nincs VF, nincs szinguláris ismeretek;
- a manakonstrukció hatékonysága jóval csekélyebb (vagy egyáltalán nincs)
- a portyázásért kapott TP az eddigi rendszertől valamilyen módon eltér
- esetleg automatikus inspirátor mindenkinek

Nagy segítséget jelentene, ha valaki felvállalná a topic "menedzselését". Az értelmes ötleteket összegyűjtenénk, és megszavaztatnánk a játékosokkal.
Pontszám: 9.62
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
111. hozzászólás - 2009.12.21. 14:14:55
Sztem jól válogatta meg Miklós az ötleteket, én szívesen látnám minden javaslatát, az automatikus isnspirátort is, nincs VF, nincs szingu....portyázásért jöhet a több TP, de én inkább a kreatív affinitás és kivégzés hatását csökkenteném, kreatívnál pont jó lenne, hogy szintenként 1%-kal köveli a szerezhető LE-t, és 50nél van a max....ha ez így megvalósulna, én biztos reggelnék V5-re is, mellette tolnám a többi világot
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3.31
utáltPicigyerekFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
112. hozzászólás - 2009.12.21. 14:20:30
igen jók voltak Miklos ötletei

volt egy ilyen kérdés

Melyik a jobb taktika szerinted, aki az IQ-ra és taumaturgiára megy, aki a támadásra és erőre?

* Az IQ taktika a nyerő
* Az erő/támadás a jobb
* Egyensúlyban van a kettő, érdemes mindkettőt egyszerre fejleszteni


ez karaktertől függ egy smaragdnak jobban megéri a tau és az iq de egy rubintnak már a támadás és az erő éri meg
Pontszám: 1.48
kedvelt tagDangerous05Férfi
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
113. hozzászólás - 2009.12.21. 23:47:17
Miklós ötletei tényleg jónak tűnnek.
Úgy gondolom, hogy amiket leírt, az kezdetnek elég is! Úgy olvastam, hogy ezek a legfőbb problémáik az embereknek.
Akkor akár kezdhetjük is az új világot!
Persze csak viccelek, viszont egy két meglévő dolog kiszedéséhez, hatékonyság csökkentéséhez, nem kell nagyon sok idő (gondolom én).
Pontszám: 5.42
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
114. hozzászólás - 2009.12.22. 08:32:53
A háború változhatna kissé. A győzelmi feltételek jelentős csökkenése mellett, maradna a 8 órás támadhatósági korlát. Így nem néhány aktív/passzív ember döntené el a háború kimenetét. A feltétéleknél figyelembe vehetné a szövetségek létszámának arányát is.
Pontszám: 7.98
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
115. hozzászólás - 2009.12.23. 20:53:26 (Válasz Miklós #110 hozzászólására.)
Óh akkor csak jövőre lesz? Óhhh...az még olyan sokára van...

Bár még mindig nem tudjuk, hogy ez is olyan lesz mint V1-V2, vagy időre megy esetleg mást kell majd csinálni...mik lesznek benne, amik eltérnek az eddigi világoktól, sok 5let, jött be az 5let tervezőktől, de konkrétumot Miklós nem mondtál...valami kis infomorzsát azért kapunk majd ugye? Karácsonyi ajándék, vagy már túl késő...

UI: Kellemes Ünnepeket Kívánok igyatok sokat, felejtsétek el, ami nem volt jó és emlékezzetek arra ami jó volt!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.04
kedvelt tagDangerous05Férfi
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
116. hozzászólás - 2009.12.23. 22:41:23
Viszok amit én mondhatok és biztos információnak veheted, hogy az 5. világ nem időre megy, tehát nem véges. Pontosan azért indul, mert sokan várták az újat, ami a 4-es és végesre sikeredett, így ez pótolja annak helyét.
Ne haragudjatok ha kicsit hülyén fogalmazok, de így karácsony előtt meg kellet ünnepelni a dolgokat egy pár itallal.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!!!
Pontszám: 5.31
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
117. hozzászólás - 2009.12.24. 09:23:34
Esetleg lehetne változtatni a horda bónuszokat. Lehetnének teljesen más hordák. Gondolom ez nem túl nagy programozási feladat. És itt a fórumon biztos ötletelnének az emberek egy külön topikba.
Pontszám: 8.49
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
118. hozzászólás - 2009.12.24. 09:42:26 (Válasz Zotmund #117 hozzászólására.)
2.) Drasztikus átalakításokra nincs lehetőség


Nehéz eset vagy te is A teljesen új horda az vajh drasztikus vagy sem?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.21
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
119. hozzászólás - 2009.12.24. 11:36:08
Miklós!

A portyát valamilyen formában lekorlátoznám, mert megint kialakulna az az egyenlőtlenség, ami a többi szerveren. V3-on szerintem jól működik.

üdv

maci
Pontszám: 7.18
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
120. hozzászólás - 2009.12.24. 11:45:29 (Válasz Maci #119 hozzászólására.)
Nem jó, extra TP-ért az is hasznos. Ugyan a szinguláris miatt kevésbé hatásos, de azért bőven jó.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.32
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!