Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Új, összevont teszt világ
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
81. hozzászólás - 2013.09.07. 18:27:07 (Válasz Paco #80 hozzászólására.)
Félted az irhádat Larz?
Pfff....
tőled többet vártam....biccsssss.

Hol marad a versenyszellem, hogy behozzuk a -400 krit lemaradást? Nekem pölö megrögzött célom agyonvágok mindenkit akit körém raknak, csak kérek hozzá egy kis időt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.97
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
82. hozzászólás - 2013.09.07. 18:37:05 (Válasz Offsboy #79 hozzászólására.)
Persze, 100 teljesített küldetés alatt nincs is élet.

Egyébként alacsony szinteken jönne a legnagyobb sokk. 3-30. szint között minden szinten 3-5, több éves pók, akik mind az új regisztrációsokra várnak. Konkrétan senki nem jutna el soha még csak a 60. szintig sem.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.25
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
83. hozzászólás - 2013.09.07. 18:40:22 (Válasz Little Richie #82 hozzászólására.)
Fejtsd ki plz; no nem azért mert egy agyatlan idióta vagyok, hanem mert nincs karim abban a tartományban amit emlegetsz. Mellesleg ezt Miklós is el fogja olvasni, szóval csak hasznodra lehet ha figyelmezteted az illetékeseket.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.96
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
84. hozzászólás - 2013.09.07. 18:44:26 (Válasz Offsboy #83 hozzászólására.)
Mit fejtsek ki?
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.25
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
85. hozzászólás - 2013.09.07. 18:49:06 (Válasz Shadowrun #77 hozzászólására.)
Még annyit hozzáfűznék, hogy nem magam miatt írtam, amit írtam. Összevonás esetén jelen pillanatban egyetlen játékos akadna, aki mondhatni durván erős és meggyűlhetne a bajom. Viszont 4 szinttel előttem is jár. Szeretem a kihívásokat, tehát nem rettenek vissza egyetlen játékostól sem!
Pontszám: 7.27
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
86. hozzászólás - 2013.09.07. 18:58:26 (Válasz Little Richie #84 hozzászólására.)
Hogy 100 teljesített küldi alatt milyen sokk lenne.. stb.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.96
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
87. hozzászólás - 2013.09.07. 19:21:03 (Válasz Offsboy #81 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy rajtam fog múlni, hogy ez megvalósul-e vagy sem. Én csak elmondtam a véleményemet, ami ugye nem muszáj, hogy egyezzen veled, vagy bárki mással, nemde bicccs?
Majd kiderül minden a maga idejében. Pató Pali ON.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.74
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
88. hozzászólás - 2013.09.07. 19:25:52 (Válasz Offsboy #86 hozzászólására.)
A kettőt külön értettem. A 100 küldit arra mondtam, hogy Te írtad, az se gond ha senki nem nyer a portyában lét, mert a kűldi pörög. Itt gondolom az ismételhetőekre gondoltál, ami csak 100 teljesített kveszt után esik be, szöval addig is kell valami megoldás a portyázni akaróknak.

A másik része meg az alacsony szinten tartózkodó pókokra vonatkozik. Ha megnézed a toplistát, bármilyen ütőtávban, alacsonyabb szinteken pihen világonként 1-2 pók, akik 2-3 havonta, vagy még lassabban lépnek szinteket. Ha összeeresztjük a világokat és csak az aktív karakterek maradnak, akkor minden szinten lesz 3-6 pók meg az új karakterek. Még keresni sem kell, a homlokára lesz írva minden karakternek, hogy "új vagyok". Nyilván az a napi 6-18 támadás az első 30 szinten nem nagyon fogja elvenni egy új játékos kedvét sem. Biztos nem.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
89. hozzászólás - 2013.09.07. 19:41:45 (Válasz Offsboy #79 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2013.09.07. 17:46:17
Az emberek kényelmesek. Nem szeretik ha kipofozzák a komfortzónából őket.


En erre meg anno, amikor ez az osszevonosdi regebben felvetodott, jeleztem, hogy mi lenne a megoldas.
Mindenki jelezheti, hogy nyitott a vilag kozotti portyara vagy sem. Ha nem, akkor csak olyanok tamadhatjak, akikkel egy szerverrol erkezett, es csak olyanokat tamadhat o is.
Ezen kivul korabban mar felmerult, hogy az esemenyek, bajnoksagok, olimpiak kiertekelese vilagonkent szeparaltan kene, hogy mukodjon.
A kerdes meg az lehet, hogy a szovetsegek hogyan konfrontalodjanak. Pl. csak egy szovi viheti a HT-t? Az energiategla kozosbe megy es egyforman osztodik szet? Haborut melyik szovi indithat melyik ellen?
A hozzászólást Kocos módosította 2013.09.07. 19:44:38-kor
Pontszám: 7.09
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
90. hozzászólás - 2013.09.07. 21:06:08 (Válasz Kocos #89 hozzászólására.)
Ezen kivul korabban mar felmerult, hogy az esemenyek, bajnoksagok, olimpiak kiertekelese vilagonkent szeparaltan kene, hogy mukodjon.


Aukciós házat azért nem hagynám ki.
Pontszám: 7.27
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
91. hozzászólás - 2013.09.07. 21:08:52 (Válasz Kocos #89 hozzászólására.)
Viszont, ha minden külön pörög tovább, akkor minek egyáltalán összevonni?
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 7.69
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
92. hozzászólás - 2013.09.07. 23:34:21 (Válasz Little Richie #91 hozzászólására.)
Hogy lehessen portyazni a masik szerverre. Feltetelezem, hogy a tobbsegnek ez nem jelent gondot, igy a lehetseges celpontok szama alapvetoen megnone.
Pontszám: 7.09
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
93. hozzászólás - 2013.09.07. 23:50:16 (Válasz Kocos #92 hozzászólására.)
Az a baj, hogy ezek a választható opciók mindig visszásságokat szülnek. Pl reggel a másik világ ht-seit berakom kamrába, aztán kikapcsolom a támadhatóságot. Tudom, hogy ezt pl lehet orvosolni, de annyi lesz itt a komplikáció, hogy szerintemis többen fogják abbahagyni, mint amennyien emiatt kezdik majd el. Sőt, azt se látom, hogy egy ilyen fejlesztés hogyan ösztönzi a játékosot több őskő vásárlására. A semmiből nem nőnek új fizetős ügyfelek, akit zavarni fog az új fejlesztés az abbahagyja, akinek tetszik az viszont nem fog több követ venni mert minek. Szóval számomra ennek a fejlesztésnek egyáltalán nincs értelme és minél többet gondolkodom rajta, annál értelmetlenebbnek tűnik.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.79
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
94. hozzászólás - 2013.09.08. 01:13:11 (Válasz Little Richie #93 hozzászólására.)
Ha ki-be kapcsolgathato, az valoban gond. En azt mondanam, hogy ahanyadik atkapcsolas annyiszor 50 osko, minusz 50 osko kedvezmeny. Igy sokat nem fog kapcsolgatni senki. Aki meg megis, attol ne sajnaljuk ezt, mert o finanszirozza majd reszben a mi jatekunkat is.
Pontszám: 6.40
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
95. hozzászólás - 2013.09.08. 09:41:21 (Válasz Offsboy #79 hozzászólására.)
Kikröl pattantál vissza?
Megnéztem a karidat a V1-en, nem az a visszapattanós fajta... Van a V3-on pár kari aki valszeg nagy falat, de legalább lenne miért tovább küzdened. A karidat elnézve már elég uncsi lehetett hogy mindenkit leversz, lenne újra kihívás. Nekem is jönne pár bika kari a nyakamba pluszban, de nem zavar... Rengeteg olyan is jön akit leverek!
Sok célpont van, nem kell ugyanazt a karaktert napi 5-6 x leverni mint amúgy rendesen szoktam.
Pontszám: 6.63
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
96. hozzászólás - 2013.09.08. 10:00:12 (Válasz ADZSI76 #95 hozzászólására.)
Maciról lepattant, nem is kevéssel...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.54
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
97. hozzászólás - 2013.09.08. 10:15:57 (Válasz Kocos #94 hozzászólására.)
Hát ahogy most áll a helyzet és a Te javaslatod alapján kerülne az ára megállapításre, akkor gyakorlatilag nem lesz értelme a fejlesztésnek. 1-2 topkari átkapcsol interdimenzionális csatákra, a többi 2. vonalas, közepes és gyenge karinak esze ágába sem lesz átmenni, örülnek ha a saját környezetükben túlélnek valahogy. Nem fogják akarni hogy 3x annyi esetben váljanak boxzsákká.

Hozzáteszem, nekem tetszik a tesztvilág. De ha ilyen korlátozás lesz bevezetve az átkapcsolhatóságra amit felvetettél, az relatíve +5% célpontot jelent, annyit meg nem ér az egész.
A hozzászólást Truth80 módosította 2013.09.08. 10:17:12-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.05
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
98. hozzászólás - 2013.09.08. 10:16:45 (Válasz Viszok009 #96 hozzászólására.)
Róla ki nem?
Elégge le tudja amortizálni az embert!
Viszont nem túl sokkal gyengébb nála. Mire utoléri szintben, kb pariban lehetnek...
Pontszám: 6.63
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
99. hozzászólás - 2013.09.08. 12:22:08 (Válasz Truth80 #97 hozzászólására.)
Idézet: Truth80 - 2013.09.08. 10:15:57
Hát ahogy most áll a helyzet és a Te javaslatod alapján kerülne az ára megállapításre, akkor gyakorlatilag nem lesz értelme a fejlesztésnek. 1-2 topkari átkapcsol interdimenzionális csatákra, a többi 2. vonalas, közepes és gyenge karinak esze ágába sem lesz átmenni, örülnek ha a saját környezetükben túlélnek valahogy. Nem fogják akarni hogy 3x annyi esetben váljanak boxzsákká.

Hozzáteszem, nekem tetszik a tesztvilág. De ha ilyen korlátozás lesz bevezetve az átkapcsolhatóságra amit felvetettél, az relatíve +5% célpontot jelent, annyit meg nem ér az egész.


Nem ertek egyet. Sot, pont ellenkezoleg latom. A top kariknak van egyedul felnivalojuk az osszevonastol, mert az nem mindegy, hogyha eddig 0-1 ellenfeled volt, az felmegy 2-3-ra. Az alapveto valtast igenyel a jatekkornyezetben. Viszont akit eddig is levertek 5-en, annak edesmindegy, ha most 10-en tudjak majd leverni, mert pont ugyanugy kell jatszania.

Ugyanakkor azok szamara akik nem szoktak rabolni, de szervert valtani sem akarnak a V3-as kenyelemert, az kivalo megoldas lenne, ha az egyesites atugrananak V3-ra, megkapnak a LE vedelmet, de maradhatnanak a szovetsegukben.
Pontszám: 6.05
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új, összevont teszt világ
100. hozzászólás - 2013.09.08. 16:50:16 (Válasz Kocos #99 hozzászólására.)
Hát én voltam sokáig gyenge kari és tudom miről beszélek. Egyáltalán nem mindegy, hogy levegőt venni sincs időd mert állandóan bevernek 15% alá. És ha ugyanebből jön 3x vagy 2x annyi ellenfél, az teljesen lehetetlenné teszi a játékot.

A magam részéről örülnék egyébként mert végre nyomhatnám normálisan a harci küldiket, de tartok tőle hogy a többség nagyon megszenvedné az összevonást.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.70
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője