Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

Dátum: 2010.09.29. 15:44:23
azért a portya még mindig bőven életképesebb x szint környékén (alatt), mint a vadászat. még mindig a pókok nyerik a bajnokikat zömmel, még mindig ők trónolnak a szintek élén, és nem a vadászatból élő karakterek. hiába nyesegették, meg nerfelték (szerinted) durván a portyát, valahogy még mindig az a befutó. aztán valakik kitalálták, h lehet láthatatlanul egy picivel több LE-t kihozni a vadászatból (megjegyzem, így sem kompenzálja a milliós Le diffeket), és elkezdték használni, akkor már ugyan nerfeljük már, mert szúrja a szemét valakinek. ha nem lett volna láthatatlan vadászatos +Le, én valószínűleg a bajnoki közelébe sem kerültem volna, mert nem bírnék erőben a szintem környéki pókokkal (könnyen lehet, h a mostani bajnokin is meg fognak verni). ha elveszik ez a fajta taktika is, akkor esélytelen lesz a bajnokim pl, és ismét ugyanazokat a neveket fogjuk olvasni a bajnokikon, akiket eddig, +/- 1 kategória... attól mert ez egy pvp játék (eredetileg), még van benne egy másik oldal is.
Dátum: 2010.09.16. 18:49:21
esett már konkrétan vkinek mágiaelnyelő? csak az kellene, a bérletet nem igazán tudom használni.
Dátum: 2010.07.30. 17:48:16
V2 - 30 és 45 szint között érdemes kicsit szétnézni a pókok és nem pókok helyezése kapcsán.
Dátum: 2010.07.22. 00:09:58
ne lopd a módszeremet!
Dátum: 2010.07.20. 15:23:19
Idézet: Miklós - 2010.07.20. 11:36:35
Kócos: mielőtt a témában állást foglaltam, több embert megkérdeztem, akinek ilyen tárgya van, hogy mi a véleménye, a tárgy leírása alapján ez működik-e térkapuban? Mindenki azt válaszolta, az is, akinek van ilyen, hogy eszébe sem jutott, hogy ez térkapuban is működik, hiszen a leirásban egyértelműen csak a portyázás szerepel.


ha nem haragszotok meg érte, én sem szállok le a saját témámról, akit nem érdekel, ne olvassa el!

Nos Miklós, én megkérdeztem sok embert a V4 zárásakor, és mindenki értetlenül állt a díjazás és a lista elejének (szintről beszélek) meghatározásakor. még az is, aki érdekelt volt benne. megkérdeztem jó pár embert, hogy szerinte így kellene e működnie, holott tájékoztatást senki nem kapott róla, leírás nem volt, csak nagy-nagy meglepődés a végén. x ember írt be a fórumra adott témában értetlenkedve, néhány felháborodva. lehet hogy én kérdeztem meg pont rossz embereket, vagy lehet hogy éppen te. kíváncsi lennék kit kérdeztél meg (ha már Kócos nem szerepelt közöttük, akkor nagy lehet a baj)? ugyanott tartunk, csak csökönyös vagy, és kihasználod azt hogy "bármit megtehetek, és akinek nem tetszik az kis hőzöngés után úgyis ráun, és megy tovább". Nos: borzasztóan örülök, hogy van rajtam kívül valaki, aki nem hagyja annyiban ezt a dolgot (bár két különböző témáról van szó alapvetően, a kapocs a tulajdonos kommunikációja és hozzáállása), és kiáll a mondanivalója és felháborodása mellett! (respect Kócos)
a példád rossz. helyesen úgy lehetne, hogy megy a járdán Marika néni a járókeretével, te meg a csillivilli kerékpároddal halálra gázolod, mert megteheted, és nem tud ellene semmit tenni.

nekem meg ez az üzenetem a magadfajtának: van elég célpont, válassz mást!!!
Dátum: 2010.07.15. 15:19:56
eseményeknél, HT bónusz elvesztésekor a kiírt szövetség linkjére kattintva kivág a játékból, és behozza a V1 bejelentkezés ablakot. (V2ről) kéretik utánanézni, és javítani. kösz.
Dátum: 2010.07.14. 19:20:23
nyilván nem tudjuk meg. a világ lezárult, a karaktereket átvitték, nyilván nem is olvassák már ezt a topicot. rinya off.
Dátum: 2010.07.13. 23:20:02
ez jó!

én is tudok ilyeneket:

"egy egyedi karaktert fejleszthetsz": tehát tolod az IQ-t meg a Taumot mint állat. bár ez gondolom így is lett tervezve.

"Ez a nyitott végű online szerepjáték folyamatos újdonságokkal, rengeteg kihívással, kalanddal kecsegtet a fejlesztéseknek köszönhetően." ezt talán nem is kommentálnám.
Dátum: 2010.07.12. 21:08:50
nah igen. jogosan merül fel a kérdés, hogy akkor ki is fejleszti a játékot, és kinek?
Dátum: 2010.07.12. 20:46:37
nem is a hangulat, de pont ez bizonyítja a tényt: 1-2 nap hőzöngés, aztán meg elül a vihar, és mindenki fizet tovább. ezért nem változik soha semmi. kovácspistike jön, hogy megverték buzogánnyal, és máris megy tovább az élet. bocsánatkérés nincs, változás meg nem is lesz. és ez engem bosszant.
Dátum: 2010.07.12. 15:19:36
és ebben a témában vajon hol van a játék fejlesztése??? miért kell ide írogatni a küldetéseket?

egyel feljebb világít a kérdezz és mi válaszolunk topic, csak pár milliméter. van külön küldetések topic is. nem hiszem el, hogy olyan nehéz eltalálni. ezen tapasztalat után piszok nehéz lehet jól kategorizálni a kvízeket....
Dátum: 2010.07.12. 15:16:49
törölve
Dátum: 2010.07.10. 16:06:08
nem leszek népszerű, de ez van, majd lepontoztok:

csak engem idegesít, hogy megy a komoly témában ötletelés, és kb kis túlzással forradalom stb, erre sorban jelennek meg az emberek: nem jelenik meg a szakértelem pont, hogy van ez a küldetés.

titeket egyáltalán nem érdekel, hogy mi zajlik a VU-ban, és itt ebben a topicban pl????
költői kérdés volt, mivel ha elolvasná a topicot, akkor kiderülne egyértelműen, hogy ez a játék fejlesztése nevet viseli, és nem a kérdezz, és mi válaszolunk nevet. nem is ide tartozik.
ez olyan, mintha kb a háború közepén, a bombázások alatt te kitalálnád, hogy semmi gond, összedől pár épület, én azért kimegyek a duna partra napozni...
Dátum: 2010.07.09. 20:39:53
sztem nincs kifutófélben a TF a mostani változatában sem, csak k...va drága!
Dátum: 2010.07.09. 18:42:18
remek felvetések. a válasz: lásd TF. a TF-et az a pár 10-20 megrögzött (megszállott?) TF-es tartja életben, akik havonta több tízezer HUF-ot áldoznak rá. a többiek (mint pl én is), bár napi szinten foglalkoznak vele esetleg, mégsem lépnek effektíve, mert egy havi (pl) wow előfizetés áráért tudnék lépni 4 fordulót keleten. ugye nem kell összehasonlítani. olcsóbb nem lesz soha, amíg lesz az a néhány játékos, akik eltartják a TF-et, és miklós is azt mondja, jól van ez, ennyi programozásért ennyi pénz jön be, ez legalább fix, akkor is ha jól megy, akkor is ha nem. meglátásom szerint rengeteg új játékos lenne, ha nem kerülne 310 forintba az, hogy az első X forduló színtiszta sz...ás, ha nem kapsz segítséget felszerelésben (mostanában is van új karakter, naponta nézem a fordulóit, siralmas. napi 310 HUF-ért!!!!). a hozzáállás? kit érdekel? van egy vegetáló TF viszonylag fix bevétellel, ennyi, ez bőven elég, még x ideig elmegy, aztán bezár mint az ŐV. ebbe a helyzetbe csöppent a VU. ebből is minél rövidebb idő alatt lehúzni minél több pénzt, aztán szarni bele, mert jön a következő kattintgatós cucc, ami (Let-nek igaza van) úgyis átszívja a játékosok zömét. lehet naív vagyok, de nálam ez nem így működik. ugyanezt írtam a V4es topicba: amíg van 1000 játékos aki eltart, addig le van szarva 100 vinnyogó és hőzöngő, ha törölnek is marad elég, mit számít? pénz beszél...

módosítás: jah, és nálam a VU nyomába sem ér a TF-nek semmilyen szempontból.
Dátum: 2010.07.09. 17:33:44
Kristálypont: 8113
Dátum: 2010.07.09. 15:24:07
"sok jó és értelmes hozzászólás" hangzott el, de ez a kutyát nem érdekli. kíváncsi vagyok miklós, ha te mondjuk kimentél repülővel nyaralni, kifizetted oda vissza a szuper kedvezményes jegyet, majd amikor szállnál fel hazafelé a gépre, közölnék, hogy bocs, de sajnos hiába fizetted ki, a visszaút költsége bizony a duplájára emelkedett. Vagy kifizeted, vagy dekkolsz addig, amíg hőzöngsz. Gondolom egy szavad sem lenne, és boldogan fizetnéd ki a repülőjegy dupláját. Panaszkönyv, jogok, stb. Kit érdekel, nemde? vagy bemész a boltba, és látnád, hogy a kenyér 50 huf-fal olcsóbb, veszel is gyorsan, majd a pénztárnál közlik, hogy hát sajnos csak az első 30 vásárlónak volt az, a te kenyered már bizony a duplájába kerül. gondolom nem vennéd meg ugye? vagy netán elmennél másik boltba, ahol olcsóbb? nah ez zajlik most, azzal a különbséggel, hogy itt törölnek a játékosok.
ezért kell kihívásozni. állatok fejlődnek, morál nő, tp-t nem kapsz, ugyanúgy 1 pp, és 0 LE. nagyon elbaltázott fejlesztés a kihívás, csak szólok. (úgy, hogy én maximálisan kihasználom).
Dátum: 2010.07.09. 13:58:23
köszönöm KÓCOS!!! élni fogok vele KÓCOS!!!

tehát összefoglalva:

1: amit te írtál már többször, a nem következetes díjazás
2: amit én szajkózok, a TP-ből következő top lista sorrend (nincs sehol leírva, hogy így lesz, nem láthatod, így lutri az egész, 2 hónapig lövésed nincs hogy ki nyer, mert tö alapján van a lista stbstb)

Köszi előre is KÓCOS!!!