Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2008.12.24. 14:43:07
Idézet: Eledir D'Infernal - 2008.12.24. 14:20:52
Üdv Mindenkinek!
A Világ 1-en tagokat keres az Anarchista Gyémántok Szövetsége! Akit érdekel, az nézze meg az Adatlapját a szövetségnek, és ha még azután is érdekel a tagság, akkor bátran jelentkezzen bárki! Mi mindenkit szívesen látunk tagjaunk között!
Tisztelettel:
Eledir D'Infernal, a szövetség alapítója és egyik fő építésze


nem hiszem, hogy nagyon népszerű lesz ez így - általában az ember keres magának szövetséget fórum nélkül is, de ha linkelted volna az adatlapot, előrébb járnál, mert nem hiszem, hogy valaki több száz szövetségből elkezdi keresni a toplistában.
Dátum: 2008.12.24. 14:41:36
Idézet: Zaccmester - 2008.12.24. 00:23:55
Most erre mit mondhatnék? Ahol eddig játszottam, ott minden fontosabb ünnepen általános tűzszünet volt. Itt nincs...


jó nagy butaság egy játékba belekeverni az IRL ünnepeket. miért az ünnepeket? miért nem a foci EB-t? előttem a kép, hogy pedagógusnapon nincs végzetúr, április negyedikén sincs. sőt, akkor már hétvégén se legyen. meg, ha valakinek névnapja van, akkor sem játszhat.
Dátum: 2008.12.24. 13:17:31
Idézet: Asztalos - 2008.12.24. 11:39:05
meg lehetne bénítás szakértelem is a nem prémiumosok kedvéért, h könnyebben meg bírják csinálni a "Kábítsd el ellenfeled legalább 3xor" küldetést


már ott tartasz? gratula, nem is tudtam, hogy nem prémiumos is eljutott oda. a térkapuból eshet ki neked bénitós nyaklánc.
Dátum: 2008.12.24. 09:18:12
nem lenne logikus, ha az őskövek megkapásakor átváltoznának a kiégettek is?

vagy az műr túl nagy táp?
Dátum: 2008.12.24. 00:41:52
Idézet: Eardog - 2008.12.23. 21:56:16
Idézet: Mortimer - 2008.12.23. 21:54:18
Nem bug, más is írta, hogy jóval többet kapott az idomított, lépett szintű állatkáért.


Akkor megnyugodtam...már csak az ÁLLATOK gombomat kéne visszakapnom...talán majd ha elfogok egy állatot visszajön...mástnem akkor.....


talán akkor, ehh. ha nincs állatod, akkor milyen menüt akarnál? amíg nem volt, addig sem volt.
Dátum: 2008.12.23. 22:21:39
a szövetségi taglistában milyen elv szerint vannak a tagok nevei sorrendbe rakva?
Dátum: 2008.12.23. 20:48:47
Idézet: Eardog - 2008.12.23. 20:33:35

Az őskövest mindig jobban megéri megvenni, mert sokkal nagyobb eleve a sebézés....az is tök mindegy, hogy milyen a kaszt...a smarinak is kell támadás/védekezés/élet minimum...tehát egy trollagyar, ami ad 10támadást, 10 védelemet 10 egészséget...ha jól emlékszem, az simán jó a varinak is....meg ha mondjuk összehasonlítunk egy ősköves cuccot, mondjuk egy pl....ősköves páncél ad 15 véd, 5 tám, 5 elnyelés(kitalált) a nem ősköves ad 6 védekezést, 3iq/3tau/3mágia, akkor mit érdemes megvenni egy smaragdnak?


a 12 védettség, 3 tau, 3 iq, 3 mágiásat. magasabb szintű, ez igaz, de akkor is jobb.
Dátum: 2008.12.23. 19:09:14
Idézet: josid - 2008.12.23. 18:05:22
Idézet: winnie - 2008.12.23. 17:47:42
Idézet: Awenhai - 2008.12.23. 13:08:33
itt szinte a zseton játszik a játékos helyett, akkora a tárgyak közt a különbség. Ez utóbbit valamelyest lehet ellensúlyozni, de olyan a helyzet, hogy a prémiumos könnyű


akkor a akülönbség? nem egy nem ősköves cucc jobb, mint az ősköves. ha növeled a kereskedelmet, akkor meg pláne.


Ugye, ezt Te sem gondolod komolyan?!
Ha megnézed az ősköves cuccok által adott bónuszokat és összehasonlítod pl. 4 szinttel nagyobb nem ősköves értékeivel, akkor majdnem kapsz akkorákat... de csak majdnem...
Ettől függetlenül, engem ez nem zavar, legalábbis nem annyira (legyenek boldogok a pénzért vett előnnyel), mint hogy nem tudok haladni a küldetésekkel...


a "jobb" szót használtam. nem tudom, de nekem eszembe sem jutott valami 10 mágiákat meg taumaturgiát adó ősköves fegyvert venni, hiába az uniformizálásra való törekvés, ha tudok eggyel feljebb olyat, ami támadást meg erőt ad. nekem az jobb. másnak nem az a jobb. (dettó, pajzsnál is ez volt a helyzet, hogy a pulzátornál pofásabb volt egy csatapajzs. hadd ne soroljam a példákat. de, ha szerinted viccelek, akkor nevessünk együtt:)

(mondom, az egész ősköves sírást csak az táplálja, hogy az ember azt nézi, hogy "bezzeg a másik", ahelyett, hogy magát tamagocsizná jobbra, hogy őt nézzék, hogy "ni, a nemősköves turbótápos karakter, nem semmi"
Dátum: 2008.12.23. 17:47:42
Idézet: Awenhai - 2008.12.23. 13:08:33
itt szinte a zseton játszik a játékos helyett, akkora a tárgyak közt a különbség. Ez utóbbit valamelyest lehet ellensúlyozni, de olyan a helyzet, hogy a prémiumos könnyű


akkor a akülönbség? nem egy nem ősköves cucc jobb, mint az ősköves. ha növeled a kereskedelmet, akkor meg pláne.
Dátum: 2008.12.23. 17:45:05
Idézet: Ricardo - 2008.12.08. 11:36:37
Nekem ezzel a fertőzéssel lenne egy komoly stratégiai gondom. A fertőzést leküzdeni optimális esetben is 650k LE körül van. Nagyon nem örülök neki, hogy semmilyen információ nem áll a rendelkezésünkre azzal kapcsolatban, hogy mi lesz, ha legyőzzük a fertőzést illetve mi lesz, ha elbukunk.

Nem szeretném azt látni, hogy 70. szintre érve aki legyőzte a fertőzést annak hirtelen megduplázódnak a tulajdonság pontjai (nem hiszem, hogy ilyen lenne) viszont azt sem szeretném látni, hogy semmi nem történik. Itt nagyon sok LE-t lehet spórolni stratégiától függően és hatalmasat lehet bukni, ha valaki "rossz lóra tesz".

Elvileg, szerepjátékosan nézve ugye a fertőzés miatt portyázunk, emiatt vannak ellentétek a különböző hordák között. Kérdem én, a fertőzés legyőzése után már nem lesz portyázás? Ha lesz akkor minek győzzem le a fertőzést? Miért jó az nekem, ha legyőzöm a fertőzést?


de durva, hogy ennyire akarod tudni a végigjátszást. nulla legyen a meglepetés? a lényeg, hogy veled mi lesz, azzal nem kell foglalkozni, hogy randomjózsi jól jár-e vagy sem.
Dátum: 2008.12.23. 17:43:26
sükebóka spammer. ma 23-a van, nem fognak támadni, majd később, de így nem kell várni 12 órát, hanem 27-én rögtön le tudnak darálni titeket és nem kell 3 napot sem várniuk a győzelemre.
Dátum: 2008.12.23. 13:39:24
Idézet: Rootshaper - 2008.12.23. 12:08:55
Meg jo, hogy turelmetlenul! A jatek mar megy honapok ota, valtozas meg nem igazan tortent amit mondjuk erzekelni is tudunk, es mivel haladunk elore, egyre kevesbe relevansak azok a valtoztatasok szamunkra, amik miatt mar a jatek kezdete ota megy a rinya.


úgy érted, amik miatt 1-2 (de jó, 10-20) ember sír a párezerből?

Idézet: Rootshaper - 2008.12.23. 12:08:55
Ha nem veszel oskovet, nincs jelentoseged... valahogy az az erzesem hogy errol van szo. Pedig milyen jol hangzott az elejen, hogy Uj Ingyenes szerepjatek... blabla


ritka nagy baromság, már elnézést. jó életed lehet, ha csak akkor érzed magad jelentősnek, ha első tudsz lenni valamiben. az elsőséghez kell az őskő, a jó játékhoz, az élvezethez nem.
Dátum: 2008.12.23. 10:37:49
Idézet: Birka - 2008.12.23. 10:29:44
Csinálj 10 döntetlent, ölj meg 5 nagyobb végzeturat, öld le egy másik végzetúr szörnyét, üss 2k lóerőt a másikról stb... Ezek mind mind olyanok, amiket megbeszélés nélkűl közel lehetetlen megcsinálni


2k LE-t leverni? és főleg szörnyet ölni? 5 nagyobbat megverni?

attól, hogy pár ember megbeszéli, mert nem megy neki, attól, hogy te megbeszéled, mert nem megy egyedül, még ne hidd, hogy mindenki ezt teszi. sőt. (még hogy "közel lehetetlen".)
Dátum: 2008.12.22. 20:18:00
esetleg magasabb szinten lehetne keményebb, 25% miatt kiirtott kérdéseket bevenni:)
Dátum: 2008.12.22. 20:17:27
Idézet: Chromecat - 2008.12.22. 20:12:56
Javaslom (biztos nem én vagyok az első), hogy legyen lehetősége a játékosoknak lemondani a kérdésfeltevésről. Nagyon fárasztó a sok idióta, kényszerből, a LE-ért feltett kérdést olvasni, bár gondolom, irtogatjátok őket, de mégis.
Kapja meg a játékos a kérdésfeltevésért járó LE-t (vagy legalább 90 %-ot, vagy valami), mindenkinek jobb lenne.


való igaz, ezzel, hogy a fifikásabb kérdések ki vannak ölve, mindenki a "mennyi egy meg egy?"-et kérdezi. a. 2 b. nem tudom c. olyan nincs d. 1 válaszokkal.
Dátum: 2008.12.22. 20:15:18
Idézet: Braka - 2008.12.22. 20:05:37
Igen, igen a smaragd hordára ráférne az erősítés, én mondjuk nem értem miért nincs kritikus varázslás, ugyanúgy mint a kritikus ütés szakértelem. Az csak egy harcban egyszer érvényesülne, szemben a kritikus ütés öt-hatszori lehetőségével.


lesz majd kritikus varázslás.

mibe, hogy smaragdos vagy és a mondandód lényege, hogy "igen, igen, rám férne az erősítés."?
Dátum: 2008.12.22. 12:06:20
Idézet: Fgeri8 - 2008.12.22. 10:11:51
De nem állok azokkal, akik elviszik az LE-t.
Akkor neked mükszik?


akkor te támadsz. a transzcend projekció csak akkor él, ha téged támadnak és igen, tökéletesen működik.
Dátum: 2008.12.21. 22:58:01
Idézet: Simon - 2008.12.21. 22:34:56
Javasolnam a lelekenergia sajtolas es terkapu hasznalat kozotti intervallum csokkenteset. Elfogadhato, hogy ezeknek az a celja, hogy legyen LE az embereknel, ne lehessen pillanatok alatt sok LE-re szert tenni. Ugyanakkor, ezek jelenleg nagyon sokszor arra kenyszeritik az embert, hogy belepjen a jatekba, amikor amugy nem tenne.

Terkapu: lathatoan, magas terkapu szintnel mar egyszeruen nem lehet majd a terkapu pontokat elkolteni, tehat mindenkeppen valami valtozasra lesz szukseg. Mivel terkapunal sebzodik is az ember, mar eleve van egy fek beepitve. Javaslom az idokorlat teljes torleset, vagy pedig minimalisra csokkenteset (peldaul 5 perc).

Sajtolas: kuldetesek miatt szinte mindenkinek lesz legalabb 25-os vezetokeszsege (azaz 6 befogott allat). Ha mar ez van, valoszinuleg mindenki probalja majd a legnagyobb merteku LE-t kisajtolni ezekbol (tudatturbo). Ez naponta tobb orat igenyel, ismet, szinte csak emiatt kell belepni. Javaslok egy uj funkciot, amivel bejelolhetjuk, hogy mely allatokat szeretnenk sajtolni, es ezeket szepen egyesevel (orankent) automatikusan elsajtolja. Igy vadaszat modjara magatol megy a dolog es nem kell csak ezert belepni orankent.

Remelem ezek ertheto es elfogadhato javaslatok. A jatekosokat kerem, jelezzetek pontozassal amennyiben egyetertetek.


ja, legyenek makrók, lehessen beállítani az automatikus vadászatot, ha logout alatt 15% alatt van a karakter, sőt, az automatikus fejlesztést a LE-ől.

akinek 6 állata van, annak hadd okozzzon egy kis gondot a sajtolás, nem? nem hiszem, hogy ők nem tudák elviselni az egy órát...
Dátum: 2008.12.21. 20:15:34
Idézet: Trinigan - 2008.12.21. 14:07:45
Ezeket látjuk (mi, 59 küldisek):
Lépjen állatod szintet 10 alkalommal!
Járulj a császár színe elé!
Érj el döntetlen 10 alkalommal!

Térkapu 25-ön jön, tehát császár 30 is lehet...


25 a térkapu? nem hatosával van?

látom, miklósnak megtetszettek ezek a számlálós küldetések, nehogy véletlenül sikerüljön az egyik, míg az ember csinálja a másikat:)
Dátum: 2008.12.21. 11:32:50
amúgy, ahogy látom, 59 küldetésnél vannak megakadva a nagyok - mindenkinél ugyanazok maradtak meg vajon? gondolom a 10 döntetlen az egyik, de a többi melyik lehet?