Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Perzsia01

Oldal: 1
Dátum: 2012.01.02. 00:07:38
Nem tudja valaki miért került ki a játékból a szövetségen belüli katakombában küldés? Valamint úgy tudtam,hogy az épületek között van egy állatmenhely nevű,ahová be lehet rakni a már nem használt állatainkat. Nos én ezzel,még sehol sem találkoztam... Tudna esetleg valaki segíteni???
Dátum: 2011.07.20. 18:29:57
Sziasztok lenne egy ötletem,ami lehet,hogy tetszene nektek is.
Egy relikviát képzeltem el,aminek a segítségével a nálunk 10,szintel magasabbakat is támadhatnánk. Ez nem lenne hátrány a kicsikre nézve,hiszen nem kötelező feljebb ütni,de aki úgy érzi,hogy a nála jóval magasabb szintűekkel is elbír,az szét csaphatna közöttük. A relikviát portya stimulátornak is hívhatnák,de a nevet rátok bízom,viszont jó lenne,ha lélekgyémántért lehetne kapható PL 5500,vagy hasonló áron. Mit gondoltok?
Dátum: 2011.07.10. 07:17:40
3X

Ismét lenne egy igen csak lehetetlen ötletem,amit szeretnék megosztani veletek,hogy majd jól letoljatok miatta

Azt képzeltem el,hogy mennyire jó lenne,ha a szövetségi épületek közé bekerülne egy új,amelyiket nem lélekenergiából,se nem őskőből,hanem lélekgyémántból lehetne építeni,és csak 1 szintje lenne,mint az arénának,és kb 500 000 lélekgyémántba kerülhetne. Tudom,ez rengeteg,de azért gondoltam ilyen sokra,mert az épület bónuszát sem utolsónak képzeltem el
az én fejemből az pattant ki,hogy ha ez az épület felépül,akkor a szövetség minden tagjának havonta,vagy 2 havonta (vagy akár minden bajnoki viadalra) gyártana egy szintjéhez illő fókuszkristályt,amit nem csak gyűrűbe lehet helyezni,hanem véletlenszerűen dobna egy,fegyver,varázslat,páncél,vagy pajzsba helyezhető kristályt,aminek a tulajdonságát is véletlenszerűen dobhatná a rendszer. Ha valakinek tetszik ez az ötlet,vagy szerinte jó ötlet,csak változtatni kéne 1-2 dolgon,akkor ne habozzon pötyögni
Dátum: 2011.07.07. 19:31:00
Ismét lenne egy igen csak lehetetlen ötletem,amit szeretnék megosztani veletek,hogy majd jól letoljatok miatta

Azt képzeltem el,hogy mennyire jó lenne,ha a szövetségi épületek közé bekerülne egy új,amelyiket nem lélekenergiából,se nem őskőből,hanem lélekgyémántból lehetne építeni,és csak 1 szintje lenne,mint az arénának,és kb 500 000 lélekgyémántba kerülhetne. Tudom,ez rengeteg,de azért gondoltam ilyen sokra,mert az épület bónuszát sem utolsónak képzeltem el
az én fejemből az pattant ki,hogy ha ez az épület felépül,akkor a szövetség minden tagjának havonta,vagy 2 havonta (vagy akár minden bajnoki viadalra) gyártana egy szintjéhez illő fókuszkristályt,amit nem csak gyűrűbe lehet helyezni,hanem véletlenszerűen dobna egy,fegyver,varázslat,páncél,vagy pajzsba helyezhető kristályt,aminek a tulajdonságát is véletlenszerűen dobhatná a rendszer. Ha valakinek tetszik ez az ötlet,vagy szerinte jó ötlet,csak változtatni kéne 1-2 dolgon,akkor ne habozzon pötyögni
Dátum: 2011.07.06. 19:26:06
Ismét lenne egy ötletem,bár az előző kettőre sem látok semmi reakciót a vezetőségtől... A mostani ötletem egy relikvia,ami 5000 lélekgyémántba kerülhetne,és a tulajdonsága az lenne,hogy az állatainkat a vadászatokra is magunkkal vihessük,és ezzel megkapnák a vadászatkor szerzett tp-nk 1/3-át vagyis,ha egy vadászatkor kapnánk 12 tp-t akkor az állatunk,is kapna 3 tp-t. Az árán csak úgy kapásból írtam oda,de lehet,hogy egy ilyen speciális relikviát aláértékeltem,de ezt már döntsék el a többiek.
Dátum: 2011.07.03. 18:52:25
Szövetségen belül tehetnének egy opciót,hogy lehessen kör üzenetet küldeni,amit minden tag megkap. Ez jóval megkönnyítené a vezetők dolgát,mert nem mindenki olvas fórumot,és a fontos eseményeket,megbeszéléseket amúgy is pm-ben szoktuk megbeszélni,de a rendszer nem enged egymás után sok levelet küldeni,és még kicsit babrás is. Szóval jó lenne egy kör üzenet küldő opció...
Dátum: 2011.07.03. 17:13:24
Ismét lenne egy igen csak lehetetlen ötletem,amit szeretnék megosztani veletek,hogy majd jól letoljatok miatta

Azt képzeltem el,hogy mennyire jó lenne,ha a szövetségi épületek közé bekerülne egy új,amelyiket nem lélekenergiából,se nem őskőből,hanem lélekgyémántból lehetne építeni,és csak 1 szintje lenne,mint az arénának,és kb 500 000 lélekgyémántba kerülhetne. Tudom,ez rengeteg,de azért gondoltam ilyen sokra,mert az épület bónuszát sem utolsónak képzeltem el
az én fejemből az pattant ki,hogy ha ez az épület felépül,akkor a szövetség minden tagjának havonta,vagy 2 havonta (vagy akár minden bajnoki viadalra) gyártana egy szintjéhez illő fókuszkristályt,amit nem csak gyűrűbe lehet helyezni,hanem véletlenszerűen dobna egy,fegyver,varázslat,páncél,vagy pajzsba helyezhető kristályt,aminek a tulajdonságát is véletlenszerűen dobhatná a rendszer. Ha valakinek tetszik ez az ötlet,vagy szerinte jó ötlet,csak változtatni kéne 1-2 dolgon,akkor ne habozzon pötyögni
Dátum: 2011.07.01. 21:32:22
Kár... Pedig jó lett volna De van egy másik ötletem is. Szerintem nagyon jó lenne,ha a szövetségi menüpont bővülne egy "Adó" résszel,vagy kötelező építés,vagy ehez hasonlók,és ennek az lenne az értelme,hogy a szövetség vezetője(alapítója) kiszabhatna egy bizonyos mennyiségű lélekenergiát,amit hetente le kellene adózni mindenkinek,és aki nem teljesítené,az automatikusan kirúgódna a csapatból,vagy legalább az épületek bónusza megfosztódna tőlük. Ez akár lehetne egy a lélekkút töltéséhez hasonló dolog,csak adó jellegű. Ezt úgy is fel lehetne fogni,mint egy kicsi kiszabott lélekkút,amit minden csapattagnak hetente fel kellene tölteni,mert ha nem,akkor pont az a hatás vonatkozna rá,mint ha a csapatban lenne,de még nem töltötte volna be a lélekkutat,vagy amint már az előbb mondtam automatikusan kirúgódna,de szerintem inkább az előbbi,mert kirúgásra kerülhetne olyan is,aki épp nem tudott géphez jönni. Na már most nem tudom,hogy egy ilyen kis változás mennyi programozást igényel,de remélem nem sokat,és Miklós elgondolkodik az ötletemen. Vélemények???
Dátum: 2011.06.30. 17:40:00
Üdv mindenkinek! Lenne egy apró javaslatom a játék fejlesztésével kapcsolatban,még hozzá a következő: Csinálhatnának a játékba egy olyan relikviát,amelynek az ára 2500/3000 lélekgyémánt között mozog,és ha rendelkezel ezzel a relikviával,akkor az előre megválaszolt kérdéseid száma megnőne 200-al (vagy többel). Vagyis,ha rendelkezel ezzel a relikviával,akkor a 300 kérdés helyet 500-at válaszolhatnál meg előre. Nem ez a fejlesztés döntené el a játék izgalmasságát,de szerintem sok embernek jól jönne,leginkább azoknak,akik melóznak,és csak ritkán van idejük a kvízzel foglalkozni.
Vélemények?
Dátum: 2011.06.09. 17:04:08
Most,hogy így belegondolok,én is megértem a játék fejlesztőket,mert biztosan lennének olyanok,akik ebből is csalást tudnának csinálni,de még e nélkül is rengetegen csalnak! (multiznak)
Dátum: 2011.06.09. 11:37:06
Na jó srácok. Az tény,hogy a lélekenergia utalás szövetségen belül nem lenne túl igazságos,de mi van az aranydukátokkal??? Szerintem az is nagyon jó lenne,és ezzel különösebb előnybe se jutna senki. Ha lehetne aranydukátot utalni egymásnak,vagy legalább a vezető a többieknek,az kicsit feldobná a csapat játékot,mert a dukátok jó motiváció lehetne mind az építkezésre,mind az epikus verésre,és minden más tevékenységre,ami aktivitást igényel. Erről mi a véleményetek???
Dátum: 2011.06.05. 12:23:04
Jól van na! Nem kell rögtön a fejem venni,ez csak egy ötlet volt. Sokak szerint a játék szövetségi része kissé unalmas,mert nagyon korlátozottak a lehetőségek,vagyis szinte alig lehet valamit csinálni. Itt most a játékosok közötti kapcsolatra gondolok,és nem a bónuszokra (térkapu,epikus,stb). És van a játéknak még egy nagy hibája,ami igen csak igazságtalan a külföldi játékosokkal szemben,még pedig az őskő vásárlása! Én Ukrajnában élek,és hiába van wodafonos telóm,akkor sem tudok vele sms-ben ősköveket vásárolni,mert innen nem lehet! A paypalt pedig sokan nem tudják használni,vagy nincs hitelkártyájuk,de még ha ezek meg is lennének,mit kezdjünk az ukrán pénzel??? Mert nem hinném,hogy azzal is lehet Magyarországon vásárolni...
Dátum: 2011.06.04. 23:00:48
Üdv mindenkinek,aki ezt a javaslatot olvassa! Szerintem alaposan feldobná a játékot,ha be kerülne egy olyan fejlesztés,ami után szövetségen belül a tagok utalhatnának egymásnak lélekenergiát a segítségnyújtáshoz,vagy a szavazat átadáshoz hasonlóan. Én rengetek hasonló játékkal találkoztam már,és nagyjából mindegyikben lehet támogatnunk a csapattársainkat akár nyersanyaggal,akár pénzel,a lényeg az,hogy a játékosok segítsék egymást! De ez nem csak ezért lenne jó,hanem mert számtalan új lehetőséget vinne a játékba,például,hogy a szövetségek vezetői különféle játékokat találhatnának ki,amikért jutalom LE-t oszthatnának szét a nyertesek között ezzel is érdekesebbé téve a játékot. Na már most itt ezzel lenne egy kis probléma is,mégpedig az,hogy ha egy nagyobb szintű játékos utalna egy kisebb szintűnek,akkor a kisebb szintű nagy előnyre tenne szert,mivel a nagyobbak sokkal több LE-t kapnak a vadászatért,de erre is van megoldás. Ki lehetne találni egy rendszert,hogy a nagyok ne tudjanak többet utalni a kicsiknek mint a saját szintjük X 10% vagy hasonló. De az is egy jó megoldás lenne,ha a kútból lehetne néha kiutalni egy keveset a játékosoknak, például havonta,vagy 2 havonta szét lehetne osztani a kútból az összes lélekenergiát. Tudom,hogy ez nem egy hibátlan ötlet,de azért vannak a játékfejlesztők,hogy ha tetszik az ötletem,akkor elgondolkodjanak rajta,és javítsák a hibákat amikre én nem számoltam. Köszönöm a figyelmet! és kíváncsian várom a reakciókat,véleményeket mindenkitől.
Dátum: 2011.03.07. 00:01:39
Szerintem nagyon jó lenne,ha létre hoznának egy olyan relikviát,ami úgy 4200 lélekgyémántért,és 23000 lélekenergiáért lenne megvásárolható. Akinek ez a relikvia a tulajdonában lenne,annak minden nyert portyája 2-nek számítódna.
Dátum: 2011.02.20. 14:30:16
Jó lenne,ha kitalálnának valamit,hogy az őskő vásárlást sms-ben külföldről is el lehessen érni persze csak a vodafon hálózatán belül. Mert sok magyar él itt Ukrajnában akik szívesen vásárolnának őskövet,de nincs bankártyájuk,és a többi hozzá férhetőség sem áll a rendelkezésükre,viszont egy mobil mindenkinél akad. Biztos sok kereset lenne,ha külföldről is működne az sms-es őskő vásárlás!
Dátum: 2011.02.13. 12:25:40
Jó lenne,ha a szövetségi fórumban pirossal világítana az a topic amelyikbe utójára írtak. Mert sokszor van úgy,hogy több játékos is ír különböző topic-okban és van úgy,hogy nem mindegyiket vesszük észre.
Oldal: 1