Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr: 6-os világ
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
601. hozzászólás - 2015.01.11. 08:50:20
Igazad van, a lassitasnal jobb megoldas volna az SZB bevezetese sokkal. Ugyanakkor arra sem lehet kenyszeriteni senkit sem, hogy tartalekolja az eroforrasait. Milyen lenne mar az, hogyha arra osztonozne a vezetes a jatekost, hogy "he, ne kolts tul sokat, mert megszivod a portyaban"?


A kolléga tökéletesen leírta, hogy miért nem az SZB, hanem a TOP lassítás lesz a következő "logikus" lépés...

Az SZB-t az indokolja (Elképzelni nem tudom Nahhunte milyen minimum feltételekről beszél, mivel az SZB-nek sose volt feltétele, ez nem egy AH...), amikor célponthiány alakul ki, és "unatkoznak" a szövetségek, mert már építeni sincs mit. Jelenleg Lucuson kívül más nem panaszkodhat igazándiból célpont hiányra szerintem. Én pl 30. szintről szubplazma nélkül is lazán el tudom költeni az összes pp-m, pedig nálam szarabb tulösszeg nincs az élmezőnyben.
Pontszám: 5.66
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
602. hozzászólás - 2015.01.11. 09:04:53 (Válasz Shutruk Nahhunte #599 hozzászólására.)
Nahhunte, te gondolkozol is amikor írtsz, vagy csak "jó troll" módjára fröcsögsz össze vissza?

AZok után, hogy miklós csinált egy ekkora, gerinctelen húzást a pénz miat a játékosoknál


-A játékosok kértek egy új világot, amit 2-3 év után elindított.
-Sehol senki nem mondta, hogy fizess be a szerverre akár egy forintot is, sőt a fétist se kötelező kiszedni, csak erősen célszerű.
-Nem hiszem hogy a jelződ illeszkedik a fórum szabályzatához, szóval jó lenne ha törölnéd mielőtt még bekapsz némi büntit...

azok után ő csak ne érezze fiatalnak a szervert az szb-hez. A minimum követelmények teljesültek, a játékosok igénylig, ergó indithatja. Ez a minimum v6 után.


-Te csak ne érezd az SZB-t "alanyi jogon" járo dolognak!
-Soha, sehol nem írta le Miklós, hogy mikor aktiválódik az SZB modul. (Vagy ha igen, akkor kérlek másold vissza, mert arra hivatkozva "kiharcolhatjuk"!!!)
-Játékos igény az is, hogy az őskövek olcsóbbak legyenek
-V6 egy lehetőség, vagy élsz vele, vagy nem...

senki nem kérte, hogy rohanjon előre öljön bele több 10ezret , de nehogy már mert ő ennyi pénzt beleölt majd az egész szerver ugy játszon, ahogy neki tetszik
ló@szt azt nekem itt ennyi elég is volt v6 ból


-Ilyen alapon Ariel, meg Syweb a "felelős" a top lassításért
-Szia, senki nem kötelezett a V6-ra...

De a többi szerve kéri, mivel minél előbb meg van a fétis annál előbb, szabadul. MInél lassaban végez annál drágáb ez az egész szerver, anál jobban kel figyelnie, hogy ne rabolják le.


-Mitől lenne drágább??? Ugyan úgy betolja a napi 50 csp-t és szarik az egészre, csak nem 3 hónap, hanem 5 hónap alatt végez.
-Esetleg több az idő ráfordítás, de cserébe kapsz 25% lét vadászatra majd...
-Rablásra továbbra se kell figyelni jobban, mivel az EH és a transz szaki garantálja, hogy 50. szintre nem lesznek negatív lédifek!

Asszem erre szokták azt mondani, hogy okosabb maradtál volna, ha csendben maradtál volna...
A hozzászólást Birka módosította 2015.01.11. 09:06:06-kor
Pontszám: 6.27
közkedveltInKalFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
603. hozzászólás - 2015.01.11. 10:33:06
Kedves Miklós!
Kérlek cáfold meg a pletykákat, ne vezessétek be a lassítást 50. szint előtt. Így se fizetek be erre a világra őskövet, úgy se fogok, semmiképpen se fogok.
Ne feszítsétek túl a húrt, elég a szándékos szivatásból így is.
Köszi.
Pontszám: 9.45
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
604. hozzászólás - 2015.01.11. 10:33:11
Szerintem semmi jó nem származik ebből az erőltetett lassításból. Szerencsére lexartam annyira a V6-ot, hogy engem nem érint. Aki tényleg csak az 50. szintre akar jutni, azt hagyni kellene, hogy mielőbb elérje amit a kötelező táp igényel; inkább gyorsítani mint lassítani kellene. Aki nem akar játszani ott az úgysem fog, de így legalább még rossz szájízzel is halad az 50 felé.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.94
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
605. hozzászólás - 2015.01.11. 10:47:57
Én nem hiszem el ezt a lassítást. Biri, ezt Miklós mondta konkrétan, vagy csak te gondoltad, hogy így lesz? Totál felesleges egyelőre, a karakterek kétharmada úgyis befejezi 50, szintnél, majd utána kiderül kell-e toplassítás. Másrészt pedig igen, valóban konkrétan aljas, és tisztességtelen húzás azokkal szemben, akik csak a fétis miatt vannak itt. Egyáltalán nem látom, hogy annyira szét lenne csúszva a mezőny, ráadásul a Landi végére bőven lesz szintlépés mindenkinél, aki játszik...a fétisezők a tp.-miatt, a hosszútávúak a táp miatt tolják ezerrel...a top alatt 15-20 szinttel lévők pedig valószínüleg " eldobott" karakterek, akikkel nem játszik senki, csak lusták voltak törolni. Kinek, miért akkor a toplassítás egyelőre?
Báró Samedi
Pontszám: 8.75
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
606. hozzászólás - 2015.01.11. 11:16:37
konnyu megindokolni ....SZB-t akar mindenki, nyilvan nincs celpont, nesztek lassitas
Pontszám: 9.08
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
607. hozzászólás - 2015.01.11. 11:18:36
Kedves Miklós!
Köszönöm szépen nem kérek lassítást én sem! Gyorsítást szeretnék kérni, hogy minél előbb meglegyen az 50. szint és utána végre kitörölhessem ezt a csíra karakter, amivel kényszerítve vagyok játszani. Extra unfair dolognak tartom ezt az egész kötelező V6-ot, amire azzal kényszerítetek, hogy a másik világon a számomra kedves karakter versenyképességét meg szeretném őrizni. 1-2% vadászat LE-t kellene adni a V6-ért, mint ahogy eddig is volt, akkor egy szót nem szóltam volna, simán nem regisztrálok. A 25%-ért viszont kötelező volt.
Van más megoldás is, legyen máshogy is megszerezhető a hűség fétis!!!
Külön felháborítónak tartom, hogy a novemberben ez ügyben írt levelemre semmi választ nem kaptam, nemrég újra küldtem arra sem jött válasz, pedig teljesen kulturáltan és visszafogottan fogalmaztam, ahhoz képest, hogy mennyire felháborít ez az egész!
Üdv
Gábor
Pontszám: 8.99
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
608. hozzászólás - 2015.01.11. 11:20:55 (Válasz Koklerke #606 hozzászólására.)
Iszonyat táp Landi alatt a szövibajnoki,ha bírsz a klónokkal...jóhogy azt akar mindenki.....
Báró Samedi
Pontszám: 8.13
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
609. hozzászólás - 2015.01.11. 11:28:35
187 -s szintnél átlag 8k-s vadászatnál 2000 le-t jelent, 200k 100 csp-nél, 1k csp-nél 20 misi. Én ezt "megszívod ha nem"-nek nevezném. ekkora le hátrány lássuk be behozhatatlan, ergo farmkarit csinál egy közepesen erős karakterből. OKé a lerablás az odafigyelés kérdése. De akár, hogy véded ezt Birka, ez akkor is egy szemét húzás volt. A fétist nem szabadot volna, v6-s feltételnek szabni, és alacsonyab, nem elengedetlen tápot kellet volna berakni, aki akar új világot az úgy is regisztrál, aki nem az meg marad ott ahol van. Nem bagatel a munka ami benne van 50 szintben. Tegyenek egy szivetséget, ne lassitsanak egy kényszer szervert, és ha egyszer sokan akarják az szb-t akor ki rakom szavazásra. A minimum feltétel, meg a fordulókhoz elegendő szövi léétszám, amit egyszer valakinek, István irta válaszul. Senki nem mondta, hogy igéret volt erre.
трамвай-инженер
Pontszám: 7.84
kedvelt tagPixapaFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
610. hozzászólás - 2015.01.11. 11:35:25
Par nappal ez elott meg komolyan vettem a V6-ot, gondoltam osko nelkul, de azert csak megprobalok egy normalis karaktert csinalni.
Megvaltozott az allaspontom. Mar toroltek a szovetsegbol a top lassitas hallatan. En tovabb viszem a karaktert, de most mar ketseg nem fer hozza, hogy torles lesz az 50. szinten!
V2- Martalócok

Pontszám: 7.22
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
611. hozzászólás - 2015.01.11. 11:35:50 (Válasz Shutruk Nahhunte #609 hozzászólására.)
Idézet: Shutruk Nahhunte - 2015.01.11. 11:28:35
187 -s szintnél átlag 8k-s vadászatnál 2000 le-t jelent

Sokkal kevesebbet. A 8K ugyanis nem a 100%, hanem már a 100%(alap)+105%(speki)+22%(kvíz)...stb. A szorzók itt jó eséllyel összeadódnak, nem szorzódnak egymással.
A 8K-s vadászatnál ~3500 körül van az alap vadászatod, ennek a 25%-ával dobja meg a fétis. Csak a tisztánlátás kedvéért.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.59
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
612. hozzászólás - 2015.01.11. 11:36:31 (Válasz Pixapa #610 hozzászólására.)
Szerintem ne töröld ki, sosem tudni mit hoz még a jövő
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.92
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
613. hozzászólás - 2015.01.11. 11:39:40 (Válasz Pixapa #610 hozzászólására.)
Még nem hangzott el hivatalosan a top lassítás,kicsit korai volt az a törlés szerintem....
Báró Samedi
Pontszám: 8.13
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
614. hozzászólás - 2015.01.11. 11:39:57
A lényegen nem változtat, ha nem akarsz lemaradni, és teljesen el esélytelenedni, akor végig szenveded. Birka, a rákos megbetegedésekre se kötelező a kezelés, csak megdöglesz ha nem, enyi a végső válaszom erre.
трамвай-инженер
Pontszám: 5.69
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
615. hozzászólás - 2015.01.11. 12:44:04
En azert bizom benne, hogy nem lesz lassitas V6-on, majd csak kesobb. Az egyik, amit igy vagy ugy mar sokan leirtak: ne legyen mar ilyen modszerrel elnyujtva az 50. szint elerese. A masik, ami ennel fontosabb, hogy akkor gyakorlatilag jobban megeri kb. 2 het mulva regisztralni egy uj karaktert, mint a mostanival tovabb menni. Az ok egyszeru, barhogy fekezek tartalekolassal, nem tudom elkerulni a top lassitast, tehat tobb TP-t kell szereznem az 50. szint eleresehez. Viszont ha hamarosan ujraregisztralnek, vegig 30 pp-s beallitassal hasithatnek felfele, raadasul a lassitas is kesobb kezdene el dolgozni. Azert ez sem lehet cel, hogy egy inspiracios karakter szintelonyben legyen.
Illetve a lassitas bevezetesekor anno szerverenkent szavazas volt, ahol a top50 velemenye alapjan dolt el, legyen-e lassitas vagy nem. Most pedig 1 karakter velt igenye miatt kerul bevezetesre.

Ez igy osszegezve nem fest valami jo kepet...
Pontszám: 8.94
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
616. hozzászólás - 2015.01.11. 13:14:23 (Válasz Buildermann #615 hozzászólására.)
na pont ezért töröltem

amikor elindul a sz bajnoki szépen vissza regelek és minden féle kavics költés nélkül kb 3.4 x es inspirációval megindulva fele annyi idő alatt felérek 50 szint közelébe , mintha a most törölt 23as karival játszhatatlanul állandóan alacsony életpontra verve kínlódva erőforrások nélkül és még majd meglassítva , vagy a meglassított karik pofonjaitól kedve szegetten szenvedve tenném

mellesleg lehet addigra az utolsó lassított kari szintje is több lesz mint 50 tehát még bele sem esek majd a lassított karakterek halmazába

ez van

plusz eszembe sincs olyan környezetbe beérve játszani ahol egyeseknek 180as csatlósa van egy kezdő szerveren vagy annyi csatlóskristályuk van mint égen a csillag , kicsit röhejes szerintem , még ha vastagon meg is fizették az árát
Pontszám: 8.77
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
617. hozzászólás - 2015.01.11. 13:35:22
Az lassítással-SZB-vel kapcsolatban legalább egy szavazást kiírhattak volna Miklósék mielőtt döntenek a kérdésben.

Valahogy úgy érzem, hogy minimum a V6 90%-a az SZB mellett voksolt volna. Nem tudom miért jó egy olyan verziót választani, ami a nagy többségnek nem tetszik.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 8.65
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
618. hozzászólás - 2015.01.11. 13:39:02 (Válasz Shutruk Nahhunte #614 hozzászólására.)
Idézet: Shutruk Nahhunte - 2015.01.11. 11:39:57
A lényegen nem változtat, ha nem akarsz lemaradni, és teljesen el esélytelenedni, akor végig szenveded.

Ha magas szinten a vadászatból befolyó alap LE, pontosabban ennek a 25%-a még komoly tényező a teljes LE bevételedben, akkor fétissel, vagy fétis nélkül, de a karaktered lemarad.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.05
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
619. hozzászólás - 2015.01.11. 14:24:39
Nézzük így: Mindenkinek van egy le bevétele, egy része vadászat, nagyobb része portya küldi, és egy kis százalék az egyébb( feladatok, le-t ado event vackok, szövi küldi, szerencse kerék, stb.). Tök mindegy mekkora % a vadászat, ha az összes melletem lévő erre bonusz 25%-t kap. Hosszab rövidebb távon meg fog ez látszani. MIvel mindenki vadászik, ezért kell ez a fétis.
трамвай-инженер
Pontszám: 5.69
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
620. hozzászólás - 2015.01.11. 14:51:38
Vagy ha mar a szukseg ugy hozza, akkor jobb lenne a KH-t bevezetni korabban, a korulmenyekhez alkalmazkodva..
Pontszám: 8.96
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!