Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Felejtés szaki upgrade?
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
61. hozzászólás - 2009.03.23. 13:20:26 (Válasz Nagypityu #60 hozzászólására.)
Számold ki a hosszútávot, érdemes
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
62. hozzászólás - 2009.03.23. 13:22:19 (Válasz Nagypityu #60 hozzászólására.)
Roppant mulatságos amit írsz 20 szakértelemszint az 200 LE, befektetek 120k-t elég hosszú lesz az a táv, arról nembeszélve, hogy én azok táborát gyarapítom, akik még véletlenül sem akarják elfelejteni egyik szakértelmüket sem.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.03.23. 13:22:28-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencNagypityuFérfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
63. hozzászólás - 2009.03.23. 13:24:41 (Válasz Mortimer #61 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.03.23. 13:20:26
Számold ki a hosszútávot, érdemes


Ha csak azt nézem, hogy két 10-es szakértelmet kötelező elfelejteni, az a jövőben minden egyes szakértelem növeléskor 200LE megtakarítás, 100 szakértelem növelés után esetén 20000LE stb...
És persze a küldetést is teljesítetted, azért is kaptál LE-t, ne legyél már telhetetlen
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
64. hozzászólás - 2009.03.23. 13:27:32 (Válasz CaveMaN #62 hozzászólására.)
Nekem sincs elfelejtenivalóm, szóval két tizes az 250ezer, a felejtés 5ösre az 30e, minusz 25 jutalom = 255ezres bukta a küldetés, majdnem egy szint teljes vadászatból származó termelése.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
65. hozzászólás - 2009.03.23. 13:32:22
A felejtés az egyik legértelmetlenebb és leghaszontalanabb szakértelem, ami csak azoknak válhat hasznára akik pl morális okok miatt meg akarnak szabadulni a lopás szakértelemtől. A játék fejlesztésének egyik nagy balfogása volt ezt a szakértelmet így átgondolatlanul a játékba tenni, ráadásul küldetéssel kényszeríteni a játékosokat a használatára.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9
kedvencNagypityuFérfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
66. hozzászólás - 2009.03.23. 13:36:50 (Válasz Mortimer #64 hozzászólására.)
Akinek nincs elfelejtenivalója, az ne költsön rá és nem éri veszteség. A küldetéseket sem kötelező csinálni, de akár megtarthatod a felejtéses küldetést mint "beragadtat" hátha lesz majd később olyan varázslat, amivel ki lehet váltani Tehát kapsz egy olyan szakértelmet, amit nem fejlesztesz. Nagy kaland.
Pontszám: 2
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
67. hozzászólás - 2009.03.23. 13:44:06 (Válasz Nagypityu #66 hozzászólására.)
plusz mellette még ott figyel a legyen minden tárgyad azonos színtű mint te, mert az is csak ablakon kidobott lé, és a végén azt veszed észre hogy nem tudsz több küldetést megcsinálni....
Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
68. hozzászólás - 2009.03.23. 13:47:08
A legyen tárgyad az csak pár 10K bukta, mert ad1) időnként úgyis veszel új tárgyat, ad2) el lehet adni a megvett tárgyat, valami lé jön vissza ott is.

Felejtést maximum 1 helyen tudom elképzelni hogy haszna van, a horda gyűlöletnél. De ha nem ad vissza minimális Let, akkor tényleg felejtős.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
69. hozzászólás - 2009.03.23. 13:50:50 (Válasz Mortimer #64 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.03.23. 13:27:32
Nekem sincs elfelejtenivalóm, szóval két tizes az 250ezer, a felejtés 5ösre az 30e, minusz 25 jutalom = 255ezres bukta a küldetés, majdnem egy szint teljes vadászatból származó termelése.


No azt ne mondd mar, hogy egy 10-es szaki neked 125K-ba faj.
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
70. hozzászólás - 2009.03.23. 13:54:42 (Válasz Kocos #69 hozzászólására.)
Ja, bocs, vmiért kétszer dupláztam
6e egy szint, valóban. Persze így is vaskos bukta.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
71. hozzászólás - 2009.03.23. 14:13:07 (Válasz cirip #67 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.03.23. 13:44:06
plusz mellette még ott figyel a legyen minden tárgyad azonos színtű mint te, mert az is csak ablakon kidobott lé, és a végén azt veszed észre hogy nem tudsz több küldetést megcsinálni....


megint egyoldalú érvelés. look at the big picture, hogy ángliusul mondjam.

mi van a gyógyküldetésekkel? nyilván egyre kevesebb van, de nem véletlenül van olykor egy bitang nehéz után két gyógy, amit a többség kisujjból kiráz.

gondolok itt 3-as kristályosító vagy átokpiramis, 10 gyógy/varázsital küldetésekre. miért van az, hogy a könnyűek, a klikkelősek miatt senki nem panaszkodik? (vagy a lebeszélhető küldetések) anno szóvá is tettem, hogy fura 3 hetes küldetéses szenvedés után 2 órán belül újabb 3-at letudni.

(nyilván nem a felejtésre rímel a példa, mert teljesen más, de mekkora lázadás volt a legyen 6 állatod küldetésnél, s mint kiderült mindez baromi táp volt, hiszen eleinte keveseknek jutott volna eszébe, hogy vezetőkészséget növeljen.
Pontszám: 4.25
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
72. hozzászólás - 2009.03.23. 14:17:58 (Válasz winnie #71 hozzászólására.)
nincs bajom a nehéz küldetésekkel, a fölösleges veszteségekkel annál inkább
AZ teljesen rendben van amikor meg kell dolgoznod azért hogy összejöjjön végre egy küldetés, az se gond, ha elhúzodik és csak lassan lehet megcsinálni.
Az hogy szándékosan gyengítsek a karakteremen, már kevésbé szimpatikus.

Mindenesetre az én mondandóm csak arra reflektált, hogy ha nem szimpatiksu egy küldetés, tegyük talomba, aztán majd csak lesz valami.
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
73. hozzászólás - 2009.03.23. 14:53:49
Off: Ez a felejts el 2 10-es szakértelmet bennem is kiverte a biztosítékot. Egyáltalán nem akartam a felejtést fejleszteni (nem is teszem egy darabig mert jó messze van az a küldi). Itt nem azzal van a gond, hogy nehéz, hanem azzal, hogy a karaktert gyengíti. Még alacsonyabb szinten szakértelemösszeg sem hozza vissza az árát és nem hasznos hanem inkább káros a karakterre nézve. Így ez a küldetés kicsit süllyesztős lesz legalábbis nálam ilyen formában // módosítanám annyival ha a jelenlegi helyzet marad, hogy 2 5-ös szintű szakit kelljen elfelejteni ennyi nálam a tűréshatár a jelenlegi feltételekkel.
Mivel a felejtést akkor használnám szerintem a szakértelmeim jók úgy ahogy vannak most van 5 a másodlagos támadáson 3 a lopáson, hát nekem nem fáj. Akinek pedig sok ilyen szakértelme van az használja és nem ár a küldetésig vele.
Kicsit kíváncsiskodtam és láttam, hogy lesz szerezz 40Tp-t egy csatából küldi na ehhez lehet kellene a Tp növelő szakértelem (szinguláris ismeretek) amit utána jól el is felejtenék. Jelenleg semmi mást nem felejtenék el.

Ha lesz visszatérítés én olyan 50%-ot javasolnék a jelenlegi szintről. Persze ez kijátszható úgy, hogy egy új szakit felhúzok magasra és elfelejtem 6-7 szint múlva mikor már jóval többe kerülnek a dolgok. Itt vissza is nyal a fagyi mert addig egy úgymond haszontalan szakértelemben feküdt a LE, ami minden szinttel kevesebbet ér (hisz közben nő a vadászatból, sajtolásból, küldetésből származó LE) és drágulnak a fejlesztések. Ez kb olyan mint, hogy tartogatom a kvízkérdéseimet mert minden szinttel többet kapok értük. Ez így is van de nem biztos, hogy megéri ezért tartalékolni.
A hozzászólást Freez módosította 2009.03.24. 16:07:35-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
irritálóLokikaFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
74. hozzászólás - 2009.03.27. 10:43:09
Szerintem jó ötlet a felejtés, és szerintem adjon vissza LE-t de csak mondjuk a befektetett összeg 50%-át és ne az egészet, így lehetne más irányba kanyarítani a karit kevesebb LE-vesztéssel.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
75. hozzászólás - 2009.03.27. 11:12:46
A legyen minden tárgyad olyan szintű mint te még kitaktikázható viszonylag kis veszteséggel,de hogy előrelátó legyek,szerintem most kifejlesztek 2 szakit 10-esre hogy addig is hozza a hasznot(ha nem is sokat),aztán majd elfelejtem.Bár attól függetlenül is mocsok küldi...
Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
76. hozzászólás - 2009.03.30. 08:51:41
Miklós, ezzel kapcsolatban kaphatunk egy állásfoglalást, hogy változni fog-e /LE visszanyerése/, vagy marad a jelenlegi állapotában a felejtés?
(Küldetés miatt is érdekes)

Köszi.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
77. hozzászólás - 2009.03.30. 09:50:05
Tekintve hogy így hagyni a legegyszerűbb, valamint jópáran megcsinálták már a küldetést, igen jó eséllyel így fog maradni.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
78. hozzászólás - 2009.03.30. 10:15:01 (Válasz Jeriko #77 hozzászólására.)
Én azért bízok benne h változni fog. Lásd döntetlen. Az is egy lehetetlen küldetés volt, most meg megvalósítható lett. És azt is megcsinálták azért páran addigra
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
79. hozzászólás - 2009.03.30. 10:22:09 (Válasz Varaszlo #78 hozzászólására.)
Idézet: Varaszlo - 2009.03.30. 10:15:01
Én azért bízok benne h változni fog. Lásd döntetlen. Az is egy lehetetlen küldetés volt, most meg megvalósítható lett. És azt is megcsinálták azért páran addigra


az IS lehetetlen volt? ez csak mocsok, LE-szippantó, de nem lehetetlen.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felejtés szaki upgrade?
80. hozzászólás - 2009.03.30. 10:32:51
Ki tudja, talán jönnek majd olyan torzszülöttek, akik varázslatként nem kívánatos szakértelmeket növesztenek a végzeturaknak, +10 bárányhimlő, +5 sárgaság és akkor értelmét nyeri ez a szakértelem is mindenki számára.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.33
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!