Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Wuher

Dátum: 2010.08.16. 12:12:07
Jelenleg sajat tapasztalatok alapjan Ariel-t tartanam a legjobbnak, krit es utoero tekintetben bizton jobb mint a zafir banda tobbi csillaga. A masodik hely mar nekem nem ennyire egyertelmu tekintve, hogy kisebb nagyobb szerencsevel barki barkit meg tud verni az elbolyban, erosen ketseges, hogy a helyek 10 probalkozasbol ketszer ugyan ugy kerulnenek kiosztasra.
Dátum: 2010.08.16. 12:04:07
Ez is egy olyan dolog amirol sokaknak sokfelekeppen van meg a velemenye. Nem titkolt flame-lesi szandekkel inditom ezt a szavazast. aki kimaradt a felsorolasbol azt nyugodtan kommentben is lehet protezsalni, nyilvan 20-as szinten mas tunik erosnek mint 100-on. Ha nem is feltetlen a jatek leghatekonyabban fejlesztett es legutosebb karakterenek a felderitese a cel. Szimpatia es szubjektiv erossegben is lehet nevezni az indulokat.

Jo flamewart mindenkinek.

Ui: elnezest, az onreklamert de ha mar en inditottam a szavazast akkor nem akartam lemaradni a listarol.
Dátum: 2010.08.13. 22:34:23
Szerintem teged csak frusztral, hogy elvert egy gyenge kislany.
Dátum: 2010.08.13. 16:05:40
Ugy tudom mashol van. Vagy mar a tobbi vilagon sincsen ?
Dátum: 2010.08.13. 15:40:14
Idézet: Rokamoka - 2010.08.13. 14:54:53
Az igazságosság vonalnak:

Tehát ha Galetki Rezsonált az elmúlt egy-két évben arra (is) koncentrálta a játékát, hogy a küldiket pörgesse, akkor neki a reformmal mindenből kétszer annyit kelljen megcsinálnia, mert igazságtalan, hogy úgy ellépett?
Sőt, aki 10M rabolt lével mászkál, az ne rabolhasson LE-t addig, amíg mindenki el nem éri ezt a számot, igaz?

Valahogy az igazság nekem nem szaglik ki ezen módszerból.


Nem lenne baj ha megtanulnal szoveget ertelmezni, teljesen komolytalan ez a topic szerintem az ilyen es hasonlo hozzaszolasok miatt. Aki keptelen a vegletektol elszakadni es nem tud koztes megoldast elkepzelni, az inkabb ne akarjon okoskodni. Koszi.
Dátum: 2010.08.13. 14:14:13
En nem mondtam, hogy emiatt fogod utolerni a topot, de kozelebb lehetsz/leszel hozza ha konnyitunk mint ha nem. Ha mindent a szelsosegek szemszogebol probalunk vizsgalni az biztos, hogy soha nem fogunk kompromisszumos megoldast talalni.

Szerintem a Pityu altal felvetett az igazsagossagg mindenekelott elvet erdemes megfontolni talan bonyolultabb lesz a rendszer de szerintem siman megeri. A kesobb jovoknek konnyiteni (persze mertekkel) az elen haladok szamara pedig neheziteni (a mertekletesseg erre is igaz). Sok kicsi sokra megy ha a jatek minden teruleten lenne csak egy ennyi elorelepes mar akkor sokkal jobban ossze lehetne huzni a mezonyt, mint barmilyen avatarral. Olyan ez az egesz mint mikor a betegseg helyett a szovodmenyeket gyogyitjak, amig a kivalto okot nem szuntetjuk meg vagy nem szoritjuk elfogadhato szinture vissza, addig mindig ujra meg ujra elo fog jonni.


Off

A kutyat nem erdekli, hogy szerinted hol kene nekem karaktert inditani, hogy utolerjem a topot, foleg ha ahhoz is hulye vagy, hogy megnezd kinek szolsz be. Pont az ilyen hulye hozzaallas miatt nincs igazan utanpotlas, mert meg latszolagos esely sincs a felzarkozasra.

On
Dátum: 2010.08.13. 13:39:55
2 tetel hianyzik, de mar szolt erte mas is csak nem sokat ert.
Dátum: 2010.08.13. 13:38:25
Nem csak a karakter gazdajan mulik es a feltetelek meg aztan vegkepp nem azonosak.
Dátum: 2010.08.13. 12:57:32
Azert legyen konnyebb, hogy aki egy evvel kesobb indult legyen eselye felzarkozni.
Dátum: 2010.08.13. 12:22:02
Hogy konnyebben menjen a felzarkozas a rota neluli kuldizest is lehetne fokozatosan emelni 150-rol 200-300 stb.-re.
Dátum: 2010.08.13. 12:18:33
Kozeliteni ugy tudnank a karaktereket, ha a korabbi peldahoz hasonloan minel tobb kuldetest old meg valaki annal nehezebb lenne csinalni oket. 3-4-5 stb. kulonbozo kuldi rotalassal vagy ha az se eleg akkor a kovetelmenyek novelesevel.
Dátum: 2010.08.12. 20:40:59
Ha a sima krit megint kikerul akkor ne legyen varazslat krites kuldi se. Masreszrol miert kellene barmit is kivenni csak azert, hogy bekeruljon 2 uj a gyengebb kariknak ?
Dátum: 2010.08.12. 20:33:03
OFF

Ezt az alairast vehetned kisebbre, sot akar torolhetned is, baromira zavaro. (a temajarol nem is beszelve)

ON
Dátum: 2010.08.12. 17:31:08
A ket kritikusos kuldinek aranyban kellene lennie egymassal. Ha varazslatbol eleg a 15 akkor nem fair sima kritbol a 60 , a legtobb csataban csak 2,5-3x lehet eltalalni az ellenfelet eros tulzas a 4x-es kulonbseg, szerintem boven eleg lenne a 3x-os is (45) vagy maradjon a 20 varazslat krit.

A lopas ugy ahogy van gusztustalan moralisan teljes mertekben elitelem, hogy kuldetes legyen belole.

Az allat szintlepest nem tudom ki tartotta tulsagosan konnyunek szerintem rajtatok(rajtad) kivul ennek a kuldinek a neheziteset senki nem szorgalmazta, jo az ugy ahogy most is van.

A kalandos kuldinel szerintem 10 lenne korrekt (vagy ha no a max. kalandszam akkor tobb). Ha a terkapus kuldit lehet egyhuzamba csinalni akkor ezt miert kell kulon neheziteni ? Meg 10-el is nehezebb mint a terkapus verzio.

A kabitas relative konnyu (mar akinek van hozza cucca) de biztos, hogy duplan kell egybol nehezitene nem kellene megnezni, hogy a tobbi konnyitesevel hogy passzol majd ossze ? Akinek full kabitos cucca van az nehezitesekkel is fogja csinalni de azt hiszem nem ok vannak tobben.

En ugy erzem, hogy sok kuldinel a konnyites ill. nehezites nem az atlag jatekost celozza hanem azok szamara probal kihivast adni akik eddig is maximalisan raaltak egyik masik kuldetesre. Ezzel viszont a latszat ellenere csak a kulonbsegeket noveljuk. A kuldetesek neheziteset nem az fogja megszenvedni aki mondjuk a benitos kuldit eddig 5 csatabol csinalta (most kell majd 6-7) hanem az akinek eddig 20-25 kellett. Az allat szintlepos is hasonlo aki 8 allatot rotal +10TP-s cuccokkal azt a 15 szintlepes lelassitja de osszessegeben +1-2 allat bevetesevel megoldja majd, aki meg targyak nelkul kinlodik 4-5 allattal az meg neki se tud joforman allni.
Dátum: 2010.08.11. 19:22:04
Nekem a jelenlegi sorozat 2 habibot utott eddig ki szoval ha ki is veszik nem igazan kapkodnak vele. Ez a hol bent van hol nincs meg eleg fura. A +10% sebzos +10 elnyeles +10 krit stb. cuccok meg egyszer sem kerultek ki pedig azok is aukcios tetelek.
Dátum: 2010.08.11. 19:00:03
Az egesz targy lenyege a szopatas ha ennyire gaz be se kellett volna tenni, ha meg nem akkor nehany ember "nem szeretem nem tetszik" sirasanal kicsit tobb kene ahhoz, hogy kivegyek. Nehany ember konforterzeten talan sikerult ezzel javitani de nehogy mar ez legyen a szempont.
Dátum: 2010.08.11. 18:50:07
A halalkristaly miert kerult ki a KH klonok varazslataibol ?
Dátum: 2010.08.10. 20:35:22
Jopofa ez az avatarosdi, csak had kerdezzem mar meg, hogy ha avatarok fognak kuzdeni egymassal egy olyan keplet alapjan ami szintnek megfelelo (vegre kiderul, hogy adott szinten mi lenne a normalis erosseg) redukalja (turbozza) a karakteremet akkor megis mi a f**-nak erolkodtunk itt 2 evet, hogy valamit is csinaljunk? En ezt teljesen elhibazott otletnek tartom es a hatam kozepere se kivanom, hogy barmilyen formaban barmilyen keplet alapjan akarmit is csinaljanak a karakteremmel. Baromira nem hianyzik, hogy 20-30-as szintu tucsokpocs karakterek alazzak az avataromat csak azert mert nekik minden a segguk ala volt teve nem ugy mint nekem az elejen.
Dátum: 2010.08.01. 00:41:16
Craslorg ne viccelj már, az állatok sebzése az elnyelés levonása után számolódik, ha nem így lenne akkor az állatok mindíg többet sebeznének (ha van elnyelése az ellenfélnek) mint amit a %-os arány indokol és nem csak szélsőséges esetekben.

Kritikussal valóban többet sebezhetnek az állatok mint te, de ez is csak akkor igaz ha a te ütésed nem kritikus az állatoké viszont igen. De akkor sem sebezhetnek bármennyivel többet. Csak a te alap sebzésed 112,5%-a (75%x1,5) lehet maximum a sebzés, és semmiképpen sem kb. 294%-a mint ami a példámban szerepel.
Dátum: 2010.07.31. 18:05:56
Igen de az allatreform (allat nerf inkabb) utan azt irta, hogy megneztek es mostmar tutira nem sebeznek tobbet az allatok a normalisnal. Persze utanna is reklamaltunk, hogy nem valtozott semmi de ennyire egyertelmuen en edig nem vettem eszre, es igencsak nagyok az elteresek.