Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr: 6-os világ
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
61. hozzászólás - 2014.09.30. 19:03:21 (Válasz RoscoBorlo #60 hozzászólására.)
Ez tetszett.

De erre a példára nekem még mindig a szubplazma ugrik be. Ott tényleg leugrasz a kicsik közé szkanderezni.
Ám ha többszörösen erős vagy a szintedhez képest; akkor "jó szinten" jársz, csak éppen jobban gyúrsz, mint a többiek. Én ezt így gondolom.^^

U.I: Ezzel zárom is a soraim, ha akarsz még erről beszélni - vagy bárki más - akkor PM, ne spammeljük tele a topicot, mert ez csak egy kilengés volt, nem ez a topic célja.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.76
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
62. hozzászólás - 2014.09.30. 19:31:50 (Válasz Paco #61 hozzászólására.)
A szubplazmás támadás sánta kissé mert az nem valós támadás csak virtuális egy virtuális világban.
És ezzel én is kiszállok az eszmecseréből.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.91
fórumozóEdjskizóFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
63. hozzászólás - 2014.09.30. 20:37:59 (Válasz Buildermann #46 hozzászólására.)
" Ha a többség szeretné ezt, lehet róla szó."


Mosod kezeid és erre hivatkozol majd. Mint ahogy már meg is tetted a varázslat gyengítéssel kapcsolatban. Miklós, amikor kezdtétek az egészet, kitől kérdeztétek meg hogy mit szeretne? Gondolom senkitől, mert tudtátok hogy Ti mit szeretnétek nyújtani.
MI TÖRTÉNT?

Értelemszerűen, Miklós egyel feljebbi HSZ-a forog szóban.
A hozzászólást Edjskizó módosította 2014.09.30. 21:07:27-kor
M.A.G.A.M
Pontszám: 4.66
fórumozóEdjskizóFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
64. hozzászólás - 2014.09.30. 20:52:32
Vagy épülettel vagy relikviával vagy AF képességgel lehessen csatlóst beállítani egy-egy öltözethez.Természetesen az összes világon.


Lehessen "libáért" is őskövet kapni.
M.A.G.A.M
Pontszám: 6.44
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
65. hozzászólás - 2014.09.30. 21:42:33 (Válasz Miklós #32 hozzászólására.)
Amit látok, hogy a felmerült ötletek inkább arra vonatkoznak, hogy általánosságban, a Végzetúrban milyen változásokat szeretnétek látni, hiszen a legtöbb javaslat akár globálisan, az egész játékra is érthető, nem feltétlenül csak egy világra.


Az igaz, de ezt a V6-t el kellene valahogy adni, többet kell nyújtani, mint eddig, vonzóvá kell tenni, stb. különben nem sok induló lesz
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.21
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
66. hozzászólás - 2014.10.01. 11:38:10
Nyugi lesz induló s kősőbb lelépő


Vegyétek mán észre ha továbra is a nyalisok (( kiket Én röviden híveim-nek titulátam))véleménye alapján módosúl a játék,,szép lassan kihal,,és siusz pasz FINITÓ

Ha és Miklós ez neked szól.Azokra halgatsz aki le merték írni((ezek akik a jóvltodból 5 alatti ponttal rendelkeznek ) a játék hibáit,akkor most is menő lenne s nem kellene kétségbe eseten kapkodni. Azt hiszem át nevezheted végzetitanikúr játéknak
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 1.67
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
67. hozzászólás - 2014.10.02. 21:35:27
Ha már új világ,új karakterek,sőt talán még új játékosok is lesznek akkor azt kéne megérteni,hogy egy kezdő elretten attól ha meglátja hogy két portya után 60! percet kell várni vagy 5 perc egy vadászat(na jó ez a legelején 30 mp,de gyorsan felmegy 5 percre).
Két szakértelem van aminek alapból meg kellene lennie.(Ha jól emlékszek most már 2.szinten adja a szakikat.)
Kronokompenzáció 50,így indulna.Maximuma 54 lenne,0 % fertőzésbónusszal 59(magasabb szinten ez 1 perc várakozás lenne csak ami sokkal barátságosabb a mostani 5 percnél).Tudás könyvével pedig 60,aminél már nem lenne várakozás.
Elementáris fúzió pedig 57-ről indulna(fejlesztési költségek nem változnának).Így egy kezdő is 3.5 perc alatt vadászhatna egyet.És az egyszerre indítható vadászatok számát is keveslem,húsz helyett több kellene.
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 9.37
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
68. hozzászólás - 2014.10.03. 12:57:49
Specializáció maximumát ki lehetne tolni, vagy pedig be lehetne rakni a játékba olyan tárgyakat és/vagy épületeket és/vagy relikviákat, amik ezt a limitet kitolják.
Pontszám: 7.81
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
69. hozzászólás - 2014.10.03. 13:53:12 (Válasz NEMESIS 13 #68 hozzászólására.)
Miért, mennyinél jársz hogy már ez az igény?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.82
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
70. hozzászólás - 2014.10.03. 14:11:24
Egyébként nem rossz ötlet... bizonyos szinttől felfelé már jobban örülne az ember ha nem csak 4 percenként üthetné azt a nyavalyás epikust... Nem is értem miért kellett ezt is idő korlát alá vonni... Most tényleg az a buli hogy azzal tölts el egy csomó időt hogy 4 percenként ütöd az epikust? Ha percenként üthetném az még esetleg elfogadható érték lenne.
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 8.57
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
71. hozzászólás - 2014.10.04. 16:27:03 (Válasz Offsboy #69 hozzászólására.)
60%körül, de hosszútávra tervezek...
Pontszám: 7.79
kedvencGotchaNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
72. hozzászólás - 2014.10.05. 14:56:30
Sziasztok.
V5-höz képest nekem elsõre a manakonstrukció ugrik be, ez nagyon nem tetszik V5-ön,V6-on legyen ugyan olyan hatékony mint a többi világon, mert az építkezés nagyon nehézkes ,hogy szinte csak LE-böl lehet. Ne legyenek felesleges szakértelmek amik semmire sem jók csak LE-t költeni rá pl: csapdaészlelés,mászás,zárnyitás. Minden felépített épület legyen hasznos valamire ,ne csak ott álljon mint pl: Energiakristályosító,Katalizátor; van aki használja ezeket is ,de a nagy többség nem.
Egyenlõre ennyi jutott az eszembe amin változtatnék
üdv: Gotcha
Pontszám: 8.40
kedvelt tagMegaMindFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
73. hozzászólás - 2014.10.08. 17:42:33
Előre láthatóan mikor fog indulni? Legalább hónap szinten lehet már tudni?
Pontszám: 6.67
népszerűDivonscheNő
Végzetúr poronty
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
74. hozzászólás - 2014.10.09. 00:53:46
Én annak tudnék rettenetesen örülni, ha bajnoki viadaloknál akinek legalább 3 ősköves cucca van (pajzs, fegyver, páncél), egyből egy felsőbb kategóriába kerüljön...
Meg könyörgöm hagyjuk ki ezt a V5-re jellemző "gyorsabb felzárkózás érdekében több tp az elején" történetet. Ha segíteni akartok a felzárkózásban, akkor x%-al több LE-t kapjon a játékos, ne a tp-vel tunkoljátok fel.
Pontszám: 6.25
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
75. hozzászólás - 2014.10.09. 06:44:02 (Válasz Divonsche #74 hozzászólására.)
Aki fizet a játékért, nem azért teszi ám, hogy szarabb legyen neki.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.20
kedvencMarocchiFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
76. hozzászólás - 2014.10.09. 15:09:45
Azok a relikviák, amik megvannak már a karakteremnek, és a megvételkor megkapta őket a többi karakterem is (pl. időprizma) jó lenne, ha megkapná az esetleges V6-os karakter is!
V1: Vallud, a druida. (Békeidők Hírmondói)
V2: Makh il Malenaas az élő halott. (Halhatatlan Homokszemek)
V3: Garbash, a nekromanciát űző halálon túli kreatúra. (Sindro Árnyéka)
V6: Tűzfénytáncos, az erdei tündér (Sárkánylovasok)
Pontszám: 7.98
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
77. hozzászólás - 2014.10.11. 09:41:21 (Válasz Marocchi #76 hozzászólására.)
A 100% fertőzötteknek is lehetne valami újítás.
Esetleg több AF képesség és Háborgó őrület maximumát is lehetne növelni. Ezekhez az AF képességekhez, amit csak a teljes fertőzöttek tudnának fejleszteni szükséges lenne még plusz LE is az AF pontokon kívül, így ők is fizetnének, mint akik küzdöttek a fertőzés ellen.
Nem sok értelme van így ennek a fertőzéses dolognak a játékban, mivel elenyésző azoknak a száma akik teljesen fertőzöttek.
Pontszám: 7.49
népszerűDivonscheNő
Végzetúr poronty
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
78. hozzászólás - 2014.10.12. 00:53:11 (Válasz Offsboy #75 hozzászólására.)
És aki nem tud fizetni a játékért, de szeretné élvezni, az nem szeretne ilyen mértékű elnyomásban lenni még itt is, ha nem lenne elég, hogy a valós világban is mindig annak jó, akinek sok van.
Pontszám: 6.67
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
79. hozzászólás - 2014.10.12. 18:03:14 (Válasz Divonsche #78 hozzászólására.)
Ez a nem tud fizetni a játékért szöveg akkora kamu. Még középiskolás koromban, önálló kereset hiányában is meg tudtam oldani, pl egyszerűen nem kajáltam az iskolában és az erre kapott pénz ment kőre stb Olyan nincs aki nem tud fizetni, max olyan aki nem akar.
Pontszám: 7.24
népszerűDivonscheNő
Végzetúr poronty
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
80. hozzászólás - 2014.10.13. 01:37:09 (Válasz Cavalorn #79 hozzászólására.)
Hát igazán bocsánatot kérek, hogy adódhat olyan élethelyzet egy ember életében, amikor az internetre szórakozni jár fel, nem pénzt költeni. Én a családom szájából nem szedem ki a kaját azért, hogy fizessek Akkor inkább szenvedek, meg gyűjtögetek a beépített őskő-szerzési funkciókat használva.
Pontszám: 7.78
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!