Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: Portya, háború, egyéb
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
181. hozzászólás - 2013.12.21. 07:51:45
A háborús rendszer annyira sz@r, hogy jelenleg csak szívni lehet vele - kivétel a kristályok elleni háború.
Alapvetően kellene belenyúlni a rendszerbe, ezért bugok garmadája származhat belőle. Nem megérős egyelőre.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.16
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
182. hozzászólás - 2013.12.21. 08:33:07 (Válasz Kocos #179 hozzászólására.)
Úgy emlékszem a találkozón volt szó egy bajnokihoz hasonló (?) szövetségi háború rendszerről, aminek fejlesztésén - én úgy értelmeztem - már dolgoznak.

A részletek sajnos nincsenek meg.

Megtaláltam Birka emlékiratai között:

"Szövetségi Bajnoki hozható létre a hordák harca mintájára. A nevező szövetségek 6 db 8 órás körben küzdhetnek egymással kieséses rendszerben. A jutalom Tudás fája "bónuszokkal" megegyező nyeremény lenne mennyiségi módosításokkal. (Itt felvetésként hangzott el, hogy ösztönző lehetne, ha maga a fa is nőne esetlegesen."

Szövetségi Bajnoki címen fut, de mintha a szövetségi háborúval kapcsolatban vetődött volna fel. Végeredményben ez is valamiféle interakció a szövetségek között.
A hozzászólást Maci módosította 2013.12.21. 08:38:52-kor
Pontszám: 7.66
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
183. hozzászólás - 2013.12.21. 08:55:40 (Válasz Kocos #179 hozzászólására.)
"Ugyanakkor a háború az egy jó kis utcai bunyó. Ott nem nézi senki a súlycsoportokat, hanem üti akit tud."

Ez tetszett a legjobban a csökevényes szűk látókörű agyamnak
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.87
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
184. hozzászólás - 2013.12.21. 10:41:41 (Válasz Bumburnyak #183 hozzászólására.)
A legmagasabb szintűeknek gondolom ez tetszene...
Pontszám: 7.02
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
185. hozzászólás - 2013.12.21. 11:41:04 (Válasz Nagy02 #184 hozzászólására.)
A kicsiknek is tetszene ha kapnának szinttől függő szorzót pár fontosabb TÖ-re ill szakira
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.91
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
186. hozzászólás - 2013.12.21. 17:57:17 (Válasz Bumburnyak #185 hozzászólására.)
meg fegyverre, af-re stb...
Pontszám: 7.02
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
187. hozzászólás - 2013.12.21. 20:18:43 (Válasz Maci #182 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2013.12.21. 08:33:07
Úgy emlékszem a találkozón volt szó egy bajnokihoz hasonló (?) szövetségi háború rendszerről, aminek fejlesztésén - én úgy értelmeztem - már dolgoznak.

Szövetségi Bajnoki címen fut, de mintha a szövetségi háborúval kapcsolatban vetődött volna fel. Végeredményben ez is valamiféle interakció a szövetségek között.


Nézd csak:

Idézet: Kocos - 2013.12.20. 12:18:44
Ugyanakkor Miklos elmondta, hogy lesz ujfajta haboru, ahol minden szovetseg azonos feltetelekkel indul, csak a taktika fog szamitani.


Ezt Miklos haborunak nevezi, de valojaban tenyleg egyfajta bajnoki rendszer lesz. Gondolom azert nevezi haborunak, mert o is erzi, hogy a szovetsegek kozotti osszecsapasra volna igeny. Gyakorlatilag ez minden talalkozon felmerult a forumon.
Pontszám: 7.10
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
188. hozzászólás - 2013.12.21. 21:43:47 (Válasz Nagy02 #186 hozzászólására.)
...meg a fizumra is ha nem gond
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.87
fórumozóNroboFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
189. hozzászólás - 2014.11.04. 07:53:45
Van egy szabály amit nem igazán értek.Megtámad egy 133.szintű végzetúr:Tulajdonságösszeg: 5333 (6189)Az én szintem 142:Tulajdonságösszeg: 4266 (4442)
Kivégzést fejlesztettem.A 15% alatt nem támadható senki.Ehhez neki hozzájön még 9x5% 45% ami max. 50% lehet.Ha még egy évig csak semmi mást nem tennék csak kivégzést fejlesztenék akkor sem tudnám ezt elérni.
Kedvére ütögethet és nem tehetek ellene semmit.Pedig a kivégzés ezért lett kitalálva.Vagy csak szerintem?
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
190. hozzászólás - 2014.11.04. 09:00:50 (Válasz Nrobo #189 hozzászólására.)
A kivégzés inkább felfelé ütve hatásos, ugye könnyebb 15%-ot leütni, mint 45%-ot. Ha csak támad, és nem visz LÉ-t, akkor ne nagyon foglalkozz vele, csak kínzóba visz, vagy küldetést csinál. Persze, ha leüti az összes ÉP-t rólad meg az állatokról, az ciki, viszont lehet mindenkinek írni egy normális hangvételű levelet, hogy ha lehet, akkor vegyen picit visszább, vagy cseréljen felszerelést gyengébb, ha azzal is leüt.
Te pedig kezdj el erősödni, szerintem hagyd a kivégzést
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.69
fórumozóNroboFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
191. hozzászólás - 2014.11.04. 10:14:44
Szintemhez képest nincs lemaradásom.Nem az erősséggel van a baj.
(Ettől jobb csak állandó őskő befektetéssel lehetnék.)
Bajom a szabállyal van,miért nem támadhatok olyat aki jóval erősebb nálam?Azért mert 9 szinttel kisebb?
Pontszám: 5
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
192. hozzászólás - 2014.11.04. 14:27:56 (Válasz Nrobo #191 hozzászólására.)
Támadni támadhatod, csak 50% ÉP-töl.

Azért gondold végig, ha nem lenne ez a 15%+(szintkülönbség * 5%) ÉP védelem az alacsonyabb szintű kariknak, akkor némelyik kari szinte soha nem tudna semmit csinálni a vadászaton kívül, mert folyamatosan leütnék őket. Maximum akkor tudna valamit kezdeni a karijával, ha már 5* támadták 3 órán belül. Azt meg nem hiszem, hogy azért mert erősebb egy nálad alacsonyabb szintű karakter, akkor már járna az a megkülönböztetés, hogy támadhasd 15% ÉP-n.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 8.56
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
193. hozzászólás - 2014.11.04. 14:38:54
A kivégzés hatásos lehet, de csak ha irdatlan mennyiségű lét beleölsz, ami nem biztos, hogy megéri. És persze sebezni is kell mellé, mert full hp-ről senkit nem fogsz kivégezni. Egy elfogadható sebzés+kellőképpen magas kivégzés kombóval viszont jó eredményeket érhetsz el, másra viszont egy deka LE nem fog maradni. Egy időben nálam ez bevált taktika volt, de mostanra már eléggé elhanyagolódott a kivégzés, és a szintemen lévő átlag HP miatt nem is biztos, hogy megéri további energiát ölni bele. 4000 körül lenne most az ideális, de annyi LE nincs a világon. Csak akkor mennék rá erre, ha képes lennék csak ezt a vonalat vinni kizárólagosan, minden más esetben más jellegű módszert keresnék megoldásként.

Mindent összevetve egyébként, nem felesleges húzni a kivégzést, majd még a későbbiekben ismét tolok rajta egy keveset. A gyengébb karakterekkel vívott csatáim kivétel nélkül kivégzéssel érnek véget, ezzel kicsit kevesebb életet ütök le róluk, illetve sosem nullázom őket. A táposabb karik meg sokszor megfeledkeznek róla, hogy nem érdemes egy bizonyos HP alatt megtámadni, Mészáros is fennakadt ezen néhány alkalommal, nem kevés LE-t hagyva nálam, pedig azért az övé nem semmi karakter volt. Mivel nem támadnak túl gyakran-szerencsére-, így feltételezem sokszor nincs is azzal kedvük vacakolni míg biztosan nem akadnak fel a kivégzésemen, egy gyógyitalt meg nem érek
A hozzászólást Zoole módosította 2014.11.04. 14:50:25-kor
Pontszám: 7.65
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
194. hozzászólás - 2014.11.04. 15:02:38 (Válasz Zoole #193 hozzászólására.)
Khmm...
Pontszám: 7.68
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
195. hozzászólás - 2014.11.04. 15:26:29 (Válasz Maci #194 hozzászólására.)
Helyesbítek, még mindig nem semmi karakter, csak már más a neve
Pontszám: 8.43
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
196. hozzászólás - 2014.11.04. 15:42:53 (Válasz Nrobo #189 hozzászólására.)
Szia

Nos figyelj én pont úgy játszok, hogy nem a nálam kisebbeket csesztetem hanem mindig felfelé támadok

Téged napi max 2x támadlak le-t nem hozok, mi a gond?

Kábítós küldetésre pont jó vagy, mert kibirsz 6kort és kabitani is tudlak meg kritikus is megy rajtad

Ha zavar hogy 90 ezer élet pontról nem tudsz kivégezni, akkor szólj és ha sikerül oda figyelnem majd téged nem támadlak.

50% élet alatt szinte sose vagyok sőt max életről is alig megy le az életem pihenés nélkül is

Ennyivel kisebb vagyok, mint te én nem felesleges szakik ra költöttem a le-t, hanem arra hogy erős legyek és gond nélkül tudjak kuldizni

Inkább te is fejlesz tö-t

És sorry
Pontszám: 7.46
fórumozóNroboFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
197. hozzászólás - 2014.11.04. 18:55:35
Ha Te az lennél akiről én írtam akkor ma nagyon meglepődtél volna mert épp kivégezhető kategóriában voltál.
A sok játékra költött ősköved ellenére.
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
198. hozzászólás - 2014.11.04. 19:01:47 (Válasz Zoole #195 hozzászólására.)
A kivégzésedre gondoltam Zoole, nem a karakter erősségre.
Biztos hogy vigyázni kell a magas kivégzéssel, főleg ha van olyan idióta (én) aki alacsony élettel is portyázik.
Pontszám: 7.68
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
199. hozzászólás - 2014.11.04. 19:03:19 (Válasz Nrobo #197 hozzászólására.)
133.szintű végzetúr:Tulajdonságösszeg: 5333 (6189)

ez én vagyok Heimdall ha rólam beszéltél ezen a szinten közel sincs ehhez hasonló statokkal senki

azt kötve hiszem, hogy ma akár egy percet is 97 ezer élet alatt voltam , mivel nem játszottam ebből kifolyólag mivel nem is támadott senki nehezen ment volna le az életpontom

ha zavar , hogy hajnal három és reggel hat közt kamrázlak , akkor olyankor ne tarts magadnál LE-t ennyi a megoldás

EH-ra is kapok 7 ezret nekem bőven jó az is

kivégzésem nem magas de segítek számolni nekem az irtózatos maszk-kal egyben 100 körüli a kivégzésem (feleslegesnek tarom ezt is ) af -em kifejlesztve tehát a tiedből ez lejön ha kivégzősdit akarsz rendezni

azért ha mégis rávetemednél légyszi milla le alatt ne támadj
Pontszám: 7.46
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya, háború, egyéb
200. hozzászólás - 2014.11.04. 20:03:11 (Válasz Maci #198 hozzászólására.)
Hát, nem volt egyszerű kitalálni a terjedelmes hozzászólásodból, hogy pontosan melyik része ragadta meg a figyelmedet
Nem idiotizmus kérdése, bárkivel előfordul, még én is szaladtam bele kivégzésbe nemrég
Nagyon sokszor rutinból portyázik az ember, közben letol 1-2 kalandot, aztán ha van még mellé egy kamikáze is a tarsolyodban akkor könnyen benézheted, ahogyan tettem én is. Koknrétan 10K élettel indultam figyelmetlenül csatába, azért az nem is nagyon végződhetett másképp, csak furcsa volt látni a saját kivégzésemet
Amúgy nagyon sok mindenki felakad rajta, de néhányan szeretnek annyira hogy már megtanulták, hogy velem kezdjék a kínzózást, biztos ami biztos, már amikor kamrázandó elemként tekintenek rám. De a soron következő landragór után tervezek komolyabban rámenni(annál is csak azért szakítom félbe a szakizást, mert a csatlósokból már nehezen tudom kompenzálni a TÖ hátrányomat, függetlenül attól, hogy a közeli jövőben még +30TÖ jön majd ebből), kb addig, hogy a nálam néhány szinttel magasabbakat akár sebzés nélkül is kivégezzem Bele fog ugyan rokkanni a karim, meg szidni fogom magam miatta eleget, ugyanakkor a kvázi támadhatatlanságom ténye kárpótol majd valamelyest. Kb 1,5 év legrosszabb esetben is, és összejöhet ez az állapot.
Pontszám: 8.44
Oldal: 1234567891011
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője