Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.06.29. 10:39:42
Idézet: Craslorg - 2009.06.28. 23:32:54

Sharpát ismerem. Ahhoz, hogy itt álljon rengeteget kellett tennie. Ő valószínűleg nem is olvassa ezt a topicot és valószínűleg eszébe sem jut, hogy róla kell lap. Azt kell(ene) itt pár embernek megérteni, felfogni, hogy NEM a kiemelt teljesítményű karakterek játékosai szeretnék, hogy lap legyen belőlük (ha akarják, majd licitálnak), hanem a többiek nagy része!

Mondhatni a többi játékos! Baromira nem értem miért kell ezért a megemlítetteket csesztetni?


azt ugye tudod, hogy butaságot írsz? az egy dolog, hogy ha valaki, akkor sharpa nem érdemelné meg, hogy lap legyen belőle, mert már van sharpa lap a játékban.

de ami fontosabb, a fórumegó ismét magasra hág, a tipikus top-hozzáállás, miszerint az első 100-on kívül, nincs e nagyvilágon hely ismét előtör. hát nem szakad le a plafon, amikor ilyeneket írsz?

"NEM a kiemelt teljesítményű karakterek játékosai szeretnék, hogy lap legyen belőlük (ha akarják, majd licitálnak), hanem a többiek nagy része!"

a többiek nagy része? mármint a pár fórumozó leghangosabb csoportja. mennyien? 20 fő? 100? 200? csak jelezném, hogy a "többiek" az párezer játékos.

párezer olyan játékos, aki szívesen áldozna azért, hogy lap készüljön róla és nem érezné fairnek, hogy ha a dukátjai felhasználása helyett olyanok kapnák ingyen a lehetőséget, akiket a fórumozók a pajzsukra emelnek.

ők a többség.

ha topjátékos lennék (izé, lehet, hogy az vagyok, akkor), vagyis, ha olyan nevem lenne és annyira érdekelne a dolog, akkor miért ne alapon biztos beneveznék rá. lehet, hogy más is be fog és máris értelmetlen ez az egész vita.

egy dologról kéne leszokni fórumozó bajtársaim, okosak és ostobák egyaránt. az előre való minősítésről. hány meg hány olyan eset volt már, amikor egy újítás, küldetés vagy tudomisénmi felett pálcát törtek páran, aztán kiderült, hogy az elmélet és a gyakorlat köszönőviszonyban sincs egymással. (ld. a sötét ösvény, általam tisztelt primadonnája csalást és kapzsiságot kiáltott a 6-os energiakristályosító küldetés miatt. most már 8-as az épületük. jé. ez csak egy példa, de felhozhatnám a kristályhordát is, ami először kicseszésnek volt tartva, majd hirtelen táp lett.)

emberek.

várjuk meg a licitet és utána elemezzük a hibákat. lesz több ilyen is. de ha az első ilyen halhatatlanságot, tudom is én, petur vagy tündeköves glóin vagy grelnar viszi el (random nevek a top50-ből) vagy más, ismert, de alacsonyabb szintű, akkor a kecske is megmarad, a káposzta is jól lakik, dukátért is kel el a cucc, de megérdemelt helyre is kerül.

majd akkor kell anyu szoknyáját telesírni, ha a toplista 3079. BUSHMAN24 fog nyerni. akkor lesz értelme, de addig...
Dátum: 2009.06.27. 23:43:01
Idézet: Ywgarrd - 2009.06.27. 23:04:07
TrueBlood pedig az összes létező toplistát vezette a játékban valamikor, ő azért érdemelné meg...


nincs is ilyen játékos. akkor miért érdemelné meg? mert törölt? az ám a bátorság! tényleg megérdemli.
Dátum: 2009.06.27. 23:41:05
ez igaz, de úgyis fognak áldozni. menni fog a licit ezerrel, főleg, hgy sokaknak ez lesz az egyetlen lehetőségük, hogy dukátot költsenek.
Dátum: 2009.06.27. 18:17:27
Idézet: NeonFlux - 2009.06.25. 22:18:13


gratulálok -6k töltődés nyertetek a kútba 40k plusz zsákmánnyal amivel 2 napig szenvedtetek 260 nyert csata árán...GRATULÁCIÓ!!!

Megérte Háborúzni!!!!

a játéknak ezen része kezd egy picit a röhej kategória felé sodródni...


???

ti indítottátok a háborút, nem? akkor valóban a röhej kategóriába tartoztok - de miért hirdeted? válasszatok jobban ellenfelet, nehogy már ők legyenek a hibásak, hogy védekeznek, amivel tudnak. (józan paraszti ész: nyilván 8-asra az építi fel a citadellát, aki hasnálni is fogja.)

(megjegyzem, neked mi számít jobban, a LE-nyreeség vagy a játékélmény, hogy le tudtad győzni a másik szövetséget?
Dátum: 2009.06.27. 09:34:29
Idézet: Mortimer - 2009.06.27. 07:38:12
Csatlakozom azokhoz, akik szerint hiba lenne egy ilyen dolgot dukátokért árusítani. Nem így kell ezt eldönteni, hanem például egy játékbeli szavazással, ahol beírhatsz öt karakterszámot egy ablakba, és amelyik számokra legtöbben szavaztak, azokból legyen kiválogatva az illusztris társaság.


persze, hogy a kisebbeknek esélye se legyen. most legalább lehet, igaz a dukátmennyiség behatároltja a kisebbséget, de megint előre agyalunk, ami tök felesleges. majd, ha realizálódik a dolog, akkor lesz érdemes, mst még senkinek sincs foalma arról, hogy fog mindez beválni.
Dátum: 2009.06.27. 09:32:25
Idézet: Ajgatsz - 2009.06.27. 07:30:52
Én fogok rá licitálni... mind a 49 dukátom... nem tudom mennyire vagyok ismert V1-en, de remélem azért egy picit... minden esetre nagyon kiváncsi vagyok kik viszik majd el ezeket a tételeket.


lehet, hogy fanatikus játékosok, akiknek megéri az ilyesmi és nem fognak patakkönnyet hullatni azért, mert nem közvetlenül LE lesz a dukátjukból. akik sajnálják a dukátLE-t, nem érdemelnek halhatatlanságot. ők megérdemlik.
Dátum: 2009.06.26. 21:00:32
Idézet: CaveMaN - 2009.06.26. 18:02:25
Idézet: Zoli - 2009.06.26. 14:36:37
- Mindenki a saját felelősségére licitál. Ha egy nyertes nevét nem fogadjuk el, a dukátjait nem kaphatja vissza.


Gondolkodtam picit. Ilyen feltételek mellett mégis mi a péknek licitáljon bárki is? Teszem azt, 200 dukátért megy el a "tárgy". Ti meg gondoltok egyet, ha nem tetszik a név dobjátok. Tombolának nem lenne rossz, de úgy meg nem ér 200 dukátot, maximum 20-at... Csábító az ötlet, de ilyen fetételek mellett még akkor se neveznék, ha tökéletesen passzoló karakternevem lenne...


más meg megtenné, mert tudja, hogy a JV-t nem rosszindulat vezérli. mindenki tudja kábéra, hogy mit fogadnának el és mit nem.
Dátum: 2009.06.26. 20:58:39
Idézet: Byzon - 2009.06.26. 19:23:55
Mondjuk megjegyezném: a HKK lapjai között van Lord Kovács, Ifjabb Lord Kovács József, Zurgblug, Krákogó Sütőtök, Sistergő Pumpa, Sutor Kragoru... Ha ezek a nevek nem rombolják a fantasy hangulatot, akkor szerintem a Crimson, Nephila és társaik. Mondjuk a Killer666 bizti fennakad a rostán, meg abszolút kedvenc kari nevem is (v2-n láttam): Megeszemösszesfikám. De azért ha korrekt a főnökség a legtöbb dolgot engedni kell a korábbiak alapján...


na, pont tőled nem vártam a "más is sz-r kérdést írt, akkor nekem miért nem lehet" okoskodást...

miért gáz, ha nem komolytalan nevet akarnak?
Dátum: 2009.06.26. 17:35:15
ennyire zavar, hogy másnak jobb lesz? hmm.
Dátum: 2009.06.26. 17:34:00
gyanítom, hogy nem. ez olyan, mintha mondanál egy másik nevet vagy indítanál egy jónevű első szintűt.

ez karakterekre vonatkozik.
Dátum: 2009.06.26. 15:27:50
Idézet: Dr_Faktor - 2009.06.26. 13:50:54
én elfogadom csak éppen fasságnak tartom...nemtom mija rák indokolta azt hogy pont ezt a küldetést alternatívázták le


pedig már megörültem, hogy végre meglesz a "szerezz 20.000 LE" küldetésem:) a vesztés könnyen ment viszonylag ééééés... nem sajnáltam. puff neki.

komolyan az fáj, hogy te már vesztettél 20k-t? komolyan az fáj, hogy páran a (lehet, hogy) sokkal nagyobb befektetéssel járó 90-es egészséget választják.

mostanában miért lett divat itt a fórumon is ez az IRL oly jellemző, "ha én szívtam, szívjon ő is" (értsd: dögöljön meg a szomszéd tehene" hozzáállás?

ahelyett, hogy örülnél, hogy a többiek választhatnak. neeeem, még véletlenül sem. annyira jellemző.
Dátum: 2009.06.26. 15:24:40
Idézet: Eliteninja - 2009.06.26. 15:11:33
Amit szánalmasnak tartok, hogy le lesznek korlátozva az ismételhető küldetések. 1-2 ember megint kihasználta és agyontápolta magát a többieknek meg nem lesz esélye. Mindenkit le fognak korlátozni. Miért nem lehet csak azokat akik már több, mint 200 küldit csináltak?


de ez micsoda logika már!:)

csak azért, mert valaki kihasználta, akkor mindenkinek legyen joga kihasználni? anyám... 10-20-50 ember kihasználta. 5000-10000 nem fogja. miért törődik mindenki mással és nem a saját karakterével?
Dátum: 2009.06.25. 21:55:53
Idézet: Szaki06 - 2009.06.25. 21:18:29
Arról van itt szó kérem hogy az emberek ennyire rohadtul irigyek és féltékenyek! Ez az alapvető emberi természet


vessük össze. te meg rosszindulatú vagy. jobb? elég elvetemült hozzáállást képviselsz és hiába célzol rá, nem fognak lepontozni, mert nem egyedi amit mondasz, nem fogod a nyájat magadra haragítani.

"Aki meg annyira hülye volt vagy lusta hogy nem csökkentett a fertőzést az ne itt sírjon inkább otthon verje a fejét a klaviatúrába néhányszor!"

gratulálok.

'Ha meg lusta volt csökkenteni akkor "no comment"!!"

pont erre céloztam. vannak páran, akik a "aki hülye, haljon meg" elvet képviselik. nincs ezzel baj, kell a rosszindulat is, mert eszedbe nem jut, hogy azt, aki kedvezményt kér, nem holmi irigység hajtja, hanem az, hogy szeretne játszani.
Dátum: 2009.06.25. 16:17:23
OFF: beadta, amikor csinált béke tornyát a háborúzni nem kívánóknak és háború csarnokot a háborúsaknak. most már nincs miért beadnia, csak pár kósza jajkiáltás hallatszik 1-2 rezignált győztes és először kikapó részéről. ők pedig nem reprezentatív minta, csak aki egyetért a rendszerrel, az nem írja le azt mindenhol, ezért tűnik az ellenezője.
Dátum: 2009.06.25. 16:02:26
Idézet: Danielle Wildrose - 2009.06.25. 15:36:15


1) egy igazi DÖNTÉS-nek pont az a lényege, hogy egy v. több alternativa közül az egyik mellett elkötelezed magad, miért kell egyáltalán gondolkodni a könnyitésen?


mert senki nem akar rosszat a másiknak. az aki hülye, haljon meg mentalitást nem mindenki vallja sajátjának.

nem kell foglalkozni a másikkal. vagy csak nekem gáz a 35. szintű kommentje, hogy így le fog maradni sharpától, mert kétszer nem csökentette a fertőzést?
Dátum: 2009.06.25. 15:59:50
ja, én, mert egy kollega előttem, ezékiel, sajnos törölt.
Dátum: 2009.06.25. 13:54:31
szerepjátékos. jó.
Dátum: 2009.06.25. 13:50:42
teljesen logikus lenne, bár nem nagy művészet szintenként pár vadászatért lenullázni:)

miklós fejével kell gondolkodni: büntetni kell, de úgy, hogy legyen visszaút, a játékos ne hagyja abba. VAGY a merészségért jutalmazni (nyilván max. ugyanakkora, de inkább kisebb mértékben, mint a 0%), ami azért sem gáz, mert nem lesz olyan hirtelen mindenki a 100%-ra hajtana, mert rengeteg idő, míg eléri valaki.

vagy... nem csinálni semmit (csak jutalmazni a küzdőket, mert ők megérdemlik), hagyni a 100%-osat főni a levében. de jó lenne, ha valami szerepjátékos megoldás lenne.
Dátum: 2009.06.25. 13:37:38
ja. még valami.

ricardo: WTF? i mean WTF????

folyton ezzel jövök, de mindenki TUDHATTA volna, még akkor is, ha nem volt leírva, hogy a fertőzés jutalmat fog adni. nyilvánvaló volt, hogy a beleölt LE meg fog térülni valamilyen formában. (gondolom nem csak nekem.)

más kérdés, hogy azt hittem, hogy a nagy fertőzés meg mínuszt fog adni, de eddig nem ad, vagy csak nem szól, hogy van mínusz. épp ezért arra is lehet gondolni, hogy a 100% is ad valamit. pozitívat. (szerintem, így lenne helyes, hiszen egyrészt valami szerepjátékos dolgot is rá lehet sütni, másrészt, aki vállalta a fertőzés elhatalmasodását magán, az hatalmasat kockázatott, kvázi a többiektől való végleges lemaradását.)

és nem, ezt nem azért mondom, mert kapni akarok valamit. mondom, kiszállok, mínuszokra számítottam, de ha Miklós vagyok és nem akarom, hogy valaki elérje a 100%-ot, akkor útközben elkezdek mínuszokat adni, hogy a fertőzés leküzdésére ösztönözzem az embert. ha viszont ezt nem akarta, akkor csak készült valamivel a 100%-ra. és a logika azt diktálja, hogy nem olyasmivel, amivel elveszítene egy játékost.

tippre: 0-ra vagy valamilyen szintre egy szuszra leküzdheti magát a 100%-os játékos, ami motiválhatja a 100%-on koppanót. de ez csak tipp. majd kiderül.
Dátum: 2009.06.25. 13:31:42
Idézet: Mong0ose - 2009.06.25. 12:51:39
Azon gondolkozok, hogy, ha a 100%-os fertőzés netán valami hátránnyal járna, akkor halljuk-e majd winnie-t "sírni" a fórumon...



soha. eleve: engem sírni?

én csak azért nem küzdök a fertőzés ellen, mert ezzel akadályozom meg, hogy az ésszerű időn túl is játsszak a játékkal. sok mindenkire mondtam, hogy gyenge - én is gyenge vagyok. ismerem magam, tudom, hogy ha elkap egy játék, az addikciót szül és tudom, hogy magamtól csak azért, mert a JV akadályt gördít az utamba, nem fogom abbahagyni. így örültem, amikor bekerült a fertőzés, hiszen ezzel kvázi elérte a JV azt, hogy legyen valami, ami biztos befejezteti velem a játékot.

s cserébe nemsokára (10 szint, anyám...) az is kiderül, hogy mi jár a 100-as fertőzéssel:)