Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr: 6-os világ
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
621. hozzászólás - 2015.01.11. 21:05:20 (Válasz Shutruk Nahhunte #619 hozzászólására.)
V3-at elnézve, nem ez a fétis fogja felborítani az erőviszonyokat...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.05
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
622. hozzászólás - 2015.01.12. 09:32:59 (Válasz Birka #602 hozzászólására.)
Hihi, benéztem ide, erre mit látok...
Itt még minden a régi. Miklós magyar hangja Birka oltja a népet, amiért azok nem örülnek a változásnak "üde mámoros ajakkal".
Persze esélyem sincs eldönteni kinek van igaza, mert már azt sem tudom mi az az SZB modul, ami(nek hiánya) ilyen nagy hullámokat kelt.
További jó játékot mindenkinek.
Pontszám: 7.39
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
623. hozzászólás - 2015.01.12. 10:15:54 (Válasz Kocos #622 hozzászólására.)
Azt hittem visszatántorogtál újra felvenni a játék fonalát, erre csak kárörvendsz kicsit? Nem szép dolog ám!
Pontszám: 8.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
624. hozzászólás - 2015.01.12. 10:18:51 (Válasz Bpetya75 #623 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2015.01.12. 10:15:54
Azt hittem visszatántorogtál újra felvenni a játék fonalát, erre csak kárörvendsz kicsit? Nem szép dolog ám!


Jó lenne, de belemásztam másba, és csak 24 órából áll egy nap. És nem kárörvendésnek szántam, inkább nosztalgiáztam. Közben megfejtettem, hogy az SZB a szövetségi bajnokság.
Pontszám: 7.09
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
625. hozzászólás - 2015.01.12. 10:48:02 (Válasz Kocos #624 hozzászólására.)
Az SZB az, amivel még a te portyaterminátor karaktered is az összes pp-jét ~230 LE/TP aránnyal tudná elkölteni.
Hiányoznak az írásaid a fórumról, jó lenne ha visszahúznád ide a beled.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.94
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
626. hozzászólás - 2015.01.12. 18:47:27
Csak érdeklődöm, hogy lehet egy smaragd szövetségben gyémánt játékos? Van alternatíva a hűség zálogra, vagy meg lehet szerezni AHnyitás előtt is?
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 7.07
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
627. hozzászólás - 2015.01.12. 18:59:19 (Válasz Danka33 #626 hozzászólására.)
A Relikviák menüpont - Választható ajándékok - A Hűség záloga 100 őskö

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 8.65
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
628. hozzászólás - 2015.01.12. 19:02:15
Áhá!
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 7.07
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
629. hozzászólás - 2015.01.12. 21:59:51
Kócosnak röviden : lenyomtak a torkunkon, egy v6-t amit néhányan a hátuk közepére sem kívánnak, de sajnos kötelezően le kel nyomni, mert olyan fétisért megy, ami 25% -t ad a vadászatra maximum, és ráadásul passzív a hatás. Az szb a szövetségi bajnokság, amit 98%os támogatás ölel át- v6-n. Miklósnak mert még mindig az a beképzelése, hogy joga van erre nemet mondani, de az igazság az, hogy v6-s húzása után, nagyon mélyre el kéne ásnia magát, és nem azon gondolkozni, miért nem akar szb-t v6-ra, hanem hogy hogy indítsam be minél hamarabb. Ráadásul mivel, már megszokott, nem jól indult el a szerver, és a lassítás ki maradt. Most meg mindenki felháborodott, hogy lassítás is szívat minket v6-n, így még lassabban éri el az 50-a szintet, ami a fétis többi világra megkapásának feltétele.
A hozzászólást Shutruk Nahhunte módosította 2015.01.12. 22:01:57-kor
трамвай-инженер
Pontszám: 5.46
kedvencGoddoFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
630. hozzászólás - 2015.01.13. 11:00:32
Skacok!
Nem lenne itt a v6-al semmi baj ha ésszel játszanának a játékosok.

Mire gondolok?

Örömmel olvasom hogy a toplista első oldalán a többség nagyon jól érzi magát és minden PP-t el tud verni pedig nem is tartozik a legjobbak közé.

Nos én (Gorgo) jelenleg ezen a toplistán a 14. helyen vagyok és jelenleg is azzal küszködök -talán a 3. vagy 4. napja- hogy összehozzam a feladatokhoz szükséges 15 győztes portyámat. Van 2 szerencsétlen karakter akit le tudok verni, ezekre vadászok amiért elnézést kérek tőlük. Ez hetek óta így megy. Miért is? Azért mert építem, építjük a szövinket és azért mert azok akik eljátsszák az összes pp-jüket rommá vernek mindenkit a környezetemben, naponta többször is természetesen, a támadásaik során full támadóerővel amortizálnak az észlények, ahelyett hogy felvennének egy villantót, némileg gyengébb fegyvert és netán beérnék ők is annyi portyával ami a feladathoz kell. Higgyétek el nekem, a feladatokkal és a vadászattal ott lehet lenni az első oldalon plusz portya nélkül is. Ezidáig a szerver indulása óta 1 sms-t küldtem, 9(+9 kiégett) kavicsot vettem és végig prémesként játszottam, jelenleg is van még 13 őskövem ami további 2 hétre elég lesz. Ezzel azt akarom mondani hogy nem kell tízereket költeni ahhoz hogy haladni is tudjunk ha hagynák a portyahuszárok. Ha csinálja valaki a VT-t, a feladatokat és kicsit oda figyel akkor simán megél akár prémesként is, tehát Miklósék megadták a lehetőséget erre is, csak éppen ki kell tudni aknázni, nem igaz az hogy lehetlen pénz nélkül játszani ezt a játékot. Természetesen ahhoz hogy bajnok legyél, vagy olyan karid legyen ami el tudja verni az összes PP-t perkálni kell rendesen, de erre meg azt mondom perkáljanak akik ilyenek akarnak lenni.

Visszatérve a topkarik összess PP- elköltéséhez.
A vége az lesz ha így folytatják hogy magukra maradnak a bérceken és nem lesz célpontjuk, na majd akkor fog indulni a lobbizás a SZB-ért.
Minden esetre eldöntöttük páran a szöviben hogy visszafogjuk magunkat néhány hétre, átöltözünk buzogányba, fénybe addig ezek a macsó gyerekek majd ütőtávon kívülre portyázzák magukat és elérik a jv-nél az szb indulását. Tuti nem kell hozzá 2-3 hétnél több hogy elkezdjenek sírni. Addig is nem kell más csak türelem!

Tudom hogy csak álom és hiú ábránd, de arra kérek mindenkit hogy fogja vissza magát a szerveren portyaügyben és segítsük egymást az előre haladásban, hiszen a sors úgy hozta hogy ezen a szerveren mindenki abban érdekelt hogy együtt haladjunk előre. Célpont nélkül az erősek is pofára fognak esni előbb utóbb mert ebben a játékban nincs olyan hogy verhetetlen és csühölhetik majd egymást. Mien jó móka is lesz mad úgy 40-es szint környékén!

Mindenkinek jó játékot kívánok.
Pontszám: 6.95
fórumozóLucuskaNő
Végzetúr poronty
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
631. hozzászólás - 2015.01.13. 14:25:41 (Válasz Goddo #630 hozzászólására.)
Kedves Gorgo.
Mindenkinek más a célja ezen a világon.
Kicsit furcsának találom a portyaügyben írt megjegyzésed.
Ha végre elindul az SZB,amit személy szerint már elég rég várok,hidd el,nem fognak annyit támadni téged sem.
Ha magunkra maradunk a bérceken,az nem a te dolgod lesz.
Sőt,nem is lesz felhalmozva 300pp senkinél. Jelenleg viszont ki van kényszerítve a portya.
Számomra a legszerencsétlenebb,hogy lefelé kell ütnöm és ezt válogatás nélkül teszem, több-kevesebb sikerrel.
Az pedig,hogy 40-s szinten idézem: "csühölhetik" egymást már egy más kérdés.
Miért érzek pici keserűséget a szavaidból? Nem is értem
Pontszám: 7.67
kedvencGoddoFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
632. hozzászólás - 2015.01.13. 15:40:47 (Válasz Lucuska #631 hozzászólására.)
"Jelenleg viszont ki van kényszerítve a portya."

Miért is van kikényszerítve a portya?

Mint írod: Mindenkinek más a célja ezen a világon. Ez az ami nagyon nem igaz. A játékosok kb. 90%-a a fétisért hajt, a maradék pedig maradék akiknek lehetnek más céljai. Ez a maradék keseríti meg az életünket (a 90%-ét) azzal hogy azt hiszi a portya az kényszer (ráadásásul tiszta kajakból nyomjátok max sebzést okozva). Pedig nem. Csak nem tudtok nyugton maradni, figyelni a másikra egy picit sem. A langadór eventünk is megy a levesbe miattatok, mert szarrá vertek mindenkit. Várjátok ki amíg meg van az a fétisünk, utána úgy használtok minket pofozózsáknak ahogy akartok, addig meg ha kérhetem ismét, vegyetek visszább a fegyverzetetekből amikor nekünk estek! Hagyjatok élni minket is. Lehet ésszel is portyázni ha annyira nákotok van.

Miért is írok ide egyáltalán? Falra öklendezett borsófőzelék úgyis... majd csak elhúztok a fellegekbe egyszer

Kívánok azért a "keserűségem" ellenére jó játékot mindenkinek, hiszen játszani jöttünk ide mindannyian.
Pontszám: 6.95
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
633. hozzászólás - 2015.01.13. 17:30:15 (Válasz Goddo #632 hozzászólására.)
Mindenki másképp csinálja, kicsi testvér...Nem látom be, miért kellene a csak a fétisért indított( tehát mindegy mi van vele, csak legyen mielőbb 50. szintű) karakterek gazdáinak játékélményét fontosabbnak tartanom, mint a saját, hosszú távra szánt karakterem érdekeit.

Mint mindenki más, te is megtehetted volna, hogy az első pillanattól kezdve odafigyelsz a karakteredre, normálisan fejleszted, akkor most te is azok között lehetnél, akikre morogsz éppen.Persze nyilván kényelmesebb volt legyinteni, hogy lesz....om, úgyis csak a fétis köll. Nem, nem fogom megvárni, míg meglesz a fétisetek, mert utána inaktívak lesztek, mi értelme lenne ütni titeket? Igen, rohadt egy alak vagyok, és a lehető legtöbbet akarom, mielőtt a szerver 90%-a halott lesz.
A hozzászólást Azazel módosította 2015.01.13. 17:31:36-kor
Báró Samedi
Pontszám: 9.25
fórumozóLucuskaNő
Végzetúr poronty
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
634. hozzászólás - 2015.01.13. 18:49:05 (Válasz Goddo #632 hozzászólására.)
Miért van kikényszerítve a portya?
Ha fölfelé üthetnék,hidd el meg is tenném. De sajna nem tudok.
Te is megtehetnéd,hogy portyázol. Azt is megtehetnéd,hogy a landit nyomod.
Sajna az a te problémád,hogy egyiket sem teszed,csak hüppögsz.
Azt várod mástól,hogy csak azért ne portyázzon,hogy neked jobb vagy könnyebb legyen?
Ez nem a szocializmus,ahol mindenki egyenlő.
Zárjuk is le a témát,mert sok értelme nincs ennek a vitának.

(Az előttem szólóval egyetértek)
Pontszám: 8.60
kedvencGoddoFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
635. hozzászólás - 2015.01.13. 19:42:14
"Nem, nem fogom megvárni, míg meglesz a fétisetek, mert utána inaktívak lesztek, mi értelme lenne ütni titeket?"

Hahaha!

Ez azt jelenti hogy most is CSAK azért ütsz bennünket, azért van értelme portyázni mert aktívak vagyunk, tehát az a lényege szerinted a játéknak hogy legyen kit szopatni. Mi a külömbség az aktív és az inaktív kari lenullázásának szerinted? Ne gyere azzal hogy mekkorákat rabolsz, mert nem raboltok lófaszt se ezekkel a portyákkal. Szerintem minden portyával gyengítitek a karitokat olyan szar a LE/tp arányotok hogy az szégyen mégis erőlködtök.

Mint mondtam, hajrá!

Lucuskának:
"Ez nem a szocializmus,ahol mindenki egyenlő." Persze, ez a brutális kapitalizmus. Pénzed van mindened van. Fizettél érte hogy menő legyél. Neked is hajrá!

Mi azért megpróbálunk játszani is a játékkal, egymással ha nem haragszotok és nem csak a gyilkolásért, mások lerongyolásáért harcolunk mint manapság nagyon sokan a való életben.

Akinek bármiben tudok segíteni a játékban, nyugodton forduljon hozzám, amiben lehet segíteni fogom a továbbiakban is, ahogyan tettem eddig is.

Mellesleg van még 2 kiadó hely a szövinkben aki úgy gondolja hogy jól érezné magát közöttünk annak várjuk a jelentkezését.
Pontszám: 7.61
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
636. hozzászólás - 2015.01.13. 19:51:18
A játék része a portya. Nem is értem ezt.
Van, aki elver, van, akit elverek.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.83
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
637. hozzászólás - 2015.01.13. 20:01:16 (Válasz Goddo #635 hozzászólására.)
Szerintem nézz körül előbb, kivel, és miről beszélsz, mielőtt vagdalkozol...
Mindenesetre meghajlok a hozzáértésed előtt, és lehajtott fejjel kullogok a sarokba, az elrontott karakteremmel....nem szégyellem belátni, hogy jobban értesz hozzá, csak azt, hogy ennek ellenére mégsem én sírok, hogy állandóan agyonütnek...nem is értem, mit képzelek magamról...
Azt hittem, én balga, a pp.-is egy erőforrás, amit jobb kihasználni, bármilyen gyenge hatásfokkal is, mint hagyni, hogy a semmibe hulljon....tévedtem.Azt hittem játszom, szervezkedek, levelezek, "él" a karakterem, de most már tudom, nem ez a játék, hanem a szipogás, amiért bántottak, és amiért nekem nem hagynak senki megverni valót....

További jó játékot neked.
Báró Samedi
Pontszám: 7.82
kedvencGoddoFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
638. hozzászólás - 2015.01.13. 20:55:50
"nézz körül előbb, kivel, és miről beszélsz"

Basszus! Most kell összeszarnom magam hogy rád néztem?

Mielőtt elfajulna a dolog szeretném leszögezni : tisztelettel kértem hogy vegyetek vissza magatokból. Olyan erősek vagytok hogy bizonnyal megvertek mindenkit akkor is ha gyengébb fegyverzettel portyáztok. Nem azt kértem hogy ne portyázzatok, hanem gondoljatok másra is. Ez neked és hasonszőrűeknek ezek szerint azt jelenzi hogy egy pipogya alak vagyok aki szipog, szuttyog meg mittomén miket csinál csak hogy ne bántsák. Ha így gondolod legyen! Én egy beszari alak vagyok, bezzeg Te (Ti) igaz harcosok akik egy ütéssel veritek minden ellenfeleteket Ti vagytok az igazi hősök a nagyok, a tudók!

Ha megvan a fétisem majd egy év múlva visszanézek a szerverre barátom és megnézem hogy játszol-e még ezzel a csúcskarival, vagy pedig 51-es szinten Te is abbahagyod...

Ez lesz a 19. hozzászólásom, most vagy 3-4 évig megint nem írok a fórumba.
Látom velem ellentétben Te igencsak fosod a szót ezen a környéken, hát csak folytasd ebben a tempóban.
Remélem azért lesz olyan játékos is aki megértette mit akarok kérni és repektálni fogja. Előre is köszönöm neki
Pontszám: 8.04
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
639. hozzászólás - 2015.01.13. 21:15:52 (Válasz Goddo #638 hozzászólására.)
Mielőtt elfajulna a dolog szeretném leszögezni : tisztelettel kértem


Miért is? Azért mert építem, építjük a szövinket és azért mert azok akik eljátsszák az összes pp-jüket rommá vernek mindenkit a környezetemben, naponta többször is természetesen, a támadásaik során full támadóerővel amortizálnak az észlények, ahelyett hogy felvennének egy villantót, némileg gyengébb fegyvert és netán beérnék ők is annyi portyával ami a feladathoz kell.



Ez neked és hasonszőrűeknek ezek szerint azt jelenzi hogy egy pipogya alak vagyok aki szipog, szuttyog meg mittomén miket csinál csak hogy ne bántsák


A langadór eventünk is megy a levesbe miattatok, mert szarrá vertek mindenkit.
,


Nem, nem kell összefosnod magad, csak ha szeretnéd.Mindössze arra gondoltam, szerintem igenis abba szűk rétegbe tartozom, aki igenis " játszik" ezzel a játékkal, ezért nem éreztem helytállónak az ezirányú vádjaidat.

Ennyi elég is lesz, mert tényleg szeretek vitatkozni, ha valakivel lehet, de aki rohamtempóban halad az anyázás felé, azzal nem érdemes...
Báró Samedi
Pontszám: 9.07
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
640. hozzászólás - 2015.01.13. 21:35:12
Hátööö, én nem értek a lovakhoz, de nem lehet hogy rinyálás helyett karaktert kéne fejleszteni? Szakiban nem kiemelkedő, TÖ-ben nem kiemelkedő, küldiben, vadászatban, portyában, építésben szintén semmi. Hiába akarsz lemaradni tőlük szintben, mert nem csak a toppal nem tudod tartani a lépést, de azokkal sem akik a következő hullámban jönnek majd. Nálad 4 szinttel lejjebb van szinte ugyanolyan karakterem, épp csak egy hangyányit vagyok erősebb, de már én is a mezőny végén kullogok.

Nem hisztizni kell, hanem eldönteni mit akarsz. Játszani, vagy lufiként felszaladni 50. szintre a fétisért? A kettő együtt nem megy, mert ez egy alapvetően PVP játék, ami igenis arról szól, hogy verjünk meg mindenkit magunk körül akit csak tudunk, és aki tud, az bizony minket is elver. Lehet hogy neked játék a tamagocsi, de nekünk már kevésbé.

(ööö lányokfiúk, csak nekem jött át a sorok közt olvasva az az üzenet, hogy tulajdonképpen még több törődést és figyelmet igényel tőlünk a kolléga? )
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.06
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője