Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr: 6-os világ
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
421. hozzászólás - 2014.11.26. 18:09:27 (Válasz Kondor76 #417 hozzászólására.)
Nem akkor lenne korrekt, ha a két % egyforma lenne? Hiszen így az EH-s a TP értékekhez viszonyítva több plusz LE-t kap, mint a VF-es.
A hozzászólást Black Death módosította 2014.11.26. 18:13:04-kor
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 5.73
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
422. hozzászólás - 2014.11.26. 18:14:10
Ezek szerint csak én vagyok túl fáradt ahhoz, hogy most felfogjam, illetve annyira szerettem volna, ha tévedek, hogy akkor is elhiszem hogy ez mégsem lesz rossz nekem, ha kiszúrják a szemem a pontos számokkal.
Pontszám: 8.49
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
423. hozzászólás - 2014.11.26. 18:24:38 (Válasz Black Death #421 hozzászólására.)
Dehogynem. Nem is értem a dolgot. Miklós ekkora dolgot benézett volna? Ha meg nem, akkor még rosszabb
Pontszám: 9.52
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
424. hozzászólás - 2014.11.26. 19:15:26
Felesleges itt a TP-vel bűvészkedni. Tegyük fel, hogy a Fétis nem a vadászat +LE menyiségét növeli, hanem a spektrális manipuláció maximumát növeli(a hatás ugyanaz). EH-ásnak spektrális maximuma ezentúl 125-ös a VF-esnek 113(112,5)-as lehet. Ezek után lehet bármit mondani, csak azt nem, hogy a játékban minden játékos ugyanazt a tápot kapja meg.
A hozzászólást Bíborhold módosította 2014.11.26. 19:15:50-kor
Pontszám: 8.88
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
425. hozzászólás - 2014.11.26. 19:33:59 (Válasz Bíborhold #424 hozzászólására.)
106-os a spektrálisom, ez esetben már csak +7%?

Viccet félretéve:

17=17 tehát ugyanaz
+LE/TP = táp
= ugyanaz a táp

Ha Miklós ezt a lapot játszotta ki, és még Zoole volt leminősítve, hogy Miklós reméli, hogy "Remélem azért ez nem baj", az már nem csak kommunikációs és egyéb probléma, hanem a felhasználó egyértelmű eltaszítása + félrebeszélés, azzal, hogy igazságalap csak a fentebb említettnél áll fenn.

Ha csupán elszámolta magát, akkor ez van, hibázhat bárki, nincs a dolog meg még élesben. Maximum egy matekkönyvet lehet neki venni amire az én maximum megfelezett elfelezett lehetséges találkozós 2600 Ft-os befizetésem fedez, amennyiben a költséget le tudja írni a Beho javára.
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 8.29
közkedveltAntidoteFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
426. hozzászólás - 2014.11.27. 11:00:13
Játékvezetőség figyelmébe, egy apró, nem túl zavaró bug:
A hordák harca során történő portyák statisztikái furcsán kerülnek elkönyvelésre a karakterlapon. Az összesített számlálóba bekerülnek a győzelmek és a vereségek, de a hordákra lebontott arányoknál minden változatlan marad. Nem tudom, hogy más is tapasztalt-e hasonlót. Screenshotot mellékelek:

http://kepfeltoltes.hu/view/141127/1372230796N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A hozzászólást Antidote módosította 2014.11.27. 11:00:52-kor
Antidote v1 - jelenleg pihen
Wardum v2
Irate v3
Pontszám: 9.58
kedvencSilversurferFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
427. hozzászólás - 2014.11.27. 12:40:54
V6-on a bajnoki a szokásos dec. másodikára várható, vagy ez is csúszni fog, mint a Hordák Harca?
Pontszám: 8.81
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
428. hozzászólás - 2014.11.27. 12:59:23 (Válasz Antidote #426 hozzászólására.)
Ez minden világon így van mióta létezik a Hh event

És a Bajnokis csatákat is hasonlóan írja karakter lapon

És lady alvariel listán nem számít nyert portyanak
Pontszám: 8.74
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
429. hozzászólás - 2014.11.27. 13:05:42 (Válasz Silversurfer #427 hozzászólására.)
A következő, sima bajnoki viadal időpontja: 2014. December 02.
Nevezés


Már lehet nevezni is
Pontszám: 7.55
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
430. hozzászólás - 2014.11.27. 14:41:46
Szerintem most nem növelem a népszerűségi indexem, de: Miklósék annó megmondták hogy az EH-t fogják preferálni a VF-el szemben, így minden várható változtatás/fejlesztés ennek fényében fog lezajlani! A VF a VÚ zsákutcája, ami nem volt előrelátható 6 évvel ezelőtt, mikor a játék indult, ugyanis a játékosok szerintem 80-90%-a az EH mellett döntött mostanra, így természetesen a többség "akarata" kell hogy érvényesüljön! Tudom ez nagy érvágás a VF-et tolóknak, de higyjétek el amit Ariel már oly sokszor emlegetett: az a 4-5-6 év amit VF-en elvergődik egy kari EH-n magasabb szinten csak pár hónap és jobban jársz! Időbeli ráfordításom a játékra kb. napi 10-20 perc full EH-n, úgy hogy nem veszek havi 20k-ért kavicsot, és úgy gondolom nincs mit szégyellenem a karakteremen! (ez sem lehet kifogás) Nem vagyok egy Top kari, de élvezem a játékot és ez a lényeg! Egyébként a karakterem kb. 2évvel indult később, mint a szerver, és úgy 80. szint környékén került hozzám, addig szinte csak be-be léptek vele, de egy év sem kellett és itt tartottam EH-n!

Huh, remélem sikerül leszűrni a lényeget mert nem volt időm jobban kibontani a témát!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.19
fórumozóRomerFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
431. hozzászólás - 2014.11.27. 15:21:03
Mikor jön létre egy délelőtt létrehozott szövetség?
---
Pontszám: 5
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
432. hozzászólás - 2014.11.27. 15:52:32
Az a kötsög gép csak 1-t tud dobni a kalandokban???
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.60
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
433. hozzászólás - 2014.11.27. 16:28:08 (Válasz Alendaar #432 hozzászólására.)
Nekem egyszer már dobott 2-t!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.96
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
434. hozzászólás - 2014.11.27. 16:58:20
A fétistéma lezárásra került. Miklós gyakorlatilag elismerte, hogy az ő nézőpontjából ez pontosan egyforma táp lesz, mindkét vonal képviselőinek, azaz nem próbált mellébeszélni, csak az ő nézőpontja más, mint a többieké, valamint szépen megfogalmazta a saját szavaival a nerfet, miszerint további előnyben nem szándékozik részesíteni a VF vonal maradék képviselőit. Ezt majd, akit érint a továbbiakban, vitassa meg vele a találkozón. A részemről sajnos marad az "A" terv.


tegnap, 18:38
Zoole
A fórumon megerősítették, hogy ügyesen, de megvezettél
ma, 15:42
Miklós
Szia!
Nem, nem igazán, a fórumon azzal próbálnak érvelni, hogy a LE/TP-nek nem ugyanazzal a konstans értékkel, hanem ugyanazzal a konstans szorzóval kellene növekednie. Ezzel nem értek egyet, mert ez esetben a VF-es a Hűség fétisből kapott bónusz LE-re is megkapná a VF-es TP felezést: márpedig ez itt nem volt cél, nem akartuk a VFeseket további előnyben részesíteni. Elnézést, hogy itt a tali előtt nincs kapacitásom nekiállni vitázni erről a fórumon, ha gondolod majd a talin beszélünk még róla. Alapvetően ugye azt a fogalmat kell tisztázni, mit értünk "egyforma táp" alatt. Szerintem ha elfogadjuk azt a tételt, hogy nem a kapott LE számít, hanem a LE/TP, akkor ez "egyforma táp".
A levelet kérlek zárd le, igazándiból sokat már nem tudok hozzátenni ehhez a témához.

További jó játékot,
Miklós
Pontszám: 6.83
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
435. hozzászólás - 2014.11.27. 18:59:37 (Válasz Shutruk Nahhunte #411 hozzászólására.)
Hát ne b@ss már fel agyilag....szerinted az reális, hogy 10 ember rábólint valamire és akkor már mehet is az egész szerverre? Vagy az hogy a legnagyobb farm is könnyen kihozza pozitívba magát? Lófütyi energia ráfordítással.... Az majd biztosan aktív játékosa marad a szervernek...
Gondolkozni luxus. Vagy mi van azokkal akik a vadászatra hajtottak inkább rá az elején és abba öltek mindent? Ott rohadjanak meg mi? Ne ti döntsétek el!!!

Nekem speciel amúgy nincs gondom a hh-val, csak a csövességem és az hogy iszonyat korai volt. Ha érdeklődött volna valaki egy egyszerű felugró ablakkal a belépésnél, kifejtettem volna.

Hihetetlen, de én valaha a végzetúrral azért kezdtem el játszani, mert olyan játéknak tartottam ahol számít az ész és a logikai illetve stratégiai potencia. A közösségi hatások. Ezzel szemben ha csak beleolvasok a fölöttem lévő hsz-be már felqúr agyilag, mert mások akarják eldönteni, hogy ÉN milyen stílusban játszak ezzel a retekkel (miközben 5 éve csentózok érte) és milyen játékmenetet élvezzek. Még mindig a sírás van a kurva eh-vf miatt mert a játékvezetőség annyit nem tesz meg, hogy kiszámolja mennyi is az a qrva le/tp EH-n és VF-en. És tudod miért? Mert számára az részletkérdés. Neki a vf rossz és kész. Neki az számít, hogy haladj, lehetőleg minél drágábban. ÉS mert egy két nyomi topper aki havi 25-30k hufot is beleöl a játékba (mert megteheti gondolom) a rinyáláson kívül nem ismer más opciót. Mert nem lesz okos, hiába van még a bilije is őskövekből kirakva.

Az ember elvárná, hogy szubjektív átgondolt játék vezetés legyen. Elvárja mert csenget. És leszarja a rokonait, a "nekik tetsző" karakterek véleményét, vallást, nemet stb. A játékvezetésnek mindenki ugyanolyan fontos kéne legyen. Utópisztikus mi?

Hát valószínüleg ez a hsz, még kevésbbé lesz közkedvelt mint fentebb a kedves druszáé. De én szeretem a kakazivatart. Amúgy is csak gyűlik már egy pár éve. Ne vedd magadra.
A hozzászólást Faust0ne módosította 2014.11.27. 19:02:11-kor
Time in a bottle
Pontszám: 7.70
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
436. hozzászólás - 2014.11.27. 19:11:18
Adok egy tízest, hogy kompenzáljam a várható reakciót irányodba
A kérdést én már lezártam, megkezdtem a tartalékaim felszabadítását és beépítését, remélem ma még végzek vele. Nem így akartam, de mindent nem tudok elviselni, nem barom vagyok, aki azért fizet, hogy a játékvezetés egyetlen választható irányt engedjen. A szövetségemmel nem tudom mi lesz, remélem megmarad. Majdnem minden épületet felépítettünk már, centikre voltunk attól, hogy csak a végtelenített épületek maradjanak végre. Láma viszont a mai nappal abbahagyta, hűséges barátom, de a szövetség továbbiakban való vezetése lett volna a dolga. Nikhael remélem lesz olyan megszállott vezér mint én, és másodszorra is talpra állítja jobb sorsra érdemes közösségünket. A párom velem együtt abbahagyja. Mindannyian köszönjük, Miklós. Harcolj továbbra is foggal-körömmel az igazadért, az EH-ért, és továbbra is a lehető legmagasabb ívből tegyél rá, hogy ez nem mindenkinek a rögeszméje.
Pontszám: 8.64
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
437. hozzászólás - 2014.11.27. 20:07:21 (Válasz Faust0ne #435 hozzászólására.)
Magyarázd már el, mi is az az embertelen hátrány, ami téged ért, azért mert mások tolhatják a HH.-t??
Báró Samedi
Pontszám: 8.06
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
438. hozzászólás - 2014.11.27. 20:39:07
Teljesíts egy küldetést, ÉS VEDD ÁT ÉRTE A JUTALMAT.

Aktuális küldetés: lépj két szintet. 1 kész.

Ha ez nem szívás akkor semmi.Ha nem lenne ott a nagybetűs rész, semmi gond nem lenne.Szintlépéskor teljesülne, és kész, automatikusan átvevődne a feladatok.
Így vagy dekrétum, vagy buktam a feladatokat.


Valaki tudja, miért is fontos ott lennie a kiemelt résznek?
Báró Samedi
Pontszám: 8.06
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
439. hozzászólás - 2014.11.28. 08:57:39
Miért nincs v6on kvízolimpia???
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.76
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr: 6-os világ
440. hozzászólás - 2014.11.28. 08:59:20 (Válasz Tigrisnyul #439 hozzászólására.)
Az lessz a válasz, hogy nincs még elég kérdés a szerveren....
Báró Samedi
Pontszám: 8.06
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője