Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2010.08.24. 08:34:03
Idézet: Diamond - 2010.08.24. 08:05:15
Hány tányér paradicsomlevest tudott megenni Mátyás király?
Egyet sem, mert a szakácsa nem tudott paradicsomlevest főzni.
Egyet.
Akár ötöt is.
Kettőt.

mert a szakácsa béna volt...? törlés

Ezt gondold újra, jópofa kis kérdés. Akkoriban volt-e paradicsom kis hazánkban avagy nem. Ilyen egyszerű. Szerintem semmi gond nincs ezzel a kérdéssel
Dátum: 2010.08.21. 17:39:35
Khm..apróság...a szintemen azért elég jó kis karim van. Ne hozzám és ne magadhoz viszonyíts. Inkább olyan 50-75 szint közöttiekkel kéne kalibrálni.
Érdekes adatokat kapnál
Dátum: 2010.08.21. 16:32:08
12 PP/napi kétszer? Hát na jah. Annyira jó, hogy megint megmondod a frankót, Hableány.
Dátum: 2010.08.20. 17:42:17
*mod: hagyjuk.
Dátum: 2010.08.20. 14:48:49
*mod: hagyjuk.
Idézet: Mystra - 2010.08.13. 05:35:55
Nagyon érdekes az érvelés, csak azt nem tudom, hogy én akkor miért találkoztam már számtalan hasonló kérdéssel.Igaz az érveléseknél azt is írják, hogy a súlyos helyesírási hibás kérdést is visszadobják, de az is bőven akad ás mégis jó.Lehet, hogy nem mindenki ugyanazt tanulja az alsó osztályban? Akkor miként van ez?


A válasz egyszerű, de a tegnapi hozzászólások között már ez is elhangzott. A játék legelején (2008. szeptember) a játékosok dönthették el, hogy jó avagy nem a feltett kérdés. Sok esetben a "mindegy, csak legyünk túl rajta" mentalitás győzött. Így került be az általad emlegetett "számtalan hasonló kérdés".
Folyamatosan zajlik ezen kérdések javítása/gyomlálása lásd Kvíz 1-2-3-4-5 topikok.
Egy-egy középszerű, lassan 20 éves film stáblistája kimeríti az érdektelen lexikális adat fogalmát.
Idézet: Tomsojer04 - 2010.08.03. 14:18:05
Mit jelent a MORFONDÍROZ szavunk?

A már kész ételt tálaláskor alkohollal lelocsolják, majd meggyújtják.
Papírlapot ellenállóbb anyagra (kartonra, vászonra) ragaszt
Szitán áttör, átnyom
Töpreng, tűnődik

A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak. A helyesírás ellenőrző a Wordben csak néz bután, mert nem találja helytelennek! Mi itt a helytelen?


Szerintem felesleges kiabálni, anélkül is megértik a kérdést
Dátum: 2010.07.26. 16:32:21
Se esze nincs, se szeme nincs, mégis igazságot szól. Mi az?
Passz! Há honnét tudnám eztet? :-F
Tökfőzelék sok kenyérrel
Vak végzet
Mérleg


Jajj, mamám...
Dátum: 2010.07.22. 13:43:33
Na jah...különben már megint kihasználnánk valami csúnya-csúnya bugot

Mód: a játékba és nem a wikibe. De ez sem rossz ötlet.
Dátum: 2010.07.22. 13:42:38
De nem nekem
(Amúgy én már küldtem ez ügyben javaslatot...Kócot is utol kéne érni, hogy a Larkinorban hogy is van pontosan a karakter archiválás. Mert ott működik. )
Dátum: 2010.07.22. 13:37:58
Na most ezt miért nekem?
Nem esetleg Miklós, DZ, Baraty triumvirátusnak kéne címezned?
Dátum: 2010.07.22. 10:16:45
Ez szép és jó. Hangulatkeltésnek.
Konkrét példákat, ötletek vagy terveket nem lehetne inkább feldobni?
Van 1, azaz EGY programozó a VU-ra. Csodát ne várj. Dolgozik, mint a güzü.
Dátum: 2010.07.21. 18:18:03
Na jó. Most már sürgősen fejezzétek be. A top a büdös életben nem fogja megérteni, ha napjában az emberbe vernek Xk-t és Y ember sétál át rajta, mert miért ne (igen, engem is gyepálnak, nem újdonság és igen meglesz a másodlagos vari maxra (és megpróbálom majd behúzni a Halálkristályt).

Nem vagyok állatvédő, őszintén szólva ezen én még jót vigyorgok, ha esetleg (amikor nagy ritkán éles portyázok és nem kihívásolok) kidől a varikörben 4 állat.

Lehet utálni. Lehet pampogni. A top (igen, Ariel te is) fogja fel, hogy született egy ilyen igény...lesz rá kapacitás a Beho részéről, hogy megcsinálja.
Mindkét oldal szakadjon már le a témáról.
Dátum: 2010.07.21. 16:16:41
Ugyan már, gyerekek. Miklós bá' mondta belefér. Pont.
Lépjetek tovább, van bőven téma (tessék a háborús rendszer témakörben ennyit agyalni)
Dátum: 2010.07.21. 14:06:44
Mi a címe annak a híres dalnak, amelynek egy részlete szerepel Robbie Williams és a Pussycat Dolls egy-egy számában is?
Hello
Yesterday
Angel
I Will Survive


Ugye ez csak valami vicc?
De ezt nem kell magyarázni
Most már nem másolom át
Milyen alkalomra készítették el 1891-ben a később paris-brest néven ismertté vált süteménykoszorút?

amatőr hosszútávú kerékpár túrára
egy francia festő tiszteletére
vasútvonal átadására
egy székesegyház felavatására

Csakhogy ne tűnjön el végleg. Sajnálnám.
A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
Ne fájjon...animációs kategóriát kérdeztél, ebből 2 hasra ütésre nem az. Illetve 3 is.
Szerintem ha a kategóriát nem adod meg, nagyobb az esélyed. (Mellesleg a Magyar Vándort kissé túlzásnak érzem, mint válaszlehetőséget. )
Ne hőbörögj. Időnként tényleg olyanokba kötnek bele, hogy hajaj. A kérdések (általad említett) 63.82%-a még mindig a lazább vagy a játékosok értékelésének az időszaka alatt került be. Sajnos nem kevés idő, amíg ezeket szanálják/javítják.
(Személy szerint a hajamat a tépem a hatféleképpen feltett rendszerváltás utáni első köztársasági elnök személyét firtató kérdésektől. Bőven elég lenne belőle 2...még inkább 1. )