Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Normandiai Roland

Oldal: 1234
Dátum: 2008.10.17. 11:06:39
Egy gyöngyszem...

miről szól és milyen játék a call of duty 4?
stratégiai és misztikus dolgokrol(remélem jol irtam...)
a moderm harcokról és akció(szerintem lehet hogy ez...)
szimulátor és kalad játék (hát nem ez...)
kamú és nincsis ilyen játék!!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2008.10.15. 23:50:03
Már nekem is feltűnt ez a fajta beavatási szertartás szintlépésnél. (bár nem panaszkodhatok túlzottan nagy tolongásra, de már előfordult nálam is) A megoldás szvsz az, hogy tartalékolod a cselekvéspontot szintlépésnél, megvárod a vendégeket, - mert biztos, hogy jönnek - s majd kissé később vadászod össze a LE-t.
Dátum: 2008.10.15. 23:33:30
Szerintem a 18 pontnyi különbség viszonylag kevés, ha biztosan nyerni szeretnél, mert a szerencsefaktor még jócskán okozhat meglepetést. (30-as különbségnél is érhet kellemetlen meglepetés -tapasztalatom szerint- de ritkábban) A másik fontos tényező a felszerelések közti sebzéskülönbség, ami szintén tudja javítani az esélyeket. A gyémánt kezdéskor még gyengébb a harcban, de magasabb szinten már fel tudja venni a versenyt. Addig pedig kissé lutriszerű a portya.
Dátum: 2008.10.14. 20:18:57
"Mi az a Windiws Live Messenger?
étel
chat-elő program
Magyar Tudományos Akadémia egyik szakága
stratégiai játék"

helyesírás! Mondjuk ez elütés lehetett, mert az i és o betűk egymás mellett vannak...
Windows...
Dátum: 2008.10.13. 11:52:12
Valószínűleg az epikus szörnyektől lehet tárgyakat szerezni... 20-as szerencse mellett eddig egy tárgyat sem találtam normál vadászaton.
Dátum: 2008.10.12. 17:43:42
Helló!

A rendszer által kapott kövek nem töltik fel a többi kiégett őskövet, csak ha prémiumra fizetsz... Az hogy eltűntek: nem lehet, hogy portyázásnál véletlenül szimulációt nyomtál? Az ugyanis 1-1 őskőbe kerül...
Dátum: 2008.10.10. 15:38:43
Fura, mert a google kiadja, ha rákeresek, a 3. sor második szava a válasz. Ezek szerint nem sokan tudják/akarják használni a rendelkezésére álló segítőeszközöket... Nem tudom melyik a rosszabb... A végén még tanulnak valamit.
Dátum: 2008.10.10. 13:52:20
Helló!

A lélekkútban felhalmozott LE-t eddigi tapasztalataim szerint érdemes építkezésre elhasználni. Ha megtelik - a fórum szerint - a plusszba belepakolt LE "kicsorog" és elvész... Még nem volt szükségünk a lélekkút telin tartására. A max. kapacitása pedig az építkezésre használt LE/10-el nő.
Dátum: 2008.10.09. 22:37:17
Az Epikus szörnyekről annyit tudok, hogy nem szimpla vadászat lesz, hanem a teljes szövetség indulhat ellene. Gondolom a szövetségek közti háborúra hasonlít majd a "legyőzése", de csak találgatok. A jutalom pedig valószínűleg a feladat nagysága miatt busás lesz...
Dátum: 2008.10.09. 22:29:28
Végre, a szövetség belső fórumába beépítettek pár hasznos és profi funkciót (pl. szavazás). Köszönjük. Hadd legyek egy kicsit telhetetlen, már csak a feleslegessé vált topic/szavazás törlése, és a hozzászólás szerkesztésének lehetősége hiányzik számomra.
talán kisütötte a lélekkutat...
Dátum: 2008.10.08. 16:04:17
Most látom, hogy a portyapontokat bevezették...
Ha pár napig nem portyázok, akkor ez az érték nőhet 15 fölé, mert gyűlik? Szövetségek közti háborúra ez hogy fog hatni? Ott is fog élni ez a korlátozás? Vagy abban az esetben ismét korlátlan portyát lehet indítani az "ellenfél" szövetség tagjai ellen?

A portyázás ablakban van egy portyázáspontok beállítása... Ott a kérdéseim jó részére találtam választ.
Dátum: 2008.10.07. 19:59:14
Helló!

Jaana ugyan nem írta le, de a belső fórumunkra gondolt... Azt pedig nem lehet visszamenőleg javítani. (Ha mégis lehet szerkeszteni, akkor elnézést.)
Dátum: 2008.10.07. 12:06:45
Ha ráklikkelsz, kiírja, hogy mire való, és mit csináld, de még nem történik semmi.
Dátum: 2008.10.03. 16:24:32
Helló!

Ha minden igaz, szintlépéskor az egészséggel megegyező számú +ÉP-t kapsz...
Dátum: 2008.09.27. 18:08:48
*Roland megjelenik a fogadócsarnok kapujában, véresen, több sebből vérezve, viseletes vörös köpenyén újabb szakadások. Égett húsának bűze jelzi, hogy komoly varázspárbajt vívott. Némi vért köp a padlóra, majd befele sántikálva megszólal:
- Végzetúrnők és Végzeturak! Mint halljátok, újabb lakrészek felújításával készültünk el. Aki akar jelentkezhet a Tanács előtti megmérettetésre...
*Majd lassan vérpöttyöket szórva maga után besántikál az erőd mélyére.
Dátum: 2008.09.26. 20:58:45
Igen, mindenki megtalálta a "saját" hordájának a fórumát. Nézz körül, a kötetlen csevej vagy a szövetségek topicjaiban valószínűleg megtalálod amit keresel...
Dátum: 2008.09.26. 09:21:28
Ha van 3 szavazat a birtokodban, már használhatod a lélekkút energiáját építkezésre.
Dátum: 2008.09.25. 20:33:28
*Hosszas, néma szemlélődés után Roland szó nélkül megfordul, és távozik az előcsarnokból. Majd jó fél nap után ismét előkerül, és fennhangon a várakozókhoz szól:
- A Tanács Jaana Úrnőt, DEF az IGAZ és Geralt Urat kéreti, a többiektől pedig további türelmet kérünk.
Dátum: 2008.09.25. 11:38:44
Sziasztok!

Csatlakoznék Sztavrogin kérdéséhez, mert minket is érdekelne a válasz:

"Elnézést, ha elhangzott, de én örülnék olyan opciónak is, ha klánon belül sima szavazást el lehetne indítani...
Azaz valaki feldob egy kérdést, és nem fórumszerűen, hanem egyszerű igen-nemmel magáról a kérdésről is lehetne szavazni.... Van ilyen fejlesztés a tervben?"

Ha valaki tud működő alternatív megoldást, az előállhatna az ötletével.
Oldal: 1234