Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.06.26. 10:32:14
Idézet: Kocos - 2009.06.26. 09:36:43
En ugy erzem, hogy lenyegesen jobb eselyeim lettek volna, ha tudom, hogy mik a szabalyok, amikhez alkalmazkodnom kell.


10 pont az utolsó mondatért.
Dátum: 2009.06.26. 10:28:59
Köszi, azért majd még utánajárok!
Dátum: 2009.06.26. 10:16:23
Megosztom a 7 pecsétes titkomat, mert úgy látom sokaknak gondot okoz legyőzni a fertőzést.
Ha már a szint vége felé járok (olyan 80%) megnézem mennyi vadászat fér bele (szintlépéshez kellő TP/ vadászat ha ez a szám jóval több mint 20 akkor még ráérek ha közel van hozzá de még nem érte el (30-20 de igazából 20 elég szokott lenni ) akkor leveretés és 20 vadászat mire befejezem a vadászatot elvileg meg is lesz a szintlépés és a LE is. Besegíthet még térkapu is ha nem jöttek jó szörnyek. Ha tudom, hogy nem lesz időm kivárni azt az 1 órát amíg levadászom magam akkor nem indítom el a vadászatokat hanem majd holnap.

Gondolom nem én találtam fel a spanyol viaszt de lehet valakinek ez segít még. (A számok a normál fertőzési ütemre vannak tesztelve.)
Dátum: 2009.06.26. 09:55:41
Max. 1 hónapja módosulhatott mert akkor adta be Miklós a derekát a több állat gyógyításának. A fókuszkristály dolog viszont már egy ideje ott figyel...
Dátum: 2009.06.25. 13:11:23
Otoaak elhiheted nem fogom a kedves felmenőit emlegetni azoknak akik nem küzdöttek a fertőzés ellen és mégis tápot kapnak. Ez az én döntésem volt nem kényszerített senki egyébként meg már csak 25 szint a Nirvána.
Dátum: 2009.06.25. 12:06:28
Végül is igaz, minek küzdeni, törölni egyszerűbb. Találkozunk egy másik szerveren, játékban. Node Halgass a nevem
Dátum: 2009.06.25. 11:59:39
Ezt ugye nem mondod komolyan, hogy azért nem küzdöttél a fertőzés ellem mert 3-szor megfeledkeztél róla...
Ez üt mint DHMO.
Dátum: 2009.06.25. 11:10:53
Mégsem a karkötőt vittem hanem a Destructor (+100 sebzés epik ellen) nevű fókuszkristályt. Gyorsan ki is próbáltam ha már megvan.
Most valamit vagy én értek félre vagy nem úgy működik a kristály ahogy kellene.
Én úgy gondoltam hogy mivel fegyverbe helyezhető ez körönként ad 100 sebzést az epikus ellen. Hát ez a gyakorlatban nem igazán így néz ki. Egy másik lehetőség, hogy a kristály összesen ad 100 sebzést de akkor meg kicsit mérges leszek.
Mellélkelem a csatát is:

Freez VS Tsseitor, a pikkelyes thorgat

Idomított állataid, Csőrmester, egy 59. szintű negátor, Smaragd Mennydörgő, egy 52. szintű smaragdsörényű pegazus és egy 24. szintű ősbolhedor is részt vesznek a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.

Tsseitor, a pikkelyes thorgat egy manakorong igéjét mormolja, ahogy feléd fut. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 269 pontnyit sérültél.
Ellenfeled felé dobsz egy hideg tűz varázslatot. (-135 VP). Tsseitor, a pikkelyes thorgat elkerülte a varázslatot! Csak 196 életpontot vesztett.

Tsseitor, a pikkelyes thorgat egy gyors támadást intéz feléd. 152 életpontot vesztettél. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Az állataid 20 életpontot sebződtek.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 171 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Csőrmester, Smaragd Mennydörgő és ősbolhedor acsarogva támadnak. Mellé!
Tsseitor, a pikkelyes thorgat egy gyors támadást intéz feléd. Eltalált, sérültél 96 pontnyit. Az állataid 11 életpontot sebződtek.
Lesújtasz a mithril tridenttel. Talált, 107 sebzést okoztál. Csőrmester, Smaragd Mennydörgő és ősbolhedor is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 64 sebzés!
Tsseitor, a pikkelyes thorgat egy gyors támadást indít a fogával a lábad felé. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Egy gyors támadást indítasz a mithril tridenttel Tsseitor, a pikkelyes thorgat lába felé. 87 pontnyit sebeztél. Csőrmester, Smaragd Mennydörgő és ősbolhedor acsarogva támadnak. 2 támadással 39 sebzést okoztak.
Tsseitor, a pikkelyes thorgat pihenés nélkül támad. 136 pontnyit sebzett rajtad. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Az állataid 17 életpontot sebződtek.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 98 sebzést okoztál. Csőrmester, Smaragd Mennydörgő és ősbolhedor acsarogva támadnak. Célt tévesztettek.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Tsseitor, a pikkelyes thorgat megpróbál oldalról támadni. Melléütött!
Oldalt szökkenve, a mithril tridenttel Tsseitor, a pikkelyes thorgat feje irányába ütsz. 125 pontnyit sebeztél. Csőrmester, Smaragd Mennydörgő és ősbolhedor is ellenfeledre vetik magukat. 1 támadással 25 életpontot sebeztek.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a mithril tridenttel. Tsseitor, a pikkelyes thorgat 112 pontnyit sérült. Csőrmester, Smaragd Mennydörgő és ősbolhedor is támadnak. 2 támadással 45 életpontot sebeztek.
A csatában összesen 1069 sebzést okoztál, és 653 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

A minimum sebzésem ellene 87 volt tehát ha nem lenne kristályom magamat szúrnám le a tridentemmel?
Dátum: 2009.06.25. 10:07:49
Köszönöm, így már vázolódik előttem a helyzet!
Dátum: 2009.06.25. 09:54:09
Akkor viszont nem igazán értelek. Nálam CSp=LE és TP. Ha úgysincs a Büntetősnél LE akkor onnan is csak Tp jönne és gondolom üres TP-re senki sem vágyik vagy ha igen ott a szinguláris ismeretek.
Vagy azaz 1-2 csp annyit számít naponta? Mert ha igen akkor benne vagytok egy elég durva spirálban hiszen ha valaki nem minden héten prémiumos (ami növeli ugye a játék költségét) az lemarad.
Mondjuk lehet csak én vagyok ehhez megint kevés agyban.
Igazából nem tudom minek szólok bele a nagyok dolgába
Dátum: 2009.06.25. 08:29:36
Mortimer látom érted, hogy mi ott 40-nél még az aukciós házba is adjuk naponta az 5 csp-t a gyorsításról meg ne is beszéljünk. Nem tudom, hogy mennyire merész egy ilyen büntetős tag de ha biztos lennék benne, hogy nem fognak megtámadni akkor nyugodtabban tartanék magamnál LE-t, azaz lehet még 1 csp árán is érdemes lenne rámenni a tagokra. Bár Jerikó és Endyr sem az a kimondottan "noob" kategória de egy próbát megér/ne.
Dátum: 2009.06.25. 01:40:26
Értem én, hogy fontos a támadhatóság meg a Büntető de az első 80 kariból összesen 3 pihen ilyennel és mind külön hordába van tehát nem biztos, hogy ez a jelenlegi legnagyobb probléma.
Név szerint:
Jerikó gyémánt
Endyr smaragd (gyémántos klánba)
Zoidberg azúr
Huh, változik az ismételhető pedig már csak egy karnyújtásnyira volt (7 küldetés)
Igazából legyen ez kompenzáció a magasabb szintűeknek mert ők később kaptak transzplantot és ultrát.
Én lenyelem a békát ha a JV ezután ránk is koncentrál nem csak a nemzetközi szerverre.
Visszafogott és a térkapu, először örültem aztán nem (irigy vagyok a pókokra nehogy már nekik jobb legyen). Ezután akinek van annak még jobb lesz akinek meg nincs hát annak se lesz rosszabb csak közvetve (dukát, még lassabb szintlépés az ellennél).
Csak ne legyen lépj 6 szintet küldetés mert akkor szíven szúrok valakit.
Dátum: 2009.06.24. 14:27:00
Bolsevik ezek szerint te jobban választod meg az áldozataidat. Mondjuk én szinte naphosszat csak a háborús ellenfeleinket próbálom jobb létre szenderíteni ők pedig nem akarnak elhalmozni túlzottan LE-vel.
Én jelenleg bőven elégedett lennék egy ilyen színesítéssel aztán ha valakinek bevillan egy világmegváltó ötlet akkor hajrá.

Ja igen, billentyűzetet eldobni(akkor is ha hordozható géped van), kezeket a tarkóra! A fórumrendőrség megérkezett.
Dátum: 2009.06.24. 11:45:22
OFF: Petyb azért mert valamire nem tudod a választ még nem spec, de ahogy érzed.
Dátum: 2009.06.24. 11:21:02
Én most 43-as szinten is örülnék egy 400 LE/portyának mivel a magas szintű (50 feletti) állataim igénylik a folyamatos törődés (igen, sóher vagyok rakni a meggyőzőkészségre!) tehát úgy is portyázok ha nincs értelme mert néha beüt a szerencse és akár 1-2k LE-t is leakasztok egy szerencsétlenebb végzetúrról.
Mortimer én annyival finomítanálak, hogy legyen mondjuk szintenként lefelé/felfelé ütésnél 10% a negatív és a pozitív módosító.
A gyorsabb regen és a zafír bónusza:
Ez a gyorsított vadászat lehetne opcionális valamint a térkapu is segíthet 2 leveretés között, illetve van 1 csodás szakértelem amihez "csak" 15-ös Akadémia kell.

Egyébként mindannyian szétoffoljuk a topicot mert az ilyen irányú javaslatoknak nem itt a helye.
Nézzétek meg az 1. hozzászólást.
Dátum: 2009.06.23. 21:57:47
Igen olvastam az ötleted csak a rosszindulat, megnemértettség faktor miatt gondoltam tovább a dolgot.
Kap a felhasználó egy elutasítást és jókedvében lehúzza az összes kérdést ami az útjába kerül.
Dátum: 2009.06.23. 13:30:08
Darksol, ez nem háborúnak tűnik hanem vadkacsavadászatnak. Én egyébként abszolút nem látok bele, hogy milyen is az élet a kristállyal de megint rövid úton kinyírtátok őket. Szép munka! Kíváncsi vagyok mikor térnek vissza.
Dátum: 2009.06.23. 13:05:22
Szarkazmusból 5-ös nálam ez megér 10 pontot

Ez már über off.
Dátum: 2009.06.23. 11:51:13
Igazad van Otoaak a matek sosem volt az erősségem. Sőt elárulom nem is számoltam semmi valószínű értéket (ezt te megtetted helyettem) hanem ahogy a hsz-ed végén írtad ne lehessen 1 perc alá menni én ezt az értéket vettem számításba mert itt a fórumon ugye szeretünk szélsőségesek lenni. Kétségtelen 240-ig felhúzni a lovaglást nem egyszerű és mivel az hátast csak a kennelben lehet trenírozni így ez is gátat szab a gyors fejlődésének. Egyébként ahogy írtam az ötletedet nem tartom rossznak de valószínűleg ha be is kerül legalább 60-as tanulás fog kelleni hozzá ha a jelenlegit Akadémiai trend marad.
Dátum: 2009.06.23. 11:22:05
Ariel itt nem arról a pár kariról van szó akik tényleg csak a 15% fölé érkezésre várnak hanem a többiekre akiknek néha lehet szerencséjük azáltal, hogy valaki elfeledkezik egy vadászatról. Nekem a fúzió lecsökkentette a vadászati időmet 1h:10-re ami elég korrekt így egy teljes leveretés után 60-at tudok biztonságban vadászni. Ha a vadászati idő lemegy 1 percre akkor legalább 180 megy fel ez az érték. Igazából tőlem ritkán visznek sokat de így még kevesebben fognak. Egy nem prémes levadássza majd az összes csp-jét 1 leveretéssel.