Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.06.01. 16:37:11
Idézet: Laci1994 - 2009.06.01. 16:29:35
nekem is tetszik az az ötlet hogy portyapontért lehessen venni aranydukátot 10pp= 1dukát
vagy kiégetett őskőért mert azt csak vadászatból, energiakristályosítóval vagy esetleg lopással lehet szerezni és nem lehet venni pénzért. ez lehetne pl. 5kiégett őskő= 1dukát


nincs ilyen ötlet, hatalmas butaság lenne, hiszen a PP nem igazi erőforrás. ha pedig azért tetszik, mert azt hiszed, hogy így hamarabb tudsz tárgyat venni, akkor megsúgom, hogy csak annyit jelentene az egész, hogy a tárgyak drágábbak lennének, a dukát értéktelenedne, de akinek több dukátja volt, annak továbbra is több dukátja lenne, hiszen..., surprise!..., ő is tudna venni PP-ből dukátot.
Dátum: 2009.05.31. 23:21:58
Idézet: Bobicsek - 2009.05.31. 18:35:06
Kristály horda!
Megint annak kedveztek aki a TOP-ba van,ők biztossabban verik őket.
Én egy 56.szitű karaktert terelgetek,eddig is leverték az ÉP-m most meg a kristály csak ők 15% alatt is.(na jó elkalapálok én is párat)
Ezzel az erővel betehetek volna egy vagy több reális szintű epikus lényt aki elszabadult és veri a TOP-ot(első 5-7 szintet).


ezt most jól értelmezem? dögöljön meg a szomszéd tehene? vagy csak én örülök annak, hogy míg engem vernek eddig 0-3-ra, addig a "nagyok" oda tudnak csapni?
Dátum: 2009.05.31. 23:20:07
ilyenkor érdemes lenne leírnod, hogy miért hozzátok menjen az illető, miért ne máshova? vagy, hogy te/ti miért nem léptek át máshova, ha ennyi a szabad hely.

a szövetségek, ahogy haladunk előre, koncentrálódnak.
Dátum: 2009.05.31. 23:19:03
neem, félre ne érts, az 50-es nekem is úgy volt meg, hogy ikeszedjáre mentem neki, buzogányosokat is vertem meg olyantól kaptam ki egyszer, aki sem előtte, sem utána nem tudott elkapni.

csak arra célzok, hogy aki nem mohó (mert én valljuk meg, bármennyire biztosra mentem, mégis csak támadtam napi 15-25-35-öt) az könnyen megcsinálja - bár tény, hogy lassan.

szerintem mindenkinek vannak olyan ellenfelei, akiket lever és ha egyszer be is jön neki az übermázli faktor, akkor is a többi alkalommal leveri.
Dátum: 2009.05.31. 20:15:25
naiv kérdés, de hátha. nem lehet, hogy amikor felvetted a küldetést, akkor utána nyertél is csatát? a nyereség beszámít a veszteségbe.

amúgy meg szólj lanmaffiának, kivégez és megvagy.
Dátum: 2009.05.31. 17:38:19
Idézet: csati777 - 2009.05.31. 09:30:35
Nekem ugyanúgy teljesíthetetlen a "győzz egymás után X portyában" típusú küldetés-és annak sincs alternatívája. Soha nem fogok kristálypontot gyűjteni...


???

három ilyen küldetést kaptál? ezt a küldetést kivétel nélkül mindenki meg tudja csinálni, nem is értem a panaszt. mindenkinél van gyengébb karakter. őt, ha más nem, 50 napon egymás után el lehet verni. ha két gyengébb karakter is van nálad, akkor már csak 25 nap. de mivel már itt tartasz, ezért szerintem bőven van gyengébb nálad - vagy pedig jobban kell játszanod.
Dátum: 2009.05.31. 17:03:24
Idézet: LanMaffia - 2009.05.28. 18:40:53
tapsoljuk meg a játékvezetést, de mindenki tapsoljon hogy meghallják!!!

persze amikor én LÉt szerzek teljesen legális módszerekkel azt korlátozni kell rögtön. Nem is mondok inkább semmit se.


miért nm lehet emelt fővel "veszíteni"? vagy, ha már igaztalan korlátozás lép életbe, akkor miért kell vagy 40-szer beírni a sírást? így nem sokkal leszel jobb, mint a korát után sírók.

az meg, hogy az utolsó mondatban ilyen paranoid dolgokat írsz, nokomment. utólag átértékelődnek a fórumba írt "megint nyertem 160e LE-t" mondatok.

most komolyan, korlát ide vagy oda. megérte? pluszba jöttél ki? továbbra is pluszban maradsz? akkor meg miről beszélünk? a sok és a nagyon sok közül az előbbi már kevés? főleg, hogy itt a felejtés és lehet új, pozitív hozadékkal kecsegtető stratégiát kitalálni.
Dátum: 2009.05.31. 16:54:42
Idézet: Bolsevik - 2009.05.31. 10:06:10
épp ezért most már azokra kell figyelnünk, akiket megtarthatunk, jelesül a TOP-ra.


mér hogy kéne azokra figyelni, akik törölni akarnak?? azokra figyeljünk, akik játszani akarnak, nem a hanyatthomlok iszkolókra, az első szívás után a törölközőt bedobókra.
Dátum: 2009.05.31. 16:48:10
Idézet: Gyulas84 - 2009.05.31. 15:03:57
Egyébként nincs olyan szabály, hogy bármely szövetség max 5 szövivel háborúzhat?
A kristályok jelenleg az alább iszövetségekkel állnak hadban:
Rózsaszín Nyuszitappancs, Tökéletes Gyémánt, Sötét ösvény, Chaos, Baenre, Lélekszipolyozók Hagyományőrző Egyháza, Laraxians, Lélekőrök Szövetsége


izé, én értem félre vagy a chaos vagy a baenre valóban hadat üzent a kristályoknak? úgy, hogy senkit nem érnek el a 20-as citadella megéri nekik? vagy már elfogytak a citadellák?
Dátum: 2009.05.31. 16:44:34
szép! kik a háború hősei? (ha belegondolok abba, hogy felmerült a kapituláció..., de jó látni a felvett kesztyűt.)
Dátum: 2009.05.31. 12:11:24
há' de hogy hivatkozzak rájuk? nincs itt semmi fóbia, csak a KH valóban a legnagyobbakat támadta.

gyulas84: persze, de azért akinek megvan a 9-10-es akadémiája, annak nem túl nagy erőforrás befektetés a semlegesítés. valóban visszaesik az építés üteme, de ez afféle passzív veszteség.

bár ki tudja, hogy az 5. kapituláció után mi történik, de a 4 győzelem fényében különösen viccesnek tűnnek a szerda óta keletkezett sírások, plusz a "ne most sírjatok, hanem várjatok 1-2 hetet, hogy miről is van szó" vigasztalások:)

mondjuk az valóban szemét egy taktika, hogy olyat támadnak, akit nem érnek el és citadellával kényszerítik ki a feladást:)
Dátum: 2009.05.31. 11:44:41
egy topszövetségnek végképp nem tétel a citadella, nem hiszem, hogy ez lenne a legnagyobb szívás.
Dátum: 2009.05.30. 19:57:56
Idézet: Kocos - 2009.05.30. 11:41:40

Hosszu tavu hatas: a top tudja majd elsokent verni oket, es eselyes, ahogy akar felfele is. Megintcsak a top erosodik. Ugyanoda jutnank, mint ahol most vagyunk csak kesobb.
Egyetlen pozitivuma, hogy...


az miért nem pozitívum, hogy erősödik a top? hadd erősödjenek, 100 játékoson kívül senkit nem érint a top, sőt, abból a 100-ból 50 még örül is, hogy kikerül a képből:)
Dátum: 2009.05.30. 16:57:38
végre egy tétel, amit én is le tudok nézni:) 250 kincspont grátisz dukátért? adok 1250 kincspontot 10 dukátért
Dátum: 2009.05.29. 17:08:16
Idézet: Mortimer - 2009.05.29. 14:10:21
Ennek oka nagyon egyszerű: habár harci erőnk meglenne a három nap alatti győzelemhez, de egyszerűen sokkal rosszabbul jövünk ki a dologból, mintha azonnal kapitulálunk.


meg tudnátok nyerni. ezt írod. végre kibillennél az unalmas napi rutinból (ugyebár panaszoltad), végre egy kihívással teli, közösségformáló háború (ilyet nem te írtál és csak pár embert érintene, de akkor is) és erre az az indok, hogy "rosszul jöttök ki belőle"?

félre ne érts, én is kapitulálnék (mert kispályás vagyok a KH-hoz képest, esélytelen), de ha TOP lennék és lenne esélyem győzni (s főleg, ha tudnám, hogy az én győzelmem kellhet a KH leveréséhez), akkor tuti belemennél az adokkapokba.

mondom, tökéletesen érthető a döntés, de hogy pont te írod, pont egy olyan, aki azért meglehetősen harcedzett, aki a kommentjei alapján fásult egy kicsit az utóbbi időkben - nos, ez meglep. hát nem épp a "most végre elkenjük a szájukat" mentalitás önti el ilyenkor az embert? ennyit számítana a szövi LE-veszteség?
Dátum: 2009.05.29. 08:38:36
okos érveket mondott, de eleve az alapfeltevés sántít, hiszen nem fognak végigmenni a szövetségeken, ezt akár manuálisan is meg lehet akadályozni.
Dátum: 2009.05.29. 08:35:38
Idézet: Nari77 - 2009.05.29. 02:27:17
, csak az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy ezt le fogja szarni a Beho.


mi mást tegyen? a játékosok zöme is le fogja szarni, ezt ők is tudják.
Dátum: 2009.05.29. 01:20:01
Idézet: Zaccmester - 2009.05.28. 22:14:51
Mondj valami értelmes célt, amiért érdemes kúszni-mászni ITT
A szórakozás része számunkra kiveszett, mea culpa

Winnienek pedig előre üzenem, hogy bejelentettük! Okulásképpen, hátha valami pozitív eredménye is lesz azoknak, akik maradnak kúszva is.


ez más, ez tüntető jellegű. sírós indíttatásból ugyan, de filozófiát alápörkölve.

szóval nincs vele gond
Dátum: 2009.05.28. 22:05:27
Idézet: Mortimer - 2009.05.28. 21:14:47
Sharpa, az a baj, hogy te 63. szintű vagy, és téged ugyanazok ütnek, akik engem 56. szinten. Ez szerinted korrekt?.


mondod ezt háború nélkül és 10-6-os győzelmi aránnyal?? (látok itt 14-15-öset, 1-7-eset is, akik egy panaszszót nem ejtenek...)

egyébként korrekt. hogyne lenne korrekt? engem is azok szoktak ütni, téged is, akik őt ütik. a top50.

remélhetőleg a kristályhorda nem csak 1-2 hétig húzódik el, hanem tovább. és 2 hét alatt simán lehet annyit fejlődni, hogy a többséggel egy 55. szintes is partiban legyen. már, ha a 10-6 nem számít partinak.
Dátum: 2009.05.28. 19:25:45
Idézet: Mortimer - 2009.05.28. 18:48:42
nekünk 55-57-en pedig szívás. Miért van az, hogy legfelül minden fejlesztés táp? Miért nem lehetett 65. szintű karaktereket berakni, akik mindennap agyonvernek téged 3x, megtanulod milyen az, hogy sose használhatsz pihenést, folyton 25% alatt bujkálsz?


ja. dögöljön meg a szomszéd tehene, logikus. ha nekem nem jó, másnak is legyen sz-r. amúgy kikérem magamnak az 55. szintűek nevében az inszinuálást, én nem szívok. majd fogok, ha nem csak egyszer támadnak meg.