Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Karakterlap reform
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
121. hozzászólás - 2012.07.20. 15:25:50 (Válasz Lavender #119 hozzászólására.)
Fene tudja, szokás kérdése: én eddig is a szavak elejére tettem a kurzort, lehet ezért nem érzem olyan vészesek a problémát.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.89
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
122. hozzászólás - 2012.07.20. 15:31:53
Nem ragozom tovább, én értem azt, amit mondtok. Lehet én vagyok rosszul kódolva, és csak engem bosszant ez egyedül, de nekem zavaró így és kényelmetlen. Apró és jelentéktelen, de probléma, számomra legalábbis.
A hozzászólást Lavender módosította 2012.07.20. 16:03:39-kor
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.71
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
123. hozzászólás - 2012.07.20. 15:45:41
Ez most komoly???

Akárhol böksz rá az egérrel a cucc nevére, utána odébbtolod balra,és már nem is takar..... Ez nem trükközés, ügyeskedés,egyszerű józan paraszti júzer viselkedés.
Báró Samedi
Pontszám: 7.49
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
124. hozzászólás - 2012.07.20. 15:48:13 (Válasz Lavender #122 hozzászólására.)
Értjük és elfogadjuk hogy zavaró számodra, én csak arra akartam rávilágítani, hogy kb ugyanennyien vannak, akiknek az lenne zavaró, ha a kép az egér túlsó oldalán jelenne meg. Sőt, aki kisebb monitoron, tableten, netbookon játszik sokat, annak a jobb szélső oszlopok lebegő képei egyenesen használhatatlanok lennének, nem csak zavaróak, mert lelógnak a képernyőről.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.99
kedvelt tagKisapoFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
125. hozzászólás - 2012.07.20. 16:31:07
"Karakterlapon cserélni kívánt tárgyra rákattint, gyönyörű felugró ablakban listából másik tárgy kiválaszt, "Csere" gombra rányom."
Ez azért eléggé el lett hallgatva, ki a fenyő kattog rá az ikonra amikor a bubiban lévő tárgyat vizslatja??
Esküszöm hogy ha még egy évig játszok én akkor sem veszem észre ezt a funkciót és hirtelen ötletem sincs hogy hogyan lehetne olvasás nélkül rávezetni az embereket. Így már egészen más a kép az egész fejlesztésről, maradjon külön lapon a tárgylista is, főleg mint írtátok valószínűleg nem szándékosan van minden alkalommal visszaugrás a karilapra és ez változni is fog.

Ügyesek vagytok, gratulálok, csak valami komplexebb "használati útmutatót" is kellene kiadni hozzá, vagy esetleg egy játékos kérdőívet lehetne készíteni amit mindenkinek ki kell tölteni 1x, a 3 válasz egyike leírná a pontos funkciót. Ha jutalom LÉ-t is kapunk érte akkor mindenki ki fogja tölteni
A hozzászólást Kisapo módosította 2012.07.20. 16:51:08-kor
Pontszám: 9
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
126. hozzászólás - 2012.07.20. 17:29:06
A használati útmutató az új fejlesztésekhez nem rossz ötlet Bár nekem valahogy magától értetődő volt minden, talán ebbe nőttem bele és a játék eddigi fejlesztései is rávezetőek voltak.

Azoknak meg, akiknek probléma, hogy mi hol jelenik meg és mit takar ki - minden sértő szándék nélkül - ajánlom, hogy kicsit böngésszék át a wiki tárgylistáit és/vagy a saját tárgyaik listáját és nem lesz ilyen gondjuk többet, hogy betűről betűre kell olvasniuk a cuccaik tudományát vagy hogy melyikre is van épp szükségük. Esetleg használjatok öltözeteket.
Vagy ezek nagyon extrém dolgok?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.94
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
127. hozzászólás - 2012.07.20. 17:57:22 (Válasz Quellon #126 hozzászólására.)
Majd lesz egy kényelmi funkció havi 50 őskőért automatikusan kitolja a kurzort a tárgy nevének első karakterére...
Báró Samedi
Pontszám: 8.32
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
128. hozzászólás - 2012.07.20. 17:58:32
Erre a tárgyra rákattintásra én sem jöttem rá magamtól, de nagyon tetszik. Külön jó pont, hogy ha össze szeretném hasonlítani két hasónló tárgy tulajdonságait, azt most egyszerűen meg tudom tenni.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.84
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
129. hozzászólás - 2012.07.20. 18:20:58
Most kivételesen PC-ről játszok. Alapvetően ez a fejlesztés jónak ígérkezik (ha valaki nem mobilról játszik). Egy hibát már most az ismerkedés elején találtam. Karakterlap/tárgylista tárgy használatánál vissza dob a karakterlapra. Ez minden esetben, amikor egyszerre több dolgot szeretnék elintézni +1 kattintást (és időt) jelent. Minden plusz kattintás lassítja a szervert.

Más:
Ha kristályitalt használok, akkor az italra kattintva mindet megiszom, vagy csak egyet?
Ez a végzet temploma 300 kp-s küldi miatt érdekel. Jelenleg 3000 kp-m van és +-50-be mozog, minden kp-s ital ami az elmúlt 4-5 event alatt és a szerencse kerékből jött sértetlenül meg van. Így a küldihez nem tudom, hogy lehet beállítani pontosan, többet viszont nem szeretnék elhasználni. Előre is kösz.
Pontszám: 5.33
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
130. hozzászólás - 2012.07.20. 18:29:15 (Válasz Quellon #126 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.07.20. 17:29:06

Azoknak meg, akiknek probléma, hogy mi hol jelenik meg és mit takar ki - minden sértő szándék nélkül - ajánlom, hogy kicsit böngésszék át a wiki tárgylistáit és/vagy a saját tárgyaik listáját és nem lesz ilyen gondjuk többet, hogy betűről betűre kell olvasniuk a cuccaik tudományát vagy hogy melyikre is van épp szükségük. Esetleg használjatok öltözeteket.
Vagy ezek nagyon extrém dolgok?


Quellon! Nevezz meg bátran, úgy tűnik, ez csak nekem probléma !
Igazából a paraszti júzer viselkedés nem az erősségem, mint a mellékelt ábra is mutatja. Szánom-bánom, nem használok öltözeteket sem, pontosan az őskő-költség miatt, és még így is merészelem jártatni a szám . Követ nem a mindennapos kényelmemhez veszek és használok, csak akkor, ha végképp muszáj, vagy ha összegyűlik jelentősebb kiégett kavicsom. Egész egyszerűen, mert ennyit bírok.
Viszont nem hiszem, hogy kivitelezhetetlen az, ami miatt szólni merészeltem. Azóta Baratyék is babráltak valamit, mert megjelent egy kis kezes kurzorjel, szóval ha változtatás nem is fog történni az én hatalmas igényeimnek megfelelően, legalább láttam, hogy elolvasták, amit írtam, és ez nekem elég.
A wikit szoktam nézni. Nem az zavart, hogy nem látom a cuccaim tudományát, hanem hogy nem látom a cuccaimat, ha mondjuk kényelmesen beállok a tárgylista közepére, mert a felét kitakarja az ikon. Eddig ez a művelet nem okozott gondot. Hogy mindent lássak, most kénytelen vagyok a tárgylista legelső karakterére ráállni, ami eléggé körülményes, erre mondtam azt, hogy nekem kényelmetlen, és hogy engem zavar ez a helyzet.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.08
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
131. hozzászólás - 2012.07.20. 18:40:16 (Válasz Popeye72 #129 hozzászólására.)
Karakterlap változástól függetlenül mindet megiszod, ez eddig is így volt.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.99
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
132. hozzászólás - 2012.07.20. 18:53:52 (Válasz Lanmandragoran #131 hozzászólására.)
Köszi. Én is ettől féltem. Amikor bevezették az 1 kattintásos ivást, akkor még nem volt templom, így most bármit csinálok mindenképen veszítek rajta vagy kavicsot, vagy feleslegesen elszórt kp-s italt. Nem bosszantana, ha nem ép a templom előtt pár hónappal töltöm fel a kp készletemet egy csomó kavicsból.
Legalább egy számlálót oda tehetnének a piák mellé, akkor a kattintások száma csak azoknál változna, akik kevesebbet akarnak felhasználni.
Pontszám: 5.50
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
133. hozzászólás - 2012.07.20. 19:24:18
A relikviakuponnál a tárgyakra mutatva nem mutatja sem a nevüket, sem a leírásukat.
Pontszám: 5.40
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
134. hozzászólás - 2012.07.20. 19:47:00 (Válasz Popeye72 #132 hozzászólására.)
Ha kavicsból töltötted fel, akkor egyszerű a képlet. Venni kell LE-ből zöld italt, és akkor a kékjeid megmaradnak.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.99
fórumozóEsnaiderFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
bug: Karakterlap reform
135. hozzászólás - 2012.07.20. 20:00:37
az eddigi csatáidnál, ha visszanézed a csatát, nem tudod megnézni, hogy milyen öltözetet viseltél.
Pontszám: 5
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
136. hozzászólás - 2012.07.20. 20:11:27
Meddig lesz ez a tárgy listáról felszerelés váltás utáni karakter lapra ugrálás igen dühítő?
Pontszám: 6.68
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
137. hozzászólás - 2012.07.20. 20:28:00 (Válasz Gtr2 #136 hozzászólására.)
Hétvégén biztos nem foglalkoznak vele .
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.08
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
138. hozzászólás - 2012.07.20. 20:38:17 (Válasz Kocos #93 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.07.20. 07:03:46
Idézet: Ariel - 2012.07.19. 19:54:07
A százalékban kijelzett értékek kb. semmire sem jók. ÉP, VP regenerálásnál a jelenlegi megjelenítés mellett azt kell fejben tartanod, hogy mennyi az adott maximális érték, ha százalékban van jelezve, akkor pedig azt, hogy milyen gyorsan regenerálsz. Jobb megoldás, ha rögtön azt jelenik meg, hogy mennyi idő van még vissza teljes regenerálódásig.


Es ha eppen nem regeneralsz? Engem az EP-nel a % erdekel (milyen messze van a 15%)m a VP-nel pedig az, hogy milyen messze van a 1öö%. Igaz utobbinal valoban pihenek ilyenkor amikor nezem.

A 15% alatti részt most is láthatod, fent a portyapontoknál. Ott percre pontosan jelzi, hogy hány perc múlva kerülsz 15% fölé, mikor mehetsz portyázni. Azt ugyan nem írja, hogy épp hány százalékon vagy, de talán azt is elég tudni, hogy még hány percig vadászhatnál 15% alatt.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.73
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
139. hozzászólás - 2012.07.20. 20:40:18 (Válasz Gtr2 #136 hozzászólására.)
Amíg meg nem unod.Utána úgy válts majd felszerelést,hogy nem a listában a névre,hanem a képre kattintasz.
Báró Samedi
Pontszám: 8.33
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterlap reform
140. hozzászólás - 2012.07.20. 20:50:29 (Válasz Azazel #139 hozzászólására.)
Mire gondolsz?
Ha arra, hogy az aktuális használatban lévő tárgy képére akkor nálam csak egy kör jön elő egy téglalapban ami forog, de más nem történik.
Itt jegyezném meg, hogy nálam a gyógy és mana italok sem töltödnek be csak tárgy listáról a kis üvegcsék sem csinálnak mást mint a tárgy képek.
Tegnap semmi gond nem volt a tárgy listás váltáskor.
A hozzászólást Gtr2 módosította 2012.07.20. 20:51:54-kor
Pontszám: 6.68
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője