Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Junior0

Dátum: 2011.07.15. 08:56:26
viszont lassan kezdödik a munkaidő, talán látunk egy két fejlesztői hozzászolást, kompenzálási ötletet
Dátum: 2011.07.15. 08:53:49
V3
Ericath, az elragadó
139 követő

Eddig összesen 5952 térképdarabot találtatok.
Te eddig 148 térképdarabot találtál.
Eddig 714 eseménypontot gyűjtöttél

A többi lélekkufár eredményei
Marietta, az elbűvölő
179 követő
Eddig összesen 6314 térképdarabot találtak.

Katherin, a káprázatos
299 követő
Eddig összesen 6276 térképdarabot találtak.

Agnaesh, a csábító
176 követő
Eddig összesen 6040 térképdarabot találtak.

na én az átlag 4szeresét
és itt az átlépés utáni eredmény pontosan ugyanaz Marietta ahonnan a legtöbben átléptek, és érdekes nem mindenki az 1.höz, elég keményen vezet, mi csekély 362vel lemaradva, akkora különbség az egész event alatt nem volt két csapata közt
Dátum: 2011.07.15. 08:43:20
igen ezt mondjuk én sem értem, a végzet medál mitől jutalom, 1mp és 1 építés????? ez mégis mi ha 600 csp-t elvadászok 10 percet nyertem tyű az anyját, ez csak annak jó akit nem a hatás érdekli hanem hogy ott viritson a kari lapon
Dátum: 2011.07.15. 08:39:37
ebben is van valami de ezért nem egészen
V3on 7315 regisztált játékos van ebből 793 nevezett a térképre, ez azért mutat valamit nem?
össze lehetne hasonlitani az adatokat az 1. és a 2. térképes eventtel, de nyilvánvalóan hanyatlik ez az event, és ezt most még megdobták egy marék szarral hogy biztos legyen a hatás
Dátum: 2011.07.15. 08:33:32
csak azt felejted el hogy itt pl ezt nem választotta senki, nem ezekkel a feltételekkel indult. én pl 2 kufárt választhattam van aki 1et, én ezekkel a feltételekkel kezdtem el, ha nem teszik be a platinát nincs ez a kavarás, szoval ne mondjátok egyfolytában hogy tudta mindenki elöre, mert ezt csak a nevezés után tudtuk, és akkor már nem mondhatta senki hogy akkor kilépek, kérem vissza a befektett LE, öskővet
Dátum: 2011.07.15. 08:26:07
hát akkor nyilvánvaló te jól jártál ezért véded.
De szerintem nincs igazad, hasonlisd össze az előző eventek utáni forumot, ennyien és ennyire senki nem volt kiakadva, akkor mindenki hülye csak te nem?
korábbi térképnél én is szivtam, de ott elmondhattam hogy én választottam, igy jártam,
ellenben itt nem sokkal de elég jól tartottuk magunkat az 1.-2. hely környékén erre néhány kamikaze, vagy multi végérvényesen eldönti az eredményt, itt semmi csapatjátékrol nincs szó amig 2-3 ember el tud dönteni egy 793 emberes (V3) 1 hónapos eventet
az eddigi térképek sem voltak tökéletesek, olyan event nincs is, de ott ha 2-3 nap alatt is dölt el az csak a csapat aktivitástól függött, kinek mennyi tartaléka volt.

és hiába mondod hogy biztos néhány eltévedt karakter, nekem ez ott sántit hogy elég egyértelmüen látszok honnan hova lépkedtek, és ezzel csak 1 csapat járt jól, nem kaotikus ide oda lépkedést látok hanem egy szervezett kibaszást
Dátum: 2011.07.15. 07:33:55
ezek valoban jó játékok, de azért ne keverjük, egyikben sem ugy bukod hogy az egyik játékos a végén kilök kamikaze modon magával együtt csak azért hogy egy másik játékos nyerjen, mert ezt már bundának hivják minden játékban
vagy esetleg az egyik játékos 2 bábuval játszik és a végén az egyikkel kilök/leüt, mert ilyet egyik játékban sem hallottam.
Amugy a Behonál még ezeket sem merném megvenni, mert náluk szerintem a random 6oldalu kocka minden oldalán 1es van
Dátum: 2011.07.15. 00:45:44
egy kis inteligencia kéne neked nem arany gyürü
Dátum: 2011.07.15. 00:41:27
és gondolom most rohadt büszke vagy magadra, ahogy elnézlek mindenki jobban járt volna ha apád a wc-be veri inkább
Dátum: 2011.07.15. 00:35:43
csak azt mond el nekem hol is volt a verseny része? ott ahol néhány kamikaze vagy multi kari elbaszta egy csapat 1 havi gyüjtögetését?
ha 1 nap kisorsoltuk volna a 4 csapat sorrendjét azt versenynek mondanád, mert itt sem történt több?
Dátum: 2011.07.15. 00:26:19
az lehet de tök igaza van, én ugyanabban a helyzetben vagyok van 146 térképem, és ki akarják szurni a szemem egy olyan "jutalommal" (mert van pofájuk igy nevezni) amit alapvetöen azok kapnak meg akik nem csinálnak semmit csak mondjuk beneveztek
ennél azért szoruljon már több kreativitás beléjük, találjanak ki uj jutalmat, vagy ennyi kimerültek az ötletekből?
akkor zárják be a bazárt hogy kész ennyi volt kifogytak az ötletekből
ez egy szánalmasan szar elba.. összecsapott event, sokadszorra is csak ezt mondhatom, és persze hogy idegesít mindenkit aki probált jobban teljesíteni azzal hogy gyüjtögetett, 30ppre váltott prémiumot vett, vesszöt vett , szakit növelt.
és hiába mondjátok hogy nem igényelt erőfeszitést, de bizony igénylet, a gond az hogy aki nem tett semmit az is ugyanazt kapja, ha nem jobbat mint aki megprobált jobban teljesíteni, de lehet ezentul a játék mottoja az lesz szopasuk az aktivakat
Dátum: 2011.07.14. 22:47:08
én pedig 100%ig egyetértek ugyhogy adtam 10 pontokat, talán visszakapod a nappocskádat:)
Dátum: 2011.07.14. 22:06:26
tökéletesen egyetértek,ez igy elfogadhatatlan, de mellette ezzel is egyetértek:
Ez már az elején egyértelmű volt.
Ez tényleg nagyon zavaró tud lenni de, valamikor volt valamilyen jele annak, hogy a szarból tyúktojás lesz? Szerintem nem.

csak annyit hozzátennék, más eventnél közben azért elég elfogadhatoan alakították, és eddig a végeredmény nem volt ennyire gáz egyiknél sem, mindig voltak gondok, de nem alapvetöen volt szar az event, és ezért nem értem Miklosék azon kijelentését hogy láttk hogy szar de nem tehettek semmit, MIÉRT???
eddig mindig tudtak mit tenni most nem?
szerintem inkább magasról szartak rá, ráadásul föleg azokra akik pénzt is áldoznak a játékra, és aktivak...
vagy nem volt idejük kidolgozni, de akkor inkább ne csináltak volna semmit, nekem ez a véleményem
Dátum: 2011.07.14. 20:02:04
ezzel nem értek egyet, mert ha ugye ide oda lépkedtek, az ennyire drasztikusan nem váltztatja meg, drasztikusan azok változtatták meg akik a végmennyiségen is látszottak
mivel ha mondjuk Mariettátol 15 ember átlépett Ericathhoz, és ericathtól 5 ember Mariettáthoz, akkor érdemi befolyásolást nem az ide oda lépkedés okoz hanem a 10 ember aki csak oda megy,nem???
és a végleges létszámok ugy tünnek hogy Mariettátol léptek át máshova a legtöbben, ezzel kb 2.-3. helyről ey biztos 1. helyet ért el, ami nehezen hinném hogy az átlépök kamikaze akcioja, vagy esetleg jobb hely reményében léptek, szóval nekem inkább ugy tünik hogy szándékos volt, amit csak építő karik léptetése, vagy multi karik okozhatnak.
És gondold csak végig olyan kicsi volt a különbség, hogyha 1 karival átlép 100 térképpel már biztos a pozicio váltás, ha 2 multikarija van akkor tuti a gyözelme, ha 2 ember 1-1 multikarival csinájla ugyenez a helyzet, ha 1 szövi 2 épitökarival teszi meg akkor is itt vagyunk.
szóval verzio az van sok, de akkor is számomra ez a reális magyarázata a váltás okozta szopásra
V3on pedig a top 2-3 szöviben legalább 5-6 karit tudok mutatni akik annyira nyilvánvaloan csak építök, hogy minden tulajdonsága 20, a szerencséje 500+os, és azt mondod nem valoszinű hogy ezek okozták, mert akkor lenni kell 3-4 annyira hülye játékosnak aki nem tudta mit csinál a lépkedéskor, és a jobb reményében lépett hozzánk, ezáltal okozva 300- os hátrányt. ezek után mi a reálisab???
Dátum: 2011.07.14. 18:54:16
és ez elöbb felvettet dolgok alapján, én azt is el tudom képzelni hogy itt nem kamikaze akcio volt, hanem multikarakter, Idézet: Mortu - 2011.07.14. 18:03:52
Az meg a másik, hogy V1-en vagy V2-n is van olyan szövetség, ahol egy játékos több karakterrel játszik(játszanak), elég csak vadászni velük egy hónapig, utána meg átlépni velük ide-oda, hogy a "fő"karakternek jó legyen.


számomra ez is reális, mivel v3on kb 10 lépkedés volt a végén, alapvetöen Mariettátol, Ericathhoz, és Agnaeshhez, ill Katherinátol szintén Ericathhoz, és Agnaeshhez, ezzel elég drasztikusan az utolso helyre téve Ericathot, és 3. helyre téve Agnaesht szóval taktikázás volt, csak leginkább kamikaze, vagy multi kariknak hála, amire egy kicsit jobban kéne odafigyelni, mivel ez komolyan tönkreteheti sok ember játékát, mit tette is ebben az esetben
Dátum: 2011.07.14. 18:10:52
ez is egy jogos felvetés, hisz a multikarakterek léte nyilvánvaló, és elismert, odáig nem is okoz gondot amig nem 1 szöviben vannak és nem támadják egymást, de itt ezzel mi a helyzet? ez nem ütközik a szabályokba mégis komoly manipulácio az eredménye.
Dátum: 2011.07.14. 18:07:42
Miklós - mint olvasható - hajlik is a módosításokra, mert ő is látta, hogy ez így nem volt a legjobb élesben.


itt a legnagyobb gond, látta de nem csináltak semmit pedig ahogy egy szorzot modosítottak, vagy a platinát berakták, vagy bárki bárhova léphetett, ugyanezzel az erővel le lehetett volna korábban zárni, vagy volt itt egy csomo jó ötlet a modosításra, erre most egy csomo ember megszivta és azt mondja látták hogy ez lesz...
vagy azért nem csináltak semmit hogy megszivassanak?
Dátum: 2011.07.14. 17:31:02
én momentán nem a full ajándék miatt károgok, hanem hogy korrekt jutalmat adjanak, a kettő nem ugyanaz,és bocs hogy nem érem be hogy a +1el azt kapom amit az a játékos, aki 1 térképet szerzett és nem tett semmit a jobb eredményért, ill. a bosszantó hogy a lépkedők, nem a saját érdekükben csinálták amit csináltak, hisz nyilvánvaló, hogy jobban nem járhatot, azzal hogy az átlépésével 1.ből utolsok lettünk, 300térkép hátránnyal.

és nem hiszem hogy nem lehetett semit tenni ennek az elkerülésére, hisz az arányszámokat modosítótták, tehát figyelemmel kisérték az eseményt.
és ha ebben a végzet medálban kimerül a kreativitásuk a fejlesztöknek, akkor adjanak bronz, vagy ezüst jutalmat a xenó medálok közül, de ne akarják letolni a végzet medált az emberek torkán
Dátum: 2011.07.14. 17:05:28
ez korrekt, ezzel le van tudva az elba..ott event???????????????????????????
ja elfelejtettem hogy lejárt a munkaidő, ma már nem igen kapunk választ

Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)
Ha bronz jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék
Ha ezüst jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék

tehát a +1 jutalommal kapnám a bronzot, ami helyett választhatom a +1 nélküli jutalmat, azt hiszem ez megintcsak komoly agyalást igényelhetett
Dátum: 2011.07.14. 16:54:08
egyetértek 100%-ig egyáltalán ötletel a fejlesztő csapat, vagy elkönyvelték hogy ez szar lett és kész?????????
és ha menteközben kiderült hogy szar, akkor miért nem lett lefujva, vagy korrigálva? nem hiszem hogy pl a lépkedés letiltása mondjuk 1 hete problémát okozott volna bárkinek is, hogy idáig hagyták fajulni, az nem az itt lévő, és anyázo emberek hibája, hanem azé aki látta hogy ez lesz, és nem csinált semmmit

ill. a végzet medáljával én sem vagyok kibékülve, és nem azért mert telhetetlen vagyok hanem mert ne szurják ki a szemem egy olyan dologgal amit egy olyan is meg kap aki mondjuk nevezett, és 1 térképet talált, és mondjuk azota be sem lépett