Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: In Memorian K&V
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
21. hozzászólás - 2009.05.29. 08:35:38 (Válasz Nari77 #16 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.05.29. 02:27:17
, csak az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy ezt le fogja szarni a Beho.


mi mást tegyen? a játékosok zöme is le fogja szarni, ezt ők is tudják.
Pontszám: 3.75
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
22. hozzászólás - 2009.05.29. 08:40:40 (Válasz winnie #21 hozzászólására.)
Nem tudom észre vetted e, de egyre több a törlés! TrueBlood csak a kezdet volt, most K&V, ki tudja mi lesz az után? És ezek top karakterek. Ha egyre több topkarakter törli magát, úgy elég valószínű, hogy az új élre érkező játékosok is előbb utóbb ugyan azon okokból törölni fogják magukat, vagy valami új ok miatt. A semmiért senki sem törli magát, szóval valami nincs rendben a játékkal, amit orvosolni kellene!
Pontszám: 5
utáltDevilFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
23. hozzászólás - 2009.05.29. 08:56:49
Töröltem, de előtte betoltam 8,4 millát a fal 20-as, a gyaktérbe még Doki tol utánna töröl ő is.
A továbbjátszóknak picit növeltük az esélyeit bár ez nem sok de a semminél több.
Mindenkinek további jó játékot
Pontszám: 8.75
népszerűNathaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
24. hozzászólás - 2009.05.29. 09:00:38
igencsak megugrott a lélelekkút (500->682) én személy szerint jobban örültem volna ha nem nő, de minden marad a régiben!
Pontszám: 5
kedvelt tagDarioFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
25. hozzászólás - 2009.05.29. 09:50:05
Doki, Devil, Zacc, Skandar!

Nem tudtam elbúcsúzni Tőletek a belső fórumon, de most megteszem. Köszönöm, hogy Veletek játszhattam, köszönöm azt a sok segítséget, amit közben kaptam és azt a jó hangulatot, amit Ti is színesítettetek a belső fórumon. Nélkületek már nem lesz ugyanaz...
Remélem a v4-en ismét együtt harcolhatunk.
A pesti sörözésben benne vagyok, írjatok, hogy mikor és hol és megyek.
Addig is vigyázzatok magatokra!

Üdv:

Grizzly 30
Pontszám: 7.50
utáltDevilFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
26. hozzászólás - 2009.05.29. 09:56:03
Neked is minden jót, itt megtalálsz bennünket.
A 4-esre meg majd meglátjuk mit találnak ki
A hozzászólást Devil módosította 2009.05.29. 09:56:35-kor
Pontszám: 5
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
27. hozzászólás - 2009.05.29. 10:46:20
Hááát....Minden jót Nektek! Zacc, több mérkőzés nem lesz, ezek szerint?:S
Nem hittem amúgy, hogy tényleg töröltök, sokat mondtátok, pl te is nekem...Azért sajnálom.A szövitek nem a legszimpatikusabb, de a játékélményt színesítettétek...

Charma25
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
28. hozzászólás - 2009.05.29. 11:13:31
"Ím, így múlik el Róma dicsősége..."

Minden jót nektek srácok, sajnálom a döntéseteket!
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 7.50
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
29. hozzászólás - 2009.05.29. 11:51:13
Minden jót , sajnálom ,hogy ennek így kellett lennie, szerintem mások is gondolkoznak hasonlóan ,nagyon el lett ... a kristályhorda, már megint pár ember jóllakatása miatt éhezhet a többség, ami lényegesebb szívatva lett, ez van, remélem tanul a Beho belőle. A kivégzés "reform"-ról nem is beszélve, nehogy egy karakter is más utat járhasson be... Még egyszer sajnálom, hogy más utat nem láttatok.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 8.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
30. hozzászólás - 2009.05.29. 14:53:48
A törölt tagjaink nevében ismételni tudom csak magam: köszönjük búcsúztató-megemlékező szavaitokat!
Egyébként azt kell így utólag mondjam, hogy megérte játszani. Nemes ellenfelek fejezik ki szétesésünk miatti sajnálatukat, és egyetlen sor sem szól arról, hogy mekkora f@szok vagyunk, mert elegünk lett. Még Winnie sem szólt be!
Hüpp-hüpp, befejezem az elérzékenyülést.

Szóval ezt a topikot azért kértem, hogy jól szétoffoljuk a csapatunkkal. Kezdem is!

Barátaim, nagy felfedezést tettem! Jól érzem magam, mintha "szabadlábra" helyeztek volna!
Reggel (szokás szerint) elaludtam, és félvakon kapkodva nem az volt az első dolgom, hogy bekapcsoljam a gépet. Igazság szerint eddig be sem kapcsoltam...
Eddig úgy szólt a történet, hogy bekapcs, kirohanás kávévizet melegíteni, visszarohanás böngésző indítása, ki a kávét megkavarni, berohanni belépni. Itt általában pár perces káromkodás törte meg a csendet, amikor megláttam az ÉP szintemet, amint a béka fenekét próbálta ágaskodva megcsiklandozni. Nem szokott igazából sok támadóm lenni, de azok rendszeresen és igen alapos munkát szoktak végezni. Kamrát megtöltöttem (mert nálam minden más vélemény ellenére igenis generálta kisebbek péppé verését, hiszen kamra nélkül max. hobbiból portyáztam volna, amióta átfaragtam magam vadászónak), majd meló, miközben alig vártam, hogy megnézzem mi történt a karakteremmel. Összességében elmondhatom, hogy nem napi 1-2 óra játékot kíván a VU, hanem 24-et! Feltéve persze, hogy szeretne valaki a szürkeségből picit kiemelkedőbbet alkotni...
Ma ez nincs. Elvonási tünet még nem alakult ki, csak olyan furcsa. És jó!
Wez júni 2-18 között van Pesten, tőle függ mikor tartunk spontán sörözést. Aki nem írta fel tegnapig a mail címét a belsőre, az küldje el itt, hogy tudjuk értesíteni. Köszi!
Pontszám: 8.80
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
31. hozzászólás - 2009.05.29. 15:32:49
1. rész!

Üdv a Wallhallából pontosabban a Hősök Csarnokából ........

Barátoknak és volt (kedves) ellenségeknek!! Érdekes hogy ellenségeim közül sokkal megtaláltam a közös hangot és azóta is MSN-en tartjuk a kapcsolatot (nevet nem említek....de egyik kedvenc ellenségem volt...rengeteget csábítgattam a szövibe, de mindig ellenáált....becsületére vált!).

Megfogadtam, hogy csak 24 óra múlva írok ebbe a topicba - amit megköszönök hogy nyitottak nekünk....

és akkor mindjárt szólnék pár szót Zacc írásához...mintha csak az én érzéseimet írta volna le (nem a játék hanem az emberek híányoznak!!). Én is épp így érzem magam csak hogy nem kávé mellől ugrok fel, hanem spagettit főzök épp - és főzés közben régebben a sporhet mellé volt téve a számítógép.....egy pillanat a Végzetúrra...egy a receptre!!

Igen ez egy életmód....együtt nőttünk fel....Varaszlóval (aki megkérdezte mért épp Őt hívom át a szövetségbe - ez intuíció volt...mondhatni rezgés..), Dokival (Dr Jekyyll - a mindig pontos és halálos szikéjével) Devillel (még mikor kis szarvatlan ördögként szaladgált), Tekivel (aki prém nélkül játszik és még hogy!), Zaccal (a fórum rémével) Gauval (aki precíz fejlődéssel jócskán elhaladt tőlem) és a többiekkel......naponta együtt viccelődtünk.....ez igen ez volt a célom!!!!!

Az emberi tényezőt a sikerorientáltság ELÉ helyezni....mondhatom SIKERÜLT.......

Folytatás Holnap!!
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
32. hozzászólás - 2009.05.29. 15:37:06 (Válasz oliwers #31 hozzászólására.)
Főnök, én el is felejtettem, hogy főzőzseni vagy.
Pontszám: 5
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
33. hozzászólás - 2009.05.29. 15:51:54
Azért poháremelő bajnoknak se vagyok rossz épp vörösborozgatok és a 2. rész tartalmáról filózgatok mit írjak holnap...(komolyat)...annyi mondanivalóm van még amit meg szeretnék osztani Veletek.....
De most csak borozgatni tudok..
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
34. hozzászólás - 2009.05.29. 16:20:59
Na, miújság? Skandar rólam irhattad volna hogy Szabi a nagypofájú vándormadár:P (tudja az kinek szól )

Milyen az élet mindennapi mérgelődések nélkül?
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.05.29. 16:46:57-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
35. hozzászólás - 2009.05.29. 17:28:30 (Válasz Szabinho #34 hozzászólására.)
Úgy látszik Skandar már bekajált és a borospohár fenekét mustrálja.

Szabi, jól értettem Devilt, sikerült kimaxolni az épületeket? Elértük volna a törlésekkel a régi vágyunk?
Az nagy fegyvertény lenne. A kutatok még nincs akkora, mint az elejének, viszont a bónusz...
Rám hallgattok, akkor 40-es szint alatti PVP játékosokat vesztek fel, akikkel ezzel a háttérrel a középmezőny topja lesztek.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
36. hozzászólás - 2009.05.29. 17:31:28
Már elkezdtem pár embert meghívni...

Amúgy igen, 60 védekezést kapunk már, és 54 támadást (60hoz még kell 2 milla)

Elkezdjük feléleszteni a szövit...Lightning is kilépett... na mindegy, átalakul a szavazat rendszer, lehet hogy sokat fogunk harcolni...persze ez valakiknek nem tetszik...de tényleg kellenek az erős emberek, hogy ne legyünk farm szövi... Szerintem helyrerázódunk, ha nehezen is...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűNathaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
37. hozzászólás - 2009.05.29. 17:55:48
most nekünk van így a 4. legnagyubb kutunk! megelőztük a VM-et és a Tyrantot is:)
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
38. hozzászólás - 2009.05.29. 18:09:07 (Válasz Szabinho #36 hozzászólására.)
Szuper!
Én azt sem tartom kizártnak, hogy alig pár hét múlva azt mondhatjátok, hogy jó volt ez így, kellett a frissítés és a tizenmilla a túlélésetekhez.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
39. hozzászólás - 2009.05.29. 18:12:49 (Válasz Natha #37 hozzászólására.)
Húha, ennek azért nem örülök annyira. Az eddig keveset építő új belépők cikibe lesznek.
Én most minden izgalom nélkül eldöcögök megvenni az "Árpád övet" szülinapi tarsolyomhoz, és nem kell rohannom, hogy ki ne jöjjek 15% alól.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
40. hozzászólás - 2009.05.29. 18:29:59
Sok sikert azoknak akik lerázták a láncukat. Egyre inkább az az érzésem lehet nektek volt igazatok... van pár ember aki érdekesen színesítette a hétköznapjainkat és búcsúzóul még sikerült elénk kerülni a toplistán, mikor a TGY ellen küzdöttünk jól estek a biztató szavak én sajnálom, hogy így alakult és intő példa is egyben. Sok sikert nektek irl.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
Oldal: 12345678910
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője