Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

nem nagyon sokat segít ám, felér 3-4 segítő kézzel is szerintem.
egész nap gép előtt ülök és 300-500k LÉt szerzek egy nap. nos igen, egy idő után valóban be lehet hozni.

A következő újítás azt lesz, hogy a kivégzés szint*3 lesz ...
igazából arra gondolom, hogy most, mivel a kreatívom nem ér semmit, szeretném ha egalizálnánk és a kritikus ütés erőssége is szinthez lenne mérve, vagy a támadás maximuma, mert a csúnya nagy karakterek olyan nagyot sebeznek belém hogy alig tudom kivégezni őket és mindig 2 életitalt kell meginnom.

szeretném ha kompenzálnátok a feleslegesen kimaxolt szakértelmemet.
egyébként van abban is igazság hogy elhúztam volna az ég felé ha így folytatom.

De hát ha valaki talál valamit, vagy túl sokat ül a gépnél, rögtön le kell butítani a karaktert. De nem csak engem sok portyakarakter bukik ezzel.

Egyébként én napi szinten 50 körül vadászok is, ez nem tudom mennyire fér bele egy portyakari "titulus"-ba
hm...hm... most akkor el is felejthetem az egész kreatív affinitást? körülbelül... 10es is elég lenne ide.
teljesen igazad van. Viszont Miklós rákényszerít hogy növeljem a PP számomat, tehát még több embert támadjak. És én fogok is kíméletlenül és itt fogok ülni a gép előtt, és nem fog érdekelni kinek mi a baja, hova kell szaladni, így is 80.000LÉT fog bukni, csak én nem 160at kapok hanem 80at.

TAPS

még egy példája annak hogy aki a legjobban sír arra találtok ki hirtelen egy teljesen értelmetlen szabályt.

Sebaj holnapra már maxon lesz az a szaki is...
max meg 62.400 amit szerezhetek... ez botrány! botrááááány!

legalább a kivégzéssel szerezhető LÉt csökkentettétek volna, annak még értelme is lenne.
43.200 LÉ t szerezhetek egy nap a kreatív korlátozás miatt. Amit nem értek egyáltalán, mert ezzel csak én nyerek, senki nem veszít semmit, de ami nekem jó, az másoknak rossz gondolom (nem a kivégzés miatt elvitt LÉre gondolok, azt lehetne csökkenteni)

Tapsoljuk meg.

De most akkor a következőt fogom tenni: felhúzom a valóságformázást maxra, a kontiuumszűkítést maxra, és 24 órában gép előtt fogok ülni és kivégzek minden elém kerülőt.

Aztán majd megint f@sz leszek mert kocka vagyok és még jobban le lesz korlátozva...

még egyszer.... tapsoljuk meg.
szintén nem voltam sehol én sem alacsony szintén, sőt a mostani karim is csak a kivégzésre épül szinte.

Eskut Damerol grán örülök hogy nem miattam töröltél
nekem is 0 a valóságformázás és nem is terveztem felhúzni.

egyébként igazad van, adok is neked pontot
a meredeket arra értettem hogy sok LÉ.

ha most azt mondják hogy ne portyázzak többet akkor nem fogok. LÉ/TP arányt nézek csak, vadászatból is szépen bejön.

a nagy arcúságért elnézést kérek, valóban elszaladt velem a ló.
ugyancsak azt tudom mondani amit Ricardo erre, hogy eldobhatom a kivégzést.

egyébként az senki nem érdekel gondolom hogy 36. szint óta nem portyáztam semmit csak szakikra raktam hogy majd 50. szintre izom karakterem legyen. Most vagyok 48.
Ha most lekorlátoznak ahelyett hogy a nagyok is nem azzal lennének elfoglalva hogy most 1-2vel több legyen az IQ, ami magas szinten aztán nagyon sokat számít ám, mert inkább a random dönt mint a tulajdonságok, na szóval inkább figyelni kéne.
Más netes játékokban másodpercre ki kell centizned magad ha jól akarsz játszani...

az erkölcstelenségről meg annyit, hogy eddig én voltam ütve, most mások vannak ütve. Engem is be lehet ütni nem fogok sírni.

Nem kémgömbözök csak portyalistát frissítek és aki megjelenik leütöm. Ennyi a titok.
azzal nincs is baj, legfeljebb többet portyázok. De ne az legyen hogy napi ennyi.

Ma 555.000LÉt szedtem össze, ugye ennek fele kreatív. Ha ez most le lesz korlátozva az bizony nagyon meredek.

Ricardonak meg igaza van, NEM kell bevédeni magatokat, legyetek csak lusták transzplantot meg ultraspecet húzni.

Egészség kb felesleges már majdnem 900ÉPnél végzek ki.
nyugodtan megnézheted őket, mind Azúros volt.

ma szereztem majd 400.000LÉt ELITtől meg TGYtől azokat is megnézheted.

Ezenfelül azt is hogy ez mennyi szimulációba kerül
szerintem csak kidobták hogy mit szólunk hozzá, nem volt ez átgondolva.

Alapjában véve a kreatív affinitással nincs probléma, viszont van egy kiskapu aminek nem találjuk a zárját. Így marad az a megoldás hogy aki átment rajta, azt próbáljuk megtalálni.

Viszont amit meg lehet tenni már most:

- szabálytalannak minősíteni az ilyen ténykedést. Konkrétan leírni, hogy az ilyen portyázások tiltottak, eltiltást és LÉ megvonást kapnak érte büntetésként. Szerintem nem kellenek foltozgatások, meg érdekes szabályok meg átláthatatlan képletek. Tilos és kész. Na most már akkor az a feladat hogy kiszűrjük ki jár tilosban.

Lehetséges megoldások:

a, 1 karaktertől 1 karakter csak limitált LÉt rabolhat/nap
b, 1 karakternek 1 nap X összeggel nőhet a tőle rabolt LÉ mennyisége. (nem a LÉ diff. - azt hiszem ezzel a rabszolgakarik is meg lennének állítva)
c, 1 karakternek max X összeggel nőhessen a szerzett LÉje - ez hülyeség kérem, felejtsük is el szépen
d, a transzcendális projekció érjen többet mint 100LÉ. Mivel 40. szintre ez már nevetséges összeg, javasolnék egy olyan hogy pl.:

1-20 szint: 100LÉ
21-30 szint: 250LÉ
33-45 szint: 500LÉ
46-60 szint: 750LÉ

stb.

-vagy talán lenne egy olyan szakértelem ami a transzcendális projekció mértékét növeli %os arányban, egy szint 5% (100. szintre ez akkor 500LÉ/szint)
-vagy lehetne egy szint szerinti bonyolult képlet...

e, igazából talán elég abszurd ötlet... legyen a neve mondjuk lélekenergia kulacs: 1000LÉ ért vehetsz egy kulacsot, amit ha megiszol kapsz 800LÉt. Aztán lenne ebből kicsi (1.000), közepes (10.000), nagy (100.000). Igaz ezzel megint a portyakarakterek lennének meglőve, de cserébe egy győztes portyánál kiégett őskő lopásához hasonló módon lehetne ilyen kulacsot is szerezni.



Na most így igazából ennyi, kicsit el is kanyarodtam, de remélem segítek valamit
persze zárolták... de most elveszik a LÉt, vagy csak 3 napos bann... vajon mi.

Hombre1970: a fejlécben ott van, hogy kinek válaszol

"Re: Felhasználási feltételek megsértése
1680. hozzászólás - Ma, 23:25:33 (Válasz Crimson #1675 hozzászólására.)"
mivel én csak most lettem portyakari én nem... és nem is tervezem. Napi 1-2 szer elmegyek portyázni, de így is 20-30ból (még jó hogy 50 a krono) van 5-6 nagyobb fogás. Egyik nap 20 portyából volt 12.000LÉ. Ez nagyon rossz arány, sokkal jobb lett volna ha vadászok (max. visszafogott)
Idézet: Noodlee - 2009.05.21. 22:29:40
Viszont Maffia mester 2mps támadásának titkát meglesném


Portyalista, szövetségre szűkítés, frissít, frissít, frissít, aki megjelenik beütöd.
így van, ez a legjobb megoldás (vote)
szerintem sok LÉvel senki nem menjen bulizni meg ilyesmi. A LÉ megtartásnak megvannak a BIZTOS módszerei, csak áldozni kell rá (pl max transzplant és ultraspec).

többi netes játékban is időre mennek a dolgok, ha nem vagy gépnél, bizony nagy veszteségeket szenvedsz. Engem is raboltak le régen, találni kell rá megoldást. És most már tudom hogy lehet két másodperccel 15%ra kerülés után ütni.

Úgy gondolom ha az lenne amit mondasz minden izgalom megszűnne... tökmind1 hogy 1 millió LÉ van nálam, sőt nyugodtan támadjon meg mindenki, én nem vesztek semmit ti meg kaptok egy csomót...

bár lehet én értem félre az egészet, ez esetben ne haragudj