Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vaczakka

Dátum: 2009.09.12. 22:26:14
Ha nem vagy még 19. szintű akkor ez nem hiba. A fertőzés csak 19. szinten jelenik meg a karakterlapodon. Természetesen, ha vagy annyi, akkor nem szóltam.
Dátum: 2009.09.12. 19:20:03
Én 7. szinten megkaptam V3-on. És át is vettem.
Dátum: 2009.09.11. 21:01:04
Az nem veszi fel a fertőzés csökkentő jutalmat.

Szerk: fogalmazás
Dátum: 2009.09.11. 15:53:03
Köszönjük a statisztikát

Tudom, hogy ez extrém eset, de az a szövetség, amelyikben vagyok, szerintem kifejezetten rosszul járna a Kristály Szövetséggel.

Tőlünk kb. 3 ember az, aki ér is valamit ellenük, de általában 1 esetleg 2 smber szokta megverni a gyengébb tagokat, 55-ről 59-60-ra felütve. Ha jól értelmezem Miklós kezdőposztját, akkor a mi esetünkben kb. feleződne a háborúban szerzett LE, ami eddig is 150K körül mozgott, tehát épp hogy fedezte a 3 citadella csapást, vagy még azt sem.
És itt nem arról van szó, hogy valamelyik erős tagunk egyedül indít háborút valakik ellen, hanem ha akarjuk, ha nem, hadat üzennek nekünk rendszeresen.

Remélem, ezt is valamilyen szinten figyelembe veszitek majd a rendszer kialakításánál.
Dátum: 2009.09.11. 12:45:48
Én kíváncsian várom, hogy mennyi lesz a jutalmam. Azon szerencsések közé tartozom, akiknek van vámpírtőrje, sőt, van egy Lélekorzóm is. A lélekszívó manók ellen biztos, hogy nem jégbörtönnel megyek már, hanem pl. -támadást adó varázslattal (negatív csapás). Így remélhetőleg nagyon ritkán fognak eltalálni, bár eddig sem ütöttek meg sokszor.

Ami a szakértelmeket illeti, lehet, hogy az ultraspecet feltolom 20-ról 40-re, amúgy is benne volt már a tervben.

Én úgy látom, hogy a fellépő "veszteségeket" megfelelő taktikával valamelyest lehet kompenzálni, sőt még dukátot is lehet majd szerezni a 3. fázisban (V2).
Dátum: 2009.09.10. 19:14:58
Már van

Annak, viszont örülök, hogy neked is tetszik a jutalom, annak ellenére, hogy úgy érzed, veszteséges lett nagyon.

Lehe, hogy Miklósék nem úgy számoltak szakértelmekkel, mintha fullra lenne turbózva, vagy valamelyik szakértelmet nem vették figyelembe. Nem tudom.

Én V3-on egy 7-es karakterrel 6200 LE körüli értéket raktam pilon aktiválásra.

Előtte:
Erő: 20
Támadás: 20
Védekezés: 29
Egészség: 20
IQ: 34
Mágia: 20
Taumaturgia: 38

Utána:
Erő: 23
Támadás: 22
Védekezés: 31
Egészség: 22
IQ: 36
Mágia: 22
Taumaturgia: 30

17 leölt manóval. A fejlesztés + a manók által adott LE, valamint a betett LE közti különbség nekem nagyjából 34 db vadászat mennyiségének tűnik. Persze itt még nincsen semmi szakértelem komplikáció.

Valamint nem vettem hozzá, hogy 8 csatában elvertek, ez benne volt. A manótól kapott gyűrű már csak az extra

Ha vége lesz V2-n az eseménynek, szívesen megadom a karakterre vonatkozó adatokat, hogy ki lehessen elemezni.
Dátum: 2009.09.10. 18:24:12
Nem azt írtam hogy neked volt vele gondod, viszont nálad olvastam erre vonatkozó javaslatot, így gondoltam, te is érintett vagy. De te csak javasoltál.

Megvolt a korrekció, bár nem az volt a célom, hogy utalgassak valamire

Remélem, ezeket a szavakat már nem tudod kiforgatni.
Dátum: 2009.09.10. 16:58:28
Én és Te mindenképp, biztos sokan mások is. Bár nem tudom hol lehetne még a LE befektetést optimalizálni.

De miért vitatkozunk azon, kinek mi a normális játékmenet.

A kérdés nem erről szólt, hanem hogy mi van a képletben, és mi nincs benne, illetve, hogy kinek tetszik, és kinek nem a jutalom. Konkrétan engem nem is annyira érdekel a képlet, annak idején már elkönyveltem, hogy a fő karakteremmel befektetett LE nagy része a levesbe megy. Ehhez képest a jutalom kánaán. Relikviák, medál, dukát, fertőzés, tulajdonságok.

A reakciókból ítélve eddig 2 olyan emberke van akinek ezzel konkrét problémája volt.

McPault egyszerűen nem értem, a fertőzés kérdést viszont (ami Téged érint, ha jól tudom) valamilyen szinten jogosnak találom.
Dátum: 2009.09.10. 16:02:12
Klassz, csak azt nem bírom megérteni, miért számolod hozzá azokat a költségeket, amik nem kifejezetten tartoznának az eventhez normál játékmenet esetén.

Ha kezd gyengülni a kari miért ütöd mégis a manókat tul. fejlesztés helyett? Az ebből származó portya és rabolt LE kiesés, a LE-ért vásárolt italok mind a Te saját döntésed voltak, nem?

Én is ütöttem (és ütöm napi szinten) a manókat, de LE-ért sosem vettem italt, és nem csináltam magamból portya célpontot. Szerintem sokan mások voltak így.

Ez a járulékos költségelés elképesztő, és Gogoli műbe illik már szerintem. Esetleg még hozzá lehetne venni a számítógép többlet-működésből származó villanyszámlát, esetleg a munkaidőben, munka helyett VÚ-ral töltött időből (bár tudom, hogy vannak, akik szerint a VÚ-ral töltött idő és a karakter fejlesztés az "kemény munka" ) származó bevétel csökkenést is
Dátum: 2009.09.10. 15:35:05
Ha mindenre odafigyelve, agyonoptimalizálva játszol. Valakinek ez a normális, mint ahogy azt is normálisnak veszi, ha van egy triásza, és ha nincs, ahhoz képest minden veszteség.

Nézőpont kérdése, mi a normális
Dátum: 2009.09.10. 13:32:42
V3: még szükséges: 97.749.988 LE

McPaul:
Az elvesztett csaták nehogy már beleadd az alap költségedbe. Ha elvesztesz egy térkapus csatát, ott is meg a térkapu pont a levesbe.

Vadászatonként a 2100 LE nekem akkor van meg 55. szinten (HT nélkül), 172-es szerencsével, ha mindig a megfelelő szakit turbózom, és az elfogott, turbózva kisajtolt lények által adott LE-t is hozzáadom a vadászathoz akkor jön ki átlagba annyi.
Szerény véleményem szerint ők kb. 1500-al számoltak / CSP.

De nem is ez a lényeg. Senki nem kényszerített senkit, hogy öljön pl. 450 manót. Mindenkinek annyit célszerű, amennyit elbír a karaktere, ha valaki túlvállalja magát, az szerintem az ő döntése. Ezért nem értem, hogy a te döntésedből származó mínuszt miért kéred számon az eseményen.

Szerintem korrekt lett a jutalmazás, a 7. szintű V3-as karakteremnek pont jól jött a +2 mindenre 17 manóért (igaz, elvesztettem 8 csatát, de ennyi baj legyen), valamint az ogre gyűrű
Dátum: 2009.09.07. 16:05:50
Egyetértek. Még az sincs kidolgozva, megvalósítva, de máris ezt is reformálni akarják páran.
Dátum: 2009.09.06. 15:20:19
3,3K hiányzik. Lehet, hogy a következő frissítésre meg is lesz a 2 fázis

Szerk: elírás
Dátum: 2009.09.05. 13:13:00
Ez nagyon jó ötlet
Dátum: 2009.09.03. 22:47:55
Megvitatták az emberek az MMORPG rejtelmeit, plusz a szokásos

Egyébként V2-n még szükséges: 628.923 LE a 2. fázisból. Le vagyunk maradva, mint a borravaló.
Dátum: 2009.09.02. 00:06:19
V2-n jelenleg 688.185 LE kell még a 2. fázis befejezéséig.

V3-on 224.524.

Viszont, azt vettem észre, mint érdekességet, hogy a V2-n a V3-hoz képest a toplistások mind manóölésben, mind effektív töltésben többet fektettek bele az eseménybe (mondjuk az is igaz, hogy az első 10-et vizsgálni nem reprezentatív, de csak ez áll rendelkezésre). Viszont a V3 toplistáját uralja a zafír, aminek a nem effektív töltése viszont sokkal többet nyom a valódi töltésben.

Lehetségesnek tartom, hogy a V3 azért áll sokkal jobban, mert a toplistás zafírok rendes töltése nagyon megtolta az ügy szekerét.

Jó lenne az V1-el is összehasonlítani ezeket a statisztikákat, de ott nincs karakterem.
V3: Fallen_Lord - 8. szintű végzetúr

Személyes üzenete:
U can suck my dick if u dont like my shit!


Asszem ez kimeríti a trágárság fogalmát.
Dátum: 2009.08.16. 16:02:27
Melyik horda nem szerepel a végzetúrban?
Kristály*
Zafír
Rubint
Gyémánt
Én a Rubint-ot választottam, mert tényleg nincs olyan. Rubin horda van. A kérdező szerint viszont kristály nincs. Pedig van, csak nem játszható játékosokkal.

Nálam ez a kérdés a szándékosan (helyesírási hibával) megtévesztő, rossz "helyes" választ tartalmazó AZONNAL TÖRÖLNI kategória.

Remélem, nálatok is, Hatse.
Dátum: 2009.08.14. 15:13:26
Ha kell, megküzdünk vele:)
Dátum: 2009.08.13. 22:59:31
Írtam levelet, ugyanez volt a válasza Zoltánnak, hogy majd Baraty, amikor visszaér. Csak hogy addigra mindkét háború kapitula lesz (egy nekünk egy meg nekik)

Mindegy, ennyi belefér, tekinthetek rá feature-ként is, és akkor azt mondom, színesítette a játékot