Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Little Richie

Dátum: 2013.10.12. 15:14:26
Oks, köszönöm. Nem gondoltam, hogy egy bronz meg egy ezüst többet ér, mint két ezüst.
Dátum: 2013.10.12. 14:47:49
Pár kérdés a tapasztaltabbakhoz:

- ha két medált nyerek lady alvarielnél (mindkettő ezüst), miért csak az egyik bónuszát kapom meg?
- van olyan lehetőség, hogy egyszerre több állatot is idomítsak?
- ha az idomításom elég magas, hogy azonnal beidomítsak egy állatot akkor is kell fél órát várni a semmire?

Előre is köszi a válaszokat.
Dátum: 2013.10.11. 13:32:59
Köszi. Jó a kérdés. Nekem 3 világon van karakterem, a változatosság kedvéért mindhárom más hordában. 1-gyel mindenképpen megszívom. Illetve így értelmetlen minden szervezés, én pl eleve 3 horda stratégiáját látnám és szerintem sokan vannak még így.
Dátum: 2013.10.11. 13:24:01
Most ami nem világos nekem: 4 világ 1 térkép? Vagy minden világon más és más event fut? Nekem a második a logikusabb, de olvastam már az első opcióról, aztán szeretném biztosan tudni.
Dátum: 2013.10.09. 22:13:43
Akkor valóban van probléma, főleg ha mindet az eventre szeretnéd lőni. Nem azt mondom, hogy tökéletes a rendszer, sőt, csak már kezd túl sok lenni a sírás, ahhoz képest hogy itt most egy új, a réginél taktikusabb és izgalmasabb event jön. Az időzítés is elég jó, mert mintegy hűségbónuszként csapódik le az extra befizetések után.
Dátum: 2013.10.09. 22:06:21
Ok, valóban. De az összes úgy sem megy az eseményre, elvégre azért kamrázni mindenki szokott, nem?
Dátum: 2013.10.09. 21:46:22
Ha nem vagy 30 pp-n akkor mi bajod? Napi 28-at kapsz maximum, elég két naponta részt venned az eventben.
Dátum: 2013.10.06. 19:47:15
Az ősdrágakövekről jutott eszembe, hogy új taktikai elem lehetne a játékban, ha minden méretű lényre lehetne alapból használni és a játékos határozhatná meg, hogy ő konkrétan milyen méretű lényeknél szeretné elkölteni. Így akinek gyorsan kell a lé event vége vagy bármi más miatt, az akár aprónál is használhatna, de aki szeretne maxolni az maradhatna csak óriásiaknál. A magas szintű karaktereknek túl sok felesleges van belőle, erre kapnának egy taktikai lehetőséget, alacsony szinteken pedig vonzóbbá tehetné a vadászatot.
Dátum: 2013.10.04. 22:17:06
Nem lehetne bevezetni, hogy a katakombákból ne lehessen nevezni a bajnokikra? Alig van portyacélpont alacsony szinteken, erre még az a maradék is bujdokol. Mivel a preventes gyűrű miatt már nem lehet senkit sem mesterségesen feljebb dobni, így ez az opció is kiesett már.
Dátum: 2013.10.04. 13:42:28
Elvileg van vmi a szorzó a sajtolásra. A gond az inspirátornál inkább a kevés talált kaland (az maradt 5%), a vadászós küldik (15 apró állatot 3 szint óta csinálom és még a felénél se vagyok), illetve az entitás ( ott is maradt a 72 óra). + kevés portya szintenként -> alacsonyabb szintű állat, stb.

Van baj bőven az inspirátorral, de a legnagyobb, hogy nem lehet kikapcsolni. Muszáj vagy használni. Mindenesetre ez már egy kicsit off errefelé.
Dátum: 2013.10.02. 09:34:15
V5 turbó módban szinte minden öngyilkosság, semmi nem kompatibilis vele. Se entitás, se küldetések, se szintfeladatok, se kalandok, semmi. Ezekután nem lesz meglepő, ha ez most sem érdekli a beho-t. (Attól még jó móka, csak kicsit drága, ahhoz, hogy pár hónap múlva már a kukában legyen a karakter.)
Dátum: 2013.10.01. 13:40:30
Legyen egy hét regisztrációs idő, ahol a szövetségek tudnak jelentkezni az eventre. Ez legyen nyílvános (legalább a saját szövi horda rész), így az emberek tudni fogják kik a szövetséges klánok és kik maradnak passzívak.

Ezután már csak olyan kell, hogy pontot csak akkor kapjon valaki egy mezőért, ha az adott hordából legalább 10-50-75%-a a szövetségeknek szerzett azon a mezőn győzelmet aznap. Így mindenképpen érdemes lenne levelezni egymással.
Dátum: 2013.09.25. 20:38:19
Kristálygömb nem kapható már aukción (v5), vagy csak olyan ritkán van, hogy nem látszik az aukciós archívumban? Esetleg csak én nem veszem észre?
Dátum: 2013.09.25. 12:50:18
Na a tegnapi nap, pont olyan volt, amiről itt beszélünk. V5ön megszoktam, hogy mindig minimum körül ad a tégla, szint x 20-30 lé. Mivel 31. szintű vagyok ez 600-900 közötti lé. Ehelyett tegnap vmi miatt közel 8000 lét kaptam téglánként!

Ha valaki tegnap a vak szerencse folytán csak 100 cspvel ppvel költ többet nálam, az durván 700.000 lé előnyt szerez hozzám képest. Vagy mondhatjuk úgy is, hogy az el nem költött 200 cspm ami még volt tegnap, ma 1.400.000 rel ér kevesebbet, mint tegnap. Ez normális?
Dátum: 2013.09.24. 11:43:17
Én a másik oldalt látom. Ha szerencsém van és aznap vadászom/portyázom sokat, amikor a nagy szövik téglát akarnak venni, akkor jó árat kapok értük. Ha pechem van, akkor nem. Na ezt a brutális szerencs faktort kellene valahogy csökkenteni. Mert az nem oké, hogy egyik nap 100 téglára csak a szint x 20as ár jön, másnap meg 5 téglára kapok szint x 70 lés árat. Egy tervezgetős játékban nem lenne gond, ha lehetne tervezni az erőforrásokkal.
Dátum: 2013.09.23. 23:00:11
Az építési energia - tégla átváltása olyan méretű eltéréseket mutat a különböző világokon és akkora benne a random tényező, hogy a jvnek mindenképpen hozzá kell majd nyúlnia. Minél előbb teszik ezt meg, annál kevesebb lesz (a szerintem jogos) sírás.
Dátum: 2013.09.21. 19:27:03
Köszönöm.

Ez egyébként bug, exploit, cheat vagy szabályos, vagy mi?
Dátum: 2013.09.21. 18:30:30
Most az építési energia nullázódik, ha szövetséget váltok, vagy csak a tégla nullázódik, az energia megmarad?
Dátum: 2013.09.20. 22:48:55
Eszem ágában sincs a Beholdert védeni, de nekem, mikor most júliusban újrakezdtem, több, mint 3 év után az volt az első gondolatom, hogy jé ezek semmit nem emeltek az őskő árakon. Aztán persze rájöttem, hogy drágítottak a játékon igen sok új főleg prémmel használható bónusz miatt, de a kenyér meg a benzin is drágult 3 év alatt. Összességében nekem szimpatikus, hogy inkább a játék fejlesztésével tették drágábbá a szolgáltatást, nem szimplán dobnak az őskő árakra egy infláció feletti százalékot minden januárban.
Dátum: 2013.09.07. 23:50:16
Az a baj, hogy ezek a választható opciók mindig visszásságokat szülnek. Pl reggel a másik világ ht-seit berakom kamrába, aztán kikapcsolom a támadhatóságot. Tudom, hogy ezt pl lehet orvosolni, de annyi lesz itt a komplikáció, hogy szerintemis többen fogják abbahagyni, mint amennyien emiatt kezdik majd el. Sőt, azt se látom, hogy egy ilyen fejlesztés hogyan ösztönzi a játékosot több őskő vásárlására. A semmiből nem nőnek új fizetős ügyfelek, akit zavarni fog az új fejlesztés az abbahagyja, akinek tetszik az viszont nem fog több követ venni mert minek. Szóval számomra ennek a fejlesztésnek egyáltalán nincs értelme és minél többet gondolkodom rajta, annál értelmetlenebbnek tűnik.