Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kisapo

Oldal: 12
Dátum: 2013.07.17. 20:56:32
Sok lökött kamrahuszár egy rakáson! Bár gyanítom még nem szólt hozzá mindőtök, de látszik mennyire idegesek lettetek már csak a lehetőség felvetésétől is hogy elveszítitek. Jó szórakozás volt, köszönöm
Dátum: 2013.07.17. 11:33:01
Dátum: 2013.07.17. 09:52:10
Dátum: 2013.07.17. 09:39:09
Dátum: 2013.07.17. 08:50:23
Dátum: 2013.07.17. 08:12:00
Dátum: 2013.07.17. 06:57:20
Dátum: 2013.02.19. 10:20:45
Ejj-ejj. A v5-ön is vannak öreg játékosok és nekik már nem gyors a játékuk. Lehet Neked belefér 4-5 feladat a szintlépésbe, de nem is erről volt szó.
"Gyakorlatilag nem lett figyelembe véve a v5 szerver sajátossága, az inspirátor."
Az inspirátorhoz ezek szerint Neked már nincs közöd, ezért rád nem is igen vonatkozik a kérésünk ha körültekintően teljesítik.
Dátum: 2013.02.18. 14:29:07
V5-ön hozzá kéne igazítani a feladatokat a játék sebességéhez. A fix időhöz kötötteket felezni kellene mert nem lehet a szintlépés alatt megcsinálni csak a felét. A kapott vadászatok száma is sok, mert mire levadássza az ember szinte szintet lép. A templomkristály pedig egyenesen irreális, 1 templom alatt 2-3 szintet is meglép a kari amelyik elkölti az összes erőforrását.

Gyakorlatilag nem lett figyelembe véve a v5 szerver sajátossága, az inspirátor.
Dátum: 2012.12.02. 21:01:09
pff...
Köszi a választ.
Dátum: 2012.12.02. 20:36:26
A képezd ki állataidat templomkristály segítségével című küldihez 10 db kell mindenképpen, vagy pedig állatszámfüggő?
pl. ha 1 állatom van ahhoz 1 kristály is elég?
Dátum: 2012.10.20. 10:09:53
Köszönöm a válaszokat!

(A kamrát ezek szerint 1/2 3-kor ürítik, 3-tól érdemes portyázni.)
Dátum: 2012.10.20. 08:51:17
Sziasztok!

A wikin ez található a témában ami érdekelne "részesülsz minden lélekenergiából, amit ő szerzett az aznapi első kamrába kerülése óta"

A kínzókamra működésével kapcsolatban kérdezem:
1. ha 23.59-kor elsőként viszem be a klienst a kamrába akkor ezek szerint nem fogok kapni semmit abból amit aznap összehozott?
(nyilván aznap már abban a maradék időben nem fog termelni)

2. biztos az hogy lementik a kamrázás időpontját és számolják az azután szerzett LE-t minden egyes kamrázott karinál? Nekem túl nagy erőforrás pazarlásnak tűnik ez a megoldás, nem változtatták ezt meg?
Üdv! Remélem megtaláltam a helyet ahol feltehetem a kérdést
Az ipari forradalom során a gőzenergiát melyik energiahordozóból nyerték a legkorábban?

szén
bálnaolaj
kőolaj
földgáz

Segítsetek lécci, hol a hiba (hibák)?
//A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.//

Kaptam egy tippet közben hogy nem is helyesírás hanem egyéb hiba volt, a bálnaolaj helyett biomasszát írva beküldtem újra. Ha ez sem lenne jó akkor legyen metán, vagy széngáz? Esetleg hidrogén?

Menet közben elfogadták a biomasszával. Azért köszi, főleg Craslorgnak a tippért!
Dátum: 2012.09.01. 15:30:15
Köszi a tippet, és megkeresem a kérdéses helyet is.
Igaz ez már a 2. topik, de majd csak megtalálom hova írjak
Dátum: 2012.09.01. 15:03:47
Az ipari forradalom során a gőzenergiát melyik energiahordozóból nyerték a legkorábban?

szén
bálnaolaj
kőolaj
földgáz

Segítsetek lécci, hol a hiba (hibák)?
//A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.//
Dátum: 2012.09.01. 14:44:47
rossz topik sry...
Dátum: 2012.07.20. 16:31:07
"Karakterlapon cserélni kívánt tárgyra rákattint, gyönyörű felugró ablakban listából másik tárgy kiválaszt, "Csere" gombra rányom."
Ez azért eléggé el lett hallgatva, ki a fenyő kattog rá az ikonra amikor a bubiban lévő tárgyat vizslatja??
Esküszöm hogy ha még egy évig játszok én akkor sem veszem észre ezt a funkciót és hirtelen ötletem sincs hogy hogyan lehetne olvasás nélkül rávezetni az embereket. Így már egészen más a kép az egész fejlesztésről, maradjon külön lapon a tárgylista is, főleg mint írtátok valószínűleg nem szándékosan van minden alkalommal visszaugrás a karilapra és ez változni is fog.

Ügyesek vagytok, gratulálok, csak valami komplexebb "használati útmutatót" is kellene kiadni hozzá, vagy esetleg egy játékos kérdőívet lehetne készíteni amit mindenkinek ki kell tölteni 1x, a 3 válasz egyike leírná a pontos funkciót. Ha jutalom LÉ-t is kapunk érte akkor mindenki ki fogja tölteni
Dátum: 2012.07.20. 11:53:48
Ha a tárgylistában dolgozunk ne ugorjon már vissza a karilapra a következő alkalommal is maradjon a http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&sub=targylista oldalon. Átöltözéskor ez az eddigi 6 helyett 12 lapletöltésbe kerül. Mindig vissza kell kolbászolni a tárgylistába, csak őrült kattogás az egész. Egyébként is nagyon sok plusz kattintást okozott az új tárgylista a használat során. Lehet hogy kevesebb adatot töltünk és kérünk le a szerverről egy alkalommal, de a lapletöltések száma szerintem tuira jócskán megnőtt, ez pedig egészen biztosan jobban terheli a szervert mint az a plusz pár adat amit lespóroltatok. Ezt a szerverstaton biztos látjátok.

A tárgylistát szerintem tök feleslegesen tettétek külön lapra, azzal a js megoldással sokkal jobban lehetne kezelni az egészet amivel a bónuszok, eredmények stb.-t megjelenítitek, még akkor is ha minden tárgy alkalmazása után ujra kellene nyitni, de valószínű hogy még azt sem kellene tenni (mármint újranyitni).

Nem mindenki prémesként, kényelmi funkciókkal játszik, anélkül is tesztelnetek kéne ha már belenyúltatok abba ami eddig is jó volt...
Dátum: 2011.11.27. 10:44:00
Valami gond van a karakteremnél az aukciós ház környékén.
Régebben egyszer lenullázódtak a dukátjaim, nem licitáltam semmire, nem vettem semmit, csak egyszerűen eltűntek.
Ezt már jeleztem egyszer: ( Címzett: Birka | Cím: Dukátok
2011.10.20. 14:38:15 ) Nem érkezett válasz, lehet hogy rossz helyre címeztem

Ma eladtam egy epikus kincset és nem tudtam utána az állatomat kennelbe küldeni, nem jelent meg a gyakorlatozásra küldő gomb egészen addig amíg eladtam pár egyéb cuccot és licitáltam egy tárgyra ami lecsökkentette a dukátok számát 4-re. Ekkor megjelent a gomb és tudom használni a kennelt.

Máshol még nem tapasztaltam rendellenességet, de előfordulhat valami ami nem tűnt fel. Kérlek benneteket nézzétek meg mi lehet az oka, nem szeretném ha valami miatt azzal vádolnának hogy bugokat használok ki és úgy játszok - szerzek előnyöket valahol. Mellesleg így már az aukciós ház környékére sem merek menni addig amíg valami nem fog történni.

Köszönettel várom a vizsgálat eredményét.
Oldal: 12