Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2008.12.08. 20:22:46
Köszi a választ,és íme ismét egy hülye kérdés: a lépjen állatod 5 szintet küldi közben ha lecserélem az állatot,akkor nulláz a számláló? (idomítottam egy újat,de időközben a régebbi is szintet lépett már,nem gáz ha cserélem?)
Dátum: 2008.12.08. 17:49:45
Hali,harcosok!

Valaki tudna kicsit informálni? Kábítsd el ellenfeled legalább 3 alkalommal... Ez mi a manót takarna? Üssem ki vagy bénítsan 3szor vagy mit csináljak vele?
Dátum: 2008.12.08. 08:23:54
Azt el kell ismerni,hogy a küldetésekért alapvetően sok LE jár.(Nem mindegyikért,van ami olyan ráfordítást igényel,ami nehezen térül meg) Azonban ha nem csinálja őket az ember,akkor hosszabb távon jelentős hátrányba kerül,és itt bizony LE tízezrekről van szó. Mint azt már említettem, a többi Beholder játékban is volt lehetőség megszabadulni a nemkívánatos küldetésektől. Ha valaki itt vállalná hogy inkább kifizeti az adott küldetés "jutalmát",csak ne ragadjon le miatta,az miért nem jó megoldás?Ezáltal tényleg csak az fordulna eme "végső megoldáshoz" aki megragadt,nem lehetne vele visszaélni,hogy mindent eldobálok,amit nem tudok és várom a relatíve könnyűeket!
Dátum: 2008.12.08. 08:01:46
Jó reggelt!
Mai első vérnyomásnövelőm a következő kérdés volt:
Melyikhez nem köthető Dyonüsos isten?
-Sör
-Bor
-Tűz
-Mámor
A kérdésfeltevő szerint a nevezett istennek semmi köze a borhoz.Könyörgöm,legalább a tankönyvekben vagy a googleban nézzen már utána,hogy miről is beszél!(Dionüszosz a bor,a mámor,az alkoholok istene a görög mitológiában!)
Kérném javítani,ha lehet!
Dátum: 2008.12.07. 13:13:03
Én(mint prémiumos,ősköves és nem összevissza fejlesző játékos) is ébredek arra,hogy a fél ELIT rajtam gyakorolt éppen. LE-t nem visznek,de tényleg kedélyromboló kevés ÉP-vel kezdeni,megértem akit ez zavar.Félreértés ne essék,ez nem sírás. Erősebbek.Kész.Egyszer-kétszer azért én is szétrúgtam a valagukat.Az meg élmény!
De az amikor olyat látok,hogy a tőlem X szinttel gyengébb játékos 1000/150 nyert-vesztett aránnyal áll,és háborúban nem tudom megütni,pedig a támadásom az épület és szintbónusz nélkül több mint az ő pihenéses védelme az már végképp idegesítő.Valami tuti van az ilyen karakterekkel,mert még statisztikai alapon nézve is legalább fele de méginkább több esetben nekem kéne nyernem.Ehhez képest egy ilyen karival most 8/2 az állás... Ha erre azt mondja valaki hogy balszerencse,én megeszem a kalapom!
Tehát hogy a topic témájáról is szó legyen: valamit kezdeni kell a következő világon az erőegyensúllyal,mert jelen formában nem állapot.A randomot valamiképp gyengíteni kell,mert megöli a játék fejlesztős részét! (ha 101-es támadás nem elég 86 os védelem átütéséhez,akkor a fene megette a fejlesztést!)
Dátum: 2008.12.07. 07:55:50
Jó reggelt! Jöttem panaszkodni...

Az ellenfél:

Erő: 47 (+17)
Támadás: 54 (+13)
Védekezés: 58 (+19)
Egészség: 30 (+12)
IQ: 52 (+1)
Mágia: 35 (+3)
Taumaturgia: 48 (+1)
Szerencse: 26

Én:

Erő: 51 (+14)
Támadás: 67 (+23)
Védekezés: 58 (+27)
Egészség: 30 (+18)
IQ: 47 (+1)
Mágia: 32 (+3)
Taumaturgia: 42 (+1)
Szerencse: 31

Épületbónusz azonos: 9/9
2 szint van köztünk,az én javamra,de egyszerűen nem találom el csak csatánként 1X(nem pihent,kémleltem).6ból 5öt buktam ellene az utóbbi 2 napban.Ha ő támad,akkor is viszi a meccset... Ezt magyarázzam meg valaki!Ha varázslattal nyerne,megérteném,de hogy el se találjam... Valaki? Ötlet?
Dátum: 2008.12.06. 12:34:58
Megnéztem ezeket a frenetikus új küldetéseket. Hát az agyamat eldobom! Ez már cseppet sem vicces! Elfogyott volna a képzelőerő? Valami eredetibbet azért lehetne kiötleni,kedves vezetőség! Minden csak a számok növeléséről szól ezután? Lesz olyan is hogy vegyek 10 szinttel erősebb fegyvert,mint a szintem? Jujj,inkább nem poénkodok ilyesmivel...
Mondjuk az állattal sebzőset meg lehet próbálni buzogánnyal,de necces nagyon,valóságos bivaly kell hozzá.Egy átlagos,20-25 körüli szintű állatka oda még kevés lesz szvsz. A 40000es idő és stratégia kérdése(folyamatos védettség,no portya,sok vadászat).
A TF-en és az ŐV-n is volt DK parancs,amivel eldobhattuk a küldetést,ami esélytelen volt.Itt nem lesz valami hasonló?Mert nagyon kéne jópár embernek...
Dátum: 2008.12.06. 09:09:24
Idézet: Barnasandor1 - 2008.12.06. 09:05:51
sziasztok!!mi a lényege a teumatológiának!

A micsodának??? Ha a taumaturgiára gondolsz,az a varázslatok sebzését növeli.
Dátum: 2008.12.06. 09:07:10
Belefutottál a random hatalmába.Ez van. Lesz még ilyen,ne búsulj. És természetesen a te javadra is dönthet,ha egy erősebb támad rád,szóval semmi pánik! Véletlen. Kicsit talán túl gyakori,de akkoris véletlen.
Dátum: 2008.12.05. 22:30:16
Sir Ny-el ne foglalkozzatok,nem igazán érti a lényeget,a Javaslatok-> 3.világ topikban már próbáltuk neki elmagyarázni a dolgokat néhányan pár nappal ezelőtt,de ezek szerint nem érti... Ő a magányos farkas,az egyetlen,a világ közepe... Hehehe...
Bocsi,de ezt nem birom megállni,direkt vagyok ilyen gúnyos. Ennyi egót még nem láttam egy helyen! Méghogy neki fejlesztették a játékot... <könnypotyogtatva röhögős emoticon>
Dátum: 2008.12.05. 22:17:03
Üdv mindenkinek!

Oké hogy nem kell rohanni a küldetésekkel,de akkor mi lesz,ha a jelenlegihez hasonló ütemben nehezednek? Akkor gyakorlatilag nem éri majd meg megcsinálni őket.Pedig kedvenc részem a küldetések megoldása.
Mit gondoltok egy olyan lehetőségről,hogy küldetés végleges eldobása? (persze nem ész nélkül,csak pl. 10 szintenként 1et) Természetesen ekkor a soron következő beállna a helyére valamennyi jutalomcsökkenés árán( itt mondjuk 1/3 csökkenésre esetleg felezésre gondolok),vagy valamiféle ára is lehetne ennek a cselekvésnek (őskő vagy a küldetés LE költségének része vagy egésze)
Ezzel lehetne a továbbhaladást segíteni az olyanoknak,akiknek esélytelen valaminek a megoldása,mert túl drága a kifejlesztése a szükséges képzettségnek,esetleg értelmetlen számára a kellő épület felépítése(itt például a kis szövetségek,baráti társaságok átokpiramisát említhetném,amit nem feltétlen akarnak megépíteni,és ugyebár az sem kizárt hogy lesz olyan küldetés amihez citadella kell,ami ebbe a kategóriába esik.)
Kiváncsi vagyok mit szóltok ehhez a felvetéshez.
Dátum: 2008.12.04. 06:49:12
11. szint
Dátum: 2008.12.03. 23:00:26
Ez nem lenne rossz ötlet,kedves Birka,de engedd meg hogy rávilágítsak egy aprócska hátulütőre! Ha ezt minden egyes tag megteszi egy klánból,beáll a +50% eséllyel és nem is vadászik közben,akkor gyakorlatilag viszi a harcot,mert nem lehet őket... khmmm... fenékbe billenteni! És ezt a lehetőséget ugyebár akárki használhatja.Aztán ha vége a harcnak,behozzák ami kimaradt és még sokkal többet is! Szóval ez az ötlet betesz a háborúknak.Portyagond az ötlettel megoldva,háború felfedve.Keressünk erre is valamit,aztán majdcsak kitotózzuk a kettőből,mi az optimális!
Respect!
Dátum: 2008.12.03. 06:59:00
Ja.Meg legyen 6 befogott állatod... Szép egy valami,mondhatom...Ez azért durva!
Dátum: 2008.12.03. 06:56:08
A lopás is randomos,mint sok más dolog a játékban.Az meg tudhatod,mit jelent: majd egyszer... Én azt hiszem szerencsés voltam,1es lopást turbóval 3asra toltam,és az első portyán húztam is 2(!) db-t. Ezt mondjuk nem értem,mert azt hittem 1 a plafon,de ezek szerint mégsem.Többször is esett már dupla és tőlem is vittek ebben a formában.Az hogy prémiumozik vagy sem a célpont,az lényegtelen,csak az számít úgyis hogy van e nála éppen kő és a random isten odaadja-e...
Tényleg tuti volt a buli,főleg hogy a mi kis szövetségünk nyerte az Íjászversenyt és a Csapatversenyt is! Ezúton is gratulálok minden ellenfélnek a játékhoz!Jövőre találkozunk!
A szervezőknek pedig hatalmas köszönet a fáradozásért.Megérte ott lenni!
Dátum: 2008.11.28. 21:31:08
A következő hibát észleltem: elindítottam 2 vadászatot. Az elsőért nem kaptam meg a LE-t(237et ért volna,nem volt állatbefogás sem),csak a másodikért. Másnál előfordult már ilyen? Lehet valami köze ahhoz,hogy közben átléptem a fórumra? (mintha valaki említett volna már ilyet régebben...)
Dátum: 2008.11.27. 18:49:59
A szombati találkozóra csináltatok egy "ÉN VAGYOK A FŐGONOSZ-ŐSKŐVEL JÁTSZOM" pólót... Vagy inkább a homlokomra tetováltassam? Kiváncsi lennék,szólna e személyesen akinek ellenvetése van...
Dátum: 2008.11.27. 17:46:37
A Harcosok Klubja szövetség tagokat keres(max.4 fő egyelőre).
Feltételek: -építs annyit mint a többi tag
-legyél aktív játékos
-szinted pedig 9 vagy afölött legyen(jelenlegi átlagszintünk 13)
Dátum: 2008.11.26. 19:35:39
Tudom hogy karcsú,de kénytelen vagyok nem túl sokat építeni,hogy a kicsiket meg tudjam védeni a szövetségben.Én vagyok a dadus... Arról nem is beszélve hogy baromira nincs szerencsém a portyákkal,mert nem nagyon találok használható LE forrást sajna.Pedig keresem erősen...