Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Damage

Dátum: 2009.11.19. 10:12:02
Nekem az a véleményem, hogy Kocos sokkal jobban tudja prezentálni a véleményem, mint én.
Dátum: 2009.11.19. 09:56:35
Idézet: Mortimer - 2009.11.19. 08:58:40
A VF tönkreteszi a kalandrendszert - a többiek számára. Tönkreteszi a bajnoki viadalt - a többiek számára. Tönkreteszi a háborús rendszert - a többiek számára. Szóval a VF a használójának marhakényelmes dolog, de a játék egésze szempontjából káros. Aki ezt nem hajlandó beismerni, az egyszerűen vak.

És most jöhetnek a lepontozások a VF-esek részéről, de jobban örülnék, ha inkább elgondolkodnának ezen.


Mortimer!
Az, hogy sarkítasz, már megszokott dolog, de most baromságokat is beszélsz.
Tényleg a VF rontja el ezeket?
Mi van a pókokkal?
Mi van a 70. szintű epikus cuccokkal mászkáló 20. szintű karakterekkel?
Mi van a láthatatlan vadászattal?

Megint ki van ragadva egy apró szelet egy nagyobb problémából - persze nyilván ezt a részt a legkönnyebb megfogni - és az lesz a fantasztikus megoldás, ha majd ez jól meg lesz reformálva.
Segítek: ez NEM fog megoldani semmit.
Olyan ez, mintha úgy akarnád megoldani a portya problémát, hogy még 2 szintnyivel nyitod a portya ollóját. Egy pofon a szarnak, semmi több.
Mindenki maga választja meg, hogy milyen gyorsan akar fejlődni ebben a játékban. Ha kivesszük vagy módosítjuk a lassítást, akkor a szilgulárisnak is legyen reformja (mondjuk csökkentse a szint%-al a portyából kapott LE-t, jó?).
Dátum: 2009.11.18. 17:18:02
Nem értem, hogy miért kellene büntetni a VF-et, míg ott a pók taktika. (Nem a pókokkal van bajom, csak az egyoldalú módosításokkal.)
Ha módosításról gondolkodunk, a szingulárist is párhuzamosan kellene módosítani - már csak a korrektség jegyében is, nem?
Dátum: 2009.11.18. 14:47:41
Tessék kampányolni, hogy módosítsák a háború rendszerét, ha nem tetszik a jelenlegi rendszer!
Módosítassátok úgy, hogy ne játsszon szerepet az aktivitás!
Legyen egyenlő az, ha Pistike 5 percet tölt naponta a játékkal azzal, ha Gézuka 12 órát!
Hiszen az ÉLETBEN is így működnek a dolgok, nem?*

* Csak azért kérdem, mert TLO megmondta, hogy nincs életem (sem a többi Tappancsnak), így nem állná meg a helyét, ha meg is válaszolom a saját kérdésem egy nagy, büdös "NEM"-mel.

Kiváncsi vagyok mikor jut el a pörgés olyan szintre, hogy nem terroristának vagy nácinak, hanem egyenesen hazaárulónak hívnak majd azért, mert háborúzni merünk.
Mindegy, majd meglátjuk. A majmaimat meg megkérném, hogy szorgalmasabban pontozzanak, mert még 4 felett vannak a HSZ-eim.
Dátum: 2009.11.18. 11:41:24
Ne vetítsd ránk a mérged, ha a rendszerre vagy mérges. Köszi.
Dátum: 2009.11.17. 22:15:20
100 játékosból 99 azt mondaná, hogy "DE".
A maradék 1 jelképezi a TOP vagy "egyedi igényű" játékost az arányban.

A legegyszerűbb megoldás az eredeti problémára szerintem az lenne, ha nem az aktuálisan meglevő, hanem az eddig megszerzett medálokat számolná a rendszer.
Aki szerzett már 12 medált pályafutása során, annak Zsiszlát az olimpiáról.
Dátum: 2009.11.17. 22:02:54
Butch,

A Ronin kapta meg elsőként a lehetőséget a RSZNYT-től egy lebeszélt feltételekkel (vagyis a RSZNYT szempontjából handicapes) háborúra.
Enyhén fogalmazva nem éltetek vele.
A 15%-os üthetőség eltűnésével az aktív fél még gyorsabban tehetne szert, még nagyobb előnyre. Nem értem miért lenne megoldás...

A pontozásról pedig csak annyit, hogy elég nagyfiúk és nagylányok vagyunk, hogy érveléssel vagy nagy hanggal bizonyítsuk a magunk igazát. A lepontozás számunkra nem jelent semmiféle önigazolást. Engem is például lepontoznak folyamatosan - a háborúskodás miatt már rengeteg olyan követőm is van, akik azt is lepontozzák, ha annyit írok az "írd be ide, hogy bakfitty" topicba, hogy "bakfitty". Kattintgassanak csak, verjék is ki mellé. Kit érdekel? A pontérték nem a hsz tartalmának mércéje...
Dátum: 2009.11.16. 17:46:24
Foghatjuk annak, amint elmondod, hogy mi a szerepjátékos elem benne.
Mert én már 5 perce itt görnyedek felette, de esküszöm nem látom.
Dátum: 2009.11.16. 16:43:02
Ha 15-20 tagunk lenne, a helyzet ugyanez lenne, mert megválogatjuk, hogy kikkel cimbizünk.
Még mindig fenntartjuk, hogy benne vagyunk bármilyen feltételben...
Dátum: 2009.11.16. 15:01:23
Pár szót, ha szabad...

Szóval a Gonosz Tappancsok háborúznak, mert nekik ez tetszik. Tetszhetett volna más is nekik, de azok így-úgy mindig megváltoztak utólag, vagy menet közben - fura mód nem a nagy többségnek kedvezően-, így maradt a gagyirendszerű, alacsony bevételű háború, ami boldoggá teszi őket. A gagyirendszernek hála a legtöbb TOP szövetség azonnal kapitulál, ha rájuk deklarálunk, mert súlytalan a veszteség számukra. A középmezőny többsége maxolt béke csarnokkal rohangál, és citadellacsapás után kapitulál. Marad a HCS tulajdonos középmezőny, vagyis a kisebbség, akik kapják a támadások nagy részét. Innentől fogva csak kliséket mondhatnék, szóval nem fogok. Legyen annyi elég, hogy ártalmas működésünkkel nagyon sok embernek hoztuk már vissza a kedvét a VUhoz, és elég sok embernek adtunk motivációt - akár így, akár úgy. Tűnhet úgy, hogy farmolunk, de a manakonstrukció világában egy ilyen kijelentés elég átgondolatlannak tűnik.
Amennyiben lelki törést okozunk azáltal, hogy kéthetente elhozunk 2 embernyi manakonstrukciót, tegyetek ellene, ahogy szeretnétek.
Ha nem mertek bevállalni egy normál háborút, akkor mondjátok a feltételeket (és ez nem csak a Dark Windre vonatkozik).
Csak vakító fénnyel támadjunk? Vagy buzogánnyal és normál varival? Esetleg ne legyen nálunk állat? Rajtatok áll... már amennyiben szeretnétek háborúzni egy jót.
Amennyiben egyáltalán nem szeretnétek háborúzni, úgy... nem értem a HCS-t.
Vagy ha csak velünk nem, akkor beszéljük meg PMben.

Damage
Dátum: 2009.11.01. 14:48:03
Jah, a Legjobb Farmszöviről beszélünk?
Valóban "elismerésem" miatta! Kútméreten kívül semmi sem indokolja, hogy egy lapon emlegessük a "legjobb 10-el". De ugyan miért kellene elismerni egy olyan szövit, amit korlátlanul lefelejtett szakik LE-jéből bővítettek ki most már törölt karakterek? Hagyjuk már...

Azokba a szférákba, amikbe te süllyedhetsz, tényleg nem leszek soha méltó - már amennyiben a belépő a végső stádiumú diszgráfia, valamint a pontok korlátlan használata egymáshoz logikailag nem illő tagmondatok összekapcsolására
Hát az ALAPÍTÓKNAK manapság nem kell tudni helyesen írni, vagy legalább olyan nyelvtani készséggel rendelkezni, mint ami az általános iskola második osztályában elvárt?
Tudjad már hol a helyed!
Dátum: 2009.11.01. 14:31:15
Tehetek én róla, hogy a kispajtásaid, akiket elérek sikítva menekültek a katakombába?
Pattogj csak kismajom, attól nem leszel nagyobb se te, se a szánalmas bandád.
Dátum: 2009.11.01. 14:24:48
Ugye tudod, hogy minél jobban hergelsz minket, annál szarabb lesz a jövőben neked és a szövetségednek?
Csináld csak...
Dátum: 2009.11.01. 14:14:20
Kérkedünk bizony, mert kérkedhetünk. Kiérdemeltük a címet, amivel saját magunkat tüntettük ki. A legjobb háborús szövetség címet nem egy háborúval kell kiérdemelni, hanem azzal, hogy legyőzöl minden TOP szövetséget. Mi megtettük ezt, tulajdonképp többször is.
Nem számított, hogy sokkal rosszabb pozícióból indulunk, megcsináltuk.
Miért más a mi szituációnk, mint a tietek?
Mert soha nem neveztük taktikának, hogy 1 ember van a fronton, míg a többiek kushadnak a katakombában.
Soha nem is éltünk ezzel a taktikával.
Katakombába csak olyan ember ment háborúban, aki napokig nem tudott gép elé kerülni, és ő is csak akkor, amikor menetrendszerűen elhúzott az ellenfél létszámának a fele a pincébe.
Úgyhogy az emberkedésnek nagy alapja igazából nincs...

Miért fogunk visszajárni amilyen gyakran csak lehet?
Mert élvezni fogjuk, ha katakombáztok!
Ti kényszerítettétek ki a szituációt.
Harcolhattatok volna tisztességesen vagy feladhattátok volna, ha nem szerettek háborúzni. Ti mégis továbbhergeltetek minket.
Innentől fogva nincs igazán miről beszélnünk...

Ne is válaszoljatok semmit, csak pontozzatok
(Pontozási statisztikából gyönyörűen látszik, kik kattogtatnak )
Dátum: 2009.11.01. 11:03:24
Hogyne lenne újra és újra?
Egészen pontosan addig, amíg mi akarjuk.
Dátum: 2009.11.01. 10:00:15
Gratulálok a KV akadémiának a győzelemhez, és a katakomba bérlethez, amit ezzel kiváltottatok.
Jövő héten találkozunk. Aztán újra, és újra, és újra, míg meg nem unjuk. Lehet azután is - csak a megszokás miatt.
Ez egy olyan ok lenne, ami szentesíti a manakonstrukció létét?
Kár volt játékba hozni, mert hosszú távon csak borogatja a játékegyensúlyt, akármennyire is segít a kisebb szöviknek.

A lényeget elfelejtettem: Maximálisan egyetértek a felvetett ötletekkel.
Dátum: 2009.10.19. 22:35:27
Idézet: Damage - 2009.10.16. 12:52:10

- Vadászatidő-csökkentés (ne fix értékkel, hanem szintfüggően, ha lehet)
- Állatgyógyítás idejének csökkentése (akár fokozatosan)
- Állatidomítás idejének csökkentése (akár fokozatosan)


Kiemeltem újra, mert eltűnik a "hűűű, adjon az új relikvia 2% esélyt minden fingáskor, hogy ellopjak a másiktól mindent" hozzászólások között.
Dátum: 2009.10.16. 12:52:10
Tudja már valaki, hogy kvázi mennyi jön be egy kaland megcsinálásából? Mert röpködnek itt a hasraütéses értékek ezerrel... MÓD: Má tudom, bocs.

Ellenben, ha már itt "mindent lehet", felhívnám a figyelmet a régi problémákra:
- Vadászatidő-csökkentés (ne fix értékkel, hanem szintfüggően, ha lehet)
- Állatgyógyítás idejének csökkentése (akár fokozatosan)
- Állatidomítás idejének csökkentése (akár fokozatosan)

Nem akarok általánosítani, de mégis, szerintem ezeknek többen örülnének, mint 2% esélynek, hogy a következő csatában történik valami 1-2%-os statisztikai változás.

(Nem volt sok időm olvasgatni, amennyiben szerepeltek már ezek, bocs az intermezzoért.)
Dátum: 2009.10.15. 16:06:45
Idézet: Ricardo - 2009.10.15. 15:54:26
A harag itala?

Ezt azért majd valahogy ki lehet deríteni, vagy olyan lesz mint a hordagyülőlet?


Én rögtön kezdeném is a lobbit, hogy a békejobb védjen ellene. Szavazzatok mellettem, közérdekű
Békejobbosok, előre!