Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Alkímista labor
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
401. hozzászólás - 2010.10.18. 07:14:36
A fejlesztés hiánypótló, de jelen formájába szinte elérhetetlen. A 20K LGY eszeveszettül elszállt, nekem jelenleg ez átlagosan 250 kalandot jelent (eddig összesen oldottam meg 600-at), nyilván nem eszenciakonverterre fogja költeni az emberfia ezt az LGY mennyiséget (2 szint múlva pedig elérném). Kiváncsi vagyok mennyien fogják megvásárolni a cuccot jelen formájában.

EDIT: BENÉZTEM: AZt hittem egyszer hatás... tekintsétek semmisnek amit írtam.
A hozzászólást Aurri módosította 2010.11.16. 17:38:11-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 6.98
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
402. hozzászólás - 2010.10.18. 07:21:06 (Válasz Wuher #400 hozzászólására.)
Otoaak, egyáltalán nincsenek kizárva a nem prémesek! A prémesek időtényezője csökkent le azzal hogy graduzhatnak. Valamint a játékost a prémesek tartják el, szóval a nem prémesek úszhatnak az árral, max akkor reklamálhatnak, ha sehogy se pótolhatnak egy hatást... (Nem beszélve róla, hogy a VU az egyik legolcsóbb játék a piacon...)

Azon szövetségek, akik nem rendelkeznek kellő építési kapacitással inkább ki vannak zárva! Hány olyan szövetséget tudsz, akik 10-15 taggal 1-2 éven belül 50-es alkimista laborral rendelkeznek majd?

A katakizátor esszencia igénye 6x-os más esszenciákhoz képest. Befolyásolni az eső esszenciák típusát csak graduátummal lehet. Magyarán aki nem akart katalizátor "hátrányba" kerülni, az kénytelen volt minden graduátumot speciális esszenciára kiváltani, ezen segített a relikvia. Most bárhova szórhatod a graduátumokat, azaz drasztikusan növelte az egyéb eszenciák esését is áttételesen!

A relikvia ára? Endyr a legnagyobb szószólója az "Úszunk az LGY-ben" mozgalomnak, valahol ott lehet reklamálni... Nem csoda, hogy egy extra, őskövet is spóroló tárgyat borsos áron tesz be Miklós, ha azt hajtogatjuk neki, hogy sok az LGY!

Felmerült, hogy kötelező gyűjtögetni, így a "kisebb" esszenciák használata vétek. Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy van x ultratáp, és se több, se kevesebb? (Vagy van x fajta, és minden találkozón kerül be +1...)
Pontszám: 6.44
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
403. hozzászólás - 2010.10.18. 07:23:44 (Válasz Aurri #401 hozzászólására.)
Aurri, javaslom elolvasni a javaslat új LGY-s tárgyakra topikot, valamint a Landragor topikot, micsoda bőgés volt azért, hogy LGY-re lehet majd váltani az italokat, akinek fölös, mondván úsznak az LGY-ben az emberek, és hú de nem kell már... (Megjegyzem a VF egyik legnagyobb előnye az LGY özön, és a szingu legnagyobb hátránya az LGY hiány fajlasgosan a szinthez képest....)
Pontszám: 6
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
404. hozzászólás - 2010.10.18. 09:29:28 (Válasz Wuher #397 hozzászólására.)
Idézet: Wuher - 2010.10.17. 21:36:44
Az I-es szamu ultra tap:


Fent van Wikiben eleg regota, akarcsak a II-es.
(Ram szoltak, hogy 5000-es hozzaszolasom jon, hat nem sikerult valami jelentosegteljesre. )
A hozzászólást Kocos módosította 2010.10.18. 10:29:07-kor
Pontszám: 6.19
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
405. hozzászólás - 2010.10.18. 10:23:00 (Válasz Cofee #399 hozzászólására.)
Idézet: Cofee - 2010.10.18. 06:43:16
Ennek így viszont nem sok értelme van, mivel elhanyagolható azok száma, akiknek CSAK a katalizátor esszencia hiányzik! Meg így túl drága 20k lgy-ért a semmi... Köszönjük a fejlesztést!


Nem hanyagolnam el. Hosszu tavon 100% lesz ez a szam.
Pontszám: 6.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
406. hozzászólás - 2010.10.18. 10:26:50 (Válasz Birka #403 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.10.18. 07:23:44
(Megjegyzem a VF egyik legnagyobb előnye az LGY özön, és a szingu legnagyobb hátránya az LGY hiány fajlasgosan a szinthez képest....)


Mielott krokodilkonnyeket hullajtunk szegeny szingusokert, jegyezzuk meg, hogy nekik a magasabb szint miatt lenyegesen tobb LGY esik, ami a szintfuggo aru felszerelesi targyaknal nem, de a konstans aru relikviaknal elonyt jelent.
Pontszám: 6.88
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
407. hozzászólás - 2010.10.18. 11:50:31
Felhasználható lélekgyémánt: 90679

Elkölteni viszont nem lehet rendesen, mert fél év mire szintben a következő tárgyhoz érek
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.31
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
408. hozzászólás - 2010.10.18. 18:07:37
Imádom amikor egy -valamiben- top kari bizonygatja, hogy "micsodafisfosi" az amiben ő a legjobb és mennyirenemérti, hogy más erre miért nem képe. Hát elnézést hogy egy pór 68. szintű szemszögéből le mertem írni, hogy bizony nekem problémát okoz 20K LGY kipengetése. Biztos ügyetlenül játszom, a kalandlistám utánam szereplő párezer játékostársammal együtt. Igaz még nekem van pár szint hátra míg elérem a konvertert (ami egyszerre jelenik meg a feketepiaci tagsággal, amit nyilván előnyben részesít az emberfia), de ahogy nézegetem ezt a toplistát nem mindenki van hasonlóan szerencsés helyzetben, sokan jóval magasabb szinteken sokkal kevesebb megoldott kalanddal topognak (gondolom ők ne is álmodjanak konverterről, ha már ilyen bénák, nem igaz?).
Azért megkérdezhetitek egy átlag 70.-80. szintű kari véleményét is erről a költségről mielőtt bemásoljátok az 1300 feletti megoldott kalanddal rendelkező karik LGY raktárait. Lehet ők karcosnak fogják találni a TOP szemellenzős kommenteket.

EDIT: BENÉZTEM: AZt hittem egyszer hatás... tekintsétek semmisnek amit írtam.
A hozzászólást Aurri módosította 2010.11.16. 17:38:37-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 6.65
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
409. hozzászólás - 2010.11.09. 23:26:56 (Válasz Miklós #280 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.07.30. 16:19:39
Idézet: Kocos - 2010.07.30. 13:49:12
En akkor mar azt szeretnem megkerdezni, hogy hany ultra-tap van leprogramozva?
Ezek kore fog bovulni idovel, vagy veges a megszerezheto tapok sora?
Ha bovulni fog, akkor gyorsabban mint ahogy igeny lesz ra, tehat virtualisan vegtelen lesz belole, vagy idonkent kerul majd be belole uj, es akkor arra mindenki ravetheti magat akinek megvan a szukseges esszencia?


Vannak sorban az ultratápok:
1-es
2-es
3-as
..
N-es
Ha a játékosok idővel több ultratápot szereznek, mint ahány létezik, attól kezdve mindenki azt az ultratápot kapja, amiből több is lehet neki. De remélem ez elméleti korlát lesz csak és tudunk többet csinálni mint ameddig a játékosok eljutnak.


Sajnos ezt nem sikerult tartani. A jatekosok elertek azt a pontot, amikor valaki megkapott egy megaesszenciat masodszor.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.97
kedvelt tagArawnFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
410. hozzászólás - 2010.11.09. 23:36:38 (Válasz Morzkod #409 hozzászólására.)
Ez meddig tartott? Az 5.-ig?
Pontszám: 5.50
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
411. hozzászólás - 2010.11.15. 21:31:19
Ööö... lehet valamit nagyon benéztem... Az eszencia konverter végleges relikvia, nem pedig egyszer hatás?
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.44
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
412. hozzászólás - 2010.11.15. 21:47:52 (Válasz Aurri #411 hozzászólására.)
Úgy egy kicsit drága lenne
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.40
népszerűtlenBagolyeszFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
413. hozzászólás - 2010.11.16. 00:08:23
ne is haragudjon a Világ! Most kezdtem el olvasgatni ezt a fórumot! Miért nem lehet a hirdetobe kiírni, hogy bug volt a játékban és eltunhettek az eszenciák?!!!! Ezért volt nekem gyanús, hogy milyen kevés van! Sose számoltam meg. Méhogy mi tartsuk észben mennyi van! hsssz... Nehogymár ez tortént? Ez felháborító! Nem mindenki bogarászik a fórumban. Legyetek szívesek Miklósék szólni a játék uzifalán, ha esetleg bugot vesztek észre! Mindenre mi figyeljunk? Még az automatikus sajtolásnál kiadott esszenciákra is... hihetetlen ez a hozzáállás..
V2. Bagoly

A Martalócok oszlopos tagja.
Pontszám: 6.93
népszerűtlenBagolyeszFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
414. hozzászólás - 2010.11.16. 00:10:14
ha esetleg meg lehett oldani, akkor kutya kotelességetek lenne átfuttatni minden játékost, hogy mi is van..
V2. Bagoly

A Martalócok oszlopos tagja.
Pontszám: 3.74
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
415. hozzászólás - 2010.11.16. 07:00:54 (Válasz Morzkod #409 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2010.11.09. 23:26:56
Idézet: Miklós - 2010.07.30. 16:19:39
Idézet: Kocos - 2010.07.30. 13:49:12
En akkor mar azt szeretnem megkerdezni, hogy hany ultra-tap van leprogramozva?
Ezek kore fog bovulni idovel, vagy veges a megszerezheto tapok sora?
Ha bovulni fog, akkor gyorsabban mint ahogy igeny lesz ra, tehat virtualisan vegtelen lesz belole, vagy idonkent kerul majd be belole uj, es akkor arra mindenki ravetheti magat akinek megvan a szukseges esszencia?


Vannak sorban az ultratápok:
1-es
2-es
3-as
..
N-es
Ha a játékosok idővel több ultratápot szereznek, mint ahány létezik, attól kezdve mindenki azt az ultratápot kapja, amiből több is lehet neki. De remélem ez elméleti korlát lesz csak és tudunk többet csinálni mint ameddig a játékosok eljutnak.


Sajnos ezt nem sikerult tartani. A jatekosok elertek azt a pontot, amikor valaki megkapott egy megaesszenciat masodszor.


Valaki pörgeti őket, mint állat és körbeér X-nél (ami elvileg már elő is fordult), és megkap újból még egyet. Jelzik Miklósnak, hogy kifogytunk! Miklósék betesznek újabbakat. Jön egy másik játékos, aki eléri az X. tápot. Neki is az ismételtet fogja dobni, mint az előzőnek vagy ő már az új betett tápok közül fog kapni?
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.52
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
416. hozzászólás - 2010.11.16. 07:39:02 (Válasz pityu #415 hozzászólására.)
Ésszerűen, amiből duplát kapott, lecserélődik az újra, aki pedig ezután ér el oda, az már automatikusan az újat kapja. Legalábbis a logika ezt diktálja
Pontszám: 7.49
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
417. hozzászólás - 2010.11.16. 07:58:57
A duplája tegyük fel az volt - ha jól hallottam most is ez a dupla - 10-zel több szakértelem állatoknak. Akkor visszavonják a szakértelmeit? Lehet más is amit nem lehet csak úgy egyszerűen lecserélni.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.52
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
418. hozzászólás - 2010.11.16. 08:25:49 (Válasz pityu #417 hozzászólására.)
Jelezve lett Miklósnak hogy ugyan az jött már. Hívatlan sajtóközlemény:
A 6. esszencia direkt azonos az elsővel, és előfordulhatnak még ismétlések. Van leprogramozott esszencia, csak most megint ez jött a sorban...

Kivi leszek a 7. ezek után mi lesz
Pontszám: 6
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
419. hozzászólás - 2010.11.16. 08:29:27 (Válasz Birka #418 hozzászólására.)
Érdekesen fogsz kinézni kicsit fanyar, szőrös héjú gyümölcsként
Pontszám: 8.33
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alkímista labor
420. hozzászólás - 2010.11.16. 10:57:29 (Válasz Birka #418 hozzászólására.)
A kivit félbevágják, és kiskanállal kieszik a belsejét. Én nem szeretnék egy félbevágott Birkából csemegézni.
трамвай-инженер
Pontszám: 0.40
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!