Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.03.23. 14:19:18
Idézet: Miklós - 2009.03.23. 13:40:04
A sebzéskompenzációra azt irod, hogy nem érte el a kivánt célt, szerintem meg igen, akinek továbbra is 1-es a sebgyógyitása, azok hadd sirjanak, hogy nem tudnak felgyógyulni, megérdemlik...


a sebzéskompenzáció elérte célját, azonban, ha elolvasod a megfelelő topikot - http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,84.300#hsz316, akkor látod, hogy illogikus korlátot építettél be a varázslatok sokszínűsége miatt. (és, aki ki akarja cselezni, a korlát álttal nem vizsgált gyenge páncél-pajzsra vetkőzik, míg aki korrekt, az nem bírja használni jól bevált varázslatát.)

ui: tudom, hogy nem itt a helye, de tényleg nem tudom, hogy játékvezetői részről mely topikok vannak szem előtt, de a totálisan ellehetetlenített levelezést, amit pár napja reklamálunk itt: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,6.1600#hsz1604 - csak pár perc lenne rendbe hozni.
Dátum: 2009.03.23. 14:13:07
Idézet: cirip - 2009.03.23. 13:44:06
plusz mellette még ott figyel a legyen minden tárgyad azonos színtű mint te, mert az is csak ablakon kidobott lé, és a végén azt veszed észre hogy nem tudsz több küldetést megcsinálni....


megint egyoldalú érvelés. look at the big picture, hogy ángliusul mondjam.

mi van a gyógyküldetésekkel? nyilván egyre kevesebb van, de nem véletlenül van olykor egy bitang nehéz után két gyógy, amit a többség kisujjból kiráz.

gondolok itt 3-as kristályosító vagy átokpiramis, 10 gyógy/varázsital küldetésekre. miért van az, hogy a könnyűek, a klikkelősek miatt senki nem panaszkodik? (vagy a lebeszélhető küldetések) anno szóvá is tettem, hogy fura 3 hetes küldetéses szenvedés után 2 órán belül újabb 3-at letudni.

(nyilván nem a felejtésre rímel a példa, mert teljesen más, de mekkora lázadás volt a legyen 6 állatod küldetésnél, s mint kiderült mindez baromi táp volt, hiszen eleinte keveseknek jutott volna eszébe, hogy vezetőkészséget növeljen.
Dátum: 2009.03.23. 13:25:51
ellenben. a citadella esetében kéne, hogy legyen egy deaktiviálási funkció is, mert ha valaki minden szövetségre benyom egy aktiválást (renittens, istenem:), akkor az idők végezetéig ott fog állni 40 1 ember által aktivált csapás, ami esetlegesen a tudatlanokat a csatlakozásra és egy nem tervezett csapás elindítására sarkallná.

szóval óvintézkedésképp lehetne elévülési ideje.
Dátum: 2009.03.23. 13:24:27
Idézet: Redy - 2009.03.23. 09:11:17
A világ 1-en a Skandar Graun (az 1 n-es!) nevű karaktert nem lehet kémgömbözni. A kémgömg menüjében feljön a neve, kiválasztom és azt írja ki, hogy nincs ilyen karakter. Ha jól emlékszem mkorábban is tapasztaltam hasonlót valakinél.


lehet, csak akarni kell. más is írta,. akkor is írták neki, hogy másnak megy. válaszd a nevét a legördülő menüből.-
Dátum: 2009.03.23. 12:59:42
citadellacsapást lehet deaktiválni vagy van elévülési ideje? csak, mert ha egy tag aktiválja, de több nem, akkor az ott szobrozhat a végtelenségig:)
Dátum: 2009.03.22. 18:38:25
.
Dátum: 2009.03.22. 13:18:49
Idézet: Aurri - 2009.03.22. 12:13:41
De még mindig nem összemérhető az eddigi legvérlázítóbb (megkockáztatom: legaljasabb) legyen 6 ősköved energiakristályosítóból c. küldetéssel, ami semmi másról nem szól mint hogy kivegyen rengeteg őskövet, -kvázi IRL PÉNZT- a zsebekből. Érdekes hogy az ellen kevesebben lázadtok, pedig az tényleg egy egészen elképesztő ötlet Miklóséktól.


most komolyan, próbálj már meg ne csak saját nézőpontodból gondolkodni. ez a játékosok zömének (hiszen jóval többen vannak nem prémiumosok, mint prémiumosok) minden idők leglazább küldetése.

a kisebb szövetségek tagjainak zöme, ugyanis mire elér addig a küldrtésig, talán már 7-es kristályosítóval is fog rendelkezni, hiszen ők hetente dobálnak az épületbe 30-70 kiégett őskavicsot, mivel nekik az haszontalan és, amit találnak, meg ami termelődik, építési alapanyagnak megy el.

egyébként máshol már lázadoztak a küldetés ellen, pedig csak arról szól, hogy HA gyorsabban akarsz fejlődni, akkor fizess, HA nem akarsz, akkor ne. de végre egy küldetés, amit egy nem prémes karakter simán megcsinál, míg egy prémesnek áldoznia kell. ez olyan nagy baj?

én prémiumos vagyok, a küldetés meg messze, nálunk a többieknek pláne nincs sehol, de mindjárt 5-ös lesz a kristályosító, hisz a küldetéstől függetlenül természetes volt, hogy építjük/építik a nem prémesek.
Dátum: 2009.03.22. 11:39:14
Idézet: Destroyer96 - 2009.03.22. 11:00:23
Hát ezt a varázslatot nem is értem, miért találták ki. Mondjuk gyengít az ellenfelen, de most őszintén, SOKAT SEGÍT???

Nem is azzal van a baj, hogy nem sebez semmit, hanem hogy miért nem gyengít többet. Mondjuk a TISZTA FÉNY nevű varázslat az sem sebez semmit, viszont sokat gyengít (-12 Erő, -12 Támadás, -12 Védekezés).

Mondjuk ha magasabb szinten találták volna ki a vakító fényt is, akkor talán () jobb lett volna.

Aki ezzel a varázslattal akar csatát nyerni, az egy kicsikét lökött (nem sértésnek szánom!)


ha nem érted, benned van a hiba. miért lenne lökött? ha ellősz egy vakító fényt, az ellenfél nem talál el, és akkor neked elég 1 életpont sebzést bevinned. az nem túl nehéz.

mit akarsz, mit gyengítsen 9. szinten? ott alacsony támadással járkálnak a karakterek, nekik sokat jelenthet. 40. szinten, magas taumatugiával mínusz 20-30-40 támadást jelent egy vakítófény. az, hogy a tiszta fény ad mínusz erőt nem sokat ér, ha az a cél, hogy ne találjon el. a mínusz védettség sem, mert te egyszer úgyis eltalálod. nem véletlen, hogy nem használják sokan.
Dátum: 2009.03.22. 10:25:56
Idézet: Hagya - 2009.03.21. 18:53:37
Én személy szerint irigylek mindenkit akinek van LE-je arra, hogy ezt a szakit fejlessze, nekem annyi minden van még amit inkább fejlesztek, hogy egy darabig eszembe sem jut horda gyűlöletet fejleszteni. Arról nem is beszélve,hogy értelmét nem látom 4-5 szint magasból így is úgy is szarrá vernek


nem az a lényege, hanem az, hogy te még biztosan verd sz-rrá a 4-5 szinttel alacsonyabban lévőket. 30 a max szint, viszonylag gyorsan kimaxolható.
Idézet: Craslorg - 2009.03.22. 08:14:32
A hibás kérdéseket másold be légy oly kedves a kvíz 3 topicba és javítják.

A magyar oktatás meg - sajnos - nem tud versenyezni a médiák népbutító műsoraival. A kérdéseid meg jók, remélem még több ilyet teszel fel! Ne foglalkozz vele, hogy nem tudják. Ha 100-ból 1 megjegyzi, már megérte.


ó, félre a demagógiával, semmi köze a médiának (sem az oktatásnak) ahhoz, hogy valaki nem tud helyesen írni. amikor csak egy csatorna volt, akkor is voltak buta emberek. most is vannak. nem is értem a médiát. esetleg mindenkir hat, de rád nem?
Dátum: 2009.03.21. 19:14:37
Idézet: winnie - 2009.03.21. 05:27:01
Idézet: UWEL - 2009.03.20. 06:31:36
csepp a tengerbe


csak neked. jókor kell portyázni. ma bealudtam, felébredtem hajnalban, gondoltam elportyázom az életpontomat, hogy az 5 órási lecsapók ne tudjanak ütni, nem turbóztam affinitást sem, 5 szinttel lejjebb témadtam (ergó kevesebb a LE is) - még így is 2304LE. mázli, hogy a küldetés be volt kapcsolva

Ma, 05:04 winnie xxxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 2304 lélekenergia és 8 TP.


izé. random portya a 43. szinten. azt hiszem le is zárható a témakör.

Ma, 19:12 winnie xxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 2314 lélekenergia és 6 TP. Csata leírása
Idézet: Kissonen - 2009.03.21. 15:10:22
Láttam már ilyen kérdést is hogy mi nem kell a palacsintába?

liszt
tojás

vodka

ez nem egyértelmű?szerintem egyszerűbb mint amit én tettem fel és mégis el lett fogadva


a tied egyszerű volt. ez egyszerűbb. de attól még mindkettő egyszerű.
Dátum: 2009.03.21. 13:08:51
de amúgy tényleg. 14 tag, nem is mindenki aktív, több negatív mérlegű, egyre nehezebb lesz epikust ölni - itt az ideje a moroflex-rebootnak szerintem, nem?
Dátum: 2009.03.21. 12:38:30
hmm, mi történt, hogy a topnak számító gyémántszövetségek is fórumban keresnek tagokat. (nem tudom,hogy van-e értelme, hiszen, aki alkalmas szövetségi létre, az szövetségi tag, s nem kószál szabadon.

antiszocális szemszögből: szerintem elérkezett a játék arra a pontra, hogy a 14-18 fős szövetségek aktívabb tagjai a sarkukra álljanak és egyesüljenek, feledve a resztlit.
Dátum: 2009.03.21. 12:12:50
Idézet: Almási Viktor - 2009.03.21. 12:01:27
Térkapu neked nem lehet probléma, hacsak nem mindig 15%-on ütnek szét, 15%-on nekik sem megyek tuti bukta.


ezért érdemes egészség adó tárgyakkal hagyni egy kaput, hogy üthess. felgyógyult, visszaöltözöl és máris nem 15%-ban, hanem 25%-ban ütsz.
Dátum: 2009.03.21. 12:07:31
Idézet: Mortimer - 2009.03.21. 11:59:58
Winnie, a te epikusod harmatgyenge, olyan, mintha térkapuznál. Gyenge a szövetséged, ami itt lehet hogy jól jön neked, de egyébként ez lesz a végzeted is: egy-két héten belül borzasztóan le fogsz szakadni, mert a környékeden mindenki 20%-al olcsóbban fejleszt minden szakértelmet és tulajdonságot.


jaja. most térkapuzok a múlt heti epikus ellen:) viszont a szövetség nevében kikérem a gyengeséget, mert 4 hét alatt a 65. helyről a 44.-re jöttünk fel kútméretben

de igazad van (és már rég leszakadtam), és nincsenek világhódító szándékaim - és mégis van, ahol elöl vagyok (ld. legtöbb győzelem és legtöbb vereség:). ha durvulni akarnék, versenyt futni, nem csak 30 lenne a spektrális vagy 39 az elementális vagy 20 a csapda, hanem max. nem is zavar, ha elmennek, de most már legalább én is gyűlölhetek hordákat kimaxolva (a nem gyémántosok sosem élhetik át azt a dilemmát, hogy kiválasszák, melyik horda ellen utálkozzanak:)

szóval pár hónapig még élvezem a játékot, utána meg, ha van kedvem építek a szövetségnek. és legalább megtudjuk, hogy mi lesz 100% fertőzésnél. (bár abban ezékiel meg fog előzni sajnos. és van egy tippem, hogy kapunk majd mínusz tulajdonság akadályokat, hogy meggondoljuk kétszer is.)
Dátum: 2009.03.21. 11:54:16
Idézet: Piciklon - 2009.03.21. 11:47:19
Látod! Belém régebben egy epik vágott akkorát!

(Halkan megjegyzem: a napokban pont egy elitesnek szóltam, hogy tessék elmenni gyúrni, mert még 1500-t se sebzett )


akkor ti nem tudtok állatot nevelni az epikkel:) pedig jó buli:)

Ma, 11:11 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Ma, 10:10 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Ma, 09:09 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Ma, 08:08 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Ma, 07:02 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Ma, 06:02 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Ma, 05:01 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Tegnap, 22:59 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Tegnap, 21:58 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Tegnap, 20:56 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Tegnap, 19:48 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Tegnap, 18:45 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása
Törlés Tegnap, 17:45 winnie Sssshhrian, az energiaszellem Te nyerted a csatát. Csata leírása

(hülye kocka, egész nap a gép előtt döglik...)
Dátum: 2009.03.21. 11:41:37
Idézet: Almási Viktor - 2009.03.21. 11:34:47
Ma, 03:22 A csatában összesen 151 sebzést okoztál, és 1770 sebzést kaptál.
Ma, 05:52 A csatában összesen 221 sebzést okoztál, és 594 sebzést kaptál.
Ma, 07:25 A csatában összesen 82 sebzést okoztál, és 826 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ma, 09:13 A csatában összesen 150 sebzést okoztál, és 727 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába
Ma, 09:31 A csatában összesen 305 sebzést okoztál, és 1251 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ma, 09:55 A csatában összesen 179 sebzést okoztál, és 1491 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.

Most keltem és 3200 ÉP-m van, mondom hogy toljad az egészséget meg már ott a sebgyógyítás is.


azért nálad erősen beleszámít az is, hogy pont kiesel a toplista 1. oldal hatóköréből ÉS a magas tulajdonságösszeg miatt nyilván kevesebben mernek támadni +1-2 szintről. félre ne érts, tettél érte, ez így van jól, de nem mindenkinél válik ez be. csak egy példa, nem panasz: én (vagy más) megtehetem azt is, hogy 6000 max életpontban pihenek le, attól még tudom, hogy mennyien fognak rám repülni és hogy mennyire fognak leverni:)
Dátum: 2009.03.21. 11:01:30
Idézet: Butchman - 2009.03.21. 10:37:03
Az azúr nem támadja az elitet és viszont. Emiatt, aki még ott "feljebb" van TGY, VM, SÖ, és asszem még én, sokkal többet kap. Várok még két hetet, de ha így fog kezdődni a napom, és még 60%-on is szétvernek, ha épp egy epikus miatt felgyógyítom magam, akkor abbahagyom. Mivel sokkal ügyesebb játékosok, nagyobb szövetségben vannak, többet foglalkoznak a játékkal, nem alszanak, stb így nincs esély arra, hogy ezt a verést csökkentsem. Most mondhatnátok, hogy vigyem fel 30-ra a sebgyógyítást, és regeneráljak vissza többet. Mire én ezt megteszem, addigra ők 30-at emelnek a TÖ -ükön, és még jobban elvernek. Nincs túl sok minden amit tehetek. Talán csak az amit Mortimer is tesz: próbál 20-30 % ÉP-n ellavírozni. Persze így nuku epikus, térkapu sokszor kivégez, stb. Mindegy én már csak ilyen sírós fajta vagyok.


mondom, a törlést feledd. majd visszanézel és máris eltűnnek ezek a horizontról, de egy alapjába véve top karaktert (ld. küldetések) kár lenne kinyírnod.

meg aztán, mindenki hasonló cipőben jár. hátha idővel ők is átmennek "humánusba" a 100%-osan győztes csaták esetében és nem varázsolnak nagyot sebzőt:) mondom, kell egy mozgalom az elszállt csaták ellen, egy "vakító fénnyel a söpredék ellen".
Dátum: 2009.03.21. 10:53:44
Idézet: Mortimer - 2009.03.21. 10:44:40
"ennyire nincs célpont, hogy visszajárnak?"

Nincs. Más topicokban Draglov és Barrique már a portyapontok alternatív felhasználása mellett lobbiznak.


hát, izé. nincs benne a szabályban, hogy tartani kell egymás megtámadásától:) baráti párbajt vívhatnának, ha más nem. remélem, nem ez az érv, hogy "mivel nem akarom eltámadni a portyapontjaimat, hadd csináljak velük mást, a lényeg, hogy tápot adjon".