Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2010.06.15. 17:00:44
Most akkor 16-os kincsessel nem növelte a visszahívható epik idejét semennyivel első körben sem?

Kifelejtettel valamit!

http://vegzetur.wikidot.com/vilag3

A lélekkútból zsákmányolt LE (15-30%) egy szorzót kap, amely a vesztes győzelmeinek száma osztva vereségeinek száma, de legalább 0.2, ezt a maximumot a háború csarnok NEM növeli!
Dátum: 2010.06.15. 07:54:09
Nabil, szerintem az, hogy a top nem lát bele a tömés problémába erős csúsztatás!

Tegnap toltam egy orvostól-orvosig rohangálós napot, íme egy "állami" tömési próbálkozás effekt, mely ellen végre lehet védekezni... (Majdnem végig manaregenes cuccban dekkoltam!)



Még mielőtt valaki elkezd okoskodni, ez V3-on van, itt egy KH-s 300-1200 LÉ-t ad egy csatában, nem a tesztvilágok lé 4x-ező hatása érvényesül rájuk! Aki erősebb, az többet nyer --> több tp --> kevesebb célpont --> kevesebb PvP élmény, akkor miért is fejlesszen karit elv volt eddig
Dátum: 2010.06.13. 12:59:33
De getz, ha ennyire könnyű ellopni más szellemi termékét, dobni alá egy adatbázist, és terjeszteni mint "Végzet Hood" az "átlátható" kódot akkor hány "saját" adatbázis lehet már?

Eljutottunk oda hogy nem szövi háborúkat vívnak a játékosok (mert az nem éri meg), hanem script war-ok mennek?
Dátum: 2010.06.13. 12:08:53
Winie hol vagy???
Jöhet a növeljen egészséget lobbi
Dátum: 2010.06.12. 14:21:06
Anno reménykedtem egy +40 szerencse növelés után, mikor 24 térkapuból 18 tárgy esett, hogy vajon lemaxoltam? Akkor kaptam válasznak a maximális 25-30%-ot asszem, és hogy iszonyat szerencsém volt a 18 tárggyal
Dátum: 2010.06.12. 09:38:38
Byzon, de nem is extrém magas az a szerencse... 80. szint környékén 250-el rohangálnak a srácok, az is szint*3 környéke...

De ha tovább gondolod, akkor szint*2-vel rohangál mindenki, ha akarja a 90/10%-os maxot legalább 30-al jobbnak kell lennie minta környezete. Azaz 112+30 máris 142 , innen nézve a 161 nemhogy nem extrém, de egy pici tartalékkal megáldott optimum

Amúgy 77. szinten a 369-es szerencsét tartom én extrémnek
Dátum: 2010.06.12. 09:27:19
Kóc beszólt, így deleted...

miert kell ezt a szajaba ragni azoknak akik nem tudjak?
jojjon ra onerobol vagy szopjon
Dátum: 2010.06.11. 14:25:24
Idézet Wikiről:

A Varázslat kör:

* A varázslatok egyéb hatásai csak akkor érvényesülnek, ha sikeres a varázslat! A sikeres hatást csak rezisztanciával lehet csökkenteni, de a visszacsatolást még azzal sem!
* A varázslat bejöveteli esélye alapból 50%, amit a 2 karakter iq különbsége módosít, majd a szerencse ezt az értéket minimalizálhatja/maximalizálhatja a már leírt módon!
* A varázslatok sebzését a taumaturgia megközelítőleg szintenként 3%-al, a speciális hatásokat meg 1%-al növeli. A visszacsatolás és állatsebzés mértéke nem függ a taumaturgiától.
* A smaragd bónusz megközelítőleg 10% bónusz sebzésben jelentkezik, és valahol +10 iq-nál maximalizál a szintek előrehaladtával.
* A mentett varázslat sebzése fele vagy negyede a teljes sebzésnek.
* Kritikus varázslat létrejöttekor 30%-al nő az okozott sebzés.
* Varázslat elnyelés a teljes sebzés kiszámolása után vonódik le!
* 60. szint felett az alvilági verem csökkenti még az varázslat sebzést.
Dátum: 2010.06.10. 15:54:58
Hát ha én írtam volna, és kapásból széthekkelték volna a cuccom, valszeg ugyan így morognék
Ismerek valakit, aki egy sima webes lekérdező felületet védett le ugyan ilyen dacból

Én igen is elhiszem, hogy első körben teszt szinten maradt benne a *, hasonlóan én se írnám át az első rakciók után, azért se elven...

Sőt az előző "Webes embert" követtem volna, és aki megpiszkálja a szellemi termékemet, annak direkt rossz válaszokat küldenék

A script használók szerencséjére ennél sokkal "lightosabb" lépés történt, mely ráadásul ösztönös a Beholderes fejlesztés használatára is.

Azt viszont határozottan sajnálom, hogy az egyetlen nyilvános kvíz helper is "visszavonult" ezennel. Bár Robin Hood se vette volna jó néven, ha tetteiért cserébe a nép még szapulta volna!
Dátum: 2010.06.10. 14:24:42
Az epikus elvileg csapatmunka kéne legyen...

Ha visszahívható epikeztek, akkor meg 2 ütést ha bele tudnak majd pakolni a "nagyok"!

Köszi, hogy nem az 1-1 es verzió maradt bent végül, így a "beragadt" szövik is tudnak epikusozni...
Dátum: 2010.06.10. 10:49:37
Még 840 nap mire behozza az árát...
Keményen bízik a játék jövőjében
Dátum: 2010.06.10. 10:26:06
nyelvtan / magyar értelmező kéziszótár?
Dátum: 2010.06.09. 19:46:34
Nem értek veled egyet.

Amíg 500-as iq 400-as tau mellé van az embereknek 350-400-as tám és 300-350-es erő a karlapon, addig mirefel a reklamáció?

Ha majd 450-es támadás 500-as erővel rohangálnak, akkor lehet majd beszélni róla mivan. Nem beszélve róla, hogy ujabb adag reziszt érkezik, és mágia elnyelés, amíg a blökik kapnak krit sebzést is... Szerintem komoly lépést tett Miklós a harcosok felé, meg kell várni, hogy ez a "finomhangolás" mit csinál
Dátum: 2010.06.09. 14:52:24
Ilyesmikre gondoltál?

Pl lennének varázslat befolyásoló eszenciák:
+x% varázslat elnyelés
+x% sebzés
+x% találati esély
+x% minimum találti esély
+x% kritikus vari
...

Lennének állatokat befolyásoló esszenciák:
-x% elnyelés az ellenfél blökijeibe
+x% sebzés epikusba
+x% találat epikusba
-Kennel nem 2 órás adagokban indítható, hanem 1 óra 50 perc
...

Lennének közelharci esszenciák:
+x% minimum -x% maximum sebzés a fegyverre
+x% erőbónusz
+x% lélekszívás
...

Végül lenne a téridő befolyásoló esszencia kupac:
Idomítás timerre -5 perc
Bárátságos portyánál +1 szaki mindenre
Vadászatra -5 mp
Köv x helytelen kvíz esetén is helyesnek számít
...

És természetesen effekt mennyiségre hatna az esszencia, és nem időre...
Dátum: 2010.06.09. 13:54:07
Nekem egyértelmű volt, hogy az előző hatást felülírja az új esszencia használata...
Dátum: 2010.06.09. 13:43:23
Jerikó, egy a skypeon elhangzott magyarázat a *-os eszmefuttatásodra:

Ha eddig megbíztál benne, ezután sem változik semmi, ha nem akkor pedig ezentúl még jobban undorodsz tőle.


A jelenleg kézen forgó scriptek közül messze nem ez a legnagyobb biztonsági réses. Amikor VU-hoz írt "böngésző" .exe felületet kell telepíteni, mely dll-eket pakolgat a gépre az mekkora már?
Vagy amikor teljes makró engedélyt kell adnod egy excelnek ahhoz hogy a portyaablak figyelő xls tudjon működni?

A vu segédprogramok evolúciója kb 1,5 éve megindult, azóta vannak igen "meredek" megoldások, mindenkinek a gyomra, és a bizalmi/kényelmi szintje dönti el, hogy mit mer esetleg használni...
Dátum: 2010.06.09. 11:01:38
Nem szoktam pontozni, de ez egy akkora 10-es!
Dátum: 2010.06.09. 10:56:48
m: ne ennek a játékstílusnak fejlesszék a játékot.


Ilyen alapon ne a top olptimalizátoroknak, a matek zseniknek, a top szövik tagjainak (csak ők érik el a kombinációs szintet belátható időn belül!) fejlesszen már a játékvezetés, hanem az 50-60. szinten lebzselő, unatkozó "tömegeknek"!!!

Ha egy 15 fős skype szobából a leírás elolvasása után azt kapom vissza, hogy ez hosszú, bonyi, majd elmondom mi a lényeg, és mit kell csinálni, mert erre nincs ideje, hogy felfogja/megértse a banda? Akkor mi van a haveri szövikkel, akik 8-an építkeznek egy gimis osztályból, és még fórumra se néznek fel csak néhanapján?
Dátum: 2010.06.09. 10:54:46
Kocos, nézz már körbe! Ne V' top 3 szövit nézd!

Amikor a top 20 szövi után már a maxos kennel is luxus???
Vagy a játékosszám változása miatt, a kötelező epik szövik stb miatt az építési kapacitás fél év alatt egy 20-as gyógyító szentélyre se volt elég?

Most betesznek Miklósék x új épületet nagyon sok fontosabb mint az alkimista labor, akkor mikorra lesz reális esélye egy nem TGY-s vagy AL-es karakternek, hogy élvezze a kombinációs extráit a témának?