Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789101112
Szerző
Topic neve: Karakterlap reform
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
221. hozzászólás - 2012.08.10. 12:16:52
Csak annyit jeleznék, hogy ha a karakterlapon a tárgyra kattintok és feljön a csere ablak akkor a legördülőmenüben elég szerencsételen a színválasztás fehér alapon a világoszöld nem igazán látszik, igaz a kiválasztott a kék alapon már jól olvasható csak ahhoz végig kell pögertni az egészet hogy megtaláljam amit keresek.

Szerk: megmondanád ebben mi nem tetszett hogy lepontoztad?
A hozzászólást Barbey módosította 2012.08.10. 15:11:16-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.75
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
222. hozzászólás - 2012.08.10. 17:26:02 (Válasz Barbey #221 hozzászólására.)
Nekem az fekete alapon fehér...
Báró Samedi
Pontszám: 7.50
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
223. hozzászólás - 2012.08.10. 18:28:31 (Válasz Azazel #222 hozzászólására.)
Nem arra gondolt, hanem listában a kijelölt szöveg design-részére. De nincs vele gond, jól elkülöníthető a lista többi részétől.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.91
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
224. hozzászólás - 2012.08.10. 18:48:35 (Válasz Azazel #222 hozzászólására.)
A karakterlapon kattints az aktuális felszerelésed valamelyikére , fegyveredre, gyűrűdre, stb (viselt tárgyak, ) . Kapsz egy csere ablakot ott a legördülő listában ( GYK: az aktuális felszerelés neve melletti ablak) eléggé olvashtatlan a tárgylista
A hozzászólást Barbey módosította 2012.08.10. 18:50:37-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.99
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
225. hozzászólás - 2012.08.10. 18:54:40 (Válasz Barbey #224 hozzászólására.)
Most jövök rá, nem is itteni beállítás, hanem a saját géped témája - olivazöld, vagy zöldre beállított, ami miatt a kijelölt szövegészt te zöld alapon fehér betűkkel látod. Módosítsd a géped megjelenését házilag, és probléma megoldva (nálam is pont olyan volt, most átnyomtam valami windows-stílusra, és ronda kék alapon fehér lett a szöveg)
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.91
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
226. hozzászólás - 2012.08.10. 19:12:36 (Válasz Barbey #224 hozzászólására.)
Pontosan arról a listáról beszéltem,és valóban a win beállításaiban kell módosítani.
Báró Samedi
Pontszám: 7.50
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
227. hozzászólás - 2012.08.13. 09:15:25
Ha az ÉP.-m 15% alatt van, megiszok x gyógyitalt, nem frissül automatikusan a lap ,és nem enged pl. térkapuzni...kell egy teljesen fölösleges kattogás. Kibírható, de ennyi idő után már illene javítani.
Báró Samedi
Pontszám: 8.33
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
228. hozzászólás - 2012.09.01. 20:14:44
Ismét egy javaslatom, kérésem lenne a megújult karakterlapok kapcsán. Feltűnt, hogy a tárgyválasztó ablakban bal oldalon látom az aktuális tárgyat a hozzá tartozó fókuszkristály képével, alatta az összesített tulajdonságukkal. Míg bal oldalon is látható mindez, kivéve a fókuszkristály képét. Szerintem hasznos lenne, ha a fókuszkristályok képeit a jobb oldalon, a válaszható tárgyaknál is láthatnánk:

- viszonylag nehéz nyomon követni, hogy melyik tárgyunkra férne rá egy fókuszkristály-csere. Különösen, ha adott kategóriából egy idő után sok tárgy összegyűlik, a nyakláncok és gyűrűk esetében kifejezetten nehézkes. Ha nem tanuljuk meg a fókuszkristályok vagy az ékszerek tulajdonságait, sok tárgy esetén a játékos könnyen elfelejtheti, hogy milyen kő van adott tárgyban. Jelenleg egyetlen egy módon lehet megtekinteni a tárgyakhoz tartozó fókuszokat, pontosabban azok külön tulajdonságait, konkrétan csak akkor, ha felvesszük a tárgyakat. Egyesével.

- a tárgylistában a játékot könnyítendően már jól elkülönítésre kerültek a fókuszok, kisebb- és nagyobb térkapus fókuszkristályként. A játékosok érdekében tovább lehetne növelni a fókuszok használatának hatékonyabbá tételét, ezzel a játékosok segítségét. A javaslatom csak egy kicsi, de szerintem hasznos beavatkozás lenne.

- hasznos, mert azzal, hogy a választható tárgyak ablakában látni lehetne külön a tárgyakhoz tartozó fókuszok képeit, úgy rájuk mozdítva az egeret egyúttal le lehetne olvasni a tárgyakról egymás után külön a fókuszok tulajdonságait is, ami sokkal barátibb lenne. Megszűnne a kizárólagos tárgyfelvevős fókuszbeazonosítás .

Lavendernél, 61. szinten is észleltem, hogy jó lenne, ha így lenne, viszont a 107. szintű átvett Zialin esetében érzem csak, hogy mennyire hasznos lenne, ahol már többféle fókusz is potyog. Két hosszú listányi ékszerrel, megvallom őszintén, megjegyezni nincs időm se türelmem őket, így viszont egyszerűen nem tudom a tárgyakról eldönteni, ha csak a sima tárgylista felett végighúzom az egeret, hogy vajon mennyire komoly fókusz van benne, melyiket lenne érdemes cserélni, csak akkor, ha egyesével felveszem a cuccokat.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.70
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
229. hozzászólás - 2012.09.03. 12:53:31
Lehetne róla szó, hogy a támadás itala a gyógyital és a varázsital mellé kerülhessen? Könnyebb lenne a használata, ha nem kellene folyton a tárgylistába lépegetni, hogy használni tudjam.

Pontszám: 6.55
irritálóTatrokFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
230. hozzászólás - 2012.09.14. 06:41:28 (Válasz Cyron #176 hozzászólására.)
Idézet: Cyron - 2012.07.25. 13:10:30
Hová tűntek a kristálypontok a karakterlapról?Kalandokhoz jó lenni tudni mennyi van.
Pontszám: 6
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
231. hozzászólás - 2012.09.15. 16:29:39 (Válasz Tatrok #230 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2012.08.13. 15:58:06

Idézet: NoFear - 2012.08.13. 00:24:23
Először is a kristálypontok után szeretnék érdeklődni, mert 40-es karakterszint alatt nem tudom hol lehet megnézni őket? Mivel a karakterlapról lekerültek, kaland fül pedig még nincs. (Tényleg amúgy onnan miért is lett levéve?)

Ezt vissza fogjuk rakni hamarosan.
Baraty



Ez volt 1 hónapja. A hamarosan ezek szerint kicsit más értelemmel bír BEHOéknál.
NoFear - V1
Pontszám: 8.39
kedvelt tagSwarczYFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
232. hozzászólás - 2012.10.19. 14:09:13
Lenne egy olyan javaslatom, hogy ezzel az új tárgycserélési móddal szerintem megnyílt a lehetőség, hogy két ugyanolyan gyűrű is lehessen egy karakternél, de az egyikben egyik fajta fókuszkristály a másikban másik fajta fókuszkristály van. De valamiért ha egyszer kiválasztom pl. az egyik gyűrűt, amiből két darab van, és amelyikben van fókuszkristály, akkor ha ezt le akarom cserélni arra amelyikben nincs, erre nincs lehetőség. Szerintem ez egy reális elvárás, hiszen vannak olyan gyűrűk/láncok amik multifunkcionálissá válnának azáltal, hogy különböző fókuszkristályokat teszünk bele. De amíg nincs meg a lehetőség a cserére, addig ez nem lehetséges.

Természetesen ha az AH-ban el akarjuk adni az egyiket, akkor ott is tudni kell majd választani, hogy melyiket.

Lehet fel fogom majd vetni ezt novemberben az élő végzetúr fórumon, ha lesz annyi időm, hogy oda is eljussak.
Pontszám: 4.71
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
233. hozzászólás - 2012.10.19. 15:44:40
Karakterlapom most már látszik a kristálypont is, köszönjük!
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.42
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
234. hozzászólás - 2012.10.19. 16:22:24 (Válasz SwarczY #232 hozzászólására.)
Programozástechnikailag nagyon sok új adatot generálna. Sokszor felvetődött, mindannyiszor elmondták, hogy nem lesz ilyen.
Pontszám: 7.68
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
235. hozzászólás - 2012.10.19. 16:38:23 (Válasz SwarczY #232 hozzászólására.)
Idézet: SwarczY - 2012.10.19. 14:09:13
szerintem megnyílt a lehetőség


Szerintem meg nem. Sőt az új tárgycserélési módszernek semmi köze nincs ehhez szerintem.
Pontszám: 7.04
Oldal: 123456789101112
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!