Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Állategészségügyi reform
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
441. hozzászólás - 2009.05.14. 20:21:27 (Válasz Mortimer #440 hozzászólására.)
Sehogy, ha csak nem viszed fel a csillagos égig a sebgyógyítást...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
442. hozzászólás - 2009.05.14. 20:22:26 (Válasz Viszok009 #441 hozzászólására.)
Nyilván. Annyit ér mint, 50. szinten a 20-as egészség, mintha nem is lenne.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
443. hozzászólás - 2009.05.14. 20:24:58 (Válasz Freez #436 hozzászólására.)
Hehe,ismerős érzés
Alig várom hogy 39.szintű legyek...
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
444. hozzászólás - 2009.05.14. 20:25:53 (Válasz CaveMaN #442 hozzászólására.)
Kinek van 20 as egészsége???

K!vid mit mondasz nem érteni magyartot?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
445. hozzászólás - 2009.05.14. 20:29:33 (Válasz CaveMaN #442 hozzászólására.)
Miklós ha pokolra jut, a büntetése az lesz, hogy 1-es csapdakészítéssel be kell fognia egy 60. alapszintű állatot, majd ezt 1-es idomítással beidomítani, nekimenni Sharpának, és az állat sebeit 1-es idomítással begyógyítani. Mindezt elalvás nélkül.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.44
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
446. hozzászólás - 2009.05.14. 20:36:42 (Válasz Mortimer #440 hozzászólására.)
OFF: 3000 életpont! Az nagyon derék! Nekem a kis pegazusomnak (akinek a legtöbb élete van) még csak most van 1500 körül az ÉP-je. Nem is ő az igazi gond hanem a 248ÉP-s nerub kórokozó és az 1200 ÉP-s negátor. Ők sajna már túl ritkán lépnek szintet ahhoz, hogy ne kelljen a gyógyításukkal pepecselni. Nem szeretném cserélni őket kivéve persze szunyit.
Ja igen már majd 2 hónapja már 50-es az intelligens kedvenc.

Tudom, hogy nem kéne egy 5-ös alapszintű lénnyel rohangálni ilyen varázszápor közepette de szegény a szívemhez nőtt (bár élete csak addig tart amíg elérek a sajtolj ki egy 20-as jószágot küldetésig).
A hozzászólást Freez módosította 2009.05.14. 21:56:39-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
447. hozzászólás - 2009.05.14. 21:01:19 (Válasz Mortimer #445 hozzászólására.)
Miklós, ha pokolra jut, fejleszteni fogja az idomítást és a sebgyógyítást is
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
448. hozzászólás - 2009.05.14. 21:20:29
Nekem 0-s a sebgyógyítás, azt felejtettem többek közt
Nálam nincsenek ép gondok, 3db 3000+ ép-s állatom van + 1 1500as, de az 10. szintű. Minden állat gyorsabban lépi a szintet mint, h meghalna.. Intelligens kedvenc a nyerő!
Azirafael, TGY
Pontszám: 7.50
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
449. hozzászólás - 2009.05.15. 16:07:30 (Válasz Azirafael #448 hozzászólására.)
Azirafael örülök hogy neked a gyógyítás nem okoz gondot de sajnos másnak igen.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
450. hozzászólás - 2009.05.15. 16:14:42 (Válasz Freez #449 hozzászólására.)
Épp ezért mondjuk, hogy felejtsd el a gyógyítást.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
451. hozzászólás - 2009.05.15. 18:53:50
Lehet hogy már valaki felvetette, de azért leírom...a következő akadémia szintek között(ha lesz egyáltalán ilyen), 2 állattal kapcsolatos ötletem lenne...az egyik hogy lehessen egyszerre több lényt idomítani...működhetne úgy mint a hordázás...10nél2-t tudsz, 30-nál 3at, 60-nál 4-et. Szerintem jó lenne, nem mindenkinek van ideje félóránként nyomogatni...a másik (mondjuk ez után egyből), hogy az idomítás idejét csökkenteni. Minden szakiszint 1 perccel csökkentené ezt az időt. max szinte mondjuk 20, amikor is 30 perc helyett 10 perc alatt megvan az idomítás.

Várom az ellenérveket (általában csak az jön). De ha nem, örülök
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.05.15. 18:54:25-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
452. hozzászólás - 2009.05.15. 19:19:45 (Válasz Szabinho #451 hozzászólására.)
Egyszerre több állat idomítását már említették, az időrövidítést azt hiszem nem. Amiről szó volt nemrég, hogy gyógyítnai is lehessen egyszerre.
Ezek mind nem rossz ötletek. De szerintem csak nem rosszak.

Aki szerint túl hosszú egy állat idomítása, az idomítás szakit növelve időt nyerhet.
Akinek állandóan haldoklik a kedvence, az beszerezhet magasabb szintű állatot.
Megfelelő szintű állat, egyéni sebességű igényekkel ráfordítástól függően gyorsan megvan, utána pedig nem fognak ájuldozni az állatok.
Ha morálproblémák lépnek fel, növelni kell az intelligens kedvencet és elfogadni, hogy az állatok ideje lejár és cserére szorulnak majd.

Akiknek most újat mondtam, valószínűleg ezután is gondjai lesznek a kedvenceivel vagy mással. A többiektől pedig bocs az ismétlésért.
Egészítsetek ki bátran, ha valami kimaradt.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
453. hozzászólás - 2009.05.15. 19:39:03
Az inteligens kedvencet most kezdtem el húzni, de sajnos egy nagy szintű, de alacsony alapszintű dögnél nem sokat számít...pl van valakinek egy 40.szintű akármije, 10-es alapszinttel...annak már 2000tp kell(!) lehet hogy több-kevesebb, csak kb... és sajna egy ilyen dögnek, elképesztő kevés ép-je van az alapszint miatt, max gyakoroltatni lehet, vagy küldinél sajtolni...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
454. hozzászólás - 2009.05.15. 19:44:38
Meg a morál is egy hülyeség (szvsz)...oké hogy Miklóséknak kisebb gondjuk is nagyobb ennél. De. annyit mért nem lehet beiktatni hogy csak annyit LE-ért növeljem a morálját, amennyiért akarom...mert ugye a rendszer automatice maxolni akarja...
Hiéna-ZP

Pontszám: 7
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
455. hozzászólás - 2009.05.15. 20:41:33
Szabinho :5 alapszint 41-es jelenlegi szinttel csak 1600 TP- kell a kis szúnyogomnak. Úgy tudom ez a kevesebb morált adok az állatnak témát pedig Miklós lelőtte erre nem aspirálniék.
Morroch : igazad van le lehetne cserélni de nem véletlenül tartom magamnál ő volt az első állatom és meg is hagyom a sajtolós küldiig. Nem hinném, hogy akkora kérés lenne ez az egyszerre gyógyítás.
Egyébként is miért ne tamagocsizhatnék a szerencsétlenekkel? Bár igazad van akinek ennyi esze van meg is érdemli.
Mortimer: a sebgyógyításra egyébként is szükségem van az agyoncsapások végett de jó lenne ha másra is tudnám használni rendesen. Sokat adok a véleményedre de a sebgyógyításról nem hagyom lebeszélni magam.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
456. hozzászólás - 2009.05.15. 21:31:34 (Válasz Freez #455 hozzászólására.)
Csináld akkor, de értelmetlennek látom. Ha egy kataklizma belesebez 150-et, mindezt négybe, azt értelmetlen mind gyógyítani, mind vastag bőrrel védeni. És bele fog, mert van 50-et sebezz az állatba, 10-szer, és sebezz 100-at az állatba küldetés is.

Olyan kicsi a gyógyítás hatékonysága, és annyi időt venne el a nyomogatás, hogy az egész nem ér ennyit.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
457. hozzászólás - 2009.05.15. 22:36:44 (Válasz Freez #455 hozzászólására.)
Freez, nekem is megvan az első állatom. Amikor bejött a küldetés, hogy sajtolj min 20-as kedvencet, szitkozódtam sűrűn.
Aztán amikor kiderült, hogy szegény kicsi móleonom már minden csapástól megfekszik és a morálja is zuhanórepülőst szeret legjobban játszani, akkor rájöttem, hogy őt fogom sajtolni. Azóta kiderült az is, hogy 2x is felhúzok 1 alap lényt 20. szintre mire elérem azt a küldit. Szóval hibázok én is eleget.

Na de a lényeg: a móleonom sajtolásra vár és vésztartalékos állat, ezen kívül van 3 másik ami harcol és hordázik. Persze mindenki úgy éli ki a mazochista dolgait, ahogy neki tetszik, de ha csak helyed nincs az állatoknak akkor vezetőkészség.

Én úgy gondolom, hogy az állattartásban felmerülő problémák tipikusan az a kategória ahol csakis azon múlik találunk-e megoldást a problémákra, hogy akarjuk-e vagy inkább "sírunk".
Így kijelenthetem, én jelen pillanatban elégedett vagyok az állattartással és az azzal járó dolgokkal.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7
kedvelt tagHaltintopFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
458. hozzászólás - 2009.05.17. 15:14:00
Az állatreform szemét munka volt azokkal, akik állatfejlesztéssel akartak érvényesülni. Hátrányba kerültek azokkal szemben, akik más úton törtek előre. Ezt egy módon lehetne igazságosan "visszaegyensúlyozni": A kisajtolt állat szintje
szerint járna emelkedő mértékű LE, a befektetett energia kárpótlásául.
A zsákutcába terelt játékosokat nem visszafordítani kell, hanem megnyitni a lehetőséget az eredeti erőviszonyok helyreállítására.
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
459. hozzászólás - 2009.05.17. 19:30:38 (Válasz Morroch #457 hozzászólására.)
Morroch igazad lehet és ha nagyon sírós jellegű lett az utóbbi pár hozzászólásom azt sajnálom, nem olyannak szántam. Azért írtam le a véleményem mert itt így lehet változásokat kieszközölni. Szerintem a párhuzamos gyógyítás egy kényelmi funkció lenne ami mondjuk x szintű sebgyógyítás után használható lenne. Lobbizok a szaki kibővítésén és mivel Miklós még konkrétan nem mondta h ne is aspiráljunk rá ezért nem adom fel.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
460. hozzászólás - 2009.05.21. 11:37:00
Tudom, hogy most nem ez a legsürgősebb, de ha már van külön fül az állatoknál az elengedéshez meg a sajtoláshoz, nem lehetne csinálni egy olyan lapot ahol csak a harcoló lények jelennek meg ? Gyorsabban töltődne az oldal és 11 állatnál már baromi nehéz átlátni melyikkel mit akarok csinálni.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!