Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Baráti portyázás
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
161. hozzászólás - 2009.12.21. 21:13:24
Őszintén szólva nekem sem tetszik ez a fejlesztés. Nem vagyok pók, persze PP-ben sem úszkálok és nem azért nem tetszik, mert így némi sikerélményhez jutnának azok akik nem tudnak nyerni portyában, ilyen rosszámájúságról szó se nincsen. Viszont azért ez elég bután hangzik valóban, hogy Végzetúr és baráti portya amikor először olvastam erről a fejlesztésről(nem tudom, hogy ki találta ki)csak nevettem és azt hittem, hogy nem lesz komoly, de most itt állunk a küszöbön. Engem ugyan nem zavar, hogy akik nem nyernek némi sikerélményhez jutnak, de a két szó valahogy elüt egymástól:P
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.59
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
162. hozzászólás - 2009.12.21. 21:21:22 (Válasz Miklós #152 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.21. 10:18:51
Idézet: Endyr - 2009.12.18. 13:48:49
es lesz limit a portyakra vagy csak a PP? azaz maxos kronoval 5percenkent 10-12 portyat el tudok loni (-80%ig), tehat a teljes PPmet letudhatom kb. 1 ora alatt?


Olvasd el a doksit még egyszer. Egy óra alatt össz. max. 10 portyád lehet, ilyen vagy olyan.

Idézet: Bumburnyak - 2009.12.18. 15:35:58
A győzelmi-vereség statisztikába ugye nem fogja beleszámolni?

Esetleg lesz rá valamilyen statisztika-toplista?


A baráti kihívást teljesen külön statisztikában és külön toplista oszlopban fogjuk számolni.

Természetesen lesz erre is küldetés.



Ácsi nehogymár 10 legyen a korlát. Jelenleg kb.1 óra alatt ha minden megvan 28-at lehet portyázni ennél kevesebbre ne tegyük a korlátot. Tök fölösleges megint a játékidőt növelni.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5.04
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
163. hozzászólás - 2009.12.21. 21:25:23 (Válasz Grelnar #160 hozzászólására.)
Bocs, kicsit összecsaptam.
Tehát neked, kedves Grelnar, az első rész szólt, ami a szerepjátékos oldalt közelíti meg. Nem várhatod el, hogy a világ betokozódjon az egoista Végzeturak világára, ugye? Hidd el, néha már nekem is üvölthetnékem van a sok elcseszett, ettől a játéktól idegen kalandtól, de azért az élet nem áll meg. Azokat majdcsak töröljük,marad az a világkép amit közösen kialakítunk. Nem az, ahogy kezdődött,hanem amivé tesszük.Épp ezért kell lenni a világban egy "felszálló ágnak" , valami lightos közösségi tevékenységnek, hiszen nem mindenki harcos vagy épp varázsló, akik egyfolytában harcolnak. Örökké nem is háborúzhatunk,különben nem az ellenség, hanem mi magunk pusztítjuk el a világot. Így aztán két nyert harc közt elfér egy baráti látogatás is. Gondolom ŐV-t nem játszottál... Ott is jó móka volt az ilyen.

A játéktechnikai rész azoknak szólt, akik szerint csak harc van, semmi más, vagy épp csak számok,semmi emberi tényező. Nem nevesítek, akinek nem inge, nem veszi magára!

Ricardo! A portya főleg a még fertőzött játékosok közt megy(68alatt) gőzerővel, nem? Afölött meg szabadon választott. A 100% fertőzött azért mert őrült, a 0% meg azért, mert telhetetlen vagy épp csak képességeit csiszolja a későbbi nagyléptékű csatákra készülve. Erhhez mit szólsz?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.77
kedvelt tagLord SeriusFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
164. hozzászólás - 2009.12.21. 23:36:04
Nem olvastam végig a topicot, de lenne egy kérdésem
Baráti portyával (vagy kihívással?) kihívhatok saját hordatagot?
Pontszám: 6.52
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
165. hozzászólás - 2009.12.22. 09:16:33
A baráti portya ki fogja írni a konkrét szakértelmeket? És a konkrét értékeket? (Mint a kalandoknál?) Azaz ha sokat portyázok valakire "barátian", akkor gyakorlatilag kémgömb a szakértelmekre?

Mert ha igen, akkor kössük össze a fórumban felvetett dologgal: CSAK SAJÁT HORDÁRA LEHESSEN BARÁTILAG PORTYÁZNI.

Így jobban szét van választva a két portya: ellenséges hordát LE-ért támadsz, saját hordán belül pedig "barátian". Így nem lehet probléma abból, hogy mindig ugyanazokat támadod meg (én hónapok óta ugyanazt a kéttucat embert ütöm, egyszerűen azért, mert nincs más), azaz idővel, ha vezetek egy listát, akkor mindenkiről tudom, hogy mit hogyan fejleszt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.58
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
166. hozzászólás - 2009.12.22. 12:14:09 (Válasz Mortimer #165 hozzászólására.)
Ez teljesen rendben lévő dolog lenne, nekem tetszik ez a megoldás. Így sem a Grelnar-féle háttértörténetes megközelítés nem szenvedne csorbát, és masterv is megnyugodna, hiszen: "A baráti portyára szükség van, hogy ne legyen egysíkú a játék." Én egyre jobban kedvelem ezt a srácot, csak jól álcázom, mert mindig ellentmondok neki. Pedig önzetlenül nevettet közben, tegnap is lefordultam a székről a mókázása miatt.

Szóval úgy érzem, hogy Morti ötlete most kivételesen ( ) telitalálat.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.48
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
167. hozzászólás - 2009.12.22. 12:39:04 (Válasz Ösvényjáró #166 hozzászólására.)
Velem is fordult már elő, hogy egyetértettem Mortimerrel (igaz, nem túl sokszor, sőt, asszem, hogy egyetlen egyszer).

Ez a mostani ötlete is jónak tűnik első látásra. Jobban belegondolva azonban túlzásnak tűnik elharmadolni a célpontok számát, csak azért, hogy ne lehessen ráfogni a fejlesztésre, hogy "nyálas". Főleg magas szinten szoktak panaszkodni célpont hiányra. Harmadolva ez még kevesebb lenne...
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.81
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
168. hozzászólás - 2009.12.22. 16:27:02
Ez valóban nem rossz ötlet és logikus is.
De mi van a fertőzöttekkel?
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.23
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
169. hozzászólás - 2009.12.23. 10:03:12 (Válasz Mortimer #165 hozzászólására.)
Ez tényleg 10es hsz
Nade tényleg, mi van a fertőzöttekkel?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.92
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
170. hozzászólás - 2009.12.23. 10:04:35 (Válasz Offsboy #169 hozzászólására.)
Semmi! Grrr semmi!!! A fertőzött nem akar barátkozni senkivel >.> ő csak LEEEE-t akar!
V1:Eliteninja
Pontszám: 6.71
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
171. hozzászólás - 2009.12.23. 11:53:11 (Válasz Eliteninja #170 hozzászólására.)

De abból megint sípolás lenne, ha a fertőzött nem használhatná a baráti portyát.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.92
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
172. hozzászólás - 2010.01.27. 19:44:14
Ennél jobbat el se tudok képzelni! Végre elnyomhatom a PP-ket az állat is kap morált, (bár mivel nem portyázok ezzel nem szokott baj lenni), Még TP-t is!!! Célpontot könnyű lesz találni és ha találtam egyet arra naponta gond nélkül rájárhatok 3-szor is (maxos konti szűkítéssel akár óránként bár ez csak opció ezért nem tolok bele ennyi LE-t). És senki ne mondja hogy ha 800-1000 ponttal nagyobb az SZÖ-m nem aratok. (ilyen célpont pedig sok lesz!) Lehetnek esetek mikor pechem lesz de ha már 80%-ban nyerek jó vagyok napi kb 20 kristálypontra. Sőt lehet átváltok 30PP-re akkor meg akár 40 is meglehet. Ez meg már bőven elég a kalandokra.

De jó!
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 5.59
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
173. hozzászólás - 2010.01.27. 21:31:24
Baráti portya kikapcsolható lesz? Tehát lesz valami opció, amit ha kipipálok, akkor velem nem tudnak barátkozni a végzeturak?
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.07
fórumozóCila72Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
174. hozzászólás - 2010.01.27. 21:31:32
Gyerekek ezt a játékot lassan át lehet keresztelni végzetúrról grál lovagra. Lassan minden fejlesztés a pókok és a háborúzós szövetségek ellen irányul. Kiváncsian várom az előbb felsoroltak közül hányan fogják előbb-utóbb megunni a játékot.
Pontszám: 3.59
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
175. hozzászólás - 2010.01.27. 22:25:09 (Válasz Cila72 #174 hozzászólására.)
bocs, de ez nagyon jó volt. mármint röhejes és nevetni jó. mi ez a fene nagy üldözési mánia, hogy valami fejlesztés valaki ellen irányul? anyám, ne legyél már ennyire ostoba.

végre plusz játéklehetőséget kapnak a gyengeségükből fakadóan keveset portyázók, végre páran felhasználhatják valami újdonságra a PP-jüket, erre idejön cila72 bunkózni, hogy a pókok ellen irányul "minden fejlesztés". aki így gondolja, akit ennyire irritál, hogy más is kap valami pluszt a játékban, az nyugodtan unja meg azt. inkább előbb, mint utóbb.
Pontszám: 7.47
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
176. hozzászólás - 2010.01.28. 14:14:29
Hol állíthatom be, hogy ne támadhassanak meg barátilag? Miklós igérete szerint kikapcsolható, de nem találok ilyet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.13
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
177. hozzászólás - 2010.01.28. 14:17:14 (Válasz Mortimer #176 hozzászólására.)
Mivel semmit sem vesztek azáltal, hogy engem támadnak, így nincs értelme szerintem ilyen kapcsolónak.
Pontszám: 8.01
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
178. hozzászólás - 2010.01.28. 14:18:26
a portyapont beállításoknál. nem veszik el a portyapont, de ezt is 48 óránként lehet változtatni valszeg.
winnie: aki a portyában gyenge, mert alacsony a TÖ-je, gondolod, h a szakértelmekben istencsászár? ugyan.
Craslorg: egy dolgot veszítesz. a karlapodon a vereségek rovat hirtelen meg tud ugrani. lehet kicsinyes, de én ezért kapcsoltam ki.

de azt nem értem, h azért, mert én überkirály vagyok szakértelemben az állataim miért kapnak TP-t? jah tudom, h "megérje"... pfff.
A hozzászólást Blazek módosította 2010.01.28. 14:19:52-kor
Pontszám: 4.80
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
179. hozzászólás - 2010.01.28. 14:20:59 (Válasz Craslorg #177 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.01.28. 14:17:14
Mivel semmit sem vesztek azáltal, hogy engem támadnak, így nincs értelme szerintem ilyen kapcsolónak.


sőt, lehet, hogy kapsz egy támadás italát is, ami képsz haszon:)
Pontszám: 4.56
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Baráti portyázás
180. hozzászólás - 2010.01.28. 14:23:07 (Válasz Blazek #178 hozzászólására.)
Idézet: Blazek - 2010.01.28. 14:18:26
a karlapodon a vereségek rovat hirtelen meg tud ugrani. lehet kicsinyes, de én ezért kapcsoltam ki.


Hol kapcsoltad ki?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.13
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!