Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun

Oldal: 123456789
Dátum: 2014.10.01. 12:03:16
Jól értelmezem, hogy összesen 2szer lehet megvenni a nagyobb térkifordító italt? Tehát egyszer válthatok vele VF-ről EH-ra, majd vissza EH-ról VF-re anélkül, hogy törlődnének az eseménypontok?
Dátum: 2014.09.30. 16:07:56
Az még "rendben" lenne, hogy szívatják ezt a taktikát, ami megjegyzem ismételhető küldetésekkel is nagyon gyenge LE/TP arányt produkál a térkapus csatákhoz képest. Egyetlen szépsége az eseménynek, hogy rengeteg LE-t lehet összegyűjteni egyszerre. De könyörgőm miért nem lehet bejelenteni, hogy változnak a szabályok??? Na most ezzel az eseményponttörlős dologgal kiegészítve kíváncsi vagyok mennyien fogják csinálni! Jelenleg még említésre sem méltó így az esemény, egy hulladék az egész!
Dátum: 2014.09.30. 15:55:05
Pontosan erről van szó!
Dátum: 2014.09.30. 15:53:59
"az pedig nem érv, hogy erre gyűjtöd egy éve a pp löttyöt, mert azokat nyugodtan felhasználhatod így is...."

Nyilván ha ismernéd a játékstílusom akkor nem írtad volna le a fenti sort... VF-s karakternek minek annyi PP???
Dátum: 2014.09.30. 15:42:55
Legalább a napi rutinok oldalon látható legfrissebb hírek sávban közölhettétek volna, hogy változtattok! (Minimum egy héttel az eseménypont gyűjtés előtt.)
Dátum: 2014.09.30. 15:04:35
Tisztelt Vezetőség!

Ma szereztem róla tudomást, hogy a kufárok csatája esemény alatt szerzett eseménypontok térkifordító italt használva elvesznek, azaz nullázódnak. Ügyfélszolgálaton tudtam meg Dikó István Úrtól, hogy ugyanúgy működik, mint a szövetségi bajnokság. Hol van ez leírva??? Nem úgy lett volna tisztességes, hogy az esemény elkezdődése előtt legalább egy héttel tájékoztattok bennünket? Éveken át az egyik legjobb esemény volt. Miért kellett ebbe belenyúlni??? A legjobban persze az dühít, hogy nem szóltatok előre, hogy változtattok! 1 éven át gyűjtöttem direkt erre az eseményre a PP italokat, mindenféle akciót kihasználtam, ahol PP italokhoz juthattam. Rengeteg pénzt elköltöttem csak ezért. 400 eseménypontot gyűjtöttem, holott nem szoktam vadászni, csak ilyen esetben, mikor kufár van. Nekem ez hatalmas veszteség, ha marad így az esemény. Nagyon remélem ezek után vagy visszavonjátok a jelenlegi változatot és minden úgy fog zajlani, ahogy eredetileg kellett volna vagy mint fizető játékost a tegnap 12:00 időpontra visszaállítjátok a karakterem!
Dátum: 2014.09.29. 10:24:17
Eseménypont gyűjtés mikor indul? Jövőhét hétfőn indul az esemény a kiírás szerint. Előtte egy héttel lehetett már gyűjteni a pontokat... (Eddig legalább is így volt.)
Dátum: 2014.08.19. 07:52:56
Templomos lovag
Teljesíts 1 feladatot a Végzet templomában!

Nekem személy szerint már kész a templomom. Várnom kell a következőre még 5 napot, így ez a feladat kapásból kiesik...

Őskőgyűjtés
Szerezz egy nap alatt 3 kiégett őskövet vadászat során!

Szintén vicc! Kár volt megszabni, hogy csak vadászat során. Egyéb esetben nagyon jó lett volna!

Ősköves feladatot csinálom, sőt a csomagot is megveszem. Félek így is kevés lesz...
Dátum: 2014.08.14. 10:22:17
Összevonás mellett vagyok teljes mértékben! V2 tényleg egyre kihaltabb, unalmasabb. Szavazást kiírni játékon belül mindenképp megérne egy próbát. Akár az(egyszeri) ingyenes karakter/szövetség áthelyezését is támogatnám. Úgy gondolom a vezetőségnek is érdeke az aktív játékosok megtartása.
Dátum: 2014.07.29. 21:44:42
Bíbor esszencia konverter segítségével tudsz előállítani olyan esszenciát, amilyent szeretnél 4 egyforma esszenciaért cserébe. (kivéve katalizátor esszencia, oda sima esszencia konverter kell)

Relikviák menüpont alatt tudsz venni őskőért vagy kódért cserébe konvertálót.
Most nézem a napi ajánlatoknál kiszúrja a szemem...
Köszönöm!
Meddig fog tartani a befizetési akció? Az is csak egy hétig? Előre is köszönöm a választ!
Dátum: 2014.06.18. 18:39:50
Köszönöm!
Dátum: 2014.06.18. 15:37:45
Élő aukcióra a dukátok állása mikor kerül lementésre?
Dátum: 2014.06.11. 10:02:23
Esemény során kell turbózni a spektrálist, ha nem maxos vagy alapból turbózva számolja? Köszönöm a választ!
Dátum: 2014.05.17. 20:57:26
Én is támogatnám. Ahogy írták elég lenne minden negyed évben megrendezni. Nyertes külön egyedi medált kaphatna. (Arany színben nem nézne ki rosszul.)
Dátum: 2014.05.15. 09:05:59
"Vásárolj legalább 100 őskövet, május 15 és 21. között, és megkapod az alábbi ajándékcsomagot:
20 horda trófea, 3 sorsjegy, 5 templomkristály, 10 kiégett őskő, 5 portyázás itala
Egy játékos csak egy csomagot kaphat, és a befizetésnek május 21-ig meg kell érkeznie."

Jól látom, hogy teljesült a kérésem? Köszönöm!
Dátum: 2014.05.14. 10:06:46
Napi ajánlatként esetleg meglehetne oldani, hogy bekerüljön 12 horda trófea egy alkalomra? Azért lenne rá szükség, mert aki nem szeretne részt venni az eseményben és mindennap megveszi a 2 háborús csomagot 21 napra 168 horda trófea jut. Ami sajnos a 2 új jutalomra nem elég...
Dátum: 2014.05.02. 13:28:52
Napi korlát ellesz törölve?
Oldal: 123456789