Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Karakterlap reform
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Karakterlap reform
1. hozzászólás - 2012.07.19. 15:18:39
A hírekben is kint van, de leírom ide is:

"A mai napon átalakítottuk a karakterlapot. Ezzel alapvetően 2 célunk volt, egyrészt az egészet kompaktabbá, használhatóbbá akartuk tenni javaslataitok alapján, másrészt a szerver terhelést szerettük volna valamelyest csökkenteni. Egyrészt, szétszedtük a karakterlapot és a teljes tárgylistát két külön oldalra. A tárgylista a karakter profil melletti ládiókra kattintva is elérhető közvetlenül, vagy a karakterlapon, a tárgylista fülre kattintva. A gyors öltözködés gombok felkerültek az oldal tetejére, mindig kint vannak, kényelmesen gyorsan lehet váltani. A viselt tárgyak továbbra is kint vannak a karakterlapon, sőt cserélni is lehet őket itt a tárgy képére kattitnva. A tárgyak közvetlenül a karakter adatai mellett jelennek meg, így nem kell scrollozni az egérrel. A bónuszok és eredmények továbbra is megtekinthetők a megfelelő fülre kattintva. A teljes tárgylistán látható az összes tárgy, a tárgyakat itt is fel lehet venni. Külön szedtük a fókuszkristályokat kisebb térkapus, nagyobb térkapus és egyéb fókuszkristályok kategóriára, valamint a relikviák közül a bronz, ezüst stb fokozatú relikviák kikerültek a jutalomrelikviák fülre, hogy jobban lehessen látni, melyeket szerezted már meg. A bekészített tárgyakat sárga színnel jelöljük. A fókuszkristályokat itt, a Tárgylista oldalon lehet cserélni."

Ezzel kapcsolatban várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat.
Pontszám: 7.53
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
2. hozzászólás - 2012.07.19. 15:19:53
Eddigiekben nagy ígéretes, mindent aránylag gyorsan megtalálni és még hibára sem akadtam
Pontszám: 7.56
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
3. hozzászólás - 2012.07.19. 15:26:50
köszi

szerintem sokkal jobb mint a régi

nekem könnyebb áttekinteni a dolgokat
Pontszám: 6.47
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
4. hozzászólás - 2012.07.19. 15:28:46
Ígéretes.
Kérdeznék valamit...
Szükség van-e arra, hogy ruházatváltásnál a Karakterlapra ugorjon a progi?
Pl. nekem nincs rá szükségem /ismerem a ruházatot, amiben vagyok és ismerem azt amibe öltöznék/. :-X
Szüksége van rá másnak? /Karakterlapra ugrásra öltözetváltáskor/
Pontszám: 7.84
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
5. hozzászólás - 2012.07.19. 15:30:24
A tárgyak új, szélesebb bekategorizáltsága és az öltözetváltás állandó elérhetősége egyszerűen szuper. Szokatlan még az elrendezés, de elsőre úgy tűnik, hogy sokkal hasznosabb mint az előző.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.58
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
6. hozzászólás - 2012.07.19. 15:31:21 (Válasz McMad #4 hozzászólására.)
Nem, maradhatna szerintem is azon a lapon ahol lekérem az új rucit...
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.87
kedvencAsfalothFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
7. hozzászólás - 2012.07.19. 15:31:52
A karakterlap fölötti Gyógyital/Manaital gombokra kattintva nem látom, miből mennyi darab van.
De amúgy minden sokkal jobb lett, mint volt.
Ööö....asszem....v3
Pontszám: 7.50
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
8. hozzászólás - 2012.07.19. 15:32:25
Kémkedésnél meg kellene jelenítenie a statisztikákat (TÖ, SzÖ) +kattintás nélkül, hiszen ezért kémlelek...
Pontszám: 8.21
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
9. hozzászólás - 2012.07.19. 15:33:16
nekem szükség van rá.

lehet luzer dolog, de egy új tárgy vásárlása után előfordul, h nem kerül be a tárgy minden listában és a képek alapján veszem észre

miután a csatákon már nem tudom megnézni a felszerelésem itt érdemes gyors áttekinthetően otthagyni


uakkor látom értelmét annak is, h ne ugorjon, de ez nem minden esetben gyorsítana a dolgokon.
mondjuk, ha látom kemény csóka van csak bent a listában akkor öltözetváltás és ott marad az ablak megnyitva... van ennek is értelme
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.07.19. 15:36:00-kor
Pontszám: 7.62
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
10. hozzászólás - 2012.07.19. 15:34:23
szokatlan. nekem nem annyira jön be de megszokom. Ami így első ránézésre kicsit furcsa az a támadás, kihívás, üzenet írása gombok ikonokká válása (szerintem maradhatott volna a régi rendszer de ezt is meg fogom szokni), továbbá a gyógy- és manaitalok ikonná alakulása.
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 7.29
fórumozóBandiregFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
11. hozzászólás - 2012.07.19. 15:36:13
Nekem tetszik az új karakterlep !!!
Pontszám: 6.57
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
12. hozzászólás - 2012.07.19. 15:36:51
- Más karakterek karakterlapjára is felkerülhetne a tárgyak adta bónuszlista, ne kelljen már egyenként végignézni a tárgyakat, mekkora a kábítás elhárítása pl.
- Fejlécben való öltözetváltásnál, ha kiválasztom, amit fel akarok venni. Fölös kattintás, ha elrontom, átcserélhetem, de az ritka. Mondjuk mindenhol máshol kilőném a megerősítő üzenetet azoknál a dolgoknál, amelyek nem véglegesek.
- Karakterlap alatt bal oldalon jó lenne, ha az ÉP, VP %-osan is megjelenne, nem csak az értéke, mert ebből nem derül ki, mennyi van kb a manakonstiig pl, mikor lesz max.
- Ugyanitt a TP-nél a szintlépésből hátralévő TP mennyisége. Ez érdekel mindenkit, nem az, mennyit gyűjtött.

Kapásból ennyi, egyébként tetszik és egyelőre nekem bejön, de ha már javaslatokról van szó, akkor nyilván írok. Majd este még többet, ami eszembe jut.
Pontszám: 8.44
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
13. hozzászólás - 2012.07.19. 15:37:44
Lehet hogy hülyeség, de a tudatturbót nem lehetne ugyanúgy választanom (mindig az adott lapon, legördülő menüben), mint az öltözetet, csak hogy ne keljen feleslegesen a szakértelmek oldalra kattintanom?
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.94
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
14. hozzászólás - 2012.07.19. 15:40:16
nagyon tuti lett az új karakterlap nem tudom mennyit dolgoztatok vele, de megérte. Gratulálok hozzá!!!

Pontszám: 6.52
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
15. hozzászólás - 2012.07.19. 15:45:02 (Válasz BaalCain #9 hozzászólására.)
Nekem is szokatlan, főleg furcsa most a szememnek, hogy ami eddig fent volt, most lent van, és fordítva. De nagyon tetszik, hogy az ékszerekre kattintva is tudok váltani, enélkül meghalna az egész!
Ha megengeditek, gyorsan én is megosztanék néhány személyes észrevételt, ami összefügg a fejlesztéssel.

1. Két ablak volt megnyitva, az egyikben szakértelem turbózást váltottam ultraspecializációra, utána a másikban felvettem a kapcsolódó ékszert. Eddig hasonló akciók során az ékszer váltása elég volt ahhoz, hogy frissítse az adott lapot, most nem, tehát újra kellett frissítenem/betöltenem az egész oldalt ahhoz, hogy a turbózott szakim az adatlapomon is látható legyen. Erre figyeljen oda mindenki!

2. Valami rémlik, hogy eddig is így volt, és apróság, viszont nem túl szép: a csata leírásokat elválasztó vonalakat nem lehetne meghosszabbítani a szövegek végéig? Valahogy most sokkal feltűnőbb lett a dolog, viszont nem hiszem, hogy túl sok időt jelentene ez az apró szépészeti beavatkozás

3. Ismét apróság, de nem lehetne a ládikót a karakterképek alá tenni inkább? Baloldalon minden szép katonás rendben egymás alatt követi egymást, a karikép és mellette a láda nekem esetlennek tűnik.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.06
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
16. hozzászólás - 2012.07.19. 15:45:48
Tetszetős,gratulálok a munkához...de...még soha nem volt ennyire lassú a szerver


MOD.:

Már nem lassú,elnézést,lehet hogy a hiba az én készülékemben van.

Apróság,ha valakire kattintok,támadás előtt, megnézném az eredményeit.Ehhez most kattintani kell,nem elviselhetetlen,de talán...
A hozzászólást Azazel módosította 2012.07.19. 15:51:04-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.47
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
17. hozzászólás - 2012.07.19. 15:53:08 (Válasz Azazel #16 hozzászólására.)
Mindenki teszteli az új designt
Pontszám: 7.65
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
18. hozzászólás - 2012.07.19. 15:56:21 (Válasz Azazel #16 hozzászólására.)
Az italok ikonjánál valóban lehetne darabszám,ahogyan azt már említették előttem,illetve miután megittam,szerintem felesleges az okézós ablak...

Szövitársak azt mondják, a bónuszokban nem jelenik meg az állatok adta bónusz(nem számolja bele)
A hozzászólást Azazel módosította 2012.07.19. 16:05:04-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.47
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
19. hozzászólás - 2012.07.19. 15:57:18
Két apró észrevétel,
1: ahogyan előttem is említették jó hogy öltözetet bárhonnan lehet váltani, jó lenne ha csak egy "%d öltözet betöltve" üzenet mellett maradna az oldalon, nem a karakterlapra navigálna.
2: Kémkedés. Gyakorlatilag minden infót elrejt automatikusan az új kémkedési adatlap, semmit nem mond. Az eredmények közül legalább a nyert, bukott csata, építés, TÖ, SZÖ lehetne kijelezve (mint ahogyan kérjük szépen vissza a csatáknál is ezeket a statokat; te is kérted hogy emlékeztessünk rá).
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.32
kedvelt tagAveoFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
20. hozzászólás - 2012.07.19. 15:57:58
Szerettem volna beváltani a 3 relikviakupont, és amikor rákattintottam eltünt. És a jutalomrelikeknél sem változott semmi, ilyenkor mi a teendő?
Pontszám: 6.00
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!