Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
401. hozzászólás - 2010.05.07. 19:29:47
Mit is mondhatnék én itt a nagy emberek között?
Megvan! Örülök, hogy az Aljas Csőcselékhez tartozom és büszke vagyok az alábbi jelmondatra, amely a szövetségünk főoldalán díszeleg.

Szövetségünk CSAK ÉS KIZÁRÓLAG akkor sújt citadella-csapással más szövetségeket, amennyiben.... úri kedve úgy tartja.

Ha már van miért ne használnánk?
Pontszám: 3.46
irritálóFikuszQukiszFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
402. hozzászólás - 2010.05.26. 23:07:32 (Válasz Sznoopy #400 hozzászólására.)
Csak most láttam eme nagyképű hozzászólásod, mellyel tökéletes jellemrajzot adtál magadról.
A gratulációt ezúton is köszönjük.
Don't feed the troll!
Pontszám: 2.14
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
403. hozzászólás - 2010.05.27. 15:16:17 (Válasz FikuszQukisz #402 hozzászólására.)
Ne vicceljünk már! Az Ászok az egyetlen olyan szövetség akik portyáért is használják a PC-t. Mi is számtalanszor meg lettünk fenyegetve, hogy ha portyázni merünk az Ászok tagjaira akkor PC-t fogtok használni. Sznoopy esete nem egyedi. Még emlékszem, hogy Yoghurt csak azért fenyegetőzött PC-vel mert 1x véletlenül a listából támadva megütöttem döntetlenezés közben. Aztán végül is meg is kaptuk a PC-t, mert Yoghurt nem tudta elviselni a kioktatást amit kapott jó modorból. Szerinted miért járok rátok amikor csak tehetem. Még az sem érdekel, hogy Chara'din hozzám jár leveretni magát. Teszem hozzá elég szánalmas pórbálkozás a TP tömésre kontinuumszűkítés nélkül.

Doktor, az Aljas portyáért nem használ PC-t tudomásom szerint.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.87
irritálóFikuszQukiszFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
404. hozzászólás - 2010.05.27. 20:10:32 (Válasz BlackSheep77HUN #403 hozzászólására.)
Szerintem pedig mindenki úgy érvényesül, ahogy tud. Ha a játék részét képezi, akkor miért ne lehetne alkalmazni a PC-t? Van aki a karaktere mögé bújva keménykedik és elvárja a behódolást. Hát nyasgem az összes ilyen játékostársnak.
Ha valaki belesz*rik a homokozónkba és pofán csapjuk szívlapáttal, az milyen jogon ócsárol minket?
Don't feed the troll!
Pontszám: 2.70
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
405. hozzászólás - 2010.05.27. 21:43:33 (Válasz FikuszQukisz #404 hozzászólására.)
Ha a szövetségeteket megtámadják, akkor teljesen jogos, hogy citadellával védekeztek, mert esetleg máshogy nem tudtok. De csak azért, mert portyázásnál elvesztitek a lélekenergiátok(amiért kizárólag az a felelős, aki hagyta, hogy elvigyék), meglőttök valakit, nem túl életképes taktika, ha valaha is szeretnétek valamit elérni a játékban, mert elég sok válaszcsapást fogtok kapni.
V1-en egy olyan szövetség tagja vagyok, akik használják a citadellát a támadók ellen, cserébe nem támadnak senkit. V2-n pedig egy olyané, ami a három legerősebb társulás egyike, és megtámadja a gyeng(ébb) szövetségeket. Mindkét fél helyzetét megértem. De azért használni egy szövetségi szintű fegyvert egy másik szövetség ellen, mert a szövetség két tagja konfliktusba került, szerintem kiszúrás a saját társaiddal szemben is.
Ha zavar, hogy lerabolnak, költsd el a lélekenergiát. Ha zavar, hogy megvernek, legyél erősebb. Ha nem tudsz erősebbé válni, akkor tárgyalj a támadóddal, vagy kérj segítséget a társaidtól végső esetben. Ha még mindig nem megy, akkor szokj hozzá, hogy van, akit nem tudsz legyőzni. Mindig van egy nagyobb hal. De ezért citadellázni ostoba és etikátlan dolog, ráadásul teljesen haszontalan, mert attól, hogy csapás van a szövetségemen, még ugyanúgy szét tudom rúgni annak az embernek a seggét.
Röviden ennyi.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 7.07
irritálóFikuszQukiszFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
406. hozzászólás - 2010.05.27. 22:06:41 (Válasz Sesshomaru #405 hozzászólására.)
Az szerintem senkit nem zavar, hogy van erősebb (ez az élet minden területén igaz), itt inkább arról van szó, hogy valakinél e mellé még egy öntelt pökhendiség is társul.
Don't feed the troll!
Pontszám: 3.20
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
407. hozzászólás - 2010.05.27. 22:28:21 (Válasz FikuszQukisz #404 hozzászólására.)
Fikusz! Ha rám gondoltál akkor nem igazán értem a hsz-t, mert a Te karaktered erősebb mint az enyém.
Az az igazság, hogy olvastam Kurt egy-két levélváltását a PC miatt másokkal, nekem is volt egy-két levélváltásom vele, ahogy írtam Yoghurttal is volt és most a Te hsz-edet olvasva azt látom amit már korábban is észrevettem. A kommunikáció nem az erősségetek. Amíg ilyen stílusban és hangnemben reagáltok egy problémára addig viseljétek a következményeit. Vagyis ha beleszartok a homokozóba akkor ne csodálkozzatok, ha ....
Nálam is pontosan ez verte ki a biztosítékot. Yoghurt olyan hangnemben írt levelet nekem amitől minden normális embernek kinyílik a bicska a zsebében.
Sajnos már nincs meg mert elég régen történt, de legfinomabb megszólítás a köcsög volt. Már bocs, de ha az utcán engem így szólítana meg valaki akkor kiverném a fogait és a kezét a hátába állítanám. Amikor meg szépen szólok neki, hogy ezt talán nem így kéne akkor meg még Ő van felháborodva és PC-vel fenyeget meg. Sőt el is külditek a PC-t. Hát ez titeket jellemez és nem azokat akik ezek után revansot akarnak venni.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.93
irritálóFikuszQukiszFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
408. hozzászólás - 2010.05.27. 22:52:29 (Válasz BlackSheep77HUN #407 hozzászólására.)
No offense, kicsit elkanyarodtunk. A szövink PC-vel kapcsolatos hozzáállása olyan, amilyen. Alapvetően egy nyilvános sértegetésre reagáltam, azt nem kívánom megvitatni, hogy kinek milyen személyes ügye van.
Don't feed the troll!
Pontszám: 1.33
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
409. hozzászólás - 2010.05.27. 23:08:52 (Válasz FikuszQukisz #408 hozzászólására.)
Én is a PC-ről írtam. Ok okozatról. Ha valaki rátok támad akkor azt elkülditek a busba, ha ezt nem hagyja szó nélkül akkor PC-t használtok a szövetsége ellen és még Ti érzitek magatokat megsértve.
Fele ennyi problémátok nem lenne, ha normális hangon próbálnátok meg kommunikálni. A legtöbb titeket ért támadásnak a helytelen hangnem a kiváltó oka. Ez mellet nem lehet elmenni. Ugyanis ez a probléma forrása. Én azóta amióta Yoghurttal volt ez a levélváltásom támadom Őt . Az Ászok tagjait meg azóta, hogy ez miatt használtátok ellenünk a PC-t. És hogy miért mindenkit, mert pontosan egy személyes vita miatt használtatok PC-t. Mit ahogy egy portya miatt támadtatok a Sötét Mágusokra. Kicsit ellentmondasz saját magadnak.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.64
irritálóFikuszQukiszFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
410. hozzászólás - 2010.05.27. 23:13:13 (Válasz BlackSheep77HUN #409 hozzászólására.)
Valamit félreolvashattál, szerintem értelmezd újra a korábbi hozzászólásom.
Don't feed the troll!
Pontszám: 1.33
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
411. hozzászólás - 2010.05.27. 23:24:49 (Válasz FikuszQukisz #410 hozzászólására.)
Én jól értem amit írtál. Viszont nem látom, hogy Sznoopy írásában hol volt a sértés, amire Te egy durvább sértéssel reagáltál.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.85
irritálóFikuszQukiszFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
412. hozzászólás - 2010.05.27. 23:33:23 (Válasz BlackSheep77HUN #411 hozzászólására.)
"Gratulálnék a nagy vesztes igazi farmkarakter szövetség utánzatnak"

A reakciómban nincs sértőbb szerintem.
Don't feed the troll!
Pontszám: 3.58
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
413. hozzászólás - 2010.05.27. 23:52:48 (Válasz FikuszQukisz #412 hozzászólására.)
Ő lerabolta egy társatokat. Megértem, hogy ez bosszantó, de ezért citadellázni egy kicsit túlzás. Azon, ha valaki lerabol, nem megsértődni kell, hanem tanulni belőle. Nem értem, hogy miért játszotok ilyen módszerekkel, amikor nem vagytok egyáltalán gyengék, a 10 legerősebb szövetség egyike vagytok. A te karaktered kifejezetten erősnek néz ki.
Most pedig gondolkozz el rajta, hogy mi lenne, ha minden olyan karakter, akit valaha megsértettetek, leraboltatok, megtámadtatok küldetés közben vagy megöltétek az állatát(gondolom mindből volt bőven, főleg, ha az egész szövetséget nézzük), rögtön lövetett volna egyet a citadellájával. Ha átlagosan 5. szintű csapással számolunk, a végeredmény: gyakorlatilag sehol nem lennétek sehol, mert minden 10k feletti rablás után jönne 25k PC csapás.
A ti taktikátok egyetlen esetben elfogadható: többet ne portyázzatok és ne háborúzzatok, ha titeket zavar, hogy megtámadnak titeket. Úgy már érthető a reakciótok a támadásokra, de amíg ti támadtok, miért várjátok, hogy titeket békén hagyjanak?
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 7.24
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
414. hozzászólás - 2010.05.27. 23:55:44 (Válasz FikuszQukisz #412 hozzászólására.)
"Hát nyasgem az összes ilyen játékostársnak."

Attól, hogy fonetikusan írsz le egy idegen szót attól még a jelentése az marad mint az eredetié.

Ha az fáj, hogy farmkaraktereknek titulált benneteket az csak a Ti hibátok. Elég könnyen lehet tőletek LE-t elhozni főleg Kurt-tól. Sajnos ez az igazság. Ezen nem megsértődni kell, hanem elgondolkozni.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.85
irritálóFikuszQukiszFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
415. hozzászólás - 2010.05.28. 09:47:09 (Válasz Sesshomaru #413 hozzászólására.)
Azért van ennek egy menete. Valakire rászálltak, ment a figyelmeztetés, ennek ellenére folytatta, ment a csapás.
Még mielőtt egy általánosan bevett taktikára gondolnál, közel sincs így.
Don't feed the troll!
Pontszám: 1.56
irritálóFikuszQukiszFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
416. hozzászólás - 2010.05.28. 09:59:56 (Válasz BlackSheep77HUN #414 hozzászólására.)

Attól, hogy fonetikusan írsz le egy idegen szót attól még a jelentése az marad mint az eredetié.


A ny*ld ki a s*ggem rövidített változatára gondolsz?
Miért? Ott egy általánosításról van szó, hisz felmutatom virtuális középső ujjam mindazoknak, akik elvárják a behódolást. Te nem így tennél?
Don't feed the troll!
Pontszám: 1.75
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
417. hozzászólás - 2010.05.28. 20:11:21 (Válasz FikuszQukisz #415 hozzászólására.)
Ha te valakitől egymás után háromszor rabolsz ilyen szép mennyiségű lélekenergiát, és utána nekiáll fenyegetni, hogy többet ne támadd meg, akkor mit tennél? Én kiröhögném, aztán amilyen gyakran lehet, ütném őt és a társait. Egyetlen eset van, hogy ezt megúszhassa, ha például rólam van szó: ír nekem egy olyan levelet, amiben nem fenyegetőzik(mert ha lenne ellenem hatásos eszköze, akkor nem írna, hanem bevetné->csak szájhősködik, szóval nem is válaszolok rá), és szépen megkér, hogy ne támadjam. De ha valaki azzal fenyegetne, hogy PC-zik, akkor először is megátkoznám, utána az összes társát napi szinten verném, és lehet, hogy még javasolnám a szövetségen belül, hogy mi lőjünk.
Nem tudom, milyen figyelmeztetést küldtetek, de ha a "különben" szó szerepel benne, akkor nem is érdemes elküldeni, lőhettek nyugodtan figyelmeztetés nélkül. Én a helyetekben nem csinálnék szövetségi szintű ügyet abból, hogy valaki lerabolt. Az illetőnek kellene ezt megtárgyalnia a támadóval. Utána még mindig elő lehet venni a citadellát, ha máshogy nem tudjátok megoldani. De szerintem 90%-ban probléma nélkül el lehet simítani az ilyen eseteket.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 7.29
fórumozóMaster36Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
418. hozzászólás - 2010.06.19. 15:03:41
Sziasztok!!Engem az érdekelne hogy pontosan milyen hatása van a citadellának,és hogy mennyi LE kell annak a szövetségnek a csapás hatástalanításához akit megtámadtak a citadellával?
By:Master36
Pontszám: 4
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
419. hozzászólás - 2010.06.20. 11:34:26 (Válasz Master36 #418 hozzászólására.)
A citadella leírásánál mindezt megtalálod.
A citadella szintjei mértékében kap csapást az ellen, ami nem lehet nagyobb, mint az ellenfél szövetség tagjainak száma, de minimum 5. Illetve lehet nagyobb, de az ellenfélen nem lehet egyszerre több csapás. Azaz hiába van 15-ös szintű citadella, ha az ellenfél szöviben csak 12-en vannak, akkor 12-es szintű csapást kapnak, ha 3-an vannak, akkor 5-ös szintűt.
Az ellenfél szintenként 5000 LE-ért tudja semlegesíteni (ha akarja). Amíg nem semlegesíti, addig bekapoot csapásszintenként 5%-kal(?) többe kerül bármilyen épület építése.
Pontszám: 7.72
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
420. hozzászólás - 2010.07.29. 09:22:38
Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne: Egy adott szövetség tudja-e ellenünk egymás után többször használni a citadellát? Kicsit aggódom, mert háborút indítottunk ellenük, erre ők nem támadnak, viszont ránk dobtak egy csapást. Félek, hogy ha semlegesítem, újra küldik.

Légyszi, gyorsan válaszoljon valaki, mert nem tudom, mit tegyek!

Köszönöm!
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.19
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője