Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.02.09. 20:09:39
Köszönöm csak erre voltam kíváncsi!
Dátum: 2009.02.09. 17:18:48
Pont ezt akartam belőle én is kihozni, néhány kirívó eseten kívül nem számít sokat az a + stat, viszont rengeteget tehet a klánközösségért. Nekem ma esett egy froglok gyűrű már van egy olyanom, szívesen odaadnám bármelyik olyan tagnak akinek nincs még nincs gyűrűje (a legkisebb tagunk 18-as).
Dátum: 2009.02.09. 15:37:11
Idézet: Endyr - 2009.02.09. 14:11:28
Ha gladiatusra gondolsz, akkor mi azt anno masodpercre pontosan ki tudtuk szamolni es ebbol rengeteget nyertunk is. Csak ezzel kizartuk a szerver 98%at az aukciobol. Pont ezt akarom itt elkerulni.


Nem a Gladiatusra gondolok azt nem ismerem //reklám helye Rappelz MMORPG, ingyen mint a Végzetúr//

Ott a felhasználók rakják be a tárgyakat és ha nem vagy ott akkor nem tudod mikor került be és csak 1 értéket látsz (long term, mid term, short term) aztán egyszer csak eltűnik.
Dátum: 2009.02.09. 15:02:06
Nem találtam rá választ a kereső alapján, így hátha itt egy illetékes tud rá válaszolni:

A másodlagos támadásból adódó sebzés az összes sebzésem egy részét az ellenfél állatára irányítja vagy ez egy bónusz és az egész sebzést bekapja az ellenfél + még az állata is a másodlagos miatt.

Számszerűsítve:
100 sebzés az ellenfélre + 10 az állatra másodlagossal vagy
110 sebzés az ellenfélre másodlagos nélkül.
Dátum: 2009.02.09. 12:43:08
Idézet: Endyr - 2009.02.09. 10:04:46
Remek otletnek tunik, lesz izgalom e teren is a jatekban.

Viszont nagyon remelem, hogy okosan csinaljatok meg es a 3 napos licit nem azt fogja jelenteni, hogy 2 nap 23 ora 55 percig jon 2 db licit, majd az utolso 5 percben 500. Ezt valahogy meg kellene akadalyozni, mondjuk ha vki licital, akkor az ido tolodjon ki 10 perccel, vagy orankent csak egyszer licitalhassunk (vagy mind2), ilyesmi.


Egy másik játékban a következő megoldást tapasztaltam (kérdés kivitelezhető-e). Nem látszik a visszaszámláló hanem 3-4 időintervellum és csak ezt látják a nézelődők.
Pl.:
Hosszú várakozási idő: 3-2nap
Ne izgulj van még idő: 2-1 nap
Ideje licitálni: 1-0,5 nap
Utolsó esély: 0,5nap >

Persze ha kint van a tárgy bekerülési ideje akkor olyan határokat kell használni amik változnak.
Dátum: 2009.02.08. 23:06:10
A Star Trek - Voyager című TV-sorozatban a hajó orvosa milyen fajba tartozik?
Borg
Ember
Klingon
Egyik sem, ember formájú hologram

Annyira spec mint a többi pl. egy Harry Potteres kérdés vagy bármi hasonló amivel tele van a kvíz, szeretném ha ez is maradna ha nem fogják tudni az emberek úgyis kiesik.
http://vegzetur.wikidot.com/kviz

Egyébként hologram
A legénység borg tagja egy igen dekoratív hölgyemény aki gépészkedik általában.
Dátum: 2009.02.08. 22:34:47
Off:Idézet: Draglov - 2009.02.08. 17:18:33
Hm. Tetszik az otlet. Egy apro problemam van, ami eddig nem zavart. Eddig osszesen 218 sikeres terkapubol mindossze 18 targyat szereztem. Van olyan szovitarsam, aki fele ennyi gyozelembol mar vagy 30-40-et Hogy is van ez? Ez mar nem siman a random, foleg, hogy a szerencsek ugyanakkora.


Dragolov Gratulálok!
Én x győzelem és 9 szintlépésnyi térkapu használat után 3(4) tárgyat tudok felmutatni (tegnap sírok erre ma esik 1 ).

Az egyik szemem sír a másik nevet örülök ennek a gondolatnak és jól hangzik a dolog.
Ez megint a topot érintené én földi halandó aki szintemen is gyenge vagyok megint csak nézem mim lehetne de úgysem lesz.

Annak még jobban örülnék ha a térkapus relikviákat a szövitársaimmal is megoszthatnám esetleg cserélgethetnénk.
Sajnos az ötletem magában hordozza azt amit már valaki felvetett (tonyod), hogy egy szövetség kisajátítja ezeket a relikviákat úgy hogy egymásnak juttatják az értéktelen tárgyakat és 1 valaki beváltja. Persze előbb utóbb elfogynak a tárgyak mert a térkapu nem mindig bőkezű.

Gondolom az aukció minden szervernek külön lesz, ami jó ösztönző arra hogy új karaktert kezdjünk egy friss szerveren. Hajrá mindenki a 3-as szerveren max. 7. szinten vannak csak még az emberek.
Dátum: 2009.02.08. 21:54:38
Idézet: Meszy86 - 2009.02.08. 20:46:59
Idézet: Freez - 2009.02.08. 20:41:07
Szerinted életképes az a szövetség amibe egy 35-ös és egy 15 alatti tag is van (kivéve ha valami nagyon szintvisszamaradott überkarakter lásd Nephila de rajta meg nem az a tárgy fog segíteni)?


Akkor azt mondod a Végzeturak mesterei szövetség nem életképes? Mert szerintem az! És lásd van 35 és 15. szintű karakter is.


Igazad van életképesek és nem is 15-35 hanem 15-37 az intervallum (jelenleg). A példa legyen Sokattűrt Szíty elég durva a statja szintjéhez képest és szerintem rámegy a visszamaradott portyakari jelző. Nekem kevesebb a tulajdonságösszegen 24-en mint neki 15-ön. Véleményed szerint mennyit számítana ha hozzá kerülne egy magasabb térkapus tárgy mondjuk a gorgon amulett (ugye epikusra ő is licitálhat)? Én úgy gondolom az ütőzónájában csak kevesek veszik fel vele a versenyt akár ékszerrel akár ékszer nélkül.

A felvetésed ellenben jogos életképes a szövi ahogy a TGY is.
Dátum: 2009.02.08. 20:41:07
Szeretem olvasni a hozzászólásokat, minden témát ki lehet bennük vesézni. Ellenben amikor +2 tulajdonságot adó tárgyakon vitatkoznak emberek, hogy véletlenül ne kerüljön 15-ös szintű karihoz mert az olyan csúnya dolog lenne csak jókat mulatok magamban. Persze jöhet a replika hogy vannak jobbak is meg ott vannak az epikus tárgyak és olyanok amik nem ennyire gagyik. Ki engedné át az epikusból kieső tárgyat egy idegennek akinek semmi köze hozzá? Ugyanez igaz egy űberbrutál (mondjuk egy gorgon amulett) térkapus relikviára is. Jó lehet valakinek 2 van és nem tud vele mit kezdeni, eladni sajnálná 1k LE-ért. Én akkor is csak egy társamnak adnám. Mondjuk lehetne licitálni a kincseskamrába és csak akkor ha nincs benn más valamint csak az licitálhat aki már x napja a szövetség tagja.

Támogatom a térkapus, epikus cuccok átadását szövetségen belül, hiszen a szövetség azért van hogy segítsük egymást. Erre tökéletes lenne a kincseskamra ugyanis a kincspontok a szövetség elhagyásakor nullázódnak! Hát erre létezik a segítségnyújtás intézménye (, az épületek) és fapapucs. Ja meg meg lehet bosszulni a lefarmolt kisebb társat. Ennyi.

Idézet: Meszy86 - 2009.02.08. 10:05:14
Ráadásul ha magasabb szintet nézek akkor is kijönne hogy aki a legmagasabb szinten van az szépen leadogatja a már nem használt tárgyakat egy jóval alacsonyabb szintűnek.

Szerinted életképes az a szövetség amibe egy 35-ös és egy 15 alatti tag is van (kivéve ha valami nagyon szintvisszamaradott überkarakter lásd Nephila de rajta meg nem az a tárgy fog segíteni)?

Idézet: Mortimer - 2009.02.08. 18:14:36
Mert akkor 1 helyet mindig fenntartana minden szövetség "vásárlási" célzattal.

Egyszerű megoldás erre x napig (10-20) nem hagyhatod el/nem rughatnak ki a szövetségből. Mivel a szövetségváltás egy komoly döntés a befogadók és a befogadandó között gondolom senki nem cselekszik elhamarkodottan. Alternatíva lehessen 20-30 őskőért kilépni ha neki megér neki ennyit 1 tárgy tárgy akkor csinálja. Egyébként meg a klán hozzáállásán múlik ki mivel él vissza.

Persze ez is csak egy vélemény.
Off:
Idézet: Byzon - 2009.02.08. 11:04:29
Szerintem az, hogy nincs ennél közelebbi arra, hogy: "A kérdés primitív, nem üti meg a kvíz színvonalát!"

az a gond ha megüti a mércét akkor meg speciális .
Dátum: 2009.02.07. 05:17:45
Mázlista! Én 2 szintet vártam az első gyűrűre. Egy szinttel ezelőtt esett a nyaklánc. Hozzá kell tennem 15ös óta vadászom és most 24 vagyok. Szerintem nincs korlát, hogy miből és mennyi esik. Nekem elsőre két gyűrű esett aztán egy lánc azóta semmi. Bár ritkán győzők a kapu ellen. Ha látod Mortimert kérdezz rá neki már esett pár.
Dátum: 2009.02.06. 08:07:14
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 08:38:37

- Barátságos portyázás: nem harcolsz a meglátogatott végzetúrral, hanem szakértelmeiteket méritek össze. A győztes LE-t és TP-t kap, és állatának morálja is nő.


Ezt nagyon jó ötletnek találom és javasolni is akartam de eddig elmaradt. Én úgy képzelem el mint a portyát csak itt mondjuk varázspontot lehetne veszíteni kis adagokban (kéne húzni a mágiát is vagy lötyit inni).
Már alig várom, hogy a kis szakértő karim letarolja a világ1-et barátságos portyában. Így biztos nem maradna túl sok portyapontom. Ja és reszkessen mindenki!
Dátum: 2009.01.28. 07:27:55
Kérdésem a térkapus szörnyere vonatkozik.
A spektrális manipuláció hat a térkapus szörny által kapható lóerőre?
Ha igen örülök, ha nem akkor mindjárt telesírom a fórum össze topic-ját.


Előre is köszi az infót!
Freez
Dátum: 2009.01.20. 19:14:13
Nem tudom mi történt a csapdakészítéssel de nekem nagyon bejön (10-es), valamint egy napig láthatatlan voltam:
Ma, 19:05 A következő lényt ejtetted foglyul: negátor. Be kell idomítanod!
Tegnap, 02:12 A következő lényt ejtetted foglyul: csontváz harcos. Be kell idomítanod!
Tegnap, 00:53 A következő lényt ejtetted foglyul: mocsári féreg. Be kell idomítanod!
Január 18. 00:42 A következő lényt ejtetted foglyul: mocsári féreg. Be kell idomítanod!
Január 17. 23:01 A következő lényt ejtetted foglyul: mandibulátor. Be kell idomítanod!
Január 17. 22:21 A következő lényt ejtetted foglyul: csontváz harcos. Be kell idomítanod!
Január 17. 18:40 A következő lényt ejtetted foglyul: nerub behemót. Be kell idomítanod!
Január 17. 00:55 A következő lényt ejtetted foglyul: ork harcos. Be kell idomítanod!
Január 16. 09:55 A következő lényt ejtetted foglyul: mélységi ent. Be kell idomítanod!
Január 16. 02:06 A következő lényt ejtetted foglyul: gyíkharcos. Be kell idomítanod!
Január 16. 01:32 A következő lényt ejtetted foglyul: orgling hekatomb. Be kell idomítanod!
Január 14. 21:37 A következő lényt ejtetted foglyul: negátor. Be kell idomítanod!
Idézet: Mortimer - 2008.12.04. 21:39:24
Kihagytad a spektrális manipulációt, tudatturbót.


Huh igazad lehet én csak szerény képességű karakteremből indultam ki és neki még csak a kereskedelem az elérhető maximális szakértelem.
OFF: Hát én nem vagyok elveszve a harci értékekben főleg mióta egy 2 szinttel alattam lévő akinek hozzám képest 40 tulajdonságponttal kevesebbje van legyőzött már nem igazán számolgatok csak támadok és majd látjuk (a legszebb az volt mikor egy 14-est pakoltam össze 11-es szinten persze ő volt a támadó én meg pihenő módba voltam).

Vadászó bajnokság?
Mivel a vadászat véletlen és nem sérül tőle az ember én nem igazán tudom elképzelni hogy mi alapján lehetne osztályozni mivel a szörnyek méretét elvileg a szerencsén kívül még a szerencse tulajdonság növeli tehát akkor itt meg az nyerne akinek jobbat dob a gép esetleg nagyobb a szerencséje.
Hali én egy MMORPG-vel is játszom ezen kívül (ami nem webes) az kifejezetten az állatok használata miatt "egyedi". Ott kifejezetten erre a célra specializálódott karakterek akár 2 állatot is idézhetnek korlátozott ideig magukhoz egyszerre valamint több tapasztalatot is kapnak az állataik (minimálisat azok is amelyek nem harcolnak). 2 verzió óta pedig nem kap az az állat szintet amelyik egy szintű vagy nagyobb mint a gazdája (mondjuk ott lehet több karid és lehet őket cserélgetni). Itt mondjuk az álat igen gyorsan lép szintet tehát nem feltétlenül ez az út követendő. Esetleg lehetne egy új horda mondjuk a türkisz aki állatokra kapna bónuszt + amit már sokan emlegettek különböző állatok különböző képességgel (mana-, életszívás, regeneráció, nagyobb védelem, sebzés, bénítás, vakítás, stb. spéci képességek) szerintem emiatt érdemes lenne állatot váltani bár lehet akkor mindenki a holtmocsári erdőirtót akarná mert agyrobbantó képessége van.
Dátum: 2008.12.02. 12:56:50
Oh köszi a válaszokat, most léptem 11-es szintre smaragdos karival. Villámom nem lesz mert ahhoz őskő kell...
Dátum: 2008.12.02. 11:39:44
Értem köszönöm szépen a választ! Ezek szerint érdemes már az elején jó sokat fordítani ezekre a tulajdonságokra (egészség/mágia) hogy később több ÉP legyen vagy mindegy mert legfeljebb később lesz több életpontom?
Dátum: 2008.12.02. 10:53:56
Kérdésem a következő lenne : Minél több az egészség mágia tulajdonságom annál több ÉP/VP-vel több lesz az életem manám következő szinten vagy ez konstans?
Bocsi ha már volt de nem találtam.