Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Melkon

Oldal: 1
Dátum: 2008.09.25. 22:09:26
Nem tudom mit nem értesz, de ne kezdj el flameelni pls xF
Nem arra van ez a topic, de ha nagyon akarsz hidd el partner leszek benne...

Tudod, a baj az h irreálisan sokat adnak irreálisan olcsón (a többi hasonló játékhoz képest), és tudod míg más játékokban aki nem fizet csak lelassul, addig itt kb semmit nem ér őskő hiányában... jó, nem akarod megérteni, úgy se fogod.

"Már kértelek, hogy ne reklamálj az olcsóság miatt"
Ez nem kívánság műsor, a fórum nem arról szól h mki csak azt írhatja le ami neked tetszik (mivel h mkinek más a véleménye), viszont megköszönném ha moderálnád magad.
Dátum: 2008.09.25. 21:27:44
Azzal sztem nincs probléma h előnyt kapsz a pénzedért, azzal már annál inkább ha túl nagy előny jár érte.
A prémium account sztem teljesen korrekt... lenne, ha nem lenne 2000 ft 100 őskő, amiből több mint 16 hétig használhatod a prémium accountot.
A másik probléma h úgy látom gyakorlatilag semmilyen jó cuccot nem lehet majd megvenni őskő nélkül, hisz már most kis szinten se nagyon találok értelmes cuccot amiért nem őskő kell, mi lesz nagyobb szinten, a jobb cuccoknál? Értem én h aki fizet induljon előnyökkel, de sztem az nem túl jó megoldás h aki nem fizet annak kb semmije nem lesz, csak fejlődik és rosszabbnál rosszabb cuccokkal mászkál.
A kiégett őskövek arra ösztönzik a playereket h fizessenek, hisz akkor "ingyen" ősköveket kapnak... hát, ha nekem összejön annyi kiégett őskő fizetni fogok én is, mint sokan mások, ettől függetlenül jó lenne ha másmilyen módon is elérhetővé válnának az őskövek, nem kell túl sok, de pl ha lenne vadászatnál 1/5 annyi esély h őskövet találok mint kiégettet, akkor nem lenne olyan nagy a hátránya annak aki nem fizet, ugyanakkor ösztönözve maradnának a játékosok fizetésre, hisz kiégett ősköved átlag 4-szer annyid lenne.
Dátum: 2008.09.25. 20:51:28
Én is ilyesmiken gondolkoztam.
Mivel gyémánt vagyok remélhetőleg több statom lesz mint másoknak, de én ezek mellett a támadáson is gondolkoztam, az a kis plusz sebzés is számíthat, persze nagy védelmű ellenfél ellen lehet h hátrány, de agresszívabb beállítottságú játékosok ellen talán előny... hát majd kiderül
Dátum: 2008.09.25. 19:19:50
Jaja, pl klántársnak (v nem rég kezdett ismerősnek) odaadhatnánk a nekünk már fölöslegessé vált cuccokat.
Ha van ilyen lehetőség nem szóltam, én még nem találkoztam vele.
Dátum: 2008.09.25. 18:55:45
Tényleg lehet 2 lépésből mattot adni, de csak akkor ha az ellenfél úgy kezd. Nem tudom mi a neve annak az alakzatnak (már ha van neki oO)... szal a parasztjait tolja ki úgy h egyikkel 1-et előre másikkal 2, és asszem futóval meg is van a matt... most emiatt nem veszek elő egy sakktáblát .
Dátum: 2008.09.24. 21:54:04
Valsz azért mert akik ellen nyertél nem rendelkeztek túl sok LE-vel, így nem volt mit rabolni.
Dátum: 2008.09.24. 18:55:53
Igazából emiatt mondtam... balance fontos tényező, és amennyiben máshogy nem lehet őskövet szerezni ez iszonyat olcsó. 2000 ft-ért kapsz 16 heti prémium tagságot (meg persze cuccokat is vehetsz belőle), ami végképp olcsónak tűnik
Dátum: 2008.09.24. 18:18:05
Nekem is picit túlzásnak tűnik h 2000 forintért 100 őskő, persze lehet h később ez nem is lesz sok, de pl arra kíváncsi lennék h lehet-e máshogy szerezni őskövet avagy csak donateel?
A Prémium tagság am teljesen korrekt, csak az őskövek az olcsók sztem.
(am ezt miért is ebben a topicban tárgyaljuk meg? )
Dátum: 2008.09.24. 16:24:47
"Ezekszerint valószinűsithető, hogy magasabb szinteken már 10-20 pontnyi különbség is lesz az azonos szintű karakterek között? Remélem azert nem az lesz a bevett szokás, hogy a biztos győzelem tudatában mindenki 2-4 szintel alacsonyabb karaktereket döngöl majd földbe..."

Én ahogy elnéztem ezt a játékot elég sok féle koncepcióra lehet építeni, és ha jól látom mindegyik ki fog kapni vmeiktől, mivel az ellenfél statjait nem láthatod, így nem lehetsz biztos a győzelemben sztem. (hosszabb távon persze)

Esetleg toplistában nem lehetne megoldani h rá lehessen keresni playerekre?
Oldal: 1