Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

Dátum: 2009.05.24. 21:15:54
Most viszont vagyunk jónéhányan akik ettől a játéktól kezdünk elhidegülni
Dátum: 2009.05.24. 13:41:58
Lehetőségeid és/vagy
1) úgy vadássz, hogy mielőtt felérsz 15%-os ép-re költsd el. Ha többször 0-t hoznak tőled le fognak szállni rólad.
2) fejleszd a transzend. projekciót
3) próbálj meg láthatatlanban vadászni (bár ez nem biztos, hogy elég lesz)
4) kérj a szövetségi társaidtól segítő kezet
5) fejlessz TÖ-t
6) írj nekik normális hangnemű levelet, kérd meg őket, hogy egy pár napig/hétig hagyjanak békén, esetleg említsd meg, hogy mit szándékozol tenni a LE vesztésed csökkentése érdekében (ez rám pl. hatna) és tedd is
7) olvasd végig e fórumot, hátha találsz még használható ötletet

ui: kérek szépen majd felpontozást, mert nagyon rendes vagyok és magam ellen is dolgozva segítem a vadászokat az LE-jük megtartásában
Dátum: 2009.05.24. 13:05:42
A taumaturgia növeli a varázslat sebzését.
7 szintről lefele ütni erkölcsös?
ez kb olyan, mintha a sebességtúllépés után tennék ki a táblát de azért büntetnének visszamenőlegesen is...
Talán a tamagocsis vadászoknak meg kéne tanulni játszani és foglalkozni a saját LE-jük megtartásával.
Ha nincs mit hozni nem megyünk... tudod, tanulunk mi is - ki vigyáz rá és kinem.
Én egyszerűen azt nem értem, hogy fáj némi LE-t elkölteni az egészségre, hogy 15%-nál se tudjon kivégezni?
számoljunk!

kreatív: 13k
duplája: 26k

LOL
a kis tételben FOLYAMATOSAN tápló pókokat is megfogja valamennyire

Ezt kifejtenéd bővebben?
Mert ha arra célzol, hogy mindegyik pók "kicsiben" ugyanezt csinálja amit a két ma zárolt delikvens akkor a leghatározottabban kikérem magamnak a gyanúsítgatást!
Köszi, akkor majd odafigyelek, hogy csak olyanokat üssek akinél sosincs LE és tutira bele fogok férni
2009.05.21. Jóváírtunk részedre 1244 lélekenergiát ajánlásaid alapján.


az ajánlás 1%-> szerzett összes LE 124.400
kreatív 50 -> kreatív része az össz szerzettből: 62.200

ha jól számolok...
majd leadja a drótot

természetesen máris közkinccsé teszem, hadd üsse le mindenki előttem
limit = (620+valóságformázás*10) * szint


ez 0-ás valóságformázással nekem 13020
három jobb csata
Meg korábban is kezdted a játékot, és van rengeteg táp (pl akadémia, térkapu), meg persze a tapasztalat amihez mi (ahogy Crimson nevezte: "az új generáció") már jóval alacsonyabb szinten hozzájutunk. Bár erről nem mi tehetünk, de örök respekt az "öregek" felé az út kitaposásáért.

Sanyija nincs mindenkinek de egy kezdő játékos ha áttanulmányozza a fórumokat szerintem meglehetősen sok információhoz juthat, és a vezető karaktereket ki lehet szűrni így lehet segítséget kérni is. Nem is lenne olyan rossz az a mentor-rendszer
Szvsz nem a kivégzéssel meg a pókokkal van a baj, hanem azzal, hogy a célpontok nagy része nem tesz semmit ellene a folyamatos síráson kívül. Mert pl. fontosabb a következő szintű kütyüt megvenni mint tolni a transzcenden. Vagy oda kéne figyelni a 15%-ra.

Mikor engem farmoltak valahogy nem sírtam, és nekiláttam a megoldási lehetőségek keresésének - felvéve ismeretlenül a kapcsolatot több vezető játékossal, tanácsokat kérve és összeszorított foggal kűzdeni hogy elérjem hogy békénhagyjanak. Közel 2 hónapba telt! És egyszer sem sírtam tele a fórumot. Tettem érte, más is tehetne.

Egyébként kicsit kínosan vicces mikor a célpontjaimnak én adok segítséget, hogy hogyan tudják tőlem megvédeni a gyűjtögetett LE-t.
Idézet: Freez - 2009.05.21. 14:20:45
12-es kreatívval
-> na itten van az alapprobléma
köszi már értem, én voltam béna
Miklós szerint ez az egész nem csalás, és nem azért lettek zárolva, mert kihasználták a kreatívot, hanem mert beléptek egymáshoz.

és ebben igazából szvsz ez a gáz
elkölti mielőtt kijönne 15% fölé?
fejleszt TÖ-t? transzcendet?