Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
61. hozzászólás - 2012.09.23. 09:33:26 (Válasz Lanmandragoran #60 hozzászólására.)
Hát lehet hogy mi "régi-régi" játékosok a félretett pénzünket a család nyaralására meg egyebekre költöttük. Iskola kezdés stb, nemigen volt miböl félretenni, már egyeseknek. Örülök neki hogy te ilyen jó helyzetben vagy és nem jelent gondot az ilyesmi. Sajnos a többség nem így él... Örülünk ha ki lehet szorítani erre a kis szórakozásra a szükséges összeget, akkor amikor fizut kapunk. A dübörgö magyar gazdaságban pedig páran valszeg munkanélküli segélyböl is éltünk vagy nemrég kaptunk munkát.
Hát bizony nagyon örülünk hogy a "kiköltekezett nyár után" meghosszabbították az akciót. Ugyanis a 10 és a 20 ezer forintos befizetések adnak sok bónusz cuccot. Gondoltunk mi az egyéb gondjaink mellett a VU születésnapra... Csak 5 ezer forintos tételben...
Régebben ezért is jártak a maxos ajándékok. Így már gondolom érted miért nem jut hirtelen ennyi pénz a játékra és miért várjuk a fizetést!


A hozzászólást Klarinét módosította 2012.09.23. 09:34:17-kor
Pontszám: 8.12
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
62. hozzászólás - 2012.09.23. 10:09:46 (Válasz Klarinét #61 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2012.09.23. 09:33:26
Gondoltunk mi az egyéb gondjaink mellett a VU születésnapra... Csak 5 ezer forintos tételben...
Régebben ezért is jártak a maxos ajándékok.

Ha ez a tendencia folytatódik, jövőre legalább 40.000 Ft-tal kell készülni. Két-három év múlva pedig lehet, hogy a 100.000 Ft sem lesz elég a maxos ajándékokért.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.66
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
63. hozzászólás - 2012.09.23. 12:50:11 (Válasz Klarinét #61 hozzászólására.)
Azért egy kicsit ellentmondásos álláspontnak látom, hogy egy másik topicban kettő egész nappal ezelőtt még pont te emlegetted fennhangon, hogy milyen sokat költesz a játékra, és ha lesz változás, elgondolkodsz rajta, hogy 10k-t kiadj relikviára, meg a 600 csp-dre... Ember, más annyi pénzből hónapokon keresztül játszik, és fel sem merül benne, hogy kidobja a pénzét a csilivili relikviákra, mert tudja hogy nem fér bele a keretbe.

Nekem valóban nem jelent gondot az ilyesmi. Ugyanis fel sem merül bennem az a kényszerképzet, hogy nekem 20k-t KELL befizetnem a paradicsomi boldogsághoz. Megveszem azt a kavicsmennyiséget, amire épp szükségem van, és örülök az ajándéknak. Mert az az a maximum amit én megengedhetek magamnak, és nem irigylem a mástól, ha neki jobban megy! Van az a mondás, hogy addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér... Én néhány évvel ezelőtt, mikor több mint egy évig munkanélküli voltam, nagyon pontosan megtanultam, hogy kínálhatnak bármilyen csillogó ajándékot egy termék mellé, ha nincs rá szükségem, és nincs rá keretem amin egy hét múlva nem hiányozna máshonnan, nem fogom megvenni, mert másra kell a pénz.

És halkan jegyezném meg, kb ugyanezek a tételek voltak a nyári élőtalin is, teljesen korrekt a Beho részéről, hogy most azok is hozzáférhetnek, akik nem tudnak eljutni az élő találkozóra, és így számolni is lehetett volna rá. Sokkal nagyobb réteg lenne az akivel kiszúrás lenne, ha most az ajándék mértéke 5k-ban maximalizált lenne.
Mert nem azt kell nézni, hogy ha nem veszek évi 4x20k-ért követ, akkor hátrányban leszek. Más se fog venni, maximum egy két elborult karakter világonként. De a nagy tömeg örülni fog ha évente egyszer megengedhet magának egy ekkora vásárlást, és nem mindenki ugyanakkor... Te most teljesen jogosan emlegeted az iskolakezdést, mint pénztárca apasztó jelenséget. És mi van azzal, aki az egész nyarat végiggürizte szezonmunkában napi 14 órában, és most engedheti meg magának? Az érje be 5k-val, míg körülötte a mezőny tavasszal begyűjtötte a 20k-ért járó ajándékot?
Most nem fér bele? Na bumm, most nem veszek csak 350 kavicsot amivel kihúzom novemberig, és majd az élőn bevásárolok. Ért hátrány? Nem ért hátrány, mert aki most vesz nagy tételben, az novemberben nem fog, mert van még neki 2500 kavicsa, kiégettje viszont nincs csak 300.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.50
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
64. hozzászólás - 2012.09.23. 17:49:50 (Válasz Lanmandragoran #63 hozzászólására.)
Az a fejlesztéssel kapcsolatosan volt megemlítve... ha már hivatkozol erre akkor értsed is miért írtam. Mivel kikapcsolható lesz, így veszek kavicsot...
Az hogy miért nem jut egyeseknek fizu elött, azt meg sokad magunk nevében értelmezendö... nem egyes szám elsö személyben írtam.

Új karim van és híján van reliknek meg az ajándékok is segíteni fognak egy-két Alvariel medál megszerzésének megkönnyitésében.
Totál nincs még az alacsony szintü karimnak kismillió kiégett kavicsa. Tök mindegy mennyit veszek, sehogy sem tudom duplázni a mennyiséget amit venni fogok.
Addig fogok nyújtózkodni ameddig a takaróm ér... De mivel nem mindenki van könnyü helyzetben és hiába gondolna elöre a szülinapi akcióra, igenis nagyon jó hogy kitolták az akció idejét.
Pontszám: 7.79
népszerűSztano178Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
65. hozzászólás - 2012.09.23. 17:52:02
Javasolnán én is az akció hosszabítását mert ahogy nekem is szerintem másnak is 10. után fizetnek, ha 7.-én vége akkor elesek az akciótól!
Pontszám: 6.47
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
66. hozzászólás - 2012.09.23. 19:08:58
Aki nem tudja mikortól él a promóció:

Szia,
Baraty ezeket általában úgy szokta megoldani, hogy 0 órától automatikusan működik, de azért biztosabb, ha megvárod a 10 órát
Üdv,
Miklós


Egyúttal 5/5-re értékelem az új ügyfélszolgálati rendszert, nagyon tetszetős.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.61
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
67. hozzászólás - 2012.09.23. 19:33:23
GKét kérdésem lenne. Most nem lehet majd kőért is megvenni a cuccokat?
A vadaszzsakmany igencsak megkönnyítette egy hónapig az életem, most is vennék párat, a másik pedig volt az is ami levédete az őskoveket a lopastol, olyan nem jár most?
Pontszám: 6.37
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
68. hozzászólás - 2012.09.23. 19:36:21 (Válasz Rodriguez #67 hozzászólására.)
Lopásvédős cuccról azt mondta Miklós, hogy csak egyszeri alkalom, mert kinyírja a lopást, ha folyamatosan elérhető lenne. A vadászzsákmányt HUF-ért kapod és még követ is kapsz mellé. Gyakorlatilag megfelel az elvárásaidnak
Pontszám: 6.78
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
69. hozzászólás - 2012.09.23. 19:41:41
Ja, de csak 15ot az kb egy 12 napra elég, gondoltam ebben az évben már nem kell látnom a szamlalot a vadaszatnal kényelmes ám egy kattintasra 50et vadászni
Pontszám: 6.37
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
70. hozzászólás - 2012.09.23. 19:42:53 (Válasz Lanmandragoran #63 hozzászólására.)
Ezt a hozzászólást 10 pontra értékeltem.

És nem azért, mert egy szöviben vagyunk, szoktunk bowlingozni, piázni együtt, és közel sem azért, mert a feleségem is kedvel. Nem.

Egészen másért.
Pontszám: 8.02
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
71. hozzászólás - 2012.09.23. 19:50:06 (Válasz Rodriguez #69 hozzászólására.)
Nyilván kényelmes, de ne felejtsd el, hogy ez egy elég csúnya újabb nerf a portyásoknak, főleg pókoknak, ezért nem baj, hogy limit van rá. (Ráadásul nálam eddig 4-szer is bugos volt 6-ból...)
Pontszám: 7.59
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
72. hozzászólás - 2012.09.23. 20:00:06 (Válasz Craslorg #71 hozzászólására.)
Pontosan mi volt bugos Cras?
Pontszám: 6.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
73. hozzászólás - 2012.09.23. 20:10:34 (Válasz Maci #72 hozzászólására.)
Kétszer sima vadászat közben, mikor elfogtam az aktuális dögöt, még levadászott annyit, amennyi az 50 vadászathoz kellett, immár elfogás esélye nélkül. - Ezt elvileg javította Baraty, legalábbis jeleztem neki.
Egyszer 50 helyett 100 CSP-t vont le, miközben csak 50 CSP eredményét írta jóvá. - Ez épp szerverlagnál volt, gondolom baromi ritkán jöhet elő, visszakaptam az 50 CSP-t.
Amennyiben a szintlépés is beleesik, akkor a szintlépés utáni vadászatok is a régi szint szerint vannak jóváírva. - Ezzel nem lehet mit kezdeni, mivel hétvégén volt, nem jeleztem Baratynak még.

A maradék 2 alkalommal rendben volt
Pontszám: 7.68
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
74. hozzászólás - 2012.09.24. 08:21:35 (Válasz Lanmandragoran #60 hozzászólására.)
Asszem én voltam az első, aki nyígott a határidő-hosszabításért, ezért válaszolnék neked.

Nem tudom, hogy régi-régi játékosnak számítok-e, két éve játszom. Megmondom őszintén, arra is büszke vagyok, hogy a lányaim meg a feleségem születésnapját sikerült megjegyeznem. Más szülinapok nem férnek bele a memóriakapacitásomba. Ez van.

Másrészt, ha meg is jegyeztem volna, akkor sem tudtam volna félretenni rá. Éppen nyerésre állunk abban a sakkjátszámban, amit a bankokkal és a közüzemekkel folytatunk, de ehhez még egy bő hónapig a penge élén kell táncolni. Ebben a helyzetben felelőtlenségnek tűnhet, hogy költök erre a játékra, de azt tapasztaltam, hogy jobban működök, ha időnként megajándékozom magam. Cigi nincs, pia nincs (na jó, ritkán), narkó nincs, szerető nincs. Van ez, meg néha a csoki. Ha ezek se lennének, már egy ideje befordultam volna és bukjuk a partit. Tudom, önző dolog, költhetném a családra is, de én már csak ilyen mocsok disznó vagyok.
Pontszám: 9.60
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
75. hozzászólás - 2012.09.24. 13:37:43
Őszintén, én nem tudtam mikor van a vu szülinapja. És semmi garancia hogy megjegyzem, és jövőre eszembe is jut.

A családom szülinapjait tudom, de ettől még van hogy épp csak hogy aznap eszmélek rá, hogy már itt is van:P
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.65
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
76. hozzászólás - 2012.09.24. 13:50:21 (Válasz Tigrisnyul #75 hozzászólására.)
Azért azt nem nehéz kideríteni. A belépés előtt ott virít, melyik világ mikor indult.
Pontszám: 6.78
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
77. hozzászólás - 2012.09.24. 16:05:11
Ősdrágakő in action:
végül kinyered lélekenergiáját (+22186)
Pontszám: 7.02
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
78. hozzászólás - 2012.09.24. 16:09:40 (Válasz Bpetya75 #74 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2012.09.24. 08:21:35
szerető nincs


Tavol alljon tolem, hogy megmondjam hogyan elj, de szerintem itt rontod el. Egy jomodu szereto sokat tud lenditeni az anyagi gondjaidon. Persze faradsaggal jar, dehat az elet nem egyszeru.
Pontszám: 6.81
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
79. hozzászólás - 2012.09.24. 16:10:43 (Válasz Tigrisnyul #75 hozzászólására.)
Idézet: Tigrisnyul - 2012.09.24. 13:37:43
Őszintén, én nem tudtam mikor van a vu szülinapja. És semmi garancia hogy megjegyzem, és jövőre eszembe is jut.


Ilyenkor hasznos, ha van a szovidben, aki figyel erre, es kiirja forumra ho elejen.
Pontszám: 7.02
kedvencMegapix87
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hamarosan 4 éves a Végzetúr
80. hozzászólás - 2012.09.24. 19:16:14
Olyat nem lehetne hogy az ősdrágakövet be lehessen állítani, hogy akarom e használni? Mivel jelenleg még nincs meg a spektrálisom maxon, így nem lőném el most szívesen, csak ha már elérem a 100-as, de az még vagy 15 szintlépés kb, pontosan nem is tudom mennyi, de sok, az biztos
Pontszám: 5
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!