Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.06.30. 22:32:34
Nálam egyelőre csak a varázslat prém fókuszkristállyal és az állatkák felszerelése és mivel nem lehet eltenni másiknak így 1 állat 1 tárgy nincs ellenvetés. Az ősbolhedoromra még mindig fúj a smaragd pegazus mert neki csak tudatserkentője van az implantátum helyett. Prémium tagság meg csak termelné a csp-ot amit nem hagynék veszni. Így is hal kifelé a játékosállomány nem akarok én is naponta csak 3 nevet látni a portyaablakban (kivéve ha azok hű farmjaim). (legnagyobb arcos harcos)
Dátum: 2009.06.30. 22:22:36
Úgy tudom szintenként 1 %-ot csökkent a varázslatsebzéséből de ez nem 100%.
Mostanában divatos titkolózni lásd még irányított vadászat.
Dátum: 2009.06.30. 22:18:49
Winnie, egyet is kell értenem veled meg nem is.
Anno azért nem húztam ki mert akkor még voltak az optimalizácó szempontjából "fontosabb" szakik. Ráadásul akkor még agyonvert boldog-boldogtalan sokszor állt a pp mutatója 100-on. Mostanra érett be a karakterem és mivel aktívan háborúznuk fogy is a lőszer (ha jól emlékszem ti is terítéken voltatok a hónapban). Másrészt az állataim hamar bedobják a hisztit ha nem kapják meg a törődést. (Igen sóher vagyok és csak 1-es a meggyőzőkészségem amit a 61-es kedvenc nehezen tolerál.)
20-as szint elég mert turbóval ugye maximális és ha nem harcolok gyűlhet a portyapont.
(Ja meg tudod ha nem optimális a karid akkor törlés gomb és nincs apelláta.!)
Arról, hogy ez a szaki nem tápol: már hogyne tápolna most meséltem a 4k-s rekord rablásomról és Csőrmester is jól érzi tőle magát.
Dátum: 2009.06.30. 20:51:32
Már kiadtam, de lehet csak menőzni akartam vele

Ha jól értem azt mondod addig kéne ütni a játékosok fejét amíg azt nem mondják igen semmi más nem fontos csak a manakonstrukció és ugye aminek előfeltétele a 10-es Akadémia. Az a vicces, hogy van olyan 40 feletti kari akinek 300 körül van a szakértelemösszege (van durván alatta is). Őket, hogy győzöd meg te Öreg húzzad a tanulást mert életképtelen vagy.
Szerencsére nem egyféleképpen gondolkodunk és ami neked/nekem egyértelmű az másnak nem is logikus. Természetesen az állítás fordítva is igaz.
Dátum: 2009.06.30. 20:43:25
Ez így van Mortimer de legalább célirányosan fogy a portyapont és a társaság is szeret győzni (még akkor is ha esélytelen az ellenfél). Egyébként meg jó embernek magyarázok.
Így elfogy a pp én át is estem a ló túl oldalára úgyhogy én most a valóságformázást felhúzom 20-ra.
A háború mellett szól még az 1 órás szabály amivel néha tűrhetően lehet LE-t is rabolni játékostól. Meglepő de ma is beesett egy 4k feletti egy 44-es karitól. Na ez a nem mindennapi legalábbis számomra.
Dátum: 2009.06.30. 20:32:58
Privátban megkapod a listát ha érdekel és bizalmasan kezeled.
Dátum: 2009.06.30. 19:54:26
S0laris, csak neked 1 konkrét példa:
Százhordás Pagony: 13-as akadémiánk van mert teljesen ráizgultunk az új szakira mire felépült elment a társaságnak tőle a kedve azóta se húzta senki tudomásom szerint. Ha gondolod van helyünk gyere át 1-2 napra tanulni ha szeretnéd a szakit.
Háború: Létezik a béke csarnoka annak aki nem bírja és a kapituláció gomb. Esetleg citadella ha el akarja az ember kedvetleníteni a gaz ellent. Ja igen mi is meglátogatjuk most a Ceglédi bandát de csak a "kicsik" kedvéért.
Háború vs manakonstrukció
Pontos nyilvántartásunk van és ebben a hónapban eddig 998.983 LE-t kaszíroztunk háborúval a kútba.
43-as szinten 30 nap alatt a jelenlegi mágia ismeretemmel 1.707.749LE-t tudok építeni és ez csak nőni fog.
Építés: Nálunk most pont zajlik a Hórukk Manőver(TM) ahol a 40 felettiek legalább 200k nyers LE-t építenek be. Tehát próbálunk zárkózni legalább a kútméretben. Persze ehhez egy 15-ös katalizátor se árt amit hidd el nem volt mókás kinyögni annak idején de ez a manakonstrukció előtt egy szükséges lépés volt.
Dátum: 2009.06.30. 19:24:49
292 hsz és népszerű rang, én ezzel már tudok topicot és szavazást létrehozni.
Dátum: 2009.06.29. 21:20:50
Winnie a kivégzésben csak a szerezhető LE lett lebutítva ha jól tudom 500%->50%-ra. Egyébként én is kacérkodom a gondolattal, hogy fel kéne húzni kicsit... (de előbb a kereskedelem aztán a szórakozás).
Dátum: 2009.06.29. 20:18:11
Szeretnénk ha menne a több állat gyógyítsa egyszerre vagy legalább azt tudni mi lesz a követelménye.
Köszönettel: a játékosok egy része!
Dátum: 2009.06.29. 19:07:13
Szintén 49 jó válasz és egy kis hőbörgés de legközelebb már meglesz a hibátlan.
Eredményed a legutolsó kvíz olimpián: 49 helyes válasz 540 mp. alatt.
Dátum: 2009.06.29. 13:21:26
Úgy gondolom, ha privát üzenetet küld az ember akkor nagyobb az esély arra, hogy érdemben reagáljon rá valaki de nyugodtan írd be ide is az ötleted majd elagyalgatunk rajta.
Dátum: 2009.06.29. 11:49:26
Erre a "bugra" már van egy másik szaki (irányított vadászat) de nem biztos, hogy megéri húzni a jelenlegi formájában.
Dátum: 2009.06.28. 23:16:41
S0laris, jó gondolat ez a külön bontás de engem teljesen meglőnél vele mert mindent szeretnék fejleszteni (általában egyszerre, amiből semmi jó nem sül ki). Viszont ha megvalósulna az elképzelésed akkor vagy ritkábban jönnének szakik vagy többet kéne agyalni a fejlesztőknek ami az utóbbi 2 szakértelmet tekintve még így is kevés volt.
Ellenben tényleg létrejöhetnének specializált/többféle karik ami nem tenne rosszat a játéknak kivéve ha valahol el van méretezve a dolog mert akkor megint menne mindenki egy irányba. Én most 43-as szint végén lehet elkezdem csak a kereskedelmet húzni és meg se állok egy darabig mert a 60-as már nem sok mindenre elég (bár ez is csak 1 tervezet a sok közül).
Dátum: 2009.06.28. 23:05:42
Nádja, sajnos a fogj be x apró/kisebb lényt küldetés megoldása elég időigényes ha nincs szerencséd (játékon kívüli) de egy lépéssel közelebb vagy mert írtál a fórumra. Elvileg a szerencse növeli a módosítóját (apró, kisebb, stb.) de ez nagyon változó. Én direkt nem építettem amíg meg nem csináltam a küldetést de rajtad ez már nem segít ha a szerencse tényleg működik. 43-ason van 112-es szerencsém de én fogdosok minden félét. Persze a küldetés alatt egy sem jött könnyedén.
Dátum: 2009.06.28. 22:07:44
Én most rosszindulatú leszek de szerintem a kvíz topicokban sincsenek toppon az adminok.
Dátum: 2009.06.26. 23:31:07
Idézet: Sun13 - 2009.06.26. 17:07:08
Öszintén van aki élvezte a döntetlenes vagy a 20 ősköves küldetést?


Tipikusan csak azért van benn, hogy valaki húzza ezt a szakit is (én mire addig eljutok 30-on lesz, hogy mielőbb túlessek rajta). De legalább nem lépj 6 szintet és valami "újfajta" küldetés. Élvezni nem fogom de volt/lesz rosszabb is úgy érzem.
Dátum: 2009.06.26. 18:19:20
Drevan, ha már megcsináltad akkor a tipikus IJ. Akik a felejtős küldetést hamarabb csinálták meg mint a módosítás azok se kaptak vissza semmit. Igazából még így is 5-6k LE-vel beljebb vagy ha teljesíted a küldetést irigykedni meg felesleges. Jön még kutyára teherautó.
Dátum: 2009.06.26. 15:19:34
Sok sikert Zokneenho!
Ja csak megnyugtatás képpen lesz még 20 kisebb szörnyes is. Na nekem az volt a halálom.
Dátum: 2009.06.26. 10:36:33
Ariel, bízzunk benne, hogy van még valami Miklós tarsolyában és a legendákból hamarosan újabb rejtéllyel kell szembenéznünk.