Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
281. hozzászólás - 2010.10.02. 16:25:31 (Válasz Ricskosz #279 hozzászólására.)
nem mindegy hogy maxolod ki, mennyit építesz illetve milyen sorrendben fejlesztessz....sőt...az sem hogy milyen a szövid, van-e olcsósító reliked...blablablabla . ) ...de igazad van... a maxolás önmagában valóban semmit nem jelent..

pl:2778. Sznoopy2 35 tö:876 szö:799 16.1k....alatta két PoK...persze nem fog évekig fejlesztett 10m-es PoKokat legyakni.....majd csak 1-2 szint múlva, amikor röhögve leüt egyet felülről
A hozzászólást Faust0ne módosította 2010.10.02. 16:30:39-kor
Time in a bottle
Pontszám: 6.38
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
282. hozzászólás - 2010.10.02. 16:47:12 (Válasz Phobosz #280 hozzászólására.)
ha hidegen hagy akkor hagyd a csába...én se leszek sehol sem szintelső.....de tartani akarom velük a lépést...hátha megközelítem egy kicsit őket...ennyi..s nem több...ok nincs a kivételére.....ellenérv viszont annál több....nem lenne fair elvenni egy 1-es szintű karaktertől a lehetőséget, hogy sima vadászattal is eljusson oda, ahova anno xy....gondoljatok a kicsikre ...vagy azokra akik azt várták, hogy végre maxon legyenek a megfelelő szakértelmeik a használatához....5 szint is rengeteg jelen esetben....és az már ütőtáv....
Time in a bottle
Pontszám: 4.23
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
283. hozzászólás - 2010.10.02. 16:49:52 (Válasz S0laris #277 hozzászólására.)
Aurri: Szép az a 22 misi rabolt LE, de ennek semmi köze a láthatatlan vadászathoz nemde? Vegyük már le azt a 22 misit képzeletben és nézzük meg hogy állna láthatatlan vadászattal a mostani szintjén...
ez a példád erősen bukni látszik...

Yoli:
Majdnem 11 misi rabolt LE... vegyük le képzeletben ezt is és nézzük meg a szintjén...

Ditt 2.4 misi.. na ez az eredmény mondható a láthatatlan vadászatnak, a többi viszont erős portya karakter (ő sem gyenge azért a maga 5500 győzelmével!), hogy jön ez a láthatatlan vadászathoz????

De köszönöm hogy bemásoltad, láthatóvá vált mennyire is lehet romboló hatású egy 50 körüli pók

u.i.: De továbbra is az átlagjátékosokról van szó nemde? Ők lennének az átlag?
A hozzászólást Dozer módosította 2010.10.02. 16:52:36-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.64
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
284. hozzászólás - 2010.10.02. 16:50:40 (Válasz Faust0ne #282 hozzászólására.)
igen v2n példáu lmost akartam lekezdeni Miklós, kérlek ne vedd ki!
Pontszám: 7.11
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
285. hozzászólás - 2010.10.02. 16:52:36
Pontosan ugyan ezt irtam csak más megfogalmazásban , meg nem ennyira nyiltan .Akkor bezzeg mindenki lefele pontozott .Konkréttan nem ebben a topicban , hanem az ehs topicban . Lényeg hogy mindegy milyen módszerrel , változtatással , nerffel, akarmivel, kirobbantani , a középmezönyt , akik be vannak betonozva hónapokig egy szintre, a topp irányába .Azt is irtam hogy alapvetöen ez az egész herce-hurca, szerintem, nem a szakértelmekre, vf, láthatatlan vadászat , rohanás (szinthuszárok )portya (pókok) ra vezethetö vissza , hanem a titok az ütéstáv drasztikus emelkedése .2-3 szintet okosan át lehet hidalni , esetleg felé kerekedni a másiknak , de ez felett már, mindenki próbálkozik a védelemmel, ami viszont a szakértelmek, illetve a lehetöségek adnak.

Lehetöségek: belassulni s a tp\le arányt megnövelni . (, pók, vffes kari, láthatatlan +vffes kari ) Ebböl hogy a topic témájára térjek , a láthatatlan vadászok , jöttek ki a legjobban , s megfelelö türelemmel mindenki felé kezdtek emelkedni . egyre többen tértek át, igy egyre szembetünö lett az elönyük , s valamit kezdeni kellet velük. Én konkréttan a saját érdekemet nézem néztem , amikor támogattam ezt a fajta nerfet, ugyanis , mi is (pókok ) kaptunk becsülettel nerfet , s alkalmazkodtunk.

Saját érdekem :Mi a jó egy pók karinak ? ha van elegendö jól fizetö célpont. ha valaki elkezd láthatatlanul vadászni , (láthatatlanság megerösitve , ügye kapnak bonuszt ) már nem nagyon meri az ember támadni, s fogynak a célpontok .Ha fogynak a célpontok , kevesebb lé, kevesebb küldi , s több beszedett üres tp , hosszútávon gyengülés. visszakanyarodnék az emlitett nagy ütéstávra, esetleg bajnoki kategóriákra az is nö drasztikusan .s elöbb utóbb én leszek , úgy hogy nem lesz ép semmire.

Most , a láthatatlan vadászokat , éri nerf de van kiút , hogy ez velük se történjen meg. nekik s mindenkinek , a saját érdeke fontos, mindenkinek az az érdeke hogy fentebbröl ne amortizálják mindig le s legyen játékélménye. Az a baj hogy minden negativumot rögtön igy fogadunk, gondolkodás nélkül pontozunk le mindenkit,de ha pozitivum van akkor bezzeg csenben elvagyunk.

Láthatatlan vadászok között, egyre többnél látom az események álltal beszerzett relikviákat, amit nem biztos hogy mindig elsöre dobott.Kérdem én hogy akik itt számolgatnak meg optimalizálnak, meg matekoznak 3 hetet egy bejelentett módositáson, hova lett ez a ténykedés amikor a manózásnál az aktiválom gomb lenyomásra került, szerény számitásom alapján, 8 szoros illetve vf esetén 4 szeres tpért .Az eseményeknél elöre be lett harangozva lesz relikvia, tulnövekedés, s rögtön elfelejtenek , nyavalyogni hogy sok a tp.

Itt még csak az lett bejelentve hogy modosulni fog az állatok elfogási esélye, láthatatlanba, még semmi nincs belöle, de ha lesz is már az alternativa is megvan késöbb szintén lehet , majd használni.Kérdem én , akik használták s már eléggé kigyúrták magukat , meglesz az alternativa hanyas szinttöl , (af pontok ) lehet ismét használni ,nem fér bele egy taktikai váltás még el nem éri azt a szintet ? pl : vf lefelejt eh felhúz, esetleg 15ppn küldi vonalon , elérni azt a szintet majd visszacserélni. vagy vadászva hirtelen fentebb állni néhány szintet , s ismét lefékezni .Ezeknek a láthatatlan vadászatból kigyúrt kariknak, lennie kell , annyi elönynek tartaléknak a karakterükbe, hogy egy ilyen változatosságot kibirjon. Igy kapott is nerfet az igaz de mellé kapott is egy fejtöröt, illetve egy újabb bevezetett taktikai elemet , s az nem biztos hogy rosszabb lesz mint ez (a láthatatlan vadászat monotinitása )volt.Igy lényegébe akar merröl nézem , egy kis játékélményt is kap, illetve újabb lehetöségeket .

Egyébbként ,ha én sürün használtam volna ezt a láthatatlan vadászatot, s abból raktam volna össze a karimat, a nerf után a következöt tenném. 30-15pp , ki mennyire tudta kihasználni, mivel valamennyire kiemelkedett a környezetéböl. s csak portya, mivel eddig a cspket égette , igy sok a portyapontja. s a küldikkel kombinálva , majd ugyan azt a learányt ki lehet hozni , mint ha láthatatlanba préselgetek kevesebb küldire. elérné azt a szintet ahol ismét lehet majd használni s ha akarja (feltéve ha nem változik a véleménye közben ) akkor ismét használná.Ja hogy pontozás elött nem gondolkozunk , s csak számolgatunk hogy nekünk nem jó , ezt miért is nem számolták ki ? beirtam hogy támogatom ezt a nerfet , de elötte kipróbáltam ha bevezetik mi is lesz , s hihetetlen , de igy ugyan az jött ki, mintha a másik táborba lennék, csak érdekesebb , s nem unalmas .

De irhatok is én ide akar mit, majd mindenki , gondolkozás nélkül csak annyit lát hogy elvettek, de azt már nem hogy hogyan tovább , s mit kap .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 2.68
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
286. hozzászólás - 2010.10.02. 16:58:15 (Válasz Mona89 #285 hozzászólására.)
elég szégyen hogyha több 10millás le diffel az zavar hogy az egyik farmod láthatatlan amúgy nagy általánosságban 1etértek de mégsem. igazad van bekerül egy új taktikai elem,de olyan áron h az egyik elpusztul.
Pontszám: 6.57
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
287. hozzászólás - 2010.10.02. 16:59:34 (Válasz Ricskosz #286 hozzászólására.)
elpusztul... na mindegy további jó vitákat kívánok nektek
V3-Alíz
Pontszám: 4.97
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
288. hozzászólás - 2010.10.02. 17:00:30 (Válasz Dozer #287 hozzászólására.)
akkork ikerül nem tök mind1?
Pontszám: 5.18
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
289. hozzászólás - 2010.10.02. 17:10:37 (Válasz Ricskosz #288 hozzászólására.)
De a lehetőséget majd visszakaphatod AF pontokkal.. nem vesznek el, csak eltolták a visszaadás időpontját.
Több kommentet én se pazarlok a vitába, de sok sikert!Győzzőn a kapzsibb!
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 5.68
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
290. hozzászólás - 2010.10.02. 17:13:32 (Válasz Phobosz #289 hozzászólására.)
kb 3év múlva, ja
Pontszám: 5.07
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
291. hozzászólás - 2010.10.02. 17:19:53
Én se . 5 ös helyett kaptál egy 3 st s késöbb megint 5 lesz , ha jobban készülsz meg figyelsz. ha nem érti a gyerek akkor meg megbukik.Söt ezek után ha addig élek is még a vfet meg spektrális is ki kell eröszakolni vegyék ki, ne legyen vadászat .Egyszerüen , ez az ország azért tart itt, mert mindenki , tisztelet a kivételnek, semmit nem lát, nem lát elörébb az orránál.Számoltok terveztek elöre , de most jött egy negativ, s a negativval vagytok elfoglalva ahelyett hogy a kiutat keresnétek.

magyarul kérnék egy negatív pontrekordot. Loreál , mert megérdemlitek. nerfeljenek is , minden vadászt .S minden portyást is, meg mindenkit. legalább nem kell foglalkozni a játékkal, meg gondolkozni , rajta ami egyeseknek fáj , igy egyenesen szünjön is meg a vu.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 3.09
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
292. hozzászólás - 2010.10.02. 17:22:04 (Válasz Mona89 #291 hozzászólására.)
én találtam alternatívát 1600le/tp arán yfix csak 17év szintet lépni vele
Pontszám: 5.88
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
293. hozzászólás - 2010.10.02. 17:33:46 (Válasz Mona89 #285 hozzászólására.)
nem csak egy játékstílus van....te sem örülnél neki ha azt mondanák, hogy leamortizálják a kreaff hatásfokát pár %-al....én sem örülnék neki...itt a lehetőségek és taktikák, kizárólagos amortizálásáról van szó....mert ebbe új taktika nincs....és nem is fog semmi újat eredményezni......csak irreális(és behozhatatlan) eltéréseket...szívesen alkalmazkodnék hozzá, ha valaki okot adna a nerf szükségességére....de csak a vadászokat gyengíti...abból is csak egy réteget amelyik PoK lassúsággal halad..és ehhez méltón fejlődik....egy lehetőséget, ami egy rosszul fejlesztett karaktert is képes használhatóvá tenni....biztos zavar egy PoKot ha elveri egy vadász.....de hidd el a vadászt is zavarja ha elveri a PoK....óriási bevételkiesés lenne...olyan mintha a kreaff feleakkora hatékonysággal működne....ez minden...csak nem fair...az a Nerf ami a portyakaraktereket sújtotta, az ehhez képest semmi....
Time in a bottle
Pontszám: 3.31
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
294. hozzászólás - 2010.10.02. 17:34:49 (Válasz Phobosz #289 hozzászólására.)
jah...80-as szinten...neked közel, nekem messze
Time in a bottle
Pontszám: 4.23
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
295. hozzászólás - 2010.10.02. 17:49:15
nem értem még mindig . nem kell tenni semmi mást csak a cspt meghagyni, kijönni láthatatlanból s napi fix 3 esetenként 4 küldi megvan. ez tárgyal, meg 15ppn még ha nulle le is a csata, akkor is van annyi lé\tp arány mintha láthatatlan vadászattal az állatokat várod.Hidd el nem örültem amikor a napi kreaf korlátot megkaptuk akkor meg a vadászok magyaráztak körbe hogy igy is erös vagy. utána vagy elötte közvetlen meg amiröl pontos infó még mái napig nincs megkaptuk hogy a 150-250 kivégzés kuka, mert nem növeli a szerzett lét. nah majd kitaláltuk hogy álldozva ugyan rá megszerezzük a portyástárgyakat entitásból , vámpirfókusz, szürkelélekrabó. nekem konkréttan ez a két tárgy simán 3 milla lébe került, hogy még sok célponto környezetben szerezzem, meg . majd ezt is elvették a felét, ügye nem hat a térkapuba. ezekröl most el van felejtkezve. ezek mit is csináltak ? véletlenül le\tp arányt javitottak ? de nyugodtan mehet a negativ pont, most mindenki azt látja hogy a vadászoktól ideiglenesen elvesznek egy ilyen le\tparányt javitó , lehetöséget. tölünk kapásból 3 vettek el, mondván ugyis erösek vagytok. akkor most én miért ne irhatnám ugyan ezt a láthatatlanba vadászoknak elvették ti ugyis erösebbek lettetek még használtátok.

De akkor is ha ki kell törölnöm magam, ez valamilyen formában már idöszerü volt .nem mindig a portyát kell rontani. tudom a szomszéd tehene is dögöljön , s szerintem az egész falué.egy pár pók is ellenem van , de az sem érdekel, mert ök sem látják a fátol az erdöt. csak állatelfogásra használtuk . vffel kérdem én a kollégakat , 5 esetenként 8 állatelfogás az mennyi ? matematikailag 100 csp annyi az arány.tpbe szintfüggö, nekem most 2300 tp ha ezt láthatatlanba tettem, akkor meg fele , 1150. most egy pók , nem kibirja ezt az 1000 tpt, most is kb 6-8 szintenként ?istenem 1000 tp, kedves pók kollégák, fejetlenül 500 manókkal meg gyűjtsük a tpt, az nem érdekes, most ez az 1000 tp. a vadászoknak, akik használták meg most már portyázni kellene s lét is találni meg gondolkodni hogy lehet ugyan azt a hatást elérni. ja hogy egyszerübb benyomok 50 vadászatot majd 2 óra múlva ismét, s döl a lé, azt meg pöttyintem , valamire. ennyi a játék , s nincs ideje, vagy ingyen akar jó karaktert , arról uram bocsáss nem én tehetek.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 3.08
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
296. hozzászólás - 2010.10.02. 18:00:23 (Válasz Mona89 #295 hozzászólására.)
a +xportya %os résszel egyetértek.. deee azokat egy csomó vadász is használta ám
amúg ytényle gti voltaotk sokszor korlátozva, de ti még íg ysi 2xs LE/TP arányt bírtok produkálni hozzánk képest
Pontszám: 4.88
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
297. hozzászólás - 2010.10.02. 18:16:10 (Válasz Mona89 #295 hozzászólására.)
Mona.
Foglald már össze egy mondatban.

Azért jó a nerf, mert a pókok behozhatatlanná válnak ismét, és azért, mert eddig a portyát nerfelték, és tökjó, hogy most a vadászatot.
Pont.

Ne kavarj itt ide ilyen dolgokat, mint mié eventelnek a láthatatlanok, amikor nálad LEoptimalizáló póknál is ott figyel minden eventes relik.

Feljebb már írtam, én megtehetem, váltani is fogok, ha szükséges.
Ha a portya lesz jobb, akkor most fog az történni, ami eddig nem, a békés fűevő láthatatlanok, VF-ezők, akik csak muszájportyáztak, csínjával, azok is rászabadulnak azokra, akikre eddig csak ti.
Nem minden láthatatlanosból lett pók.
Na majd lesz.

De Keneziminek és a hozzá hasonlóknak ne tanácsolj már ilyen remekeket pls.
Ők is meg vannak oldva?
Mehetnek a levesbe?
A hozzászólást Darah módosította 2010.10.02. 18:21:10-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.87
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
298. hozzászólás - 2010.10.02. 18:22:46 (Válasz Darah #297 hozzászólására.)
nem lehet 11pontot adni Darah
Pontszám: 4.90
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
299. hozzászólás - 2010.10.02. 18:23:32 (Válasz Ricskosz #298 hozzászólására.)
Sebaj Ricskosz, egyet lehet, add kétszer.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.06
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
300. hozzászólás - 2010.10.02. 18:28:03 (Válasz Mona89 #295 hozzászólására.)
nem tartok ott küldetésben képzeld...még a szerencsétlen döntetlenem sem jön össze(amit igazán kivehetnének már!!! )....az mind mind amit említesz, ugyanúgy el lett véve a vadász karakterektől is.....szted hány PoK használja a láthatatlan vadászat utáni állatfejlesztést majd sajtot?...szted egy vadász nem rabol?....itt nem a játékstílusokat gyengítik...mert az olyan, amilyet csinálsz...hanem a lehetőségeket!....van aki portyázik ÉS vadászik orrba szájba.....ne ti-zél, meg ne válaszd szét a kettőt...mert nem PoK vagyok, meg nem is vadász... hanem egy JÁTÉKOS....nehéz?.....azt értetted egyáltalán ami eddig le lett írva?...vagy holnap te már a sajtolás beszüntetéséért fogsz kampányolni mert túl erősek a vadászok?... mert téged nem érint?....Ez a ahíres neves Magyar felfogás:....b***zunk ki a másikkal ...regéljetek amit akartok....a nerf szükségtelen....csak arra lesz jó hogy elvegye mások játékkedvét.....ennek örülhettek majd....meg Miki is....s majd denszingelhettek boldogan...
Time in a bottle
Pontszám: 4.31
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!