Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2012.09.25. 01:37:12
Hehe, biztos nem olvasta azt a részt miért nem kockáztatod a "szeretöt" ( Nem személyeskedés, csak következtetés! ) ... "Lányaim meg a feleségem"
Az asszonykádnak biztos feltünne egy jómódú szeretö aki segít az "anyagi gondokon"... Vagy nem, Petya?
Meg sem fordult volna a fejemben hogy ilyen elözmények után pont ezt a részt ragadjam ki töled...
Dátum: 2012.09.25. 01:28:20
Erre ment egy tizes...
Dátum: 2012.09.23. 17:49:50
Az a fejlesztéssel kapcsolatosan volt megemlítve... ha már hivatkozol erre akkor értsed is miért írtam. Mivel kikapcsolható lesz, így veszek kavicsot...
Az hogy miért nem jut egyeseknek fizu elött, azt meg sokad magunk nevében értelmezendö... nem egyes szám elsö személyben írtam.

Új karim van és híján van reliknek meg az ajándékok is segíteni fognak egy-két Alvariel medál megszerzésének megkönnyitésében.
Totál nincs még az alacsony szintü karimnak kismillió kiégett kavicsa. Tök mindegy mennyit veszek, sehogy sem tudom duplázni a mennyiséget amit venni fogok.
Addig fogok nyújtózkodni ameddig a takaróm ér... De mivel nem mindenki van könnyü helyzetben és hiába gondolna elöre a szülinapi akcióra, igenis nagyon jó hogy kitolták az akció idejét.
Dátum: 2012.09.23. 09:33:26
Hát lehet hogy mi "régi-régi" játékosok a félretett pénzünket a család nyaralására meg egyebekre költöttük. Iskola kezdés stb, nemigen volt miböl félretenni, már egyeseknek. Örülök neki hogy te ilyen jó helyzetben vagy és nem jelent gondot az ilyesmi. Sajnos a többség nem így él... Örülünk ha ki lehet szorítani erre a kis szórakozásra a szükséges összeget, akkor amikor fizut kapunk. A dübörgö magyar gazdaságban pedig páran valszeg munkanélküli segélyböl is éltünk vagy nemrég kaptunk munkát.
Hát bizony nagyon örülünk hogy a "kiköltekezett nyár után" meghosszabbították az akciót. Ugyanis a 10 és a 20 ezer forintos befizetések adnak sok bónusz cuccot. Gondoltunk mi az egyéb gondjaink mellett a VU születésnapra... Csak 5 ezer forintos tételben...
Régebben ezért is jártak a maxos ajándékok. Így már gondolom érted miért nem jut hirtelen ennyi pénz a játékra és miért várjuk a fizetést!


Dátum: 2012.09.22. 02:52:55
Nem is tegnap rakták be... a reklamációknál jóval több mint egy hetes az a dolog amikor a 10,5 rongyos paypalos befizetés nem került jóvá írásra!
Dátum: 2012.09.22. 02:45:49
Nem tudom mi a probléma a VF-el? Ha fele annyi TP-ért dupla LE-t kapok akkor sem szerzek annyit, mint az EH/ ismételhetö küldi taktikával.
Mondhattok nekem bármit, néztem a különbözö világok karaktereit választott taktika szerint... Eszerint a VF alatta marad az EH-s küldi párosításnak az LE/TP arányt nézve. Saját tapasztalatom is van erröl. A V5-ön NINCS VF, magas szinten az AF-nek köszönhetöen látható hogy az adott szinteken a V5-s portya karakterek jobbak mint a régi világok VF-es karakterei.

A VF Miklóséknak jelent problémát a lassabb szintlépések miatt. Nem értem miért kell büntetni! Ez alatt értem a csak +25% LE-t! Holott a VF-es karakterek gyorsabban lépnek még így is szintet mint az EH-sok. Nem vagyunk még ölég erösek, köszönjük a "tápot" Miklós! Szerintem bazira nem jelent semmi plusszot sem, de azért köszi...
Ha rendesen belegondol az ember a VF csak 60. szint alatt jelent némi "elönyt" , ahogy el lehet kezdeni az EH AFP-vel tuningolását a VF messze alatta marad az EH-nak... Jelen helyzetben az én taktikám szerint a VF egy kicsit pariba hozza a vadászatot az EH-val.

Lökhetitek a rizsát hogy így a VF meg úgy... egy jól játszó POK karakter sokkal erösebb a szintjén mint bármelyik VF-es... még a V3-on is!
Mindezt még az ismételhetö küldik elött el lehet érni.

Nincs semmi gond a VF-el, nem jobb mint az EH... Ami már így is agyon van tuningolva az AFP-k által!
Most is ez a fejlesztés az EH-s karikat akarja "tápolni", csak az a baj hogy úgy tápolja majd hogy semmivel sem fogunk többet vadászni mint eddig!!! Ugyan olyan lassan fogunk haladni, szépen beépítjük a taktikánkba az új fejlesztést és még erösebbek leszünk...
Aki egy kicsit is érti hogy miröl írok az talán nem fog hülyének meg okoskodónak titulálni. Miklós nem fogja elérni hogy az EH-sok többet vadásszanak mint eddig! MINEK? Amennyit vadászunk azzal a lassú taktikával ugyan annyi szubplazmát kapunk mint a többiek... Egy dekával sem szedünk be több TP-t mint azt eddig tettük! Errü ennyit!
Dátum: 2012.09.21. 14:12:27
A kikapcsolhatóság nagyon jó hír...
Marad úgy hogy csak a prémiumosok kapcsolhatják ki?
Csak azért érdekel mert elég sok karakter van aki csak a relikeket meg a fegyvereket veszi meg és nem érdekli öket a prémium. Teljesen mindegy hogy olcsó e vagy sem...
Én prémiumos vagyok, nekem tökéletesen meg fog felelni hogy kikapcsolhatom.
Aki nem fizet az nem kapcsolhatja ki?
Dátum: 2012.09.21. 09:31:56
A kamrával kapcsolatban már meggyözték Miklóst hogy a haveri kapcsolatok kihasználásával akár havi 1-2 milla LE is szerezhetö.
A másik topicban olvasható.
Dátum: 2012.09.21. 00:30:49
Piszkosul nem az általad felsoroltakról van szó a topicban... Ezek mind müködnek ütötávon belül és jó is így nekünk!
A saját horda támadhatóságára 0 fertözöttség esetén meg ott van a Hüség Záloga...

Ami nem begyere dolog az az hogy vagyunk jó páran, akik nagyon megdolgoztak a bajnoki címeikért és a "kifogástalan statjaikért"...
Nos ez a fejlesztés nagyban demoralizálna minket.
Az X tagú szövinkben 5 ALACSONY szintü bajnok karakter van, nagyon ritka ha felülröl levernek néha. ESETLEGesen a fejlesztésnek köszönhetöen a 15%-os sebzödés miatt veszíthetünk annyi épet ( több támadás esetén, elméleti szinten ) meg ájult állatot, hogy az adott napokon a ráérö idönkben nem tudunk majd játszani... Mivel nincs épünk és mire regenerálódna vagy alszunk, vagy éppen dolgozunk hogy legyen miböl kavicsot venni!


A szövetség minden tagja végig olvasta a 2 topicot. Arra jutottunk ha ez be lesz vezetve és bármiféle hátrányt szenvedünk el miatta, akkor bezony búcsút intünk a VU-nak. Nem azért mert dacolni akarunk, hanem azért mert keményen megdolgoztunk hogy erösek legyünk a szintünkön. Erre nem kevés induló pénzt fektettünk be és szándékoztunk még befektetni.
Erre most itt van ez az átgondolatlan és bizonytalan fejlesztés. Még jó hogy a VU születésnap elött rukkoltak elö vele.
Ezek után meg gondolom vegyek e 10 rongyért kavicsot relikvia vásárlás ügyében meg a 600 CSP kiváltására.


Miklós! Foglald össze mit akarsz feketén-fehéren és arról indíts szavazást akarjuk e vagy sem... Persze könnyü ezt mondani...

Elég sok emberkének nagyon nem tetszik a dolog a 2 topic tartalma szerint, nem számít ez neked semmit sem?
Vagy csak azért ragaszkodsz ehhez az egészhez mert az új esemény már le van programozva és ez helyett nincs semmit betenni?
Gyanítom innen fúj a szél...

-----
Paco! Minden elismerésem... Sok szemszögböl helyesen ítéled meg a dolgokat, nem csak egy oldalról nézed.
Lehessen kikapcsolni mindenkinek, onnantól kezdve tökre nem is érdekelne ki csinálja és ki nem.
Remélem így már tiszta másoknak is... Akkor talán nem lesz szükségem Csapd le csacsi klubba felvételizni vagy hogy is tanácsolta valaki!
Dátum: 2012.09.20. 23:47:36
Errü ennyit...
Dátum: 2012.09.20. 17:23:17
Olvasd már el hogy mire szavazhatsz, légyszíves! Szerinted a sebzödés meg miegyebek, nem számít károsodásnak?
Éppen erröl megy a szavazás, meg hogy aki esetleg nem prémes nem tudja majd kikapcsolni...

Az utolsó mondatod megint csak bemutatkozás a részedröl. Beszólogatsz annak aki éppen nem tetszik neked, holott nem sértegetett senkit elötte.
Ezek után még neked áll feljebb mert vissza mernek írni a TE stílusodban...
Vissza olvashatod a HSZ-idet, a 10%-a "jópofa sértö beszólásokból" áll úgy hogy semmi elözménye a dolognak!
Dátum: 2012.09.20. 16:49:36
Ennyi...
Az opcióknál ezt is prémhez akarják kötni. Mentesülhetsz, ha fizetsz!
Ennek alapvetöen ingyenesnek kéne lenni mint a többi gombnak a portyánál. Gondolom jó sokan kikapcsolnák oszt egy fejlesztéssel több lesz, viszont valszeg a játékosok nagy részét nem fogja érdekelni.
Mindezt a másik topicban való reakciókból szüröm le.
Már eldöntött tény hogy be lesz vezetve, legyen...
De engedtessék meg hogy eldöntsük INGYEN akarunk-e élni a lehetöséggel, vagy sem!
Dátum: 2012.09.20. 16:24:18
Te kezdtél el bunkózni... és most még folytatod is! Bocs a többieknek ezért a két OFF-ért! Tigristappancs megint hozza a formáját, nem tehet róla...

Isten Kardja, én sem gúnyolódtam. Csak leírom a véleményemet. Olvasd el a másik topicot az elejétöl a végéig... Érdekes olvasmány!
Dátum: 2012.09.20. 16:12:09
Miért Tigriske, van hely a Csapd le csacsi klubodban? Felvesztek?
Dátum: 2012.09.20. 16:10:56
Mi a jó abban ha valakiket megtámadunk az semmit sem jelent? Söt még az állataim is fejlödnek ha levernek engem... De cserébe lehet hogy támadásonként lemegy 15% épem. No ezt beszorzom napi X támadással... Már nem is hangzik olyan jól.
Kiverekedtem magamnak egy bazi jó GY/V arányt. Most jön Miklós nagy ötlete és pár hónap alatt meglesz az esélye hogy át lesz fordítva az arányom...

Téged ez a fejlesztés is csak azért érint mert neked sincs sok ellenfeled a TOP listás helyezésednek köszönhetöen.
Tényleg így kellene rajtatok segíteni?
Aki nem prémes az már ki sem kapcsolhatja majd?

Ilyen dolgokat mostanában a Kossuth tér egy épületében szoktak az emberek akarata ellenére eldöntögetni.
Ha kell, ha nem... NESZTEK!
Dátum: 2012.09.20. 16:03:47
Jah és olyan sincs hogy az állataink ne sebzödjenek...

Nincs ez átgondolva sehogy sem... Miklós döntött, oszt jóóóvan!
Lesznek törlések dögivel megint!
Dátum: 2012.09.20. 16:01:15
Hát nem tudok szavazni...

Nincs olyan opció hogy ne legyen szubplazma!

Miklós eldöntötte hogy ezt BETESZI, így arra kell szavaznom hogy ki lehessen kapcsolni mint a KH-t.
Pedig megint csak ellene vannak a fejlesztésnek a másik topicban...

Hetekig ide sem néznek... nyaraljanak, jár nekik is a pihenés. Most jött ezzel az izével, kikéri a véleményünket ÉS rá sem bagózik a tiltakozásra.
Dátum: 2012.09.20. 11:41:32
Még mindig probléma:
"Ja de én vagyok az überpók és eddig senki sem tudott szétverni, a büszkeségem csorbát szenvedne ha naponta 20-an elvernének ezután."


Erre csak annyit reagálnék, hogy az elég sok "munkába" kerül hogy valaki über legyen a szintjén. Igen is eléggé lehangoló lenne hogy a nagyon jó GY/V arányunk egy ilyen fejlesztés miatt leromoljon az ötleted miatt! A Templomot sem csinálom az új karakteremmel, mégsem vagyok gyenge a szintemen... Ha TP-t akarsz "etetni" velünk, akkor úgy hozd pariba az EH-t és a vadászatot hogy tisztességes LE-t adtok a vadikért. Ha ennek az az ára hogy megszünteted a VF-et... Az már a megnövekedett LE-vel elfogadható lenne. Beindulna a mozgás, szintlépés mindenki normál TP-t kapna és nem felezettet. Hiszen ezt szeretnéd, vagy nem?
Dobhatsz be ezen kívül akármilyen fejlesztést, nem fogunk sokat vadászni ilyen "gyalázatos" LE/TP arány mellett amit a vadászatra adtok.
Éppen elég "baj" hogy az állat elfogáshoz vadászni kell, meg az eventeken a kötelezö minimumot.

----

"Szó sincs VF-ellenességről. Mindössze arról van itt szó, hogy a tárgy pontosan ugyanolyan erős legyen a VFeseknek és az EHsoknak is. Pontosan ugyanannyival növeli a LE/TP-t mindenkinek. Egyébként egy EHs kevesebbet vadászik, mint egy VFes, tehát ez a fejlesztés valójában pont, hogy a VFeseket tápolja."

Ha a VF-et tápolja jobban akkor meg minek, az EH-s pár plussz portya lehetöség miatt nem fogja "hülyére" vadászni magát.
Sokan nem értjük itt a fejlesztés hogyanját és mikéntjét. Átolvasva az egész topicot még mindig azt gondolom hogy se füle se farka ennek a fejlesztésnek.
Dátum: 2012.09.20. 08:14:31
Jaja Cras... Csak az a probléma hogy így is macerás volt a szintlépés magas szinten, most meg hogy egy csomó extra TP kell hogy ne ugyan azon a szinten legyünk sok ideig. Mivel semmi új ötlet nincsen a játék szinesítésére magas szinten, jött ez a befékezösdi... ölég kevéske és elhibázott dolog.
Ja hogy mi játékosok miért nem javasolunk jobbat? Mi játszunk és fizetünk... Nem nekünk kell fejleszteni. Ha nincs ötlet vegyenek fel új gárdát.

A törlések azért vannak magas szinten mert nincs új kihívás, csak a monoton dolgok. Erre még jobban le van lassítva a játék a fékkel. Többek között én is ezért töröltem a V5-röl a 2. oldalról. Alacsony és közepes szinteken a játék baró. Magas szinten pedig átmegy az unalomba.

Sokan szidják a VF-et, van benne igazság. Miért nem veszik ki? A V5-n egész jól el lehet boldogulni nélküle. Emelve van a vadászatért kapott LE összege. Minden világon lehetne még ennél is jobban emelni rajta és akkor mehet a levesbe a VF. Mindenki megindulhatna felfelé a szintlépésben és nem árválkodna a TOP az elején. No persze ekkor el kéne kezdeni tovább fejleszteni a játékot... Valahol szerintem itt van a kutya elásva, ezért nincs emelve a vadászatért kapott LE és marad a VF. Egy idöben Miklós nem akarta erösíteni az EH-t semmivel sem... Mondván ök elég erösek és egy helyben topognak. A szintlépést támogatta. ( szintlépés/bevétel ) Azóta nagyot fordult vele a világ, elkezdte támogatni az EH-t. Rájött hogy a küldizök bazi sok lóvét tesznek a zsebébe. A szinthuszároknak odadobta megoldásként a féket, nem igényelt sok gondolkodást... Ez volt a legkönnyebb. Persze ez úgy rossz ahogy van, ezt kifejtettük egy másik topicban. Nem érdekelte a JV-t, persze biztos jó okuk volt erre.

Ha ennyire nagy probléma a VF, akkor tessék kivenni és tisztességes LE-t adni a vadászatért! Akkor talán mindenki átvált EH-ra.
Dátum: 2012.09.20. 07:29:25
Idézet: Craslorg - 2012.09.19. 22:07:44
Tudomásom szerint Birka VF-es, csak ismeri az EH hatásfokát.


Még szép hogy ismeri, nézzétek meg a V5-s karakterét! Ugye ott nincs VF mint tudjátok... Brutál karit lehet csinálni az EH-s küldizésböl. Lehet vadászni is, de csak állat elfogáshoz.