Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: In Memorian K&V
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
121. hozzászólás - 2009.06.01. 17:17:23
Na, bekerültem a törlők közé:D Sajnálom hogy ott kellett hagynom a szövit, de én már nem akartam ezt csinálni...
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.06.01. 19:31:03-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóCharonFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
122. hozzászólás - 2009.06.01. 23:00:44
Na srácok és is bevégeztettem, benyomtam összépítésem 11 milla fölé, én voltam benne a top. Felnyomtam a gyakteret, háború csarnokát, iq adót 13-ig. Aztán neveztem a bajnokságra!!!!
R.I.P. régi K&V
Pontszám: 5
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
123. hozzászólás - 2009.06.02. 08:19:53
Na srácok a buli időpontja megvan. július18-19. Eddig 6 fő jelezte, hogy részt venne az eseményen. Várom még a hiányzó hozzászólásokat, főleg azoktól akik már leléptek!!!!!

Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
124. hozzászólás - 2009.06.03. 12:48:55
Varaszlo is törlődött
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
125. hozzászólás - 2009.06.03. 12:51:36 (Válasz Varaszlo #124 hozzászólására.)
Te is? Erre nem számítottam. Hogyan jött az ötlet? Ezek szerint már 13-an távoztunk... Köszönjük Emese!
Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
126. hozzászólás - 2009.06.03. 13:02:03
Nem igazán maradt cél már. Epikushoz kevés volt a banda, háborúkba már nem tudtam beleszólni igazán. Egyéni PVPben meg a csalók/tápgépek mosléka nem akartam lenni. Az őskövek maradékát kimentettem a V2 kiskarijába.
Pontszám: 7.40
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
127. hozzászólás - 2009.06.03. 13:30:00 (Válasz Varaszlo #126 hozzászólására.)
Uff
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
128. hozzászólás - 2009.06.03. 13:32:06 (Válasz Varaszlo #126 hozzászólására.)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
129. hozzászólás - 2009.06.03. 14:55:09
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
130. hozzászólás - 2009.06.05. 08:24:18
Lehet, hogy nem jó helyre írok, de gondolom, itt azért elérhetőek azok a tagok is, akik nem töröltek a K & V-ből.
Konkesz Monkesz vagyok, a Dawn of fire szövetség tagja.

Ma, 06:54 A Káosz és Vér szövetség kapitulált a Dawn of fire szövetséggel szemben.
Ma, 06:54 a Káosz és Vér szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +196534 töltődés a szövetség Lélekkútjába.

Kemény csata volt, ügyesen kihúztátok egy hétig. Már kezdtünk elkeseredni, hogy esetleg két hetesre is elhúzódik - keményen helytálltatok, minden elismerésünk, hogy ilyen körülmények között is képesek voltatok mindent beleadni.

Viszont azt nem értem, hogy miért kell ezek után "keménykedni":
Támadások
Ma, 07:35 Gau84 Maszk Maszk győzött
Ma, 07:35 Gau84 Twins Gau84 győzött
Ma, 07:35 Gau84 Rhyselaine Gau84 győzött
Ma, 07:35 Gau84 Rigel Gau84 győzött

Ennek mi értelme, kedves Gau84? Most jól megmutattad, hogy mekkora király vagy? Miért nem tetted ezt meg az elmúlt egy hét során, amikor még számított?
Ha esetleg érné néhány támadás a K & V-t részünkről a jövőben, akkor azt ne provokációként fogjátok fel, hanem viszonzásként Gau kedvességéért. (Mielőtt ezt félreértenétek, ez nem fenyegetés, hanem előre is elnézést kérés!)

Az eddigi felhőtlen viszony további fennmaradása érdekében remélem, Gau átgondolja, van-e értelme az effajta erőfitogtatásnak egy ilyen bukta után, és nem szúr ki a szövetségetek alacsonyabb szintű tagjaival azért, hogy az ő pici lelke megnyugodjon.
A hozzászólást Konky módosította 2009.06.05. 08:24:39-kor
Pontszám: 5.19
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
131. hozzászólás - 2009.06.05. 09:44:23 (Válasz Konky #130 hozzászólására.)
ööö... már elnézést, Konky de semmi erőfitogtatásról nem beszélhetünk, hanem egyszerű figyelmetlenségről. Ugyanis Szemét állattól kaptam támadást ma reggel, így első dolgom automatikusan az volt, hogy válaszoljak. Csak ezután néztem meg, hogy mi is az ábra a háborúval.

Na most hogy elhamarkodottan ítélsz, egy dolog. Ahogy fogalmazol, az a másik. A harmadik meg, hogy ezek után gyakori vendég leszel a kamrámban. A miérteket kedves Konky meg gondolom nem kell magyarázzam.

Ja, de hogy megnyugodjon törékeny lelked, még Szemét állattól megpróbálok majd kiszabadulni. Csak hogy még véletlenül se ítéld erőfitogtatásnak a dolgot, és megsimizzem pici buksid, hogy neeem akar bántani a bácsi...

(edit: egyébként pedig remélem tanulsz a hibádból, és legközelelebb talán előbb dobsz egy pm-et akár nekem, akár másnak, mielőtt elhamarkodottan ítélnél, véleményt nyílvánítanál. Talán szerencsésebb lenne)
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.06.05. 09:48:10-kor
Pontszám: 5.25
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
132. hozzászólás - 2009.06.05. 10:20:29 (Válasz Gau84 #131 hozzászólására.)
Már bocsánat, de mi az, hogy "ahogy fogalmazol"? Udvarias voltam, és tisztelettel beszéltem. Te meg próbálsz oltogatni.
(Na jó, a "pici lelked" talán túlzás volt; pici nélkül helytállóbb lett volna.)

Én csak felhívtam a figyelmedet arra, hogy talán önös érdekeid és bizonyítási vágyad a szövetségi társaid kárára lehetnek.
Fenyegetőzöl itt a kínzókamrázással - amit én nem tettem. Nekem abból semmi rossz nem származik, ha elhurcolsz, szóval miért zavarna? Egyébként állok elébe; kihívást nyújtottál ellenfélként, nagyjából ugyanannyiszor győzedelmeskedtünk egymás felett, szóval izgalmas lesz. De csak hogy tudd, nekem nem áll szándékomban kezdeményező félként fellépni egy ilyen háború utáni "mutassuk meg, ki a keményebb valójában" dologban. Mindössze jelzem, hogy nem beszélhetek a teljes szövetség nevében, szóval ha mások úgy gondolják, hogy poén lenne visszatámadni a gyenge és védtelen tagjaitokra, és megmutatni, hogy mi is tudunk ám 3-4-et hozni zsinórban, nos, ez esetben én előre szóltam - és elnézést kértem! (Ha ezt kéred ki magadnak, akkor bocsánat, hogy udvarias voltam.)

Gratulálok egyébként a kiszabaduláshoz! Ezzel nagyjából kvittek vagytok Állattal is - már ami az egymás elleni támadások eredményét illeti.
Ha a háború során lettél volna ennyire aktív, lehet, hogy Ti nyertetek volna.
Pontszám: 5.27
népszerűNathaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
133. hozzászólás - 2009.06.05. 10:45:08
A Lélekőrök Szövetsége szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +68800 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 10:01

Ajánlom ezt a győzelmet a volt harcostársaink emlékének. A ti áldozat vállalásotok nélkül ez nem sikerült volna! A végeredmény azt hiszem: 602/581 lett.

Ezúton gratulálok a Lélekőrök szövetségének is! Izgalmas háború volt!

Személyes megjegyzésem: szerintem az volt a hiba, hogy nagyon felengedtetek a védekezés terén a nálunk történt tömeges törléseket követően.
Pontszám: 6.50
népszerűNathaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
134. hozzászólás - 2009.06.05. 10:47:48 (Válasz Konky #132 hozzászólására.)
Konkesz: nyugodj meg ezt még visszajátszuk, úgy, hogy mindenki teljes mértékben rátok tud figyelni. Én sajnos csak néha tudtalak titeket ütni, mivel minden erőforrásomat felemésztette a lélekőrők ellen vívott, "szent háború".
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
135. hozzászólás - 2009.06.05. 10:48:17 (Válasz Konky #132 hozzászólására.)
Ha neked ez udvarias volt.... nekem speciel sokminden más is volt, például személyeskedés...

Hiába fogalmazod meg szépen, és kérsz elnézést olyan miatt, hogy a tagjaitok a mi gyengébb játékosainkra támadhatnak csak mert én "hű de nagyon megmutattam" szerinted, az attól még számomra ugyanúgy undorító marad. Nos, mivel ezáltal Te magad váltál azzá a szememben, Te különösképp számíthatsz baráti látogatásokra tőlem - ezt írtam ugyanis ha nem tudnád értelmezni, vagy ferdíteni akarnád (nem fenyegetőztem, kijelentettem )
Lezajlott egy háború, amiben nem tudtam úgy részt venni ahogy kellett volna, lévén a Lélekőrökkel eléggé kiélezett csatát vívtunk, és oda összpontosítottam - máskülönben ezúton is szívből gratulálok nekik!
Ne magadból indulj ki, és ne feltételezd hogy kicsinyes és bosszúálló vagyok. Ugyanis nem

Te a listám élére kerülsz, de szerintem ezzel az égegyadta világon nincs semmi baj.

Amúgy grat nektek is, szép játék volt. Legközelebb igyekszem majd jobban odafigyelni, és még aktívabban részt venni. Talán majd akkor elnézést kérsz a bunkó, személyeskedő megjegyzéseidért.
Pontszám: 4.64
kedvencDisloyalFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
136. hozzászólás - 2009.06.05. 10:54:11
Sweetie Morbide vagyok, a Dawn of fire-ből.

Szerintem itt érdemes lenne lezárni, mielőtt még vita alakul ki. Se kedvem, se időm nincs arra, hogy ezen a fórumon vitatkozzak, és szerintem ezzel többen is így vannak.

A háborúban azt hiszem, én voltam az egyik legaktívabb tag a mi részünkről. Megtehetném, hogy most akkor nekiállok vadászni rátok, és csak titeket ütlek, válaszolva Gau provokációjára - de nem fogok. És szerintem más sem fogja. Ha támadunk is titeket, nem azért lesz, mert K&V-sek vagytok, hanem mert kidobott a portyalista. Szóval semmi személyeskedés, és ezzel akkor legyen is vége a vitának.


Várjuk az újabb hadüzenetet akkor - legkorábban 3 hét múlva. (Ugyanis mi nem üzenünk hadat, Békecsarnokunk van, tehát nagyot csak a védekezéssel szakíthatunk, így erre specializálódtunk.)
Pontszám: 8.25
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
137. hozzászólás - 2009.06.05. 10:56:17 (Válasz Disloyal #136 hozzászólására.)
Disloyal, az alapvető probléma, hogy nem beszélhetünk semmiféle provokációról, és csak az háborít fel rettentő mértékben, hogy ezt van, aki így próbálja beállítani. Mit gondolsz, két atkív háború közepén elpazarlok 4 pp-t csak hogy megmutassam hogy én vagyok a jani? Aki ilyet feltételez - és most enyhén fogalmazok - az hülye.

Edit:

Nos, részemről lezártnak tekintem a dolgot a Down-al, kivétel persze konky, de azt majd ketten elintézzük, és véresen azt sem szabad venni.

Nos, várlak hogy kiszabadulj

Ma, 11:00 Gau84 Konkesz Monkesz Te nyerted a csatát.
A jutalmad 81 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.06.05. 11:04:31-kor
Pontszám: 5
közkedveltJaanaFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
138. hozzászólás - 2009.06.05. 10:58:52
Gratulálok én is a Káosz és Vérnek - nagyon szép csaták voltak, igen közeli eredmény született (ha jól tudom 601-581 volt az utolsó csata előtt) - és nagyon jó volt a taktikázás mindkét fél részéről.

Ez már a hetedik háborúnk a K&V-rel, én úgy gondolom, hogy a háborúk ellenére mindkét szövettség igencsak tiszteli a másikat. És ugyanúgy ahogy most, nem támadjuk egymást epikusok alatt, illetve előre szólunk egymásnak hadüzenetnél, hogy a másik fel tudjon készülni.

És a topicot kihasználva én is szeretném kifejezni tiszteletemet a visszavonult tagok előtt - az a +12 támadás / védekezés amit utolsó erejükkel beépítettek a szövettségbe meghozta a gyümölcsét

Jaana
Jaana
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.44
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
139. hozzászólás - 2009.06.05. 11:06:51 (Válasz Gau84 #135 hozzászólására.)
Bunkó és személyeskedő. Értem.
Valami nagy gond lehet az értékítéleteddel, ha rólam ezt gondolod, de amit Te írsz, azt helyénvalónak találod. Attól még, hogy nem értesz egyet valamivel, az lehet igaz. Nem sértegettem senkit, nem fenyegetőztem, Te viszont megtetted:
"Te a listám élére kerülsz", "Te különösképp számíthatsz baráti látogatásokra tőlem", "undorító (...) Te magad váltál azzá" - én ilyesmiket nem írtam, és nálam ezek merítik ki a személyeskedés és a fenyegetőzés fogalomkörét.

Nekem egyébként nincs miért bosszút állnom, hiszen mi nyertünk, szóval ilyen baromságokkal ne gyere, hogy még nekem kéne elnézést kérnem a Te bunkóságodért.

Mindegy, én hülye még arra számítottam, hogy visszaírsz annyit, hogy "Bocs, hülyeség volt, amit csináltam. Legközelebb mi nyerjük a háborút, szóval készüljetek!" - és ez rendben is lett volna. Úgy látszik, tényleg magamból indulok ki, és elvárom másoktól is a normális, kulturált viselkedést.

De Sweetie-nek igaza van, jobb nem belemenni ebbe a vitába. Nekem sincs időm tovább figyelemmel kísérni az ide érkező hozzászólásokat, és a meddő viták sem tartoznak a kedvenceim közé.

Szóval: BOCSÁNATOT KÉREK MINDENÉRT AMIT ÍRTAM! NEKED VAN IGAZAD!

Részemről ezzel lezártnak tekintem a dolgot.

UI: Én bocsánatot kértem. Bár magamból indulok ki, nem várom, hogy Te is megtedd ezt, hanem egy az előzőekhez hasonló stílusú válaszra számítok - amire nem áll szándékomban reagálni.
A hozzászólást Konky módosította 2009.06.05. 11:20:39-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: In Memorian K&V
140. hozzászólás - 2009.06.05. 11:15:30 (Válasz Konky #139 hozzászólására.)
Amit én írok, azt neked szánom azért, amit Tőled kaptam. Amilyen az adjonisten...

És igen, visszaírhattam volna annyit, hogy elnézést az érintettektől, már amennyiben nem kezdted volna azzal, hogy "Ennek mi értelme, kedves Gau84? Most jól megmutattad, hogy mekkora király vagy?", és nem folytattad volna azzal, hogy " viszonzásként Gau kedvességéért. (Mielőtt ezt félreértenétek, ez nem fenyegetés, hanem előre is elnézést kérés!)"

Na innentől a szövedséged nevében elutasítottál bármiféle bocsánatkérést, és azzá váltál a szememben, amivé.

További jó napot
Pontszám: 5.08
Oldal: 12345678910
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője