Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.10.15. 10:17:40
Kritikus küldit semenyire sem számolja

És idegesítő az, hogy ablakon belül egy másik ablakban(biztos van erre szakszó is ) jelenik meg a portyaleírás, és az eddigi csatáknál vissza se tudom nézni a csataleírást lévén nincs ilyen csata

azt hiszem pihentetem ezt a dolgot egy kicsit
Dátum: 2013.10.13. 20:09:19
a visszalépés megoldja .

De ezt nem

Ma, 19:54
Kedves Játékostársunk

Holnap (2013. Október 14.) és az utána következő napon zajlik a kvíz olimpia. ........

További jó játékot,
A Végzetúr csapata.
Ma, 19:35
Kedves Játékostársunk

Holnap (2013. Október 14.) és az utána következő napon zajlik a kvíz olimpia. ...........
További jó játékot,
A Végzetúr csapata.
Ma, 18:45
Kedves Játékostársunk

Holnap (2013. Október 14.) .............

További jó játékot,
A Végzetúr csapata.
Ma, 18:32
Kedves Játékostársunk

...........

További jó játékot,
A Végzetúr csapata.
Ma, 18:25
Kedves Játékostársunk

..............
További jó játékot,
A Végzetúr csapata.
Ma, 18:19
Kedves Játékostársunk

.......
További jó játékot,
A Végzetúr csapata.
Ma, 17:37
Kedves Játékostársunk

........

További jó játékot,
A Végzetúr csapata.
Ma, 17:37
Kedves Játékostársunk

.........

További jó játékot,
A Végzetúr csapata.
Ma, 17:09
Kedves Játékostársunk

...............
További jó játékot,
A Végzetúr csapata.

Köszönöm a figyelmeztetést de igen különleges olimpia következhet, ha pár percenként újra és újra értesítést kapok .

Szóval köszönöm kissé ittasan is sikerült felfognom, hogy holnap kvízolimpia, kéretik többször nem elküldeni, mert unom, hogy világít az események fül meg a kvíz

Megjegyzés: V5 re meg egyszer sem kaptam értesítést
Dátum: 2013.10.12. 22:41:40
http://vegzetur.wikidot.com/skill9
Dátum: 2013.10.12. 17:42:25
gyorsítás 1/3 őskőért véletlen csp helyett .
Dátum: 2013.10.12. 15:43:59
ha 3 féle medált szerzel is teljesen mindegy, mert csak a legerősebb bónuszát kapod meg és ennyi

Amikor letelik a hónap szintén a meglévő legerősebbre kapsz végleges bónuszt
aranyra plusz 3-at , ezüstre plusz 2-t bronzra egyet
de ha van mindhárom akkor is csak egy arany bónuszát kapod

Felesleges több kategóriára hajtani , mert azonkívül, hogy szép diszes lesz a karilapod nem csinál semmit a több medál
Dátum: 2013.10.12. 10:14:49
http://vegzetur.wikidot.com/esszenciak
Dátum: 2013.10.11. 10:04:47
Eseménypontot mikortól lehet gyűjtögetni?
Dátum: 2013.10.11. 09:58:12
Idézet: Miklós - 2013.10.11. 09:20:11

Fsanyi: a kufáros LE/TP-ben azért nincs inspiráció, mert ez portyapontba kerül, az eseménypont megszerzésekor az insipráció már érvényesült. A térképkeresés érvényesül, ha legalább 1/3-a a szintednek, akkor nagyobb eséllyel találsz kincset, és csaták végén gyógyulsz.


Ok én is így gondoltam , vagyis ezt írtam, hogy csak vadászatra van inspiráció
Térkép szakit akkor feltolom a megfelelő szintre , köszönöm a választ
Dátum: 2013.10.10. 21:46:58
A térképkeresés szakinak lesz akkor valami értelme ehhez az eventhez ? Lehet már volt róla szó de 10 oldalt nem olvasok vissza
Mert éppen félig van kifejlesztve de ha semmi haszna lefelejtem de gyorsan

(Kalandokban nem érdekel ha van ilyen próba, feladatoknak hála lassan 6ezer kristálypontom van ami soha el nem fog fogyni )
Dátum: 2013.10.10. 21:39:18
ha a kufáros LE/TP-t kapjuk abban nincs inspiráció csak a vadászatra , de ez még így is nagy vállalás amiért igen tápos jutalom kell legyen , hogy megérje .
De talán már holnap majd lehet látni a jutalmakat is , -legalábbis gondolom eltűnik végre a térkép event az egyéb menüből és a helyén már olvasható lesz végre az új event , és a jutalmazás.
Nem tudom miért olyan titkos most a jutalmak listája és, hogy azért mennyi a minimum amit teljesíteni kell
Dátum: 2013.10.10. 20:26:13
A portyáért járó LE? Nem a vadászatért járó LE?
Dátum: 2013.10.10. 17:37:47
Miért éppen 15pp-s beállítással számolunk?
Ha kufár eventes Le/TP-t adja egy csata akkor akkor a kapott TP-ben nem nagy különbség van .
A célpontok meg gondolom saját karakterem szintűek lesznek mind így nem értem miért jó a 15pp-s beállítás az eventre.

De lehet minden világos lesz, majd amikor már nem a térkép event lesz olvasható az egyéb menü alatt.
Dátum: 2013.10.10. 16:02:09
vajon hány db horda trófea lesz majd egy relik kupon ?
az 1050 nyert csatával összejöhet annyi hordatrófea ami kifut annyi relikvia kupont amivel nulláról aranyra tudok fejleszteni egy relikviát(pl egy tul pálcát)

jut eszembe: ha valakinek pont beleesik a templomos láthatatlanos feladat akkor az mindenképp bukik egy napot az eventből
Gondolok itt 50 es szint alatti karikra ahool még csak pont 21 napos a templom

Szóval kényszer dekrétum ez is a korlátozás miatt
Dátum: 2013.10.10. 15:50:30
ha adott nap mondjuk valami okból 65 nél többet akarok csatázni akkor azt értem, hogy ez 2 pp-be fáj de vajon 2 eseménypontba is ? egy csatányi Le-ért és TP-ért?
Mondjuk a 65 öt se fogom napi szinten kihasználni csak kíváncsiságból kérdezem
Dátum: 2013.10.07. 23:23:14
jajj ne fárassz már basszus szerinted ennyi eszem van komolyan , ne idegesíts már jobban fel mint amilyen ideg vagyok


Folyamat van 2 helyem most is

Jelenleg a befogható 12 állatból 10-t fogtál be.

Jöhetnének a dögök de nem jönnek
Dátum: 2013.10.07. 23:11:38
Én meg annak örülnék ha a random nem sz.p.tna , és ha állatot kell elfognom nem kellene lassan 300 csp-t elvadászva még mindig várni
a csodát. Eddig 2 állat jött, mondom kettő
ekkora szop.s nincs a mesében sem , lassan kukába tolhatom a karakterem

Fejlesztesi javaslatom random eltörlése , mert csak arra jó, hogy szét szívasson és próbára tegye a türelmem , de közel állok a végleges befejezéshez , mert ez nem normális.

Minden szakértelem maxon van és igen van szabad állathelyem már nem is egy hanem kettő, nehogy az legyen a baj
Dátum: 2013.10.07. 14:20:01
Ilyen gyogyitalos toplista van meg valamelyik esemeny alatt. Talan Kufar csata? Meg tudja mondani valaki, hogy hanyas szintu gyogyital az, ami mar elszamolodik ide?


A karakterszintedhez legközelebbi és az annál nagyobb gyógyitalokat számolja csak
Dátum: 2013.10.04. 17:54:35
Egyet értek
Dátum: 2013.10.04. 16:13:12
Nyilván egyet
Dátum: 2013.10.04. 16:11:28
Nem vagy UFO s ha jobban elolvasod amit írtam , nekem se éri meg csak ha minden kötél szakad kényszerből beválasztom ezt a küldit , de amúgy nem.

Nekem a kaland még nem jó, 55ös szinten 10 kaland lehet betárolva a maradék 5db meg ki tudja (talán a random ), hogy mennyi erőforrás elégetésével lenne meg, a térkapuhoz kevés a LE-szívásom és így elég gyengén muzsikál ez is , persze ez egyéni szocproblem:D

Állatszintlépős , meg a sajtolós még ott van , de azok megint nem olyanok amiket minden nap 2x be tudok tenni (max 6 tp-s cucost tudok rájuk aggatni , azzal még nem halad annyira a szintlépésük)

Kábítás, krit ütés ,és ahogy írtad még valami jó lenne ha másra nem a csp eltolásra mint Xenoban