Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2008.12.12. 20:40:58
tudnám ajánlani új küldetésnek, küldetésötletnek, a szerezz 40 percen belül 3 kiégett őskövet című népi játékot. néha fura dolgokat produkál a random a 2,1% eséllyel.

December 08. 13:41 Nagy nap a mai, találtál egy kiégett őskövet!
December 08. 13:23 Nagy nap a mai, találtál egy kiégett őskövet!
December 08. 13:07 Nagy nap a mai, találtál egy kiégett őskövet!

mondjuk arra nem emlékszem, miért nem 5 percenként vannak az időpontok, hmm. mindenesetre valóban furcsállom, hogy nincs "áldozz xx kiégett őskövet" küldetés, mert egyrészt végre könnyebb lehetett volna a nem prémiumosoknak, másrészt, ha sokat kérnek, akkor az embert egy időre eltiltják az őskővásárlástól:)
Dátum: 2008.12.12. 17:32:41
Idézet: Otoaak - 2008.12.12. 16:36:30
Na akkor mar csak 1 dolog winnie csinald meg ugy ahogy leirtad es tedd ki ide lecci, hogy megvan a kuldi es nem beszelted le. (Kell a celpont neve akarok vele majd beszelni) Ha megvagy vele akkor en is kiprobalom, addig meg sok szerencset a kb. 30-40 szintnyi szakertelemfejleszteshez ami a te modszeredhez kell. (azer en lebeszelem egy ismerossel es megcsinalom a kuldit nem akarom evekig tartogatni mig neked vegre osszejon lebeszeles nelkul)


először legyen meg a küldetés, nem?

már nem kell szakértelmet fejleszteni megvan 20-as, tudom turbózni, ha kell. eddig 9-szer volt 1000LE fölötti portyám (oké, ebből 3szor háborús, egymás utáni támadás - más kérdés, hogy én is veszítettem már 1500LE fölött) és a kisebb, 3-400-as győzelmekből simán visszajött az ára.

egyébként nem értem a problémát. ("tegyem ki", wtf?) csak arra célzok, hogy több értelme van mindig 1500LE fölött táborozni és úgy portyázni, mint 0LE-ben táborozni és portya előtt felszívni magadat, majd megint le.

azzal meg ne törődj, hogy nekem mikor jön össze, nyilván nem kell sietni a küldetésekkel (úgyis eljön az idő, amikor beragadnak). mivel ez az egyetlen igazi kihívás a játékban, megpróbálom végigjátszás nélkül, bár fúrja az oldalamat, hogy mi lesz a következő, amit kapok.
Dátum: 2008.12.12. 13:17:38
le kell védetni az a 2000LE-t szakértelemmel és kész. nem ördöngösség és megéri, bármilyen hihetetlen, rengetegen pattannak le győzelem esetén és hagynak ott 3-600LE-t, ami 0-s szakértelem mellett kockázatos lenne.
Dátum: 2008.12.12. 13:06:29
Idézet: Typhoon - 2008.12.12. 12:57:48
De továbbmegyek. Focis kérdés nem túl speciális, síugrós kérdés meg igen ?! Miért? Mert nem nézi senki a síugrást ? Én meg a focit nem nézem, nekem meg az a speciális. Ilyen alapon el lehetne dobálni minden kérdést.


igen, mert nem nézi senki a síugrást és mert csak te nem nézed a focit. érezhető a különbség?

gratuláció a csőlátáshoz, de a kérdéstől is függ, hogy mi a speciális. attól, hogy nem nézed a focit, még lehet egy focis kérdés elfogadható, de egyébként is az értékelőn múlik, szóval nem kell azonnal kiakadni. de természetesen az speciálisabb, hogy ki nyerte a tavaly négysáncersenyt Oberstdorfban, mint hogy tavaly ki nyerte a német focibajnokságot.

speciálisABB, ergó nagyobb eséllyel fogják elutasítani.

komolyan nem értem az ilyen kiakadásokat. baj, ha valaki rossz minősítést kap egy kérdésére. kihívás, hogy jobbat írjon:) főleg egy Heroes of Might and Magic 5-ös belekérdezésnél, ami mi más lehetne, mint speciális.
Dátum: 2008.12.12. 11:46:10
Idézet: Jeriko - 2008.12.12. 09:44:59
Na, az előbb vívtam egy csatát. Jól illusztrálja a vakító fény hasznosságát (véletlenül bent maradt egy küldetéses harc után):

Ellenfelemet telibe kapta a vakító fény, a csata során egyetlen egyszer nem talált el.
Ő plazmacsapást lőtt rám, kaptam -6 támadást és 117 sebzést.

A csata folyamán nem tudtam behozni a 117 sebzést, ő nyert.


plazmacsapás és mínusz támadás?
Dátum: 2008.12.11. 21:17:41
az ilyen kérdés tényleg kapott 12 "jó kérdés" szavazatot?

Hold fedezték fel a papírt?
Egyiptom
Kína
India
Tunézia
-----------------

vagy ez. no komment.

Végzetúrként vadászhatsz a többi végzetúrra ?
Igen
Nem
Biztos
Talán

lehet tippelni, mi a jó válasz. "igen". ha már igen (ami baromság), akkor a "biztos" miért nem jó?
--------------
Dátum: 2008.12.11. 20:06:00
Idézet: Guinevere - 2008.12.11. 18:22:21
Üdv!
Miklós!!!!! Merre jársz, hova írhatok???


a játékban van egy segítség menüpont. ott sok-sok emailcím.
Dátum: 2008.12.11. 20:04:53
Idézet: Kocos - 2008.12.11. 19:46:24
Történt változás a portyáért járó TP-ben? Ma este jelentősen kevesebbet kaptam ugyanannyiadik szintűekért, mint délelőtt. Vagy csak elb@sztam valamit?


ha már ütötték őket, akkor kevesebb jár, nem?
Idézet: Asgoloth di Morgoth - 2008.12.11. 13:12:00
Kinek volt a nagy ellenfele Ayrton Senna?

Alain Prost
Niki Lauda
Jacques Villeneuve
Mika Hakkinen

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Ez egy egyszerű és primitív kérdés főként azok számára akik nézik a Forma 1-et. A kérdésem az lenne miért kapott ilyen értékelést!!!


leírtad a választ. "azok számára, akik nézik a forma 1-et". talán, ha beírtad volna a kérdésbe, nem? mindenesetre sokan látnak 5 idegen nevet. aki értékelte az is csak nézett ki a fejéből, hogy ez mit akar?
Dátum: 2008.12.11. 13:36:00
Idézet: Sigmar - 2008.12.11. 11:09:38
Sziasztok!

Keressek valakit aki tud segítenni az állatt gyilkolos küldiben, cserében én is odaadnám az egyik állattom, van egy 5. szintű régi férgem 50 hp-val levertem és az ővé, csere ugyan ez.
Ja hányas szinten érdemes fejleszteni a másodlagos támadást?
Ha lehetne pm.-ben 1. világ Sigmar


addig fejleszd, amennyit sebezni akasz más állatába. van, aki 1-re, van, aki 30-ra viszi fel. lehet, hogy fog jelentkezni valaki, de egyszerűbb, ha magadtól versz le egy lényt, nem nehéz küldetés. keresel egy első szintű állatot és párszor megtámadod a gazdáját.
Dátum: 2008.12.11. 13:34:27
Idézet: Bíbor - 2008.12.11. 12:12:20
Sziasztok.Az egyik küldetésben az Orákulumot kell megkeresni.Hol is keressem?Előre is köszi a választ. Bíbor


a fórumkereső használata javallott, de egyébként, amikor meg fogod találni, akkor úgyis észreveszed. addig meg úgysem találod meg. drákint hol találtad meg?
Dátum: 2008.12.11. 13:33:17
Idézet: Clyclops - 2008.12.11. 11:11:58
Hogyan lehet jelentkezni a Kvíz olimpiára?


a kvíz menüpontban. bár ezt nem ördöngösség kitalálni.
Idézet: Razor - 2008.12.11. 09:13:07
Kedves Miklós!

Itt visszaolvastam és az én legnagyobb szívfájdalmamra nem kaptam választ.

Nem lehetne az állat felvidítására annyit költeni amennyit szeretnék? Nagyon kényelmetlen így hogy az összes nálam lévő LE-t el kell használni.
Úgy volna jó mint az építésnél. Beírom hogy mennyi LE-t vagy másik lehetőség hogy mennyi %-ot szeretnék vidítani.


annyit költesz, amennyit akarsz. ha 200LE-t akarsz, akkor legyen nálad csak 200LE. ez könnyen megoldható.
Dátum: 2008.12.10. 19:13:20
Idézet: Eardog - 2008.12.10. 17:18:25

Ezt totál kiszúrás, mert amikor elkezdtem a világ2-t, és befizettem 10K Ft-t, akkor ez volt az alaptaktikám, hogy erős állattal tolom, mihamarabb elkapok egyet, és azt tápolom...de erre ezt el kellett a szúrni....csak egy kérdésem lenne.....ha annyira nyavajogtak egyesek ez miatt, kérdem én, ők nem tudnak mindjárt az elején elfogni egy állatot, és végig kitartani mellette????? .


már bocs, de én eddig egy "nyavajgást" olvastam. a tiedet. ha te vagy a legjobb állatos, akkor ugyanúgy a legjobb maradsz. szerintem ott érted félre a változtatást, hogy nem csak téged érint, hanem mindenkit.

játékegyensúly, ez a kulcsszó, a hosszútávú siker titka. "nyavajogni" sokan szoktak, de ha nincs értelme a "nyavajgásnak", akkor nem történik semmi (ld. a te "nyavajgásaid"). amikor olyan dolog derül ki, ami hosszútávon egyensúlytalanságot jelenthet, akkor azon változtatni kell.
Dátum: 2008.12.10. 19:09:26
Idézet: Leveli béka - 2008.12.10. 17:43:50
van épp őskövem, csak nem tom h hogyan kell aktiválni az ép őskővel


nem "vanni" kell, hanem szerezni.
Dátum: 2008.12.10. 17:17:52
Idézet: Mortal - 2008.12.10. 15:47:15
Mérvanaz, hogy mindig rossz értékelést kapok a kérdésre? direkt szivatnak vagy mi?Persze én mindenkinek a jó értékelésre nyomtam amikor értékelni kellett


Azér', mer' elrontod, mert rossz kérdéseket írsz. Többek között. (Hidd el, nincs leírva, hogy ezt a kérdést te tetted fel és nem pikkel rád mindenki.)

Ahogy látom, a helyesírással hadilábon állsz. Ez lehet bibi. És az is, hogy nem kell mindenkinek "jó"-t értékelni agyatlanul, hanem azt kell jónak értékelni, ami jó.

De, ha tényleg érdekel a válasz, akkor csak idézned kellett volna egy kérdést.
Dátum: 2008.12.10. 17:15:53
Idézet: Leveli béka - 2008.12.10. 17:14:24
Hogyan lehet aktiválni a kiégett ősköveket? Azt tudom, h egy ép őskővel, de mégis hogyan???


úgy hogy szerzel "ép" őskövet.
Dátum: 2008.12.09. 15:50:28
Idézet: Sir Ny - 2008.12.09. 14:47:56
Az a legjobb stratégia, amikor indítunk egy emberkét, nem .


van egy jobb stratégia. ha két emberkét indítasz. és akkor még csomóbb LE-d lesz. előre a napi párszázért.
Dátum: 2008.12.09. 15:48:29
Idézet: Ricardo - 2008.12.09. 15:41:50
11. szintre lépve a legendában.

Esetleg használhatod máskor a gyorskeresőt a jobb felső sarokban.


nekem furcsa, hogy sokan nem hiszik el magukról, hogy rá fognak jönni a megoldásra. itt annyira véges a variáció, hogy adja magát a válasz.
Dátum: 2008.12.08. 20:24:32
létezik, hogy harc közben, ha elhullik egy állat, akkor az általa adott elnyelés nem szűnik meg utána, hanem végig hat? valahogy furcsa volt, hogy első ütésre meghalt az állat, a többi 4-re viszont kétszer kevesebbet, kétszer meg hasonlót sebeztem, pedig két kritikus ütés is volt az utóbbi kettő.

simán lehet, hogy csak random volt, csak szöget ütött a fejembe, hátha.