Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
261. hozzászólás - 2009.10.19. 18:22:57 (Válasz Endyr #259 hozzászólására.)
Annyit kellene változtatni a rendszeren, hogy nem akkor kapják meg az állatok a TP-t amikor berakod őket gyakorolni, hanem amikor lejár az előre beállított idő. Ha nem jár le, értelemszerűen nem kapnak TP-t.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.63
kedvencMarocchiFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
262. hozzászólás - 2009.10.19. 20:03:19
Nem tudom volt-e már arról szó, hogy újfajta varázslatok is bekerülhetnének a játékba, méghozzá lélekgyémántért?! Ne csak abból álljon a varázslatok fejlődése, hogy növeljük a sebzését. A kalandok bevezetésével itt a lehetőség, hogy bekerüljenek olyan varázslatok, mint pl. kritikus sebzés növelése a csata időtartamára, vagy pl. démonidézés, halotthívás, stb...
V1: Vallud, a druida. (Békeidők Hírmondói)
V2: Makh il Malenaas az élő halott. (Halhatatlan Homokszemek)
V3: Garbash, a nekromanciát űző halálon túli kreatúra. (Sindro Árnyéka)
V6: Tűzfénytáncos, az erdei tündér (Sárkánylovasok)
Pontszám: 9.65
népszerűtlenMarioFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
263. hozzászólás - 2009.10.19. 20:32:24
Idézet: Marocchi - 2009.10.19. 20:03:19
Nem tudom volt-e már arról szó, hogy újfajta varázslatok is bekerülhetnének a játékba, méghozzá lélekgyémántért?! Ne csak abból álljon a varázslatok fejlődése, hogy növeljük a sebzését. A kalandok bevezetésével itt a lehetőség, hogy bekerüljenek olyan varázslatok, mint pl. kritikus sebzés növelése a csata időtartamára, vagy pl. démonidézés, halotthívás, stb...


Én ezt jó ötletnek tartom , de szerintem már nem kerül be legalább is nem most .
De ha lehet akkor legyen majd egy ilyen fejlesztés , mert ez tényleg jó ötlet .
V1 :Mario/Igazak (gyémánt)
Csatlakozz te is !
Pontszám: 2.63
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
264. hozzászólás - 2009.10.19. 22:35:27 (Válasz Damage #224 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2009.10.16. 12:52:10

- Vadászatidő-csökkentés (ne fix értékkel, hanem szintfüggően, ha lehet)
- Állatgyógyítás idejének csökkentése (akár fokozatosan)
- Állatidomítás idejének csökkentése (akár fokozatosan)


Kiemeltem újra, mert eltűnik a "hűűű, adjon az új relikvia 2% esélyt minden fingáskor, hogy ellopjak a másiktól mindent" hozzászólások között.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.99
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
265. hozzászólás - 2009.10.20. 00:21:38 (Válasz Miklós #249 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.10.18. 20:12:12
Byzon: emlékeim szerint van vadászatidőt csökkentő csizma: elementáris fúzió szakértelmet növel.


Őőő... 111 fölé is?
Mert az ötlet lényege épp ez lett volna. Ha csak 50 csp-t kapok naponta, akkor 100 perc, ergo bő másfél óra levadászni, amely idő alatt nem csinálok tulajdonképpen semmit, csak bazi unottan bámulom a monitort... Ha meg nem jutok egy nap gép elé... Na akkor gáz van...
Összességében szentem kéne egy megoldás arra, hogy 1 percnél többet ezzel ne kelljen tökölni, mert ebben semmi érdekes nincs. Nekem már az is furi volt, hogy ennyi erőforrást kértetek a gyorsításért (mi a fenének? nem táp... kényelmi funkció...) A maradékk 1 perc jó lenne, ha összehozható lenne már tárgyakból is.
Mert oké, kitolom a spektrálist 100-ra, turbózom az elementárist, de így is egy kínszenvedés végigcsinálni.
Másrészt ehhez. Ha az én ötletem nézzük, az erősebb vadászidő csökkentő csimmák adjanak minuszt szentem a krono várakozási idejére is, mert a 10 perc úgy már borzasztó sok lesz, az meg csak felesleges idegbaj, ha le kell lőni a vadászatot.
Az ájulási időt (állatok) lefelező cucc is szimpi. 6 óra bőven elég szívás...
Összességében: egy picit "felhasználóbarátabbá" kéne tenni a rendszert, na... És erre ez is egy lehetőség...
A hozzászólást Byzon módosította 2009.10.20. 00:37:16-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.44
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
266. hozzászólás - 2009.10.20. 04:52:58 (Válasz Byzon #265 hozzászólására.)
Miért uncsi a vadászat? Minden szinten másmilyen állatot vadászhatsz le
Míg a portyacélpontok sokszor szinteken keresztül ugyanazok maradnak.
Tehát vadászni igenis változatosabb
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.87
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
267. hozzászólás - 2009.10.20. 09:45:07 (Válasz Byzon #265 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.10.20. 00:21:38
Idézet: Miklós - 2009.10.18. 20:12:12
Byzon: emlékeim szerint van vadászatidőt csökkentő csizma: elementáris fúzió szakértelmet növel.


Őőő... 111 fölé is?


Hát az nem túl vonzó, ha elementárist még tovább kell emelgetni LE-ből. Ráadásul az 1 perc körüli vadászatidőhöz jópár szint kellene még.
A relikvia, amit az előző oldalon leírtam sokkal humánusabb lenne.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.10.20. 09:45:30-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.18
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
268. hozzászólás - 2009.10.20. 09:49:24 (Válasz Ezüstszél #267 hozzászólására.)
Én sem erről beszélek Ezüstszél Természetesen badarság lenne tovább növelni az elementet, így is elég szivatás már ez pusztán azért hogy játszani lehessen. A relic/csimmák simán csökkentsék az időt, elég LE-t dobtunk már ki így is az ablakon ezért.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.31
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
269. hozzászólás - 2009.10.20. 09:59:09 (Válasz Byzon #268 hozzászólására.)
Akkor jó.
Kicsit úgy tűnt, hogy elfogadhatónak tartod az elementáris további emelését, csak lehessen tovább csökkenteni a vadászidőt.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.18
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
270. hozzászólás - 2009.10.21. 10:40:50
Van egy ilyen relikvia hogy vadászcsizma, fél percel csökkenti a vadászat idejét.
Az állatokkal kapcsolatosan pedig az a véleményem hogy meg kell tervezni mennyi időre teszel be egy állatot gyakorolni. Ha szerinted nem termel ez a dolog semmit ne küld őket gyakorolni. Az hogy akkorr kapják a TP-t mikor lejár a gyakorlás, finoman szólva sem lenne valami jó megoldás, főleg azért mert nem tudok majd tervezni hogy a lejáró szörnyem morálja, ép-je maxra ugrik-e a szintlépés miatt vagy nem. Persze persze ki lehet számolni mindent, de ha valaki azt sem képes kiszámolni mikor fog lejárni a szörnye gyakorlása annak ez kb megoldhatatlan feladat. Bár biztos lenne rá gyorsan egy "Jerikó féle szörnyszintlépés számoló". Szóval a kenelen tovább bonyolítani inkább rontana mint javítana és azt a fejlesztési időt inkább fordítsák csak másra a készítők.
Pontszám: 4.95
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
271. hozzászólás - 2009.10.21. 10:57:30 (Válasz Ezüstszél #267 hozzászólására.)
Idézet: Ezüstszél - 2009.10.20. 09:45:07
Hát az nem túl vonzó, ha elementárist még tovább kell emelgetni LE-ből. Ráadásul az 1 perc körüli vadászatidőhöz jópár szint kellene még.


hidd el, az a jó pár szint minden LE-t megér. de a döntést te hozod. ha neked nem éri meg, hogy sokkal több a szabadidőd, akkor nem ér panaszkodni. aki még nem próbálta milyen 2 perceseket vadászni, az még nem tudja, mi a jó.
Pontszám: 4.22
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
272. hozzászólás - 2009.10.21. 13:33:31 (Válasz winnie #271 hozzászólására.)
Alaposan félreértettél.
Én nem panaszkodom, ugyanis nem használok gyorsítást. A vadászat idejét ki tudom tölteni mással.

Viszont ha valaki játszik, akkor annak valamennyire fontos, hogy mennyi LE-t tud karakterfejlesztésre költeni.
Na ha mármost szerinted horribilis mennyiségű LE-t érdemes költeni arra, hogy kevesebb időt töltsek azzal a játékkal amiben minél több LE-t igyekszem összeszedni a karakterem fejlesztésére, akkor... (Remélem látszik az ellentmondás.)

A végeredmény az, hogy sokkal egyszerűbb szimplán kevesebbet játszani. Ezért nem tartom jó ötletnek, hogy további magas költségű elementárisfejlesztés legyen a megoldás.
Egyszerűbb (humánusabb) a 258. hsz-ben kifejtett relikviával a gyorsítósoknak lehetővé tenni, hogy több LE-t ne kelljen erre költeniük. Aki el akarja érni az 1 perc körüli vadászatot, annak így szintén meg kell vennie a gyorsítást, és felhúznia az elementárist 111-re, azaz a relikvia nem egy kerülő utat adna a gyorsításra, csak így már valóban megérné a dolog, és nem fogcsikorgatva vennék meg a gyorsítást játékosok.

(A vadászcsizma is jó dolog, csak az nem érhető el a többség számára...)
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.10.21. 13:33:48-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.12
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
273. hozzászólás - 2009.10.21. 14:34:50
Azért nem egyenlő a játék a vadászattal szerencsére. Összeségében szerintem jó játék a VU, portya, küldetések, vadászat remélem a kalandok még jobbak lesznek. Viszont a vadászat nagyon unalmas!
Pontszám: 4.96
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
274. hozzászólás - 2009.10.21. 16:31:14
Miklós Főnök! Van már valami előrelátható célszám arra vonatkozólag,hogy mikor készültök el a fejlesztéssel? Lehetne valami becslést hallani?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.30
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
275. hozzászólás - 2009.10.21. 17:38:57 (Válasz masterv #274 hozzászólására.)
celszam mindig van, a kerdes, h van-e eleg hosi pontjuk betartani
Pontszám: 8.40
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
276. hozzászólás - 2009.10.21. 19:14:31
mint a blizzard a diablo2 vel de ha olyan lesz akkor nem lehet panasz az biztos
V1-antilop
Pontszám: 4.74
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3615 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
277. hozzászólás - 2009.10.22. 13:11:42 (Válasz masterv #274 hozzászólására.)
A rendszert már teszteljük, nagyjából minden készen van, nagy valószínűséggel ezt be tudjuk élesiteni jövő héten.
Pontszám: 9.55
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
278. hozzászólás - 2009.10.22. 13:35:34 (Válasz Miklós #277 hozzászólására.)
Királyság! Köszi a választ!
A hozzászólást masterv módosította 2009.10.22. 13:35:48-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.40
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
279. hozzászólás - 2009.10.22. 22:42:29
Gyerekek! Ha a vadászatot lecsökkentjük, és a napi 50-et 50 perc alatt elvadászod, meg a kronó is mondjuk 1 percre csökkenti a várakozási időket, akkor letudhatod a napi VU-zást fél - egy óra alatt.
Aztán azért fog sírni mindenki, mert nincs mit csinálni, be kell rakni újabb teendőket. Aztán az is sok időt elvesz, majd ezt is lecsökkentik, aztán új fejlesztés kell... stb
Igenis ez a varázsa a VU-nak. Minden ilyen online játék az időről szól. Igenis, ki kell várni, míg lehetőséged lesz valamit megcselekedni. Ez némi stratégiát igényel, hogy 1-2 órát elvadásszon az ember, visszajöjjön a gép elé, mielőtt felgyógyul. Ha meg erre nincs lehetőség akkor vagy nyelje be a vesztett LE-t, vagy addig ne vadásszon.
Én elég sok hasonló jellegű böngészős játékot kipróbáltam, de a VU-hoz képest mind marha lassú és idegesítően unalmas volt.
(pl napi 3-at cselekedsz, az is darabonként 1 óra, csak számlál vissza, és azt írja kalandozol, majd a számláló nullázódásakor kiírja, hogy milyen eredménnyel. És az ilyen játékkal is rengetegen játszanak)

Nekem a játék itt a 60. szint felett jóval kevesebb időbe telik, mint az elején. (sok kényelmi funkció és szaki miatt). És szerintem emiatt veszít is a varázsából. Ha nem dolgozol meg a nyereségért, akkor az is elveszíti az értékét.

Ha lehetne olyan gomb, amit megnyomok, akkor egyből elkölti az összes CSP-t, és egybe odaadja az érte járó LE-t, az megoldás lenne? Szertintem ezt nem akarja senki.

(most akkor lepontoztok?)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.34
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kalandok / kristálypontok fejl. doksi
280. hozzászólás - 2009.10.23. 14:06:29 (Válasz Tiha #279 hozzászólására.)
Vannak akik dolgoznak, és későn érnek haza minden nap.
Napi 50 CSP elvadászása 57-es elementárissal kb. 3 óra. [Itt már megdőlt a fent említett napi 1-2 óra vadászat.]
15 PP elportyázása maxos kronokompenzációval ha kettesével portyázik az ember az bő 1 óra.
Térkapupontok elköltése legyen mondjuk fél óra.

Ez már 4,5 óra. Én speciel este fél 7-re érek haza melóból, ergó este 11-ig kell(ene) végzeturaznom.....

Ehhez most hozzájön egy rakás kaland is, ami persze nagyon jó, de szintén időbe kerül.

Napi 1 perces vadászattal ebből a 4,5 órából lejönne 2.

Felesleges túlzásokba esni és 1 perces várakozási időket emlegetni, meg fél óra VU-zást naponta. Itt csak a vadászatról volt szó, ami a 2/3-át teszi ki az időnek.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.61
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője