Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2009.05.28. 14:20:37
én leteszteltem.

25% LÉt raboltam el kivégzés esetén, a kivégzés szakértelmem kb. 100al volt nagyobb.
Dátum: 2009.05.28. 13:46:13
eddigiek alapján az elhozható LÉ negyedét tudtam elhozni, az eddigi fele helyett, de még nem biztos.

Ám ha így van akkor nagyon szépen köszönöm, továbbá azt is hogy nagylelkűen felajánlotta kedves Miklós hogy elfelejthetem mind a kreatívot mind a kivégzést.
Dátum: 2009.05.28. 12:32:15
indulok tesztelni
Dátum: 2009.05.28. 12:31:44
Mond meg nekem miben kell jónak lenni ebben a játékban? Van valami hivatalos cél vagy akármi? Van itt olyan általános dolog amiben jónak kell lenni?

Ha valaki jó valamiben lekorlátozzák ez van. Ha kitalálok valami mást az is le lesz.
Dátum: 2009.05.28. 10:45:39
Na ez az okosság nem küldte el amit írtam, így elmondom még egyszer nagyvonalakban

Az ötletek nagy része effektíve annyit jelentene hogy jöjjön egy botjátékos aki játszik helyettünk. Nagyon nem támogatom. Esetleg lehetne egy olyan szakértelem hogy apród, max. 100, és ha kimaxoltad csökkent egy-két dolgot, meg pakolgatja a turbót, leállítja a vadászatot hasonló. És igen, inkább ez legyen, mert LÉbe kerül, és hogy az optimalizátorok igy fejlesszék csak ki.

Az egyszerre gyógyítás dolog jó ötlet, tényleg kéne.

Jerikó utolsó ötlete meg kb. arról szól hogy LanMaffia ne üssön már be mindig 15%on. 14%on költsd el a LÉt, és meg van oldva.
Dátum: 2009.05.28. 01:14:47
30PPn vagyok max valóságformázással, ma kb. 190.000LÉ-vel növeltem a LÉ diffem.
Dátum: 2009.05.27. 17:56:33
tartalékolhatsz LÉt...

ott vannak a kvízek, a felét a LÉnek azonnal átveheted.

amikor kvízolimpia van is szerezhetsz valamennyi LÉt, vadászatkor pont van elég idő végigvinni.

eladhatod a régebbi tárgyaidat v térkapus tárgyaidat.

hagyj meg 1-2 állatot hogy legyen mit kisajtolni ha gyorsan kell a LÉ.

ne vedd fel a küldetésért járó LÉt, vagy ha tudod milyen küldetések jönnek már előre figyelhetsz melyiket tudhatod le 1 kattintással.

ki is tudod sütni a lélekkutat, igaz csak havonta és őskő kell hozzá.

felejtés szakértelemmel egy majdnem felesleges szakértelem elfelejtésével is gyorsan LÉhez juthatsz.



na most ennyi hirtelen lehet van még.
Dátum: 2009.05.27. 17:30:34
a kivégzés előtt még sok más szakit felhúztam ami kell majd, úgy mint elementáris fúzió, kronokompenzáció, szubtéri érzékelés, transzplant, visszafogott, ultraspec, csapda, vezetőkészség, int. kedvenc, hordázás, szívósság. Amint ezek az alap kényelmi és LÉ adó szakik megvoltak már lehetett mire építeni és húzni a kivégzést amíg csak lehet. Igaz közbejött pár új szaki mint a kreatív meg a valóságformázás, krit. varázslat... de a lényeg hogy mire ezeket mindet kihúztam és elkezdtem a kivégzést tényleg eltelt 1-1.5 hónap biztosan.
Dátum: 2009.05.27. 16:11:29
mai nagyobb csaták:

Törlés Ma, 13:58 LanMaffia XXXXXX Te nyerted a csatát.
A jutalmad 17426 lélekenergia és 28 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:32 LanMaffia XXXXXX Te nyerted a csatát.
A jutalmad 5991 lélekenergia és 24 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 14:41 LanMaffia XXXXXX Te nyerted a csatát.
A jutalmad 11051 lélekenergia és 22 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 15:17 LanMaffia XXXXXX Te nyerted a csatát.
A jutalmad 68399 lélekenergia és 29 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 15:30 LanMaffia XXXXXX Te nyerted a csatát.
A jutalmad 26316 lélekenergia és 23 TP. Csata leírása
Törlés Ma, 15:33 LanMaffia XXXXXX Te nyerted a csatát.
A jutalmad 53694 lélekenergia és 30 TP. Csata leírása

meg fogom érezni szerintem
Dátum: 2009.05.27. 16:02:56
én nem értem valaki magyarázza el...

Idézet: Miklós - 2009.05.27. 13:54:11

A változás után egy logaritmikus képlet lesz, első 10 szinten marad az 5%


tehát nekem van 180as kivégzés, ellennek 170, 10 szint a különbség, 10*5= 50%, ennyit hozok el...???

és akkor ha 100 a különbség akkor 10.000ből miért 4.000et viszek el, ha már nagyon sok ez a fent említett százalék...

Idézet: Miklós - 2009.05.27. 13:54:11
1. Ez így még mindig bőven megéri


persze ilyen kis számoknál, de itt százezrekről van szó.

Idézet: Miklós - 2009.05.27. 13:54:11
3. Mivel a kivégzéssel szerezhető extra csökken, a kreatívos korlátozás ezzel tényleg érzékelhetetlenné válik, még a top pókok számára is, és csakis az exploitot fogja preventálni.


ma 60.000LÉt buktam kb. a kreatívos korlátozás miatt és laza napom volt, kíváncsi vagyok mi az az "érzékelhetetlen".
Dátum: 2009.05.26. 09:05:25
Hogyan kell védekezni, ha sok LÉt rabolnak tőled?

a, nem tartasz magadnál LÉt
b, 15% alatt vadászol
c, fejleszted a transzcendális projekciót és az ultraspecializációt
d, kisírod

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: kisírod.

Helytelen válasz? Azt is kisírod!
Dátum: 2009.05.26. 08:53:31
már megint úgy érzem hogy ha valaki kitalál valamit azonnal le kell butítani. Így most mindenki egyszerűen védekezhet ellene, csak felhúzza a szakit és kész. Aki meg időt és energiát ölt bele hogy felhúzza "extrém" magasra az meg elfelejtheti

TAPS
nem is gondoltam erre... még egy kiskapu igen de hát hajrá annak aki megcsinálja
2-3 szinten 100k-t soha az életben nem épít be senki a lélekkútba, szóval még nem kapta meg a bónuszt
én benne vagyok, viszont a 0-1000LÉs portyáért 0 TP járjon.

Ilyen szabállyal a topok sem lennének topok, és a szinguláris erősen függne a hozott LÉtől.
900ÉP, élő példa vagyok én is

mit is szóljak az elmúlt 3 oldalhoz nézzük csak...

Tehát az a lényeg ebben a játékban hogy senki ne legyen jobb radikálisan a másiktól. Ergo ez azt jelenti hogy van egy bizonyos intervallum aminél sohasem lehetsz, hiába erőlködsz, mert ha már a határhoz értél korlátot kapsz.
És én igenis "sírok" hogy le lett korlátozva a kreatívom (igaz ma 2. napja hogy nem támadtam meg senkit sem), hiszen nem azért ülök itt a gép előtt órákat (nem 1-2, hanem 10-20), hogy átlagkarakter legyek. Átlagkarakter úgy is tudok ahogy 1 hónapja: visszafogott max. Este elmegyek kocsmázni, hazavergődök hajnal 2kor, bedobok 20 vadászatot - de csak azért mert 399 CSPm van és még mindig jobban járok ha elvisznek egy keveset mintha túlcsordul - , felkelek délben, dobok még 2*20at, közben egyetemen vagyok, filmezek stb. Ez olyan laza hogy már xarrá untam magam a gép előtt, és el is kezdtem játszani V2-V3on.
No de ha ennyi energiabefektetés elég ahhoz hogy normális karaktered legyen, akkor nem ér semmit az egész. Sokan mondták hogy tamagochizás az egész. Nos szerintem is. Mert mit csinálsz az 1 óra alatt amíg vadászol? Nézed hogy milyen kemény a karatker? Meg hogy jajj de király már 180 a támadásom? Meg izgalommal nézed hogy most vajon megdöntöd-e a vadászat rekordodat, és alig várod hogy kiírd szövetségfórumra? Meg hogy ha átlag alatt vadászol már szidod Miklós meg a hülye randomját?.... na ez hülyeség. Olyan izgalmas hogy mindjárt kifekszek tőle.
Mi az egyáltalán élvezhető ebben a játékban? Nem sok minden azon kívül hogy szövetségtársaimmal beszélgetek. Annyi még esetleg ami izgalmas, hogy portyázol, de nem ilyen kisebb a TÖ bumm... úgy mint én...
Full élet, 100.000 LÉ. Igen, mert mindig így állok amikor portyázni megyek. És be lehet támadni, már alig várom, hiszen akkor célom lenne visszaszerezni azt. Meg ott állok és vadászok... végzeturakra. Mert nem érdekel a TÖ. Figyelem, figyelem, figyelem és lecsapok. És így is sokan vannak akik elmenekülnek előlem. De itt van némi izgalom is. Mert amikor raboltam 170 ezret kissé hevesebben vert a szívem, hogy jujj költsük el gyorsan mert agyonvernek.

Na de most... vizsgaidőszak van, nem fogok tudni annyit portyázni, sőt kb semennyit sem. Kíváncsi vagyok nagyon hogy visszatérve az elképesztően unalmas vadászatokhoz mennyire leszek átlagkarakter és mennyire fogom élvezni ezt a xart...
Dátum: 2009.05.24. 22:44:20
Dátum: 2009.05.24. 22:32:06
ja ez pont külső fórumra való amúgy hogy mennyien vagyunk aktívak ilyenkor
Dátum: 2009.05.24. 22:16:10
én nem is játszhatok micsoda diszkrimináció
Dátum: 2009.05.24. 12:34:59
vert már meg minket is nem egy szövetség. Taktikáztak, PPt vagy LÉt vesztettek, esetleg több tíz őskövet öltek bele. Lehet hogy két hétig fog tartani, de utána már tudják hogy képesek vagytok erre