Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
701. hozzászólás - 2011.03.24. 09:18:23
A bubisokkal csak a bajnokin van baj, ahogy én látom.
Igazán szólva nem is értem, mi olyan élvezetes benne. Hiszen rohadt lassan fejlődsz, de hiába növeled a tulajdonságaidat az egekbe, nem tudsz mindenkit szétverni, mert akkor növekszik a GY/V arányod. Max arra jó, hogy csinálod egy ideig (nagyon hosszú ideig), és aztán váltasz. De szerintem ott a buktató, hogy nem tudod, mikor éri meg váltani, és beragadsz ebbe a startégiába.

Én azt mondom nem a bubisokat kell nerfelni, hanem azoknak adni egy alternatív fejlődési lehetőséget, akik nem akarnak bubizni, illetve szintben el akarnak húzni tőlük.

Az EH és az AF-ek erre jó kezdeményezések, de még alacsonyabb szinten szerintem nem elég kecsegtetőek.
Kell valami, amit a TOP már nem tud tápnak használni, de egy olyan karakternek aki a VF-es mezőny közepén akar átváltani EH-ra, legyen annyira kecsegtető, hogy ezt meg is tegye.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.54
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
702. hozzászólás - 2011.03.24. 09:34:26 (Válasz Tiha #701 hozzászólására.)
EZ is átgondolásra érdemes, pozitív kezdeményezés.
Pontszám: 6.60
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
703. hozzászólás - 2011.03.24. 10:21:06 (Válasz Tiha #701 hozzászólására.)
Szerintem is. Az is jó, ha van mellette más alternatíva. Az EH 30+ szinten botrányosan kevés sajnos. 65-70LE/TP, nem éri meg VF-ről váltani. AF ugye 60-tól van........ Kis szinten csak a TK ami tartani tudja az erő viszonyokat, de úgy meg szinte semmit sem fejlődsz
Pontszám: 7.21
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
704. hozzászólás - 2011.03.24. 11:09:46 (Válasz McMad #700 hozzászólására.)
a bubinak sok alternatívája van. pó taktika, küldetések stb. mint leírtam, csak és kizárólagos térkapuzással gyéánt karakter jobban hoz, mint a bubi.
Pontszám: 5.24
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
705. hozzászólás - 2011.03.24. 12:24:48
A térkapu is magas szinten kezd durva lenni, amikor már össze tudsz szedni 100%+ lélekszívást! Alacsony szinten ezzel sem lehet taktikázni igazából.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.90
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
706. hozzászólás - 2011.03.24. 12:27:54 (Válasz Ricskosz #704 hozzászólására.)
"Sok alternatívája van" Hallgatlak ............ Csak a TK az alternatíva, de ott is csak gyémánt, és 40+-os kapunál!!!!
Pontszám: 5.14
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
707. hozzászólás - 2011.03.24. 17:19:39
Pillanatnyilag nincs alternatíva. A 40+-os Térkapu nagyon kevés szövetségben áll rendelkezésre...

Lehetnének esetleg alacsonyabb szinten is kristályhordások, nem 'tom Tőlük milyen LE/TP-t és abszolút értékben mennyi LE-t lehet rabolni?!

Az EH-val az is baj 3x. szinten, hogy egy csatából 8*70 (Lordtól vettem)=560 LE hozható. Egy dolgozó ember (a kornó luxus ezen a szinten) napi 20-30 csatát tud lezavarni. Az meg az egyszerűség kedvéért 15 kLE bevétel, ami kb. +1TÖ-re elég. Ez lassú és borzasztóan unalmas. Továbbá 60-70 sehol nincs a normál vadászathoz, hát még a bubishoz.
V3-Shifu
Pontszám: 6.47
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
708. hozzászólás - 2011.03.24. 18:09:43
Aham és a bubival momentán (v3-n) az a baj, hogy nem ÉN nyerek 100%-osan, mint eddig mindig, hanem az akinek olyanja van...(O_o)

Végül is azok akik itt reklamálnak:

Pörgönc, 36. szint:

1000 feletti TÖ
766 SZÖ

3657
Zsákmányolt lélekenergia: 2.044.861

Azaz: 559 LÉ/ csata (most nem tudom, hány ember ment csak leveretni magát, de ha 300-at írok biztos nem túlzok vagy a 0 LÉ-s portyák)

Nézzük tovább:

Lord Zero, 32. szintű végzetúr

1000 feletti TÖ
600 feletti SZÖ

9052
Zsákmányolt lélekenergia: 4.880.331

539 LÉ/ csata



Tudom, hogy évezredekbe tartott ez az átlag, de hidjétek el Nekünk is annyiba került! Nem mellesleg sztázisbuborékot 20. szinttől lehet venni. 20. szintig és utána is jó darabig eléggé fostos Lé jön vadászatból, most meg főleg, hogy már besorolni is alig lehet.

De, hogy megnyugodjatok mutatok pár adatot magamról:

Tulok - 39. szintű végzetúr ( Jan. 10. sokat portyáztam ebben az időben megszaladt a szint)


Összesen: 183 1285
Tulajdonságösszeg: 680
Szakértelemösszeg: 950
Összes építés: 4.466.696
Helyes kvíz-válaszok: 6.292


Tulok - 47. szintű végzetúr (Ápr. 22.)


Összesen: 924 1447
Tulajdonságösszeg: 782
Szakértelemösszeg: 1442
Összes építés: 6.812.857
Helyes kvíz-válaszok: 8.510


Tulok - 51. szintű végzetúr (Júni. 26)

Összesen: 1496-1531
Tulajdonságösszeg: 845
Szakértelemösszeg: 1751
Összes építés: 12.207.355
Helyes kvíz-válaszok: 10.130


Tulok - 56. szintű végzetúr (Szept. 15.)


Összesen: 1845-1709
Tulajdonságösszeg: 1162
Szakértelemösszeg: 1891
Összes építés: 17.960.425
Helyes kvíz-válaszok: 12.506


Itt jöhetett be a sztázisbuborék. És Gainmaster volt olyan kedves és segített.

Azért Ti kicsit jobban álltok szintekkel kevesebbel is...és csak azt tudom mondani, hogy ez egy békés világ. Itt mindenkinek ilyen űbereknek kéne lennie és nem Lé diffben. Nem minden vadászó karakter csinálja ezt sőt elenyésző %. Most gondoljatok bele, ha fordítva lenne és 98% csinálná ezt, nah akkor szedhetnétek a sátorfát.

Nekem ez a BV (Bajnoki Viadal) harc olyannak tűnik, mint Ludas Matyi esete Döbrögivel. A "paraszt" is megtudja verni a "nemest" vagy csak simán visszanyal a fagyi szindróma!

Jó napot.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.03.24. 18:13:12-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.42
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
709. hozzászólás - 2011.03.24. 20:04:02
Ez mind szép és jó, de tulajdonképpen csak annyit mondasz, hogy ez most neked előnyös és jó, ezért maradjon is így, nem?

Fordított esetben, kari csere (képzeletben), Te ezt elfogadnám érvelésnek? Úgy értem, hogy még a legjobb nem bubisoknak se legyen esélye 45. szinttől bajnokit szerezni (feltételezve, hogy a 20. szinttől bubizók addigra verhetetlenek lesznek)?
V3-Shifu
Pontszám: 6.34
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
710. hozzászólás - 2011.03.24. 20:09:40 (Válasz Pörgönc #709 hozzászólására.)
mielőtt a bubi fennhatóságát hirdetnéd, hadd hívjam fel rá a figyelmed:
v1en eddig 1 sztázisbubis bajnok volt
v2n egy SE
és v3n is csak egy fanatikus rész használja
mit vársz, legyen kiherélve minden taktika, amit te nem tudsz használni?
ezzel az erővel nyugodtan bevezethetnék, hogy ha x szinten elértél y le diffet, utána már csak vadászattal szerezhetsz let
Lehet, hogy a bubi nagy előny, de Te biztos nem jól taktikázol-ezt mutatja a 2bajnoki között állataid lépett szintje
A hozzászólást Ricskosz módosította 2011.03.24. 20:10:05-kor
Pontszám: 5.24
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
711. hozzászólás - 2011.03.24. 20:12:42
Még egy gondolat, attól, hogy a többi nem bubis játékos (a összes játékos mondjuk 98%) nem reklamál, a rendszer még igazságtalan előnyöket szolgáltat nektek velük szemben, amit jó lenne kompenzálni valamilyen módon.

McMad-nek is volt pár figyelemreméltó 5lete. Írok még egy lehetőséget, a bubi csak x szintig hasson, mondjuk 5-10, míg a szegény, elesett, ügyetlen fagyik kicsit megerősödnek.
V3-Shifu
Pontszám: 3.67
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
712. hozzászólás - 2011.03.24. 20:17:22 (Válasz Pörgönc #711 hozzászólására.)
akkor se sírt senki, amikor alacsony szinten a majdnem 2millás le diffeddel nyerted a bajnokikat. Most meg van kb. 2karakter a kategóriádban aki veszélyes rád kb, abból 1 bubis, és 1ből itt sírsz. kicsit szánalmas, nem gondolod?
Pontszám: 6.83
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
713. hozzászólás - 2011.03.24. 20:21:59 (Válasz Ricskosz #710 hozzászólására.)
Írtam, hogy a V3-ról beszélek (mert a portyából szerezhető LE itt jelentősen korlátozott).

Tényleg minősíteni és sértegetni fogsz?
Tisztelettel kérdezem, hogy 36. szintig mennyi bajnokit sikerült begyűjtened?
16. szintig nem premeztem.
34. szintig (4 bajnoki) nem vettem premes pajzsot és páncélt, fegyvert 2 db-ot Trollagyart és a mostanit.
Sajnálom az őskövet az állatoknak TP növelő cuccokra, amit biztosan lecserélek majd harcira, most úgy érzem, e táp nélkül is elég jó vagyok (a tévedés jogát fenntartom ).
V3-Shifu
Pontszám: 5.42
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
714. hozzászólás - 2011.03.24. 20:26:39 (Válasz Pörgönc #713 hozzászólására.)
nem vagyok 36.szintű és nem is sértegetlek. csak furcsának tartom azt, hogy amíg te taroltál a taktikáddal, addig senkinek semmi baja nem volt veled, nem akart senki bekorlátozni téged, most meg adódott egy kis problémád, és egyből nerfelni akarsz .
ui:nem az vagyok, akire te gondolsz szerintem, félreértés ne essék.
Pontszám: 5.24
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
715. hozzászólás - 2011.03.24. 20:49:49
Nézd, ha hátrébb lépsz hármat, átfutod a HSZ-eidet, rögtön látni fogod, hogy milyen iszonyatosan rettegsz annak még a gondolattól is, hogy az egyetlen, még gondolkodás nélkül is sikeres taktikát esetleg kihúzzák alólad, mert akkor mi lesz veled? Ez meg az én véleményem.

Addig játszom ezt a játékot, míg van esélyem bajnokit nyerni, ez jelenti benne a kihívást számomra, fontos nekem, ezért harcolok érte.
V3-Shifu
Pontszám: 5.86
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
716. hozzászólás - 2011.03.24. 21:00:47 (Válasz Pörgönc #715 hozzászólására.)
na, ezen jót nevettem . én ,mint aki nem tud taktikázni. igenis igényel taktikát. és a 2dicsőségmedálom is tuti arról árulkodik, hogy nem tudok taktikázni
mod:ha kivennék alólam a bubit, valószínűleg akkor is benn tudnék lenni a későbbiekben a bajnoki élmezőnyben, csak nem olyan könnyen. mert van STRATÉGIÁM. 20.szintű vagyok v3on.
A hozzászólást Ricskosz módosította 2011.03.24. 21:01:55-kor
Pontszám: 6.84
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
717. hozzászólás - 2011.03.24. 21:09:51
mind1, nem szólok hozzá többet, a véleményemet kifejtettem-itt már úgyis csak az értelmetlen köpködés megy.
Pontszám: 3.84
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
718. hozzászólás - 2011.03.24. 21:36:36 (Válasz Pörgönc #711 hozzászólására.)
Idézet: Pörgönc - 2011.03.24. 20:12:42
Még egy gondolat, attól, hogy a többi nem bubis játékos (a összes játékos mondjuk 98%) nem reklamál, a rendszer még igazságtalan előnyöket szolgáltat nektek velük szemben, amit jó lenne kompenzálni valamilyen módon.


Csak hogy tisztázzuk, a maradék 98% azért nem reklamál, mert az ég világon semmilyen probléma nincs a láthatatlan bubisokkal. Mit kéne hogy kompenzáljanak? Hogy semmilyen reakció nincs a két karakter közt, mert a láthatatlan hiába bivalyerős, úgyse portyázik? És hogy kompenzálják, írjon a rendszer automata üzenetet? Nincs miattuk esélyük bajnokin? Na bumm, amúgy se lenne, mert azt már másfél éve kőbevésték a pókok hogy kiből lehet bajnok.
Ja, és akkor ők még undorító módon ki is zsákmányolják a környezetüket, akár óránként porbadöngölve mindenkit aki él és mozog, csak hogy nekik jobb legyen.
Akkor hol is vannak a problémák, az igazságtalan előnyök, a kompenzáció?

Jaaa, hogy az teljesen szabályos, a játék adta kereteken belül van? A bubi is, csak éppen azzal a játékos kizárólag a saját játékélményét teszi tönkre, nem pedig a teljes ütéstávjáét.

Szánalmas...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.97
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
719. hozzászólás - 2011.03.24. 22:55:37 (Válasz Lanmandragoran #718 hozzászólására.)
Sajnos én is a 2%-ba tartozom és reklamálok! .
Azt előre leszögezném hogy nem a bubisoktól sajnálom a bubit hanem azt hogy, én nem tudom használni.
A nerf és a bubi bevezetése előtt láthatatlanul vadásztam és mellette portyáztam az ismételhető küldetések miatt/térkifordítva EH-val. Ez a nerf után annyiban módosult hogy nem láthatatlanul vadásztam, így kvázi mondhatjuk elvettek tőlem egy taktikát. Semmi para még így is nyerő a taktikám. De sajnos a taktikámat megint változtatnom kell majd közeledve a 60-hoz mivel a térkifordítást elfelejthettem, így mivel a V3-on játszok sok 0LE-s portyám lesz. Így már kicsit elgondolkodtató hogy 60+-oson 1 űbertápolási esély van a V3-on mégpedig a bubi.
Nem fogok 4k vereséget elszenvedni hogy tudjam használni a bubit és hogy lecsökkentsem a játékélményemet.

Igazából problémát a bubi szinte csak a V3-on jelent(legalábbis nekem) mivel nehezebb kompenzálni portyával 60 fölött (Vf szinte 0Le-s portyák) mint az 1-es és 2-es világon.
Igen ez egy békés világ ami annyiban merül ki hogy szinte semmit nem lehet rabolni a játékosoktól, ami a bubival még jobban ki lett élezve (mivel szedik a vereséget mint a béres cseppet).
Szerintem egyből megszűnne a rinyálás (hát én legalábbis egyből befognám) ha 60 fölött is lehetne büntetlenül térkifordítani. Bár sajnos tudom hogy ez nem lesz bevezetve.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.07
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
720. hozzászólás - 2011.03.24. 23:07:38
A pók taktika a szabályos egy harci játékban, nem egy olyan relikvia, ami csak egy bizonyos rétegnek elérhető! Ezt hívják megkülönböztetésnek nálunk. Főleg h. nem úgy indult ez a világ, h. létezik ez az opció

Értelek titeket, h. véditek a bubit, de attól még ez egy társas játékban kivételezésnek számít

A mi taktikánkat bárki választhatja, s sok sikert kívánok hozzá. Nem lesz könnyű menet
Pontszám: 7.08
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!