Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Damage

Dátum: 2009.08.28. 20:05:57
FIN
Dátum: 2009.08.28. 19:14:23
Multik nélkül hova jutottunk volna? Ohh, még belegondolni is rossz!
Dátum: 2009.08.28. 19:03:42
Kedves Kenos!

Nem úgy fest, hogy Rokamoka lezárta volna a gyanúsítgatást, ezért született a hozzászólásom. Remélem nem sértettelek meg vele, amiért nem hagyom szó nélkül, hogy valaki megpróbálja elbagatellizálni azt, amiért keményen megküzdöttünk.
Azért is bocsánatot kérek Tőled, amiért az orrod alá dörgöltem, hogy milyen fasza vagyok - gondolom arra a részre utalsz, ahol elismerem, hogy van nálam jobb, ugye?
Dátum: 2009.08.28. 18:40:19
Tudod Rokamoka, vannak, akik tudnak tisztességgel veszteni, és vannak, akik nem.
Én tudok, mivel Jaana alaposan helyben hagyott a szintversenyben. Nem keresek mentségeket vagy magyarázok bizonyítványt, hanem szimplán gratulálok neki. Szép volt Jaana!

Megfelelő embereket toborozni, egyben tartani a szövetséget, és a lehető legoptimálisabb győzelmi utat kitaposni nem volt könnyű dolog. Nyilván tapasztalhattad is, hiszen, ha olyan könnyű lenne, gondolom holtversenyben lennénk. De nem így van. Akárhányszor is írod, hogy "gratulálsz", minden alkalommal, amikor megpróbálod sutyi ismeretségre vagy előre megdumálásra fogni a dolgot, csak a saját bizonyítványod töltögeted. Fogadd el, hogy vannak nálad jobbak, vagy rekedj meg a szinteden - nekem édesmindegy.

Ha már itt vagyok, szeretném megköszönni mind a 34 szövetségi társamnak a befektetett energiát, és a csapatjátékos hozzáállást.
Relddo és Gerdaal kollegák teljesítményét külön kiemelném, mivel megszervezni és egyben tartani egy ekkora (és ilyen színes ) szövetséget hatalmas és időnként baromira komplikált feladat
Dátum: 2009.08.28. 11:26:54
Várjál már, én is multi vagyok. Darksol multija vagyok, de ő is multija valakinek, csak elfelejtettem, hogy melyikünknek. Mindjárt belépek vele és megnézem...
Dátum: 2009.08.28. 11:17:43
Okés, most már bevallhatjuk, hogy mindannyian multik vagyunk. Unom már egyfolytában összevetni, hogy melyik karakterrel mit írtam, és kinek
Dátum: 2009.08.28. 11:04:11
Szerintem az általad említett "játékosok közötti összeszokottság", illetve a "a statisztikák alapján eredményesnek tűnés" között nem csak egy "e" betű a különbség. Persze nem nyelvtanilag értettem

Javítás: elütés
Dátum: 2009.08.23. 18:00:51
Idézet: Rex08 - 2009.08.23. 12:23:52
Akkor teljesen fölösleges a V4, mert az egészt hazavágják a győzelemmániások, akik mindenkit elpusztítanak és tönkre teszik más játékát, mert nyerni akarnak. Lényegében semmi értelme sincs regizni rá, mert úgyis olyan kicsi az esélye az embernek, mint egy hamburgernek etiópiai gyerekek közt (már elnézést, nem vagyok rasszista, de ezt találtam megfelelő hasonlatnak).


Ha már úgyis itt vagy az interneten, esetleg rákereshetnél, hogy mit jelent a "verseny" fogalma... garantálom, hogy meglepő újdonságokkal fog gyarapodni kétes tudásanyagod.
Dátum: 2009.08.06. 20:57:45
Idáig ez egyértelműen a legjobb fejlesztése a játéknak!
Összeverni a térkapuból előbújó Mikit, miközben olyanokat sziszegsz, hogy "hatalom tornya reform", "kristályhorda, harr" vagy "várható fejlesztések, mi?" egyszerűen priceless!
A JV végre rájött milyen metódussal lehet a legtöbb csp-t kicsikarni a játékosokból, ha már nem mindenki tol be 600 CSP-t a gyorsításokra

Nálam bejött a terv Miklós, költöm a csp-m, mint egy hülye
Dátum: 2009.07.16. 23:42:05
Elütés a világ eseményekben:

"XY fegyógyult a fertőzésből."

Kapja meg azt az "l" betüt ha már küzdött érte
Dátum: 2009.07.10. 20:31:19
Mármint oda, ahol a "leg erősebb" és "leg félelmetesebb" végzeturak védenek majd meg?
Emberünk építés szerint rendezett toplista alapján spammel, láthatólag csekély játékismerettel
Dátum: 2009.07.07. 07:30:41
winnie!

Most már tényleg ideje lenne, hogy elkussoljál.
Nem lehet értelmesen vitatkozni vagy kommunikálni veled, mivel egyfolytában körkörös érveléssel (és most már társadalmi méretű ítéletekkel is) próbálod védeni a légváraid. Ezek után finoman szólva is megmosolyogtató, hogy értelmes létformának tartod magad.
Hiába próbálsz azzal védekezni, hogy mindenki hülye vagy tekintélyelvű, csak azért, mert nem ért egyet a hagymázas baromságaid többségével, melyek ellentmondanak a többségi, racionális véleménnyel. Tudom, elszomorító, de el kell mondanom: Nem vagy az intelligencia mércéje, mondanivalód többsége pedig nem egyetemes igazság, hanem sokkal inkább a többségi konszenzust szembehugyozó téveszméid nárcisztikus kipárolgásai.
Röviden és tömören: Nyeld le a nyelved.

Mód: elütés.
Dátum: 2009.06.30. 22:45:15
Dalen!

A Rózsaszín Nyuszitappancs saját Törölt Karakterének tekint, és következő háborúit az Őrült emlékének ajánlja.

Kedves Szomszéd!
(képzelj ide sok vulg. kifejezést) hogy törölté'!

Köszönöm a figyelmet, kérem távozzanak és vigyék magukkal a székük alatt ketyegő csomagot.
Nincs már itt semmi látnivaló...
Dátum: 2009.06.25. 21:50:20
Unalmasak már arcok odafent és kellene az utánpótlás szintrohanó, gyenge TÖ-jű újoncok képében?
Dátum: 2009.06.25. 16:11:09
Darksol:
Bocsi, tényleg nem vagyok naprakész
Dátum: 2009.06.25. 08:52:59
Hasonló játékélményért ennek a többszörösét is feláldoztuk volna, és még örülnénk is neki. Várj, hisz meg is tettük, amikor megalapítottuk a szövetséget... A játékélmény nem mindenkinek jelent egyet a befektetések optimális megtérülésével. Miért lenne baj, hogy van a játéknak olyan élményt nyújtó része, ami többet vesz el, mint amennyit behoz?
Már ha tényleg így is van bizonyos esetekben - a ti esetetekben például nem
Dátum: 2009.06.25. 02:17:17
Ahogy én látom jelenleg kétféle módja van az építkezés gyorsításának (az örökzöld építőrabszolga módszert leszámítva persze).
Mindkét módszer gyakorlatilag specializáció, és a kettő nem vegyíthető (effektíven).

Az első módszer háborús bevételre épít. Ez a gyengébbik, de szórakoztatóbb változat. A HCS sokat dobhat a bevételen, de még így is elég szegényes a profit. Meg aztán a háborús célpontok száma is véges.
A másik módszer a szövetség taglétszámának maximalizálása, hiszen több ember többet épít (és a háborús bevétellel szemben az építéstől ugyebár a kút is nő). A manakonstrukció miatt erre borul a mérleg nyelve, méghozzá durván.

Mivel a TOP (mindegyik TOP) arra törekszik, hogy maximalizált maradjon a létszáma, nehogy hátrányba kerüljön a többiekkel szemben, így megfigyelhető, hogy gyakorlatilag mind a három listavezető árvaház módba kapcsol időnként, és a többiekhez képest gyenge karaktereket karol fel, hogy telítse a létszámot. Ezek az utasok általában alkalmi vagy nagyon alkalmi játékosok, akik képesek naponta 1x manakonstrukciózni, időnként még építenek is, de nagyjából ennyivel járulnak hozzá szövetségük előrehaladásához.
Egy háborús szövetség csak akkor lehet sikeres, ha aktív játékosokból áll, és nem enged teret efféle kontraszelekciónak.

Ahogy már említettem, ez a két dolog nem vegyíthető. Nem háborúzhatsz úgy, hogy közben egy 5-10 fős alkalmi játékos állományon simán visszavernek minden megszerzett pontot. És ez így is van rendjén.

Az Azúr Légiótól rabolt kúttöltés - hála a remek módosításoknak - nem volt több 2-3 ember napi manakonstrukciójánál. Ha nem lenne limitálva a győztes kútméretére a rabolható LE mennyiség, akár 6 embernyi összeg is jöhetett volna. Jelentős, mi?
Személy szerint nagyjából 60K-t költöttem a (3) háború alatt gyógylére. Ha beépítettem volna ezt a LE mennyiséget, már 10K-val beljebb lennénk, és akkor még nem beszéltünk a többiekről.
Mégsem érdekel, hogy mennyire aránytalan mivel nem a kútra pályáztunk, hanem a hosszú ideje veretlen Légió legyőzésére. Ez pedig nekünk sokkal többet ért, mint valahány százezer LE, hiszen a TGYs vereség miatt végig ott volt bennünk a tüske.
Gondolom nem kell mondanom, hogy ha érdekelne minket bármiféle arányosság, vagy az optimalizálás, sosem léptünk volna le a TGYből, hogy újrakezdjünk mindent, nulláról.

Mindezt összevetve nevetségesnek, vagy sokkal inkább szánalmasnak tartom amikor egy 35 fős szövetség felháborodik azon, hogy egy kicsi, de annál jobban szervezett szövetség legyőzi. A Légió legalább belátta, hogy presztízsen kívül kvázi semmit sem veszít, éppen ezért ki is érdemlik a tiszteletet.
Dátum: 2009.06.24. 21:22:48
Idézet: Cofee - 2009.06.24. 19:40:43
De még havonta átlagban 1 szerintem kijött...

Nem kérdezem meg, hogy hány hónapon keresztül, mert a végén még kiderülne, hogy...
Dátum: 2009.06.24. 09:49:56
Elárulnád melyik az a szövi, amit a TGY kéthetente farmolt? 15-20 alkalom? Ne nevettess...
Dátum: 2009.06.23. 19:15:58
Hagyjuk el a szentimentális körítést, jó? Én is írhatnám, hogy egyszerre 4 top szövetséget támadtunk meg, szarabb volt az épületbónuszunk, 1 hónapig nem kaptunk tápot a maxolt térkapuból, kínzókamrából vagy a toronyból, de ez mind sallang, melléduma.
Játéktechnikai szempontból semmivel sem vagy különb...
(Még írtad is előtte ide, a fórumba, hogy mennyire tetszik a Gyógyír megoldása, bár ha ellened vetnék be, utálnád. Idézzem? Khm...)