Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr: 6-os világ
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
561. hozzászólás - 2015.01.04. 10:55:20 (Válasz Balumaci #557 hozzászólására.)
NEm tudom... Nem lehet, hogy összekeverődnek a több világon futó karik? Mert nekem nem rémlik hogy 6-oson lett volna előtte is. Viszont, nagyon örülök neki, arra a világra simán jól jön
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.24
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
562. hozzászólás - 2015.01.04. 11:19:01
A bulinak vége, megvan a küldi, nincs több ingyenbunyó..
Báró Samedi
Pontszám: 8.12
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
563. hozzászólás - 2015.01.04. 11:34:57 (Válasz Escape01 #560 hozzászólására.)
Hát, barátom, vagy elküldöd jófejségből bárkiknek, vagy nézegeted a tárgylistádban jövő karácsonyig, hasznát venni nem fogod. Tudod, ajándék.
Nézd meg a wikin, mit jelent a szó.
Báró Samedi
Pontszám: 8.75
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
564. hozzászólás - 2015.01.04. 12:33:13 (Válasz Tigrisnyul #561 hozzászólására.)
Tudtommal, ha olyan cumó van a napi ajánlatban éppen, ami az adott karakternek valamiért nem elérhető (szintje miatt, vagy pl relik ami már megvan neki) akkor helyette az Isteni ital az "ultimate joker" amit olyankor megvásárolhat, hogy ő se maradjon le a napi vásárlás lehetőségéről.

Mivel v6-on a karakterszintek miatt gondolom még sok ilyen cumó van, ezért elképzelhető hogy napokig csak Italt lehet venni.
Kiképző - v3
Pontszám: 9.01
kedvelt tagBalumaciFérfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
565. hozzászólás - 2015.01.04. 12:50:32 (Válasz Hanspeter #564 hozzászólására.)
hm köszi erre nem is gondoltam van benne valami
Pontszám: 5.82
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
566. hozzászólás - 2015.01.04. 13:07:17 (Válasz Hanspeter #564 hozzászólására.)
PEdig nekem tényleg nem tűnt fel, hogy sokszor lenne. De akkor szuper!
Köszi
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.24
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
567. hozzászólás - 2015.01.04. 17:18:41
Beálltam döntetlenes szerkóba... Küldire fell felkiáltással
Pontszám: 6.32
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
568. hozzászólás - 2015.01.05. 21:26:26
Ezúttal követem a divatot, diktálás helyett, döntetlenezők ne kiméljenek.....
A hozzászólást Azazel módosította 2015.01.05. 21:26:56-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.12
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
569. hozzászólás - 2015.01.06. 13:29:49
Csatlakoztam én is. Tehát nem megtévelyedni az alulöltözködés végett!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.25
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
570. hozzászólás - 2015.01.08. 16:04:03
126 minimum 20-as játékos mellet 4 hétig még nem lesz szb, ez de szép.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.50
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
571. hozzászólás - 2015.01.08. 17:01:23 (Válasz Mortal55 #570 hozzászólására.)
bármelyik kedden el lehetne indítani , dehát ...

ez van játékos tervez játékvezetés keresztbe tesz

max eh val felkészülve vártam hogy a héten már lesz bajnoki , nem lett és februárig lehet várni
Pontszám: 7.53
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
572. hozzászólás - 2015.01.08. 17:11:58
Oszinten meglepodve olvasom, hogy mennyire szivat egyeseket az event. Nekem 3-as a masodlagos tamadasom, es semmi gond nincs az allatsebzodessel. Ez furcsa, hogy masoknak felejtes utan is durvan sebzi az allatot. Esetleg annyit megprobalhattok, hogy ismet raktok ra egy pontot, hatha akkor a sajatotokat klonozza es nem kapnak akkora pofonokat a blokik. A masik amit furcsallok, hogy nehezen nyeritek a csatakat. Az en karakterem nem egy harci gep, de meg csatat sem veszitett a kukacok ellen (az is igaz, hogy osszesen 12* tamadtam eddig), sot igen siman nyerte mindet a max ep-m kb. 30 %-at sebzodve osszesen. Szerintem reszben a tul magas ero es/vagy tau okozhatja a problemat nalatok. Ezt nem konnyu kompenzalni, sok tulfejlesztest igenyel, de azert ne adjatok fel. Hosszu meg az event, meg tudjatok forditani a csatak kimenetelet. Hajra!
Pontszám: 8.35
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
573. hozzászólás - 2015.01.08. 17:51:28
Valamint az event nem arra lett tervezve, hogy egy újabb pár száz kattintást csináljunk, hanem kihívásnak!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.92
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
574. hozzászólás - 2015.01.08. 21:34:33
Érdeklődnék, hogy ezen a szegény fiatal kis világon, mit is fogok kezdeni a frissen talált féléves aukciós bérlettel??


Nem kicsit demoralizáló, ahogy jönnek sorra az eventek, és mindegyikben vannak olyan dolgok, amik itt vagy megoldhatatlanok, vagy teljességgel használhatatlanok, főleg ha másik világokon, ugyaezzel a karakterrel nem lennének ilyen gondjaim...nem értem, hogy miért kell szivatni azokat, akik elkezdtek játszani ezen a világon, tényleg játszani is, nem csak mielőbb letekerni az 50 szintet, hanem odafigyelve, normális karaktert nevelgetve, hoszabb távú játékra készülve...minek kellett egyáltalán ez a világ, ha nem hagyjátok játszani rajta az embereket, ha folyamatosan elveszitek a kedvünket a nemtörődömséggel....
A hozzászólást Azazel módosította 2015.01.08. 22:28:30-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.75
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
575. hozzászólás - 2015.01.08. 22:56:37
Ahhoz fiatal a világ, hogy aukciós ház legyen, vagy szövibajnokség, ahhoz bezzeg nem, hogy hirtelen előkerüljön az eddig nem létező építési átlag, és a hozzá kapcsolódó limitált épületbónuszok.Csak úgy hirtelen, szó nélkül, a derült égből megszivatva nem kevés emberkét...nehéz lett volna egy héttel előtte szólni, hogy rákészüljenek, és beépítsék amit még kell?
Báró Samedi
Pontszám: 9.06
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
576. hozzászólás - 2015.01.09. 00:33:06
Az ah-hoz már érett lenne de a másik az tényleg eléggé elbtak valamit! de már nem most!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
577. hozzászólás - 2015.01.09. 00:35:01 (Válasz Azazel #575 hozzászólására.)
Nem tisztem Miklósékat védeni, mert a szövibajnoki nekem is böki a csőröm, de:
- az AH világéletében minden világon úgy működött (már ami később került játékba mint maga az AH), hogy csak akkor nyitotta meg a kapuit, ha már volt 50 db 24. "életévét" (szintjét) betöltött játékos. V6-on még csak 44-van. Ez nem hasraütés, hanem eddig is így volt, Baraty erre vonatkozó üzenetét Lucus már korábban közzé is tette itt a fórumon.

- Építési átlag meg ugye elméletben eddig is volt, mert a világ szabályai v5-tel megegyezőek. Csak mindenki úgy volt vele, hogy ha v5-ön sem működik az átlagszámítás, akkor itt sem kell majd foglalkozni vele, ezért állt neki mindenki komplett brigádban alkalmazni a fétishajhász kőműveseket. Váratlan (és mocsok) húzás pont egy LE igényes Landragór alatt behozni, de elméletben az első pillanattól kezdve működött.
(egyébként hirtelen rápillantva mintha a v5 átlag is változott volna, nem rémlik hogy korábban ilyen sokszámjegyű lett volna)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.08
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
578. hozzászólás - 2015.01.09. 06:49:53 (Válasz Azazel #574 hozzászólására.)
"Érdeklődnék, hogy ezen a szegény fiatal kis világon, mit is fogok kezdeni a frissen talált féléves aukciós bérlettel??"

Az esemény után lesz két heted átváltani Lgy-re és lesz lehetőséged csizmát szerezni.
Pontszám: 9.03
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
579. hozzászólás - 2015.01.09. 08:37:02 (Válasz Lanmandragoran #577 hozzászólására.)
Személy szerint nem azzal van bajom, hogy most már játszik az építési átlag, hanem hogy zéró kommunikációval tegnap délelőtt 9:38:17-től hirtelen megváltozott az addigi rendszer. Ha szólnak előtte pár nappal, ahogy Azz írta, máshogy jönne le a dolog. Nyilván akkor se állnék jobban az átlag felével, de legalább előre tudunk róla, hogy már ezzel is foglalkozni kell, ha épületbónuszokra tartunk igényt.
Pontszám: 8.10
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
580. hozzászólás - 2015.01.09. 08:38:22 (Válasz Lanmandragoran #577 hozzászólására.)
Ezzel csak két probléma van:
1. Nagyon sokan életükben nem jártak V5-ön, és nem ez az első eset, hogy ezzel van valami megmagyarázva.
2. Annál nagyobb baromságot elképzelni sem tudok, mint amikor egy teljesítendő feltételt szinttől függetlenül határoznak meg. Eleve tahóság ez az épülethasználhatóság korlátozás az építéshez kötve. Nagyon kíváncsi lennék, hogy mi volt az eredeti elképzelés ezzel kapcsolatban, mert így egy merő szívatás az egész. Hogy gondolhatja bárki komolyan azt, hogy mindenki azonos eséllyel tud építeni egy szövetségben. Hol van egy tizedik szint környékén lévő karakter építési lehetősége 0-5 körüli építési szakival egy 25. szintű 40+ építéssel rendelkező karihoz képest? És simán húznak egy vonalat x építésnél. Arról nem beszélve, hogy egyszer csak el kezdett működni. Majd két hónap után....
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.74
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!